Meniu
Jūsų Krepšelis

Spintos

Spintos
Drabužių Kabykla - turi 12 kabliukų ir 3 aukštus kabliukus, kurie leidžia pakabinti didelį kiekį ir įvairaus dydžio drabužių, galvos apdangalų ar skėčių. Apsaugo drabužius nuo pažeidimų ir apsaugo paviršių, ant kurio dedama pakaba. SAVYBĖS: Matmenys (ilgis / plotis / aukštis): 42 cm x 42..
20.91€
Be PVM:17.28€
Drabužių Kabykla- Juoda  turi 12 kabliukų ir 3 aukštus kabliukus kurie leidžia pakabinti didelį kiekį ir įvairaus dydžio drabužių, galvos apdangalų ar skėčių. Apsaugo drabužius nuo pažeidimų ir apsaugo paviršių, ant kurio dedama pakaba. SAVYBĖS: matmenys (ilgis / plotis / aukštis): 42/42..
20.91€
Be PVM:17.28€
Tenka nuolatos persikraustyti iš vienos vietos į kitą? Nepatinka daug vietos užimančios medinės spintos? Neturite kur tvarkingai sudėti savo drabužių? Ši spinta yra būtent tai, ko Jums reikia. Medžiaginė spinta ne tik užima mažai vietos, bet yra talpi bei kompaktiška. Šioje spintoje ne tik sutal..
38.05€
Be PVM:31.45€
Modulinė Drabužių Spinta 9 Skyrių yra ne tik labai stilinga, bet ir praktiškas sprendimas norint tvarkingai laikyti drabužius ir avalynę. Galim pritaikyti savo poreikiams. Puikus pasirinkimas vaikų kambariui, svetainei, prieškambariui ar miegamajam. SAVYBĖS: Pagaminta iš aukštos kokybės ..
57.11€
Be PVM:47.20€
Rodoma nuo 1 iki 4 iš 4 (1 puslapių)