Meniu
Jūsų Krepšelis

Santechnika

Santechnika
Vandens šildytuvas su LEDA ekranu, kuris parodo vandens temperatūrą. Maksimali pašilimo temperatūra yra 60 °C. Sutaupysite laiko, energijos ir vandens, nes nereikės didžiulių šildytuvų ar centrinės šildymo sistemos, kad iš čiaupo bėgtų šiltas vanduo. Modernus vandens šildytuvas suteiks Jūsų virt..
19.46€
Be PVM:16.08€
Vandens šildytuvas pašildo vandenį iki 60 °C temperatūros tiesiai iš čiaupo, daugiau nereikalingas joks boileris ar kitas šildytuvas, centrinė šildymo sistema. Vandens šildytuvas yra su ekranu, rodančiu tikslią vandens temperatūrą, Vandens šildytuvas su dušu suteiks Jūsų virtuvei ar vonios kamba..
32.35€
Be PVM:26.74€
Šaltą žiemos vakarą nėra nieko geriau, kaip elektrinis šildytuvas. Jeigu dirbate nuotoliniu būdu ir tenka ilgai sėdėti prie stalo, dažniausiai pajaučiate kaip sustingsta visos galūnės ir norisi šiek tiek šilumos. Šis šildytuvas neleis Jums sušalti ir pagelbės palaikyti aukštesnę kūno temperatūrą. ..
14.31€
Be PVM:11.83€
Aukščiausio kokybinio lygio termostatinė galvutė su dujų užpildu, veikia greitai ir tiksliai. Temperatūros ribos 5 - 26ºC, apsauga nuo užšalimo, greitas ir patikimas montavimas. Yra nustatytos temperatūros ribojimo ir blokavimo galimybė. RA 2990 montuojama ant RA-N termostatinių ventilių. Taip p..
24.95€
Be PVM:20.62€
Rodoma nuo 1 iki 4 iš 4 (1 puslapių)