Meniu
Jūsų Krepšelis

Slidinėjimo akiniai

Slidinėjimo akiniai
Gamintojas: Spokey
Slidinėjimo akiniai Spokey YOHO, juodi SAVYBĖS: „Spokey YOHO“ slidinėjimo akiniai yra su stiklo danga, kuri žymiai pagerina regėjimo komfortą. „HD Lens“ technologija taip pat sumažina šviesos atspindį ant sniego ir geriau mato šešėlius. 400% UV filtras.   Priekinės ..
39.35€
Be PVM:32.52€
Gamintojas: WORKER
Slidinėjimo akiniai  WORKER Simon Slidinėjimui ir čiuožinėjimui su snieglente skirti akiniai. Specialus stiklo užtamsinimas suteikia gerą matomumą. Nerasojantys, reg SAVYBĖS: Anatomiška forma Ypač lankstus dirželis S2 kategorija Ryškinantis orandžinis stiklas ..
42.80€
Be PVM:35.37€
Gamintojas: Spokey
Slidinėjimo akiniai Spokey GRAYS. Pilki/Žali   yra ne tik saugūs, lengvi, bet ir patogūs. Jų ergonomiška forma ir minkštos kempinės, puikiai prigludusios prie veido, leidžia akinius naudoti kartu su šalmu. SAVYBĖS: UV400 dvigubas stikla su plačiu regėjimo lauku puikiai ..
30.29€
Be PVM:25.03€
Gamintojas: Spokey
Slidinėjimo Akiniai SPOKEY LOGAN  pagerina regėjimo aštrumą ir padidina kontrastą . Didelis dvigubas stiklas su plačiu regėjimo lauku puikiai apsaugo veidą nuo vėjo ir sniego SAVYBĖS: Dvigubo stiklo dėka akinių centras tampa mažiau jautrus išorinėms sąlygoms, Neužšala ir neaprasoja..
31.95€
Be PVM:26.41€
Gamintojas: Spokey
Slidinėjimo Akiniai SPOKEY PARK Balti Su Nuspalvintais Lęšiais   yra ne tik saugūs, lengvi, bet ir patogūs. Jų ergonomiška forma ir minkštos kempinės, puikiai prigludusios prie veido, leidžia akinius naudoti kartu su šalmu. SAVYBĖS: Apsaugo jūsų veidą nuo stipraus vėjo Apsaugos jūs..
30.29€
Be PVM:25.03€
Gamintojas: Spokey
Slidinėjimo Akiniai SPOKEY PARK yra ne tik saugūs, lengvi, bet ir patogūs. Jų ergonomiška forma ir paminkštinimai, puikiai priglunda prie veido, leidžia akinius naudoti kartu su šalmu. SAVYBĖS: Apsaugo veidą nuo stipraus vėjo Apsaugo akis nuo ultravioletinių spindulių Didelis..
34.80€
Be PVM:28.76€
Gamintojas: Spokey
Slidinėjimo akiniai SPOKEY RADIUM suteikia geresnį matomumą, taip pat gerina aplinkos suvokimą, nepaisant oro sąlygų. SAVYBĖS: Dvigubas stiklas, turi platų žiūrėjimo kampą Dvigubas stiklas akinių vidų paverčia mažiau jautria oro sąlygoms ir neleidžia jiems užšalti ir aprasoti ..
34.80€
Be PVM:28.76€
Gamintojas: Spokey
Slidinėjimo Akiniai Spokey YOHO, Rožiniai  yra su stiklo danga, kuri žymiai pagerina regėjimo komfortą. SAVYBĖS: akiniai turi  400% UV filtrą Didelis dvigubas stiklas su plačiu regėjimo lauku puikiai apsaugo veidą nuo vėjo ir sniego  ..
34.95€
Be PVM:28.88€
Gamintojas: WORKER
Slidinėjimo akiniai WORKER Cooper with Graphic Print Ski goggle WORKER Cooper has a double anti-fog lens with a mirror finish, easily adjustable strap and ventilation holes. Due to the anatomic shape the goggle fits the face and is highly comfortable. The goggle’s strap is graphically adjusted t..
42.80€
Be PVM:35.37€
Gamintojas: WORKER
Slidinėjimo akiniai WORKER Doyle su grafika Šie modernūs slidinėjimo akiniai pasižymi dėka įmantraus užtamsinimo ypač geru matomumu. Vėdinimo angutės įmontuotos kad akiniai nerasotų.Šie slidinėjimo akiniai skirti vaikams. SAVYBĖS: Minkštas vidinis pamušalas Lengvi Apsaugo..
34.20€
Be PVM:28.26€
Gamintojas: WORKER
Slidinėjimo akiniai WORKER Hiro Tai modernūs akiniai skirti slidinėjimo bei čiuožimo su snieglente sportui. Šie akiniai pasižymi tuo jog turi specialų užtamsinimą kurio dėka slidinėjimas tampa kokybiškesnis esant netgi rūkui. SAVYBĖS: Anatomiška forma Ypač lankstus dirželis ..
