Meniu
Jūsų Krepšelis

Kamuolių Sportas

Kamuolių Sportas
Gamintojas: NO10
Kamuolys NO10 Thunder-B su tradicine struktūra, susidedančia iš 32 elementų. Blizganti, 1 mm storio poliuretano apdaila. Modelis skirtas žaisti ant natūralios ir dirbtinės lauko dangos, pramoginiams žaidimams. Dydis - 5..
18.59€
Be PVM:15.36€
Gamintojas: Tomaz Sport
Kokybiškas ir patvarus 12-os panelių Krepšinio Kamuolys Tomaz Sport AM7X skirtas varžyboms ir treniruotėms, labiausiai tinka vyrams ir vaikinams nuo 13 metų. Aukštos kokybės PU suteikia kamuoliui malonų jausmą jį liečiant ir gerą sukibimą su delnu žaidžiant, o gilaus grublėtumo ir atsparus nešvaruma..
17.95€ 29.95€
Be PVM:14.83€
Gamintojas: MCDAVID
Apsauginė Rankovė MCDAVID 1 Vnt. Balta  su specialia 9 mm. “Hex” apsaugos technologija, ypač mėgiama tiek profesionalų tiek ir mėgėjų tarpe. Apsauga padeda išvengti įdrėskimų ir sumušimų, o “hDc Moisture Management” technologija palaiko reikiamą raumenų temperatūrą sporto metu. SAVYBĖS: ..
22.00€
Be PVM:18.18€
Apsauginė Rankovė MCDAVID 1 Vnt. Speciali 9 mm. “Hex” apsaugos technologija ypač mėgiama tiek profesionalų tiek ir mėgėjų tarpe. Apsauga padeda išvengti įdrėskimų ir sumušimų, o “hDc Moisture Management” technologija palaiko reikiamą raumenų temperatūrą sporto metu. Galima skalbti su skalbimo mašina..
21.95€
Be PVM:18.14€
Gamintojas: Meteor
Aukštos kokybės plastikas užtikrina ilgalaikį naudojimą. Paviršiai iš PU apsaugo nuo traumų. Specialūs kanalai , skirti ventiliacija. Skirta mokykloms ir mokymams Specifikacija: Medžiaga: PP+EVA Spalva: balta Dydis L..
7.00€
Be PVM:5.79€
Gamintojas: Meteor
Aukštos kokybės plastikas užtikrina ilgalaikį naudojimą. Paviršiai iš PU apsaugo nuo traumų. Specialūs kanalai , skirti ventiliacija. Skirta mokykloms ir mokymams Specifikacija: Medžiaga: PP+EVA Spalva: balta Dydis M..
7.00€
Be PVM:5.79€
Gamintojas: Meteor
Aukštos kokybės plastikas užtikrina ilgalaikį naudojimą. Paviršiai iš PU apsaugo nuo traumų. Specialūs kanalai , skirti ventiliacija. Skirta mokykloms ir mokymams Specifikacija: Medžiaga: PP+EVA Spalva: balta S dydis..
7.00€
Be PVM:5.79€
Gamintojas: Mitre
Aukštos kokybės futbolo apsaugos Mitre Tension. Patvarus ir labai atsparus apvalkalas užtikrina maksimalų saugumą. „EVA“ putplasčio plokštės, esančios apsauginės dalies viduje, garantuoja komfortą ir patogumą. Papildoma kulkšnies apsauga garantuoja maksimalią apsaugą   SAVYBĖS: Užseg..
6.95€
Be PVM:5.74€
Gamintojas: Nike Football
Tvirtos "Nike Charge" apsaugos užtikrina visišką palaikymą aikštėje. Anatominė forma ir lengvas dizainas garantuoja geriausią prigludimą nesijaučiant sunkiam ir nepatogiam. Papildoma kulkšnies apsauga. Stabilizuojantys dirželiai. Išorinė kieta danga. Putų amortizuojantis pamušalas. Baltas logotipas ..
22.25€
Be PVM:18.39€
Gamintojas: Nike
Savybės: Nike Guard-CE futbolo apsaugos saugo jūsų kojas nuo traumų ir smūgių. Apsaugos yra su 2 specialiomis juostelėmis. Stora putplasčio danga. Dėl mažo svorio jie yra labai patogūs...
22.96€
Be PVM:18.98€
Gamintojas: Nike
„Nike Guard-CE“ blauzdų apsaugos futbolininkams, apsaugančios nuo traum