Meniu
Jūsų Krepšelis

Spintos

Spintos
Drabužių Kabykla - turi 12 kabliukų ir 3 aukštus kabliukus, kurie leidžia pakabinti didelį kiekį ir įvairaus dydžio drabužių, galvos apdangalų ar skėčių. Apsaugo drabužius nuo pažeidimų ir apsaugo paviršių, ant kurio dedama pakaba. SAVYBĖS: Matmenys (ilgis / plotis / aukštis): 42 cm x 42..
16.95€
Be PVM:14.01€
Drabužių Kabykla- Juoda  turi 12 kabliukų ir 3 aukštus kabliukus kurie leidžia pakabinti didelį kiekį ir įvairaus dydžio drabužių, galvos apdangalų ar skėčių. Apsaugo drabužius nuo pažeidimų ir apsaugo paviršių, ant kurio dedama pakaba. SAVYBĖS: matmenys (ilgis / plotis / aukštis): 42/42..
16.95€
Be PVM:14.01€
Spintoje trūksta vietos? Neturite kur pakabinti drabužių? Ši dviguba drabužių kabykla padės jums išspręsti visas šias problemas. Ji yra kompaktiška, tad išardžius ją, nereikės ieškoti kur sandėliuoti, nes ji užima labai mažai vietos. Tai labai patogi alternatyva spintai. Ši kabykla yra idealus s..
15.96€
Be PVM:13.19€
Medžiaginė Drabužių Spinta, 145x45x175 cm.  apsaugos jūsų drabužius nuo dulkių, tvirta ir lengva konstrukcija iš metalinių vamzdžių. Spinta yra labai talpi ir joje telpa daugybė drabužių. Gerai apgalvota jungčių sistema leidžia spintelę greitai ir lengvai sulankstyti ir išskleisti, nenaudojant papil..
27.95€
Be PVM:23.10€
Lengva Medžiaginė Drabužių Spinta, Pilka  yra ekonomiškas ir paprastas drabužių laikymo sprendimas. Nešiojama spinta puikiai apsaugo jūsų drabužius ir batus nuo purvo ir dulkių. Jame įrengta daugybė lentynų ir pertvarų. Tai ypač paprasta ir greitai montuojama.. Tai puikus sprendimas studentams ir ke..
25.95€
Be PVM:21.45€
Tenka nuolatos persikraustyti iš vienos vietos į kitą? Nepatinka daug vietos užimančios medinės spintos? Neturite kur tvarkingai sudėti savo drabužių? Ši spinta yra būtent tai, ko Jums reikia. Medžiaginė spinta ne tik užima mažai vietos, bet yra talpi bei kompaktiška. Šioje spintoje ne tik sutal..
27.95€
Be PVM:23.10€
Modulinė Drabužių Spinta 9 Skyrių yra ne tik labai stilinga, bet ir praktiškas sprendimas norint tvarkingai laikyti drabužius ir avalynę. Galim pritaikyti savo poreikiams. Puikus pasirinkimas vaikų kambariui, svetainei, prieškambariui ar miegamajam. SAVYBĖS: Pagaminta iš aukštos kokybės ..
51.56€
Be PVM:42.61€
Rodoma nuo 1 iki 7 iš 7 (1 puslapių)