51.50€
Be PVM:42.56€
Gamintojas: WORKER
Slidinėjimo akiniai Worker Hiro Graphic UV S2 Ski goggle WORKER Hiro is a modern ski and snowboard goggle with an anti-fog lens for good visibility, strap buckle for easy fastening and ventilation holes. Due to the anatomic shape the goggle fits the face and is highly comfortable. Technical ..
51.50€
Be PVM:42.56€
Gamintojas: WORKER
Slidinėjimo akiniai WORKER Molly Šie slidinėjimo akiniai pasižymi elegantiškumu. Dvigubi rožiniai stiklai su veidrodiniu atspindžiu, užtikrina gerą matomumą. Reguliuojamas diržas leidžia keisti dydį, o ventiliacijos angos efektyvų vėdinimą . Dėl anatominės formos, akiniai tiksliai tinka prieį ve..
51.50€
Be PVM:42.56€
Gamintojas: WORKER
Slidinėjimo akiniai WORKER Molly with graphics Ski Goggles WORKER Molly are elegant ski and snowboard goggles. A sophisticated anti-mist system and double pink lenses with mirror reflection provide great visibility. The strap has a mechanism for easy size-adjustment while the ventilation ducts p..
51.50€
Be PVM:42.56€
Gamintojas: WORKER
Slidinėjimo akiniai Worker Simon Graphic UV S2 Akiniai skirti slidinėjimui, turintys dvigubą stiklą todėl nerasoja bei suteikia gerą matomumą net esant rūkui.   Techninė charakteristika: Ergonomiška forma Ypač lankstus dirželis S2 kategorija Ryškinantis orandžin..
51.50€
Be PVM:42.56€
Gamintojas: WORKER
Slidinėjimo Akinių Lešiai WORKER BENNET Nuotraukoje pateiktos prekės spalvos, užrašai gali šiek tiek skirtis, o aprašyme pateikta informacija yra bendro pobūdžio, todėl gali būti paminėtos ne visos prekės savybės. Kilus klausimams, visada galite susisiekti telefonu arba el. paštu.  ..
23.70€
Be PVM:19.59€
Gamintojas: WORKER
Slidinėjimo Akinių Lešiai WORKER COOPER Nuotraukoje pateiktos prekės spalvos, užrašai gali šiek tiek skirtis, o aprašyme pateikta informacija yra bendro pobūdžio, todėl gali būti paminėtos ne visos prekės savybės. Kilus klausimams, visada galite susisiekti telefonu arba el. paštu.  ..
23.70€
Be PVM:19.59€
Gamintojas: WORKER
Slidinėjimo Akinių Lešiai WORKER GORDON Nuotraukoje pateiktos prekės spalvos, užrašai gali šiek tiek skirtis, o aprašyme pateikta informacija yra bendro pobūdžio, todėl gali būti paminėtos ne visos prekės savybės. Kilus klausimams, visada galite susisiekti telefonu arba el. paštu.  ..
23.70€
Be PVM:19.59€
Gamintojas: WORKER
Slidinėjimo Akinių Lešiai WORKER HIRO Nuotraukoje pateiktos prekės spalvos, užrašai gali šiek tiek skirtis, o aprašyme pateikta informacija yra bendro pobūdžio, todėl gali būti paminėtos ne visos prekės savybės. Kilus klausimams, visada galite susisiekti telefonu arba el. paštu.  ..
23.70€
Be PVM:19.59€
Gamintojas: WORKER
Slidinėjimo Akinių Lešiai WORKER Molly Nuotraukoje pateiktos prekės spalvos, užrašai gali šiek tiek skirtis, o aprašyme pateikta informacija yra bendro pobūdžio, todėl gali būti paminėtos ne visos prekės savybės. Kilus klausimams, visada galite susisiekti telefonu arba el. paštu.  ..
23.70€
Be PVM:19.59€
Gamintojas: Meteor
Slidinėjimo šalmas yra naujausias METEOR šalmų modelis. Suteikia puikią galvos apsaugą, be jokio diskomforto net ilgesnių kelionių metu. Jis turi originalų ir stilingą dizainą, kuris patiks reiklesniems vartotojams. Puikiai tinka žiemos pramogoms.   Lengvas dizainas ir aerodinaminė forma užt..
22.67€
Be PVM:18.74€
Gamintojas: WORKER
Vaikiški slidinėjimo akiniai WORKER Miller su grafika Šie akniai yra specialiai užtemdyti, todėl suteikia gerą matomumą, nerasoja bei įmontuotas reguliuojamas dirželis. Dėl ergonomiškos formos jie idealiai prisitaiko prie veido konturų. Skirti slidinėjimo bei snieglenčių sportui.   SAVYBĖS: ..
