Meniu
Jūsų Krepšelis

Motociklams

Motociklams
Gamintojas: Oxford
Motociklo Užraktas OXFORD BARRIER 1.5m Motociklo  Užraktas OXFORD BARRIER 1.5m tai tvirtas, sustiprintas plieninis užraktas, kuris neleis pavogti jūsų motociklo. 25 mm skersmens, plieninis kabelis užtikrina tvirtumą. Užrakto šerdį apsaugota plieniniais žiedais su alyvos plėvele ir vinilo danga, ..
19.20€
Be PVM:15.87€
Gamintojas: Mint
Motociko valiklis Mint Bike Wash 5L Motociklų/dviračių valiklis „Mint Bike Wash 5L“ yra universalus valiklis, specialiai sukurtas greitai pašalinti nešvarumus ir nešvarumus. Greitai džiūstanti formulė palieka ryškų ir putojantį švarų paviršių. Tai labai efektyvi biologiškai skaidoma formulė, sau..
29.20€
Be PVM:24.13€
Gamintojas: Oxford
Padas motociklo kojelei Oxford MagniMate „Kickstand Pad“ „Oxford MagniMate“ yra specialus plastikinis padas su stipria magnetine šerdimi, leidžiančia pastatyti atramą ant trinkelės, nesiekiant po motociklu kiekvieną kartą, kai reikia jį pastatyti. Pagalvėlė pritvirtina atramą ir užtikrina tolygų..
9.60€
Be PVM:7.93€
Gamintojas: MTHDR
Petnešos MTHDR Choppers The Suspenders MTHDR Choppers are strong straps that will hold up (not only) your favorite motorcycle pants. The sturdy metal gripper clasps will make sure the suspenders stay in place. The length of the Suspenders MTHDR Choppers can easily be adjusted. Technical de..
13.00€
Be PVM:10.74€
Gamintojas: Mint
Tepalas grandinei Mint Dry Lube 75ml „Dry Weather Chain Lubricant Mint Dry Lube 75ml“ yra specialiai sukurtas tepalas, kuris sukuria stipresnę ir tvirtesnę plėvelę, sumažina „svyravimą“ ir pagerina grandinės apsaugą sausomis ir dulkėtomis sąlygomis. Teflono priedai padeda užpildyti spragas tarp ..
5.60€
Be PVM:4.63€
Gamintojas: Mint
Tepalas grandinei Mint Wet Lube 75ml „Wet Weather Chain Lubricant Mint Wet Lube 75ml“ yra specialiai sukurtas tepalas su dideliu antikoroziniu kiekiu ir plėvelę formuojančiu vašku su dervos rišikliu, siekiant pagerinti grandinės patvarumą ir našumą drėgnomis sąlygomis. Teflono priedai padeda užp..
5.60€
Be PVM:4.63€
Gamintojas: Oxford
Užraktas Diskiniam Stabdžiui OXFORD TITAN Užraktas Diskiniam Stabdžiui OXFORD TITAN tai tvirtas, plieninis,  dviejų padėčių užraktas, skirtas greitam motociklo apsaugojimui nuo vagių. Jis turi 10 mm skersmens uždarymo sagtį diskiniam stabdžiui. Be to, jį galite lengvai nešiotis ir laikyti, nes k..
22.70€
Be PVM:18.76€
Gamintojas: Mint
Valiklis Mint Silicone Detailer 500ml „Painted Surface Cleaner Spray Mint Silicone Detailer 500ml“ - tai naujoviškas aliejų mišinys, kuris paslepia smulkius paviršius ir sumažina smulkių įtrūkimų bei įbrėžimų atsiradimą. Greitai ir lengvai tepamas, taip pat apsaugo paviršių ir sumažina pirštų at..
8.70€
Be PVM:7.19€
Rodoma nuo 1 iki 8 iš 8 (1 puslapių)