Meniu
Jūsų Krepšelis

Santechnika

Santechnika
Vandens šildytuvas su LEDA ekranu, kuris parodo vandens temperatūrą. Maksimali pašilimo temperatūra yra 60 °C. Sutaupysite laiko, energijos ir vandens, nes nereikės didžiulių šildytuvų ar centrinės šildymo sistemos, kad iš čiaupo bėgtų šiltas vanduo. Modernus vandens šildytuvas suteiks Jūsų virt..
32.35€
Be PVM:26.74€
Šaltą žiemos vakarą nėra nieko geriau, kaip elektrinis šildytuvas. Jeigu dirbate nuotoliniu būdu ir tenka ilgai sėdėti prie stalo, dažniausiai pajaučiate kaip sustingsta visos galūnės ir norisi šiek tiek šilumos. Šis šildytuvas neleis Jums sušalti ir pagelbės palaikyti aukštesnę kūno temperatūrą. ..
14.31€
Be PVM:11.83€
Šaltais žiemos vakarais nuostabus poilsis yra vakare atsisėsti prie židinio ir pabendrauti su mylimais žmonėmis. Liepsnos švytėjimas ir šiluma leidžia astipalaiduoti ir nurimti, pamiršti visus dienos nesklandumus. Skamba kaip puikus vakaras, tiesa? Tačiau neturite galimybės įsirengti tikrą židin..
17.95€
Be PVM:14.83€
Aukščiausio kokybinio lygio termostatinė galvutė su dujų užpildu, veikia greitai ir tiksliai. Temperatūros ribos 5 - 26ºC, apsauga nuo užšalimo, greitas ir patikimas montavimas. Yra nustatytos temperatūros ribojimo ir blokavimo galimybė. RA 2990 montuojama ant RA-N termostatinių ventilių. Taip p..
24.95€
Be PVM:20.62€
Rodoma nuo 1 iki 4 iš 4 (1 puslapių)