29.80€
Be PVM:24.63€
Gamintojas: WORKER
Vaikiški slidinėjimo akiniai WORKER Sterling su grafika Šie akiniai tinka tiek slidinėjimui tiek čiuožiant snieglente, suteikia gerą matomumą, easy mechanizmo dėka reguliuojamas dirželis, specialios angos vėdina bei apsaugo nuo stiklelio aprasojimo. Dėl specialios formos šie akiniai priglunga ti..
29.80€
Be PVM:24.63€
Gamintojas: Spokey
„Spokey DENNY“ Slidinėjimo Akiniai Mėlyni yra revoliucija akinių rinkoje - naudojama forma ir rėmai puikiai tinka veidui, o diržo ilgis leidžia juos naudoti su šalmu. SAVYBĖS: Lęšiai: veidrodiniai UV filtras 400 Vėdinimas  „HD Lens“ ir „Full REVO“ dangos neleidžia akini..
36.11€
Be PVM:29.85€
Gamintojas: Spokey
„Spokey DENNY“ Slidinėjimo Akiniai Pilki  yra revoliucija akinių rinkoje - naudojama forma ir rėmai puikiai tinka veidui, o diržo ilgis leidžia juos naudoti su šalmu. SAVYBĖS: Lęšiai: veidrodiniai UV filtras 400 Vėdinimas  „HD Lens“ ir „Full REVO“ dangos neleidžia akini..
36.11€
Be PVM:29.85€
Gamintojas: Spokey
„Spokey EVANS“ Slidinėjimo Akiniai pagerina regėjimo aštrumą ir padidina kontrastą. Didelis dvigubas stiklas su plačiu matymo lauku susidoros net su ekstremaliausiomis žiemos sąlygomis, nes antifog sistema palaiko aukštą interjero vėdinimą, o tai reiškia, kad akiniai nerūksta ir neužšąla.  SAVYB..
27.96€
Be PVM:23.10€
Gamintojas: Spokey
„Spokey EVANS“ Slidinėjimo Akiniai pagerina regėjimo aštrumą ir padidina kontrastą. Didelis dvigubas stiklas su plačiu matymo lauku susidoros net su ekstremaliausiomis žiemos sąlygomis, nes antifog sistema palaiko aukštą interjero vėdinimą, o tai reiškia, kad akiniai nerūksta ir neužšąla.  SAVYB..
27.96€
Be PVM:23.10€
Gamintojas: Spokey
„Spokey GRANBY“ Slidinėjimo Akiniai yra ne tik saugūs, lengvi, bet ir patogūs. Jų ergonomiška forma ir minkštos kempinės, puikiai prigludusios prie veido, leidžia akinius naudoti kartu su šalmu. SAVYBĖS: UV400 Akinių spalva: juoda Lęšiai: mėlyni  pagerina regėjimo aštru..
36.11€
Be PVM:29.85€
Gamintojas: Spokey
„Spokey GREY“ Slidinėjimo Akiniai puikiai apsaugo veidą nuo vėjo ir sniego net ir ekstremaliausiomis sąlygomis. SAVYBĖS:  pagerina regėjimo aštrumą ir padidina kontrastą 400% UV filtras Spalva: Balta  Veidrodinė danga..
30.29€
Be PVM:25.03€
Gamintojas: Spokey
„Spokey RADIUM“ Slidinėjimo Akiniai   ir plačiu žiūrėjimo kampu daro akinių vidų mažiau jautriu oro sąlygoms, o tai neleidžia jiems užšalti ir aprasoti. Be to, jie sumažina šviesos atspindį ant sniego ir padaro tamsesnes vietas geriau matomas. SAVYBĖS: UV400 dvigubo stiklo stiklas ..
30.29€
Be PVM:25.03€
Gamintojas: Spokey
„Spokey RADIUM“ Slidinėjimo Akiniai Geltoni Su Raštais ir plačiu žiūrėjimo kampu daro akinių vidų mažiau jautriu oro sąlygoms, o tai neleidžia jiems užšalti ir aprasoti. Be to, jie sumažina šviesos atspindį ant sniego ir padaro tamsesnes vietas geriau matomas. SAVYBĖS: UV400 dvigub..
30.29€
Be PVM:25.03€
Gamintojas: Spokey
„Spokey RADIUM“ Slidinėjimo Akiniai Geltoni Su Raštais  ir plačiu žiūrėjimo kampu daro akinių vidų mažiau jautriu oro sąlygoms, o tai neleidžia jiems užšalti ir aprasoti. Be to, jie sumažina šviesos atspindį ant sniego ir padaro tamsesnes vietas geriau matomas. SAVYBĖS: UV400 dvigu..
30.29€
Be PVM:25.03€
Gamintojas: Spokey
„Spokey RADIUM“ Slidinėjimo Akiniai Mėlyni   ir plačiu žiūrėjimo kampu daro akinių vidų mažiau jautriu oro sąlygoms, o tai neleidžia jiems užšalti ir aprasoti. Be to, jie sumažina šviesos atspindį ant sniego ir padaro tamsesnes vietas geriau matomas. SAVYBĖS: UV400 dvigubo stiklo s..
30.29€
Be PVM:25.03€