Meniu
Jūsų Krepšelis

Nardymo įranga

Nardymo įranga
Gamintojas: Bestway
"Bestway" plaukimo rankovės padės išmokti plaukti ir supažindinti vaiką su vandeniu. Intensyvios spalvos modelis su vaisine grafika pagerins matomumą vandens paviršiuje. Modelis turi dvi oro kameras ir apsauginius vožtuvus. Konstrukcija pagaminta iš vinilo, atspario sūriam vandeniui. Spalva siunčiam..
2.40€
Be PVM:1.99€
Gamintojas: Meteor
Nardymo Kaukė AQUA SPEED ENZO  Su Vamzdeliu SAMOS, Mėlyna  švelniai prisitaiko prie jaunų veido kontūrų. Pagamintas iš minkšto silikono, jis turi apvalią formą, grūdintą vientisą objektyvą su plačiu matymo lauku ir lengvai naudojamą sagtį. SAVYBĖS: Audinys: skysta silicio guma (LSR) ..
20.95€
Be PVM:17.31€
Gamintojas: Beco
Nardymo kaukė BECO 99009  Beco nardymo kaukė puikiai tinka tiek laisvo stiliaus nardymui ar plaukimui, tiek ir ilgiems nėrimams. Mėgaukitės maksimaliu komfortu ir nardymo teikiamais malonumais. Beco nardymo kaukės stiklai pagaminti iš grūdinto stiklo (tempered glass) - nesibraižo, ilgai tarnauja..
22.95€
Be PVM:18.97€
Gamintojas: Spokey
Snorkeling yra pramoginis nardymas, kai plūduriuojama ant vandens paviršiaus panardintu veidu. Šios nardymo kaukės dėka galėsite patogiai grožėtis povandeniniu gyvenimu iš arti. Ji puikiai užsandarinta, o tai praktiškai visiškai sustabdo vandens patekimą į vidų.  „Spokey Bardo“ nardymo kaukė buv..
36.75€
Be PVM:30.37€
Gamintojas: Spokey
Snorkeling yra pramoginis nardymas, kai plūduriuojama ant vandens paviršiaus panardintu veidu. Šios nardymo kaukės dėka galėsite patogiai grožėtis povandeniniu gyvenimu iš arti. Ji puikiai užsandarinta, o tai praktiškai visiškai sustabdo vandens patekimą į vidų.  „Spokey Hampi“ nardymo kaukė buvo su..
34.95€
Be PVM:28.88€
Gamintojas: Spokey
Nardymo Kaukė Spokey KARWI Balta SAVYBĖS: Medžiagos: PC Elastinis reguliuojamas dirželis Remėlis ABS Vamzdelis: tiesus sulankstymas su 2 vožtuvėliais bei 2 kanalais Su apsauga nuo rasojimo Pridedamas nuimamas kameros laikiklis..
32.04€
Be PVM:26.48€
Gamintojas: Spokey
Šios Nardymo Kaukės Spokey KARWI BK dėka galėsite patogiai grožėtis povandeniniu gyvenimu iš arti. Ji puikiai užsandarinta, o tai praktiškai visiškai sustabdo vandens patekimą į vidų.  „KARWI Fullmask“ buvo sukurta reikliausiems povandeninių nuotykių vartotojams ir entuziastams. Aukščiausios kokybės..
32.04€
Be PVM:26.48€
Gamintojas: Beco
Nardymo kaukė su vamzd. vaik. 8+m.amž. 99005 6  Beco nardymo rinkinys vaikams puikiai tinka tiek laisvo stiliaus nardymui ar plaukimui, tiek ir ilgiems nėrimams. Mėgaukitės maksimaliu komfortu ir nardymo teikiamais malonumais. Savybės: Beco nardymo rinkinį sudaro nardymo kaukė ir va..
19.35€
Be PVM:15.99€
Gamintojas: Beco
Nardymo kaukė su vamzdeliu vaik. 8+m.amž. 99005 5 red Beco nardymo rinkinys vaikams puikiai tinka tiek laisvo stiliaus nardymui ar plaukimui, tiek ir ilgiems nėrimams. Mėgaukitės maksimaliu komfortu ir nardymo teikiamais malonumais. Beco nardymo rinkinį sudaro nardymo kaukė ir vamzdelis. Skirtas..
19.35€
Be PVM:15.99€
Gamintojas: Beco
Beco nardymo rinkinys vaikams puikiai tinka tiek laisvo stiliaus nardymui ar plaukimui,tiek ir ilgiems nėrimams.Skirtas vyresniems nei 12 metų vaikams. Savybės: Rinkinį sudaro nardymo kaukė ir vamzdelis Reguliuojamas polivinilo dirželis Galimybė greitai užsidėti kauke K..
