Meniu
Jūsų Krepšelis

Įtvarai, Imobilizatoriai

Įtvarai, Imobilizatoriai
Gamintojas: BAUERFEIND
Achilo sausgyslės įtvaras AchilloTrain®  Aktyviam naudojimui skirtas achilo sausgyslės įtvaras. Esant skausmui ar uždegimui Achilo sausgyslės srityje (pavyzdžiui, dėl pernelyg didelės apkrovos arba po operacijos), AchilloTrain aktyvus įtvaras padeda nukrauti Achilo sausgyslę, neribojant mobi..
89.95€
Be PVM:74.34€
Gamintojas: BAUERFEIND
Achilo sausgyslės įtvaras AchilloTrain®  Aktyviam naudojimui skirtas achilo sausgyslės įtvaras. Esant skausmui ar uždegimui Achilo sausgyslės srityje (pavyzdžiui, dėl pernelyg didelės apkrovos arba po operacijos), AchilloTrain aktyvus įtvaras padeda nukrauti Achilo sausgyslę, neribojant mobi..
89.95€
Be PVM:74.34€
Gamintojas: BAUERFEIND
Achilo sausgyslės įtvaras AchilloTrain® Pro Megztas kompresinis achilo sausgyslės įtvaras AchilloTrain® Pro - tai megztas įtvaras su integruota silikoninė aukšta pelote. Viskoelastinė pelotė susideda iš minkštų, propriorecepciją stimuliuojančių gumbelių bei išilginių griovelių. Viršutinis sa..
89.95€
Be PVM:74.34€
Alkūnės įtvaras COMPEX Trizone Arm Ypač plonas, todėl tinka į visus sportinius batelius. Rekomenduojamas kai yra vidutinio lygio raiščių, sausgyslių patempimas, plantarinis fascitas, propriocepcija, kai reikia kompresijos. Čiurnos įtvaras Trizone Ankle yra unikalus, hibridinio di..
42.95€
Be PVM:35.50€
Alkūnės įtvaras CONDILAX Alkūnės epinkondilitas (tenisininko arba golfo žaidėjo alkūnė); Alkūnės artrozė; Grįžimui į aktyvią veiklą po alkūnės traumos arba operacijos.   SAVYBĖS: Silikoniai įdėklai anatomiškai prisitaiko ir apsaugo alkūnę. Daugiakryptis mezgimas pri..
24.95€
Be PVM:20.62€
Gamintojas: Pani TERESA
Alkūnės įtvaras elastinis PT 0308  Besiūlis iš aukštos kokybės žaliavų pagamintas įtvaras, rekomenduojamas dėvėti sąnarių reabilitacijai po lūžių, operacijų ir traumų. Kai jaučiamas alkūnės sąnario skausmas ar patinimas, kurį sukėlė per didelė apkrova. Norint sustiprinti sąnarį, sumažinti pakart..
7.53€
Be PVM:6.22€
Gamintojas: Pani TERESA
Besiūlis iš aukštos kokybės žaliavų pagamintas alkūnės įtvaras, rekomenduojamas dėvėti sąnarių reabilitacijai po lūžių, operacijų ir traumų. Kai jaučiamas alkūnės sąnario skausmas ar patinimas, kurį sukėlė per didelė apkrova. Norint sustiprinti sąnarį, sumažinti pakartotinų sumušimų patyrimo riz..
10.00€
Be PVM:8.26€
Gamintojas: THUASNE
Anatomiškai išmegztas alkūnės įtvaras epikondilitui turi dvi masažines pagalvėles, kurios ne tik masažuoja, bet ir apsaugo nuo epikondilito. Šis įtvaras turi nuimamą dirželį, kuris leidžia individualiai reguliuoti silikoninių pagalvėlių prispaudimą prie rankos.   Efektas: Fiksuoja, stabilizu..
35.95€
Be PVM:29.71€
Gamintojas: BAUERFEIND
Alkūnės įtvaras EpiPoint® Stabilizuojantis įtvaras skirtas "tenisininko alkūnei" gydyti EpiPoint® stabilizuojantis įtvaras, malšinantis sausgyslės skausmus, esant "tenisininko alkūnės" sindromui (epicondylitis lateral). Taip pat tinkamas naudoti esant raumenų sudirgimui ar uždegimui. Integru..
