Meniu
Jūsų Krepšelis

Apie mus

UAB ,,Amona” savo veiklą pradėjo 2011 m. rugpjūčio 5 d. Bendrovės pagrindinė veikla – didmeninė ir mažmeninė prekyba, užsakomasis pardavimas paštu arba internetu, kompiuterių programavimo veikla. Įmonė įsikūrusi pačiame Plungės miesto centre – Telšių g. 5, ten kur ir jos pagrindinė parduotuvė. Įmonei taip pat priklauso kelios internetinės parduotuvės. Jose prekiaujama santechnikos, šildymo įrangos, miško, sodo ir vejos technikos, baldų, laisvalaikio, sporto, medicinos bei reabilitacijos prekių asortimentu.

Žvejams skirtame skyriuje – galime Jums pasiūlyti prekes nuo kabliuko iki motorinės valties. Žūklės mėgėjai parduotuvėje ras grąžtų, rogučių, meškerių, specialios šiltos aprangos ir avalynės, avižėlių, blizgių ir kitų žvejybai reikalingų priemonių įvairiomis kainomis - tiek brangesnių, tiek pigesnių – kad pirkėjas rastų optimaliausią pasirinkimą. 

Reikiamų reabilitacijos, medicininės įrangos bei reikmenų ras tiek sergantys ar sveikstantieji, tiek ligoninės ir kitos slaugos įstaigos. Prekiaujame neįgaliesiems skirtais vežimėliais, ramentais, lazdomis, įtvarais, ortopedijos reikmenimis, čiužiniais ir pan. Kai kurias iš šių prekių kompensuoja Valstybinės ligonių kasos.

Gausus sporto įrangos bei reikmenų pasirinkimas. Įvairiausi treniruokliai, bėgimo takeliai, svarmenys, gimnastikos kamuoliai, šokdynės, lankai ir kita - ir sporto salėms, ir telpantys kambaryje. Galime pasiūlyti įvairios sportinės avalynės, aprangos, krepšių bei kitų aksesuarų. Parduotuvėje gausu atributikos skirtos ir mėgėjams ir profesionaliems dviratininkams, ledo ritulininkams, slidininkams, plaukikams, krepšininkams, futbolininkams.

Internetinėje parduotuvėje  rasite didelį pasirinkimą įprastų bei Masažinių vonių, Dušo kabinų, Garo pirčių, Praustuvų, Maišytuvų ir kitų vonios reikmenų ir aksesuarų.

Didmeninė prekyba su nuolatiniais klientais vykdoma el. parduotuvėje https://b2b.amona.lt/