Meniu
Jūsų Krepšelis

Ausinės ir MP3 grotuvai

Ausinės ir MP3 grotuvai
Belaides ausines naudoti darosi dar patogiau. Šias dailias, patogias ausines galima įjungti ir išjungti vieno mygtuko paspaudimu, taip pat paprastai galite pristabdyti muziką arba ją perjungti. Vairuojant arba dirbant galima atsiliepti į skambučius taip pat paprastai, vienu paspaudimu, kas lab..
14.95€
Be PVM:12.36€
Minimalistinio dizaino Bluetooth ausinės užtikrina geros kokybės garsą, vieną kartą prijungus prie savo įrenginio kitus kartus prisijungimas vyks automatiškai, todėl jomis itin patogu ir paprasta naudotis. Po kiekvieno muzikos klausymo ausines įdėjus į dėžutę jos pasikraus kitam klausymui. Puikiai t..
10.66€
Be PVM:8.81€
Daugiau jokių susipainiojusių laidų jūsų kišenėse! Šios puikaus dizainio, skirtingų spalvų, madingos belaidės ausinės pasižymi ne tik gražia išvaizda, bet ir puikia garso kokybe. Ausines galima prijungti prie bet kurio telefono, kuriame yra “Bluetooth” funkcija inPods 12 savybės: pui..
11.07€
Be PVM:9.15€
Daugiau jokių susipainiojusių laidų jūsų kišenėse! Šios puikaus dizainio, skirtingų spalvų, madingos belaidės ausinės pasižymi ne tik gražia išvaizda, bet ir puikia garso kokybe. Ausines galima prijungti prie bet kurio telefono, kuriame yra “Bluetooth” funkcija   ,,inPods12” savybės: ..
15.95€
Be PVM:13.18€
Daugiau jokių susipainiojusių laidų jūsų kišenėse! Šios puikaus dizainio, skirtingų spalvų, madingos belaidės ausinės pasižymi ne tik gražia išvaizda, bet ir puikia garso kokybe. Ausines galima prijungti prie bet kurio telefono, kuriame yra “Bluetooth” funkcija ,,inPods12” savybės: p..
11.07€
Be PVM:9.15€
Rodoma nuo 1 iki 5 iš 5 (1 puslapių)