55.95€
Be PVM:46.24€
Gamintojas: BAUERFEIND
Alkūnės įtvaras EpiTrain® Kompresinis alkūnės įtvaras Alkūnės skausmus dažnai galima įvardinti kaip tenisininko ar golfo žaidėjo alkūnės simptomais. EpiTrain® - tai įtvaras, sukurtas naudoti aktyviuoju periodu, padedantis išvengti skausmo ir atpalaiduoti pertemptus raumenis. Judesio metu spe..
85.95€
Be PVM:71.03€
Gamintojas: inSPORTline
Alkūnės įtvaras inSPORTLine, magnetinis Pagamintas iš bambukinio anglies pluošto su germaniu pasižymintis gydomosiomis savybėmis. Bambukinis anglies pluoštas išskiria infraraudonuosius spindulius, kurie pagyvina kraujo cirkuliaciją dengiamame plote. Šis diržas taip pat pasižymi puikiomis ter..
32.80€
Be PVM:27.11€
Gamintojas: Pani TERESA
Alkūnės įtvaras rekomenduojamas dėvėti sąnarių reabilitacijai po lūžių, operacijų ir traumų. Kai jaučiamas alkūnės sąnario skausmas ar patinimas, kurį sukėlė per didelė apkrova. Traumų prevencijai. Nuėmus gipsą.   Sudėtis: Poliesteris 56%, Medvilnė 35%, Elastanas 9%..
7.53€
Be PVM:6.22€
Gamintojas: Ortopagalba
Šildantis elastinis alkūnės sąnario įtvaras (su vilna). Įtvaras netrukdo judėti, sumažina traumų tikimybę, pritaikytas dėvėti sportuojant.    Sudėtis: medvilnė 35 %, vilna 35 %, akrilas 15 %, poliamidas 7 %, lateksas 8 %. Indikacijos: Alkūnės sąnario ir aplinkinių audinių uždegimai. ..
8.45€
Be PVM:6.98€
Gamintojas: Ortopagalba
Alkūnės įtvaras RT3-5-1R juodas Įtvaro indikacijos: Alkūnės sąnario ir aplinkinių audinių uždegimai. Sausgyslių, raiščių patempimai. Bursitas. Epikondilitas.   Sudėtis: poliesteris – 85 %, elastanas – 15 %.   SAVYBĖS: Elastinis alkūnės sąnario įtvaras su a..
11.25€
Be PVM:9.30€
Gamintojas: Ortopagalba
Alkūnės įtvaras RT3-5-1R pilkas Įtvaro indikacijos: Alkūnės sąnario ir aplinkinių audinių uždegimai. Sausgyslių, raiščių patempimai. Bursitas. Epikondilitas.   Sudėtis: poliesteris – 85 %, elastanas – 15 %.   SAVYBĖS: Elastinis alkūnės sąnario įtvaras su a..
11.25€
Be PVM:9.30€
Gamintojas: Ortopagalba
Alkūnės įtvaras RT3-5R (dešinė) Indikacijos: Alkūnės sąnario ir aplinkinių audinių uždegimai. Sausgyslių, raiščių patempimai. Reumatoidinis poliartritas. Dermatomiozitas. Epikondilitas.   Sudėtis: neoprenas – 80 %, nailonas – 10 %, medvilnė – 10 %.   SAVYBĖS: ..
13.45€
Be PVM:11.12€
Gamintojas: Ortopagalba
Alkūnės įtvaras RT3-5R (kairė) Indikacijos: Alkūnės sąnario ir aplinkinių audinių uždegimai. Sausgyslių, raiščių patempimai. Reumatoidinis poliartritas. Dermatomiozitas. Epikondilitas.   Sudėtis: neoprenas – 80 %, nailonas – 10 %, medvilnė – 10 %.   SAVYBĖS: ..
13.45€
Be PVM:11.12€
Gamintojas: Cizeta
Labai minkštas, švelnus ir šiltas alkūnės įtvaras su angoros vilna kūnui suteikia naturalią šilumą. Dėl angoros vilnos šildomųjų savybių, šis įtvaras atpalaiduoja raumenis ir stimuliuoja cirkuliaciją, taip sumažindamas sąnarių skausmą.   Sudėtis: 28% angora, 28% vilna, 40..
8.70€
Be PVM:7.19€
Gamintojas: Orliman
Alkūnės įtvaras pagamintas iš orui pralaidžios dviejų sluoksnių elastinės medžiagos. Elastinė įtvaro medžiaga suteikia geresnį įtvaro prigludimą prie kūno, o bambuko pluoštas išlaiko tinkamą kūno temperatūrą. Įtvaras turi neslidžią, išimamą silikoninę pagalvėlę, kuri lengvai prisispaudžia prie odos,..
36.95€
Be PVM:30.54€
Gamintojas: Orliman
Šis Alkūnės Įtvaras Su Neopreniniu Paminkštinimu Viduje pagamintas iš elastinės, orui pralaidžios ir labai stiprios medžiagos, todėl jis yra ypač patogus. Taip pat ši medžiaga sukuria ne tik kompresiją, bet ir lankstumą, šilumos efektą. SAVYBĖS: Stabilizacija, kompresija ir palaikymas. ..
11.95€
Be PVM:9.88€
Gamintojas: Orliman
Alkūnės Juostelė Epikondilitui  pagaminta iš tvirtos, kokybiškos medžiagos. Įtvaras turi silikoninę pagalvėlę, kuri lengvai prisispaudžia prie odos, masažuoja ir suteikia reikiamą spaudimą. Juostelė nevaržo judesių, suteikia komforto.   SAVYBĖS: Kompresija ir apsauga. Esant la..
16.95€
Be PVM:14.01€
Gamintojas: Orliman
Įtvaras epikondilitui pagamintas iš minkštos medžiagos ir elastinės juostelės individualiam prisitaikymui. Įtvaro viduje yra įdėta išformuota pagalvėlė, suteikianti reikiamą spaudimą.   Efektas: Kompresija ir apsauga. Rekomenduojamas: Profilaktikai nuo sporto ar darbo traumų, esant epiko..
20.95€
Be PVM:17.31€
Gamintojas: Orliman
Išorinė įtvaro pusė pagaminta iš itin tvirtos paminkštintos medžiagos. Įtvaras turi silikoninę pagalvėlę, kuri lengvai prisipaudžia prie odos ir suteikia reikiamą spaudimą. Lengvai reguliuojamos elastinė bei tvirtinamoji dalys.   Efektas: Kompresija ir apsauga. Rekomenduojamas: Profilakt..
31.95€
Be PVM:26.41€
Alkūninis įtvaras besiūlis BASIS Besiūlis iš aukštos kokybės žaliavų pagamintas įtvaras.   Rekomenduojama dėvėtiI:  Sąnarių reabilitacijai po lūžių, operacijų ir traumų;  Kai jaučiamas alkūnės sąnario skausmas ar patinimas, kurį sukėlė per didelė apkrova;  Norint sust..
8.70€
Be PVM:7.19€
Gamintojas: Rucanor
Apsaugos alkūnės ELBO 01 XL Alkūnės apsauginis įtvaras idealiai tinka naudoti patyrus traumą ar pasitempus. Savybės: Pagamintas iš 3mm antibakterinio neopreno su frotiniu pamušalu, PU paminkštinimas su kevlaro paviršiumi. Pakuotėje 1vnt...
36.65€
Be PVM:30.29€
Gamintojas: Rucanor
Apsauginis „Rucanor“ įtvaras alkūnei idealiai tinka naudoti patyrus traumą ar pasitempus. Pagamintas iš 3 mm antibakterinio neopreno su frotiniu pamušalu, PU paminkštinimas su kevlaro paviršiumi. Pakuotėje 1vnt. ..
36.65€
Be PVM:30.29€
Gamintojas: Rucanor
Apsauga keliui TENDO 02 black 3mm storio neopreninė kelio apsauga...
11.98€
Be PVM:9.90€
Gamintojas: Rucanor
Apsauga keliui TENDO 01 blue 3mm storio neopreninė kelio apsauga...
11.98€
Be PVM:9.90€
Bambos Išvaržos Įtvaras BL-1 Juodas
Perkamiausia
Gamintojas: Ortopagalba
Bambos išvaržos įtvaras BL-1 juodas. Rekomenduojamas esant bambos išvaržai, esant degeneraciniams pokyčiams, po traumų, esant pooperacianiam laikotarpiui. Specialiai nuimama pagalvėlė prispaudžia išavaržą, suteikia reikiamą kompresiją ir gydymą, sumažina spaudimą išvaržos srityje.  SUDĖTIS: medv..
22.00€
Be PVM:18.18€
Gamintojas: Select
Blauzdos apsauga pagerina kraujo cirkuliaciją, padeda sumažinti skausmą ir nuovargį po didelių apkrovų. Apsaugo nuo traumų sportuojant. Stiprina, sumažina pakartotinio sužalojimo riziką, pagreitina traumų gydymą, stabilizuoja ir šildo sužeidimo vietą, gerina kraujotaką. SAVYBĖS: Anat..
17.95€
Be PVM:14.83€
Blauzdos įtvaras COMPEX Trizone Calf Įtvaras blauzdos raumenims sutvirtinti. Rekomenduojamas kai yra raumenų skausmas, prakaitavimas, Achilo sausgyslės nuovargis. Blauzdos įtvaras Trizone Calf yra unikalus, hibridinio dizaino, sujungiantis kompresijos ir įtvaro funkcijas. Gaminan..
32.25€
Be PVM:26.65€
Gamintojas: Rucanor
Įtvaras blauzdai RUCANOR HERA, baltas Blauzdos įtvaras pagamintas iš anatomiškai išmegztos, minkštos, tvirtos, orui laidžios elastinės medžiagos. Įtvaras neturi siūlių, todėl netrina, nedirgina odos. Rekomenduojama: raumenų plyšimų profilaktikai, esant raumenų patologijai, kai reikalingas palaik..
7.20€
Be PVM:5.95€
Čiurnos įtvaras Active Ankle Active Ankle T2 yra standus funkcinis čiurnos sąnario įtvaras suteikiantis išskirtinio lygio apsaugą. Active Ankle T2 tinka abejoms pusėms, tiek aukštai tiek žemai sportinei avalynei, sumažina čiurnos traumų riziką, suteikia sąnariui daugiau stabilumo.  Dėl..
59.95€
Be PVM:49.55€
Gamintojas: BAUERFEIND
Čiurnos įtvaras AirLoc® Pripučiama langetė čiurnos sąnario sutvirtinimui Langetė AirLoc® stabilizuoja čiurnos sąnarį, lengvai telpa į batą. Plastikiniai, minkšti, anatomiškai išformuoti langetės kraštai prisitaiko prie čiurnos sąnario formos. Nenuspaudžia patinusios pėdos. AirLoc® universali..
94.95€
Be PVM:78.47€
Gamintojas: BAUERFEIND
Čiurnos įtvaras AirLoc® Pripučiama langetė čiurnos sąnario sutvirtinimui Langetė AirLoc® stabilizuoja čiurnos sąnarį, lengvai telpa į batą. Plastikiniai, minkšti, anatomiškai išformuoti langetės kraštai prisitaiko prie čiurnos sąnario formos. Nenuspaudžia patinusios pėdos. AirLoc® universali..
94.95€
Be PVM:78.47€
Gamintojas: Ortopagalba
Čiurnos įtvaras atviru kulnu KT0-1R Tekstilinis čiurnos sąnario įtvaras atviru kulnu, sutvirtinamas aštuoniuke. Rekomenduojamas dėvėti reabilitacijos laikotarpiu. Įtvaras netrukdo judėti, sumažina traumų tikimybę, pritaikytas dėvėti sportuojant. Skirtas čiurnai stabilizuoti.   ..
24.00€
Be PVM:19.83€
Gamintojas: BAUERFEIND
Čiurnos įtvaras CaligaLoc®  CaligaLoc® - anatomiškai išformuota langetė, potrauminiu ar pooperaciniu periodu stabilizuojanti čiurnos sąnarį. Stabilizacija anatomiškai atitinkanti koją, esant reikalui gali būti išformuojama individualiai. Įtvaras dienos metu, (avint batus) naudojamas kaip stabili..
164.95€
Be PVM:136.32€
Gamintojas: BAUERFEIND
Čiurnos įtvaras CaligaLoc®  CaligaLoc® - anatomiškai išformuota langetė, potrauminiu ar pooperaciniu periodu stabilizuojanti čiurnos sąnarį. Stabilizacija anatomiškai atitinkanti koją, esant reikalui gali būti išformuojama individualiai. Įtvaras dienos metu, (avint batus) naudojamas kaip stabili..
164.95€
Be PVM:136.32€
Čiurnos įtvaras COMPEX  Trizone Ankle Ypač plonas, todėl tinka į visus sportinius batelius. Rekomenduojamas kai yra vidutinio lygio raiščių, sausgyslių patempimas, plantarinis fascitas, propriocepcija, kai reikia kompresijos. Čiurnos įtvaras Trizone Ankle yra unikalus, hibridinio..