21.05€
Be PVM:17.40€
Gamintojas: Beco
Nardymo kaukė su vamzd. vaik. 12+m.amž.99006 6 bl Beco nardymo rinkinys vaikams puikiai tinka tiek laisvo stiliaus nardymui ar plaukimui,tiek ir ilgiems nerimams.Skirtas vyresniems nei 12 metų vaikams. Savybės: Nardymo kaukė ir vamzdelis Reguliuojamas polivinilo dirželis ..
16.41€
Be PVM:13.56€
Gamintojas: Beco
Nardymo kaukė su vamzd. vaik. 12+m.amž. 99006 5 re Beco nardymo rinkinys vaikams puikiai tinka tiek laisvo stiliaus nardymui ar plaukimui, tiek ir ilgiems nėrimams. Mėgaukitės maksimaliu komfortu ir nardymo teikiamais malonumais. Beco nardymo rinkinį sudaro nardymo kaukė ir vamzdelis. Skirtas vy..
21.05€
Be PVM:17.40€
Gamintojas: Beco
Nardymo kaukė su vamzdeliu suaug. 99012 2 yellow Beco nardymo rinkinys puikiai tinka tiek laisvo stiliaus nardymui ar plaukimui, tiek ir ilgiems nėrimams. Mėgaukitės maksimaliu komfortu ir nardymo teikiamais malonumais. Savybės: Beco nardymo rinkinį sudaro nardymo kaukė ir vamzdelis..
43.15€
Be PVM:35.66€
Gamintojas: Beco
Beco nardymo rinkinys puikiai tinka tiek laisvo stiliaus nardymui ar plaukimui, tiek ir ilgiems nėrimams. Mėgaukitės maksimaliu komfortu ir nardymo teikiamais malonumais. Beco nardymo rinkinį sudaro nardymo kaukė ir vamzdelis. Du atskiri nardymo kaukės stiklai pagaminti iš grūdinto stiklo (tempered ..
43.15€
Be PVM:35.66€
Gamintojas: Beco
Nardymo Kaukė Suaugusiems BECO nardymo kaukė puikiai tinka tiek laisvo stiliaus nardymui ar plaukimui, tiek ir ilgiems nėrimams. Mėgaukitės maksimaliu komfortu ir nardymo teikiamais malonumais. Beco nardymo kaukės stiklai pagaminti iš grūdinto stiklo (tempered glass) - nesibraižo, ilgai tarnauja. Ko..
26.15€
Be PVM:21.61€
Gamintojas: Beco
Nardymo kaukė suaug. 99009 5 red Beco nardymo kaukė puikiai tinka tiek laisvo stiliaus nardymui ar plaukimui, tiek ir ilgiems nėrimams. Mėgaukitės maksimaliu komfortu ir nardymo teikiamais malonumais. Beco nardymo kaukės stiklai pagaminti iš grūdinto stiklo (tempered glass) - nesibraižo, ilgai t..
26.15€
Be PVM:21.61€
Gamintojas: Fashy
Nardymo kaukė suaug. EXPLORER 8850 Fashy Explorer - suaugusiųjų nardymo kaukė, pagaminta iš grūdinto stiklo. Ypač stiprus galvos dirželis su lengvu užsegimu...
19.65€
Be PVM:16.24€
Gamintojas: Spokey
Nardymo kaukė vaikams Spokey ZUMI JR XS mėlyna SAVYBĖS: Medžiagos: PC, silikonas. Vamzdelis: tiesus sulankstymas su vienu vožtuvu bei 3 kanalais Su apsauga nuo rasojimo Pridedamas nuimamas kameros laikiklis Dydis: XS..
29.12€
Be PVM:24.07€
Gamintojas: Spokey
Nardymo kaukė vaikams Spokey  ZUMI JR XS su apsauga nuo rasojimo. SAVYBĖS: Medžiagos: PC, silikonas. Vamzdelis: tiesus sulankstymas su vienu vožtuvu bei 3 kanalais Pridedamas nuimamas kameros laikiklis Dydis: XS Spalva: Žalia..
29.12€
Be PVM:24.07€
Gamintojas: Spokey
Speedo Glide Mas nardymo komplektas skirtas vaikams. Šį komplektą sudaro kaukė, vamzdelis ir plaukmenys. Jis leis Jums susipažinti su gražiu povandeniniu pasauliu. SAVYBĖS: Pagamintas iš netoksiškų ir nealergizuojančių medžiagų.  Dydis: 35-36.  ..
39.99€
Be PVM:33.05€
Gamintojas: Spokey
Nardymo komplektas Speedo JR Scube Vaikams skirtas nardymo komplektas, kuriame yra kaukė, vamzdelis ir plaukmenys. Šis komplektas leis Jums susipažinti su gražiu povandeniniu pasauliu. Pagamintas iš netoksiškų ir nealerginių medžiagų.  SAVYBĖS: Skirta: Vaikams Sportas Plaukimas..
