Meniu
Jūsų Krepšelis

Krepšinio apsaugos

Krepšinio apsaugos
Apsauginė Rankovė MCDAVID 1 Vnt. Balta  su specialia 9 mm. “Hex” apsaugos technologija, ypač mėgiama tiek profesionalų tiek ir mėgėjų tarpe. Apsauga padeda išvengti įdrėskimų ir sumušimų, o “hDc Moisture Management” technologija palaiko reikiamą raumenų temperatūrą sporto metu. SAVYBĖS: ..
22.00€
Be PVM:18.18€
Apsauginė Rankovė MCDAVID 1 Vnt. Speciali 9 mm. “Hex” apsaugos technologija ypač mėgiama tiek profesionalų tiek ir mėgėjų tarpe. Apsauga padeda išvengti įdrėskimų ir sumušimų, o “hDc Moisture Management” technologija palaiko reikiamą raumenų temperatūrą sporto metu. Galima skalbti su skalbimo mašina..
21.95€
Be PVM:18.14€
Gamintojas: MCDAVID
Kojų Apsauga MCDAVID 2 Vnt. Balta  “Hex” apsaugos technologija ypač mėgiama tiek profesionalų tiek ir mėgėjų tarpe. Prailginta kojos apsauga padeda išvengti įdrėskimų ir sumušimų, o “hDc Moisture Management” technologija palaiko reikiamą raumenų temperatūrą sporto metu. SAVYBĖS: Nauja an..
35.00€
Be PVM:28.93€
Gamintojas: MCDAVID
Kompresinė Rankovė MCDAVID 2 Vnt. Balta  Hex apsaugos technologija ypač mėgiama tiek profesionalų tiek ir mėgėjų tarpe. Apsauga padeda išvengti įdrėskimų ir sumušimų, o “hDc Moisture Management” technologija palaiko reikiamą raumenų temperatūrą sporto metu. Galima skalbti su skalbimo mašina Ši ranko..
21.95€
Be PVM:18.14€
Rodoma nuo 1 iki 4 iš 4 (1 puslapių)