40.75€
Be PVM:33.68€
Gamintojas: inSPORTline
Magnetinis čiurnos įtvaras inSPORTline pagamintas iš bambukinio anglies pluošto, pasižymintis gydomosiomis savybėmis. Bambukinis anglies pluoštas išskiria infraraudonuosius spindulius, kurie pagyvina kraujo cirkuliaciją dengiamame plote. Šis diržas taip pat pasižymi puikiomis termoreguliacinėmis sav..
28.10€
Be PVM:23.22€
Gamintojas: Ortopagalba
Elastinis čiurnos sąnario įtvaras. Įtvaras rekomenduojamas dėvėti reabilitacijos laikotarpiu. Netrukdo judėti, sumažina traumų tikimybę, įtvaras pritaikytas dėvėti sportuojant. Skirtas čiurnai stabilizuoti. Įtvaras gaminamas ir iš juodos spalvos neopreno.   Indikacijos:  ..
22.95€
Be PVM:18.97€
Gamintojas: Ortopagalba
Elastinis čiurnos sąnario įtvaras. Įtvaras rekomenduojamas dėvėti reabilitacijos laikotarpiu. Netrukdo judėti, sumažina traumų tikimybę, įtvaras pritaikytas dėvėti sportuojant. Skirtas čiurnai stabilizuoti. Įtvaras gaminamas ir iš juodos spalvos neopreno.   Indikacijos:  ..
22.95€
Be PVM:18.97€
Gamintojas: Ortopagalba
Čiurnos įtvaras KT0-6R Megztas čiurnos įtvaras rekomenduojamas dėvėti reabilitacijos laikotarpiu. Įtvaras netrukdo judėti, sumažina traumų tikimybę, pritaikytas dėvėti sportuojant ir judant. Elastingas, pralaidus orui, megztas įtvaras optimaliai apspaudžia ir lengvai sutvirtina čiurnos sąnar..
26.95€
Be PVM:22.27€
Gamintojas: Ortopagalba
Čiurnos įtvaras KT0-6R Megztas čiurnos įtvaras. Įtvaras rekomenduojamas dėvėti reabilitacijos laikotarpiu. Įtvaras netrukdo judėti, sumažina traumų tikimybę, pritaikytas dėvėti sportuojant ir judant. Elastingas, pralaidus orui, megztas įtvaras optimaliai apspaudžia ir lengvai sutvirt..
26.95€
Be PVM:22.27€
Gamintojas: Orliman
Įtvaras pagamintas iš orui pralaidžios dviejų sluoksnių elastinės medžiagos. Elastinė įtvaro medžiaga suteikia geresnį įtvaro prigludimą prie kūno, o bambuko pluoštas išlaiko tinkamą kūno temperatūrą. Čiurnos įtvaras su fiksuojančiomis juostomis užsegamas “aštuoniukės” principu, todėl galima efektyv..
36.00€
Be PVM:29.75€
Gamintojas: BAUERFEIND
Čiurnos įtvaras MalleoLoc® dešinė Langetė čiurnos sąnario sutvirtinimui Esant raiščių patempimui, langetė apsaugo nuo rimtesnių traumų. Stabilizuoja čiurną, tačiau leidžia pėdai judėti. Todėl įtvaras puikiai tinka aktyviai gyvenantiems žmonėms, profesionaliems sportininkams bei mėgėjams.  An..
94.95€
Be PVM:78.47€
Gamintojas: BAUERFEIND
Čiurnos įtvaras MalleoLoc®  Langetė čiurnos sąnario sutvirtinimui Esant raiščių patempimui, langetė apsaugo nuo rimtesnių traumų. Stabilizuoja čiurną, tačiau leidžia pėdai judėti. Todėl įtvaras puikiai tinka aktyviai gyvenantiems žmonėms, profesionaliems sportininkams bei mėgėjams.  Anatomiš..
94.95€
Be PVM:78.47€
Gamintojas: BAUERFEIND
Čiurnos įtvaras MalleoTrain® MalleoTrain® – Aktyvi pagalba, skirta čiurnos stabilizacijai. Nauja mezgimo koncepcija: ypatingai tamprus, pralaidus orui, išgarinantis drėgmę audinys. Megztas kompresinis įtvaras užtikrina efektyvų gydymą, mūvėjimo komfortą. Du viskoelastiniai įdėklai, anatomišk..
69.95€
Be PVM:57.81€
Gamintojas: BAUERFEIND
Čiurnos įtvaras MalleoTrain