39.00€
Be PVM:32.23€
Gamintojas: Escubia
Nardymo pelekai - lastai Escubia Fly PRO The Diving Fins Escubia Fly Pro are closed heel fins. These lightweight and effective fins are suitable especially for snorkeling and diving. They make your feet larger, thus helping you to swim faster. Moreover, they are perfect for those who are learnin..
17.30€
Be PVM:14.30€
Gamintojas: Rucanor
Nardymo rinkinys RUCANOR INSULA, 35/37 dydis RUCANOR Insula - nardymo rinkinys suaugusiems. Į komplektą įeina nardymo kaukė, vamzdelis ir plaukmenys. Savybės: Dydis: 35/37 Spalva: raudona..
15.35€
Be PVM:12.69€
Gamintojas: Rucanor
Nardymo rinkinys INSULA: kaukė, vamzd., plauk. 01 35- RUCANOR Insula - nardymo rinkinys suaugusiems. Į komplektą įeina nardymo kaukė, vamzdelis ir plaukmenys...
15.35€
Be PVM:12.69€
Gamintojas: Rucanor
Nardymo rinkinys INSULA: kaukė, vamzd., plauk. 02 35- RUCANOR Insula - nardymo rinkinys suaugusiems. Į komplektą įeina nardymo kaukė, vamzdelis ir plaukmenys...
15.35€
Be PVM:12.69€
Gamintojas: Rucanor
Nardymo rinkinys RUCANOR RICO, 30/32 dydis RUCANOR Rico - nardymo rinkinys vaikams. Savybės: Komplektą sudaro nardymo kaukė, vamzdelis ir plaukmenys..
12.15€
Be PVM:10.04€
Gamintojas: Rucanor
Nardymo rinkinys RUCANOR RICO, 30/32 dydis RUCANOR Rico - nardymo rinkinys vaikams. Savybės: Komplektą sudaro nardymo kaukė, vamzdelis ir plaukmenys. Dydis: 30/32..
12.15€
Be PVM:10.04€
Gamintojas: Rucanor
Nardymo rinkinys RUCANOR RICO, 32/34 dydis RUCANOR Rico - nardymo rinkinys vaikams. Į komplektą įeina nardymo kaukė, vamzdelis ir plaukmenys.  Savybės: Spalva: mėlyna Dydis: 32/34..
12.15€
Be PVM:10.04€
Gamintojas: Rucanor
Nardymo rinkinys RUCANOR RICO, 35/37 dydis RUCANOR Rico - nardymo rinkinys vaikams. Į komplektą įeina nardymo kaukė, vamzdelis ir plaukmenys. Savybės: Spalva: raudona Dydis: 35/37..
12.15€
Be PVM:10.04€
Gamintojas: Spokey
Nardymo rinkinys vaikams Spokey BOJKO SAVYBĖS: Kaukės sudėtis: PVC, PC (Polikarbonatas) Vamzdelio sudėtis: PVC. Plaukmenų sudėtis: PVC Vamzdelis tvirtinasi prie kaukės dirželio..
16.09€
Be PVM:13.30€
Gamintojas: Escubia
Nardymo rinkinysEscubia Fun Set JR Perfect for snorkeling and diving, the Diving Set Escubia Fun Set JR will come in handy on vacation. This set easily fits into your suitcase. The low design goggles feature a large, single piece lens made of hardened glass which ensures excellent vision underwa..
6.90€
Be PVM:5.70€
Juodas nardymo vamzdelis su adaptyviu kandikliu. SAVYBĖS: Vamzdžio medžiaga: silikonas + PVC..
3.95€
Be PVM:3.26€
Gamintojas: Meteor
NARDYMO VAMZDELIS AQUA SPEED LINUS,  MĖLYNAS Nuotraukoje pateiktos prekės spalvos, užrašai gali šiek tiek skirtis, o aprašyme pateikta informacija yra bendro pobūdžio, todėl gali būti paminėtos ne visos prekės savybės. Kilus klausimams, visada galite susisiekti telefonu arba el. paštu.  ..
10.00€
Be PVM:8.26€
Gamintojas: Aqua-Speed
Nardymo vamzdelis AQUA-SPEED AJAX 11 /330 SAVYBĖS: Vamzdelis pagamintas iš geriausios kokybės, netoksiškų ir antialerginių medžiagų. Jis turi patvarų, ergonomišką silikoninį kandiklį ir spaustuką, tvirtinamą prie kaukės dirželio. Ovalo formos vamzdis sumažina atsparumą vanden..
11.75€
Be PVM:9.71€
Gamintojas: Aqua-Speed
Nardymo vamzdelis Aqua-speed Nova 18/320 SAVYBĖS: Vamzdelis pagamintas iš geriausios kokybės, netoksiškų ir antialerginių medžiagų. Jis turi patvarų, ergonomišką silikoninį kandiklį ir spaustuką, tvirtinamą prie kaukės dirželio. Ovalo formos vamzdis sumažina atsparumą vandeni..
19.53€
Be PVM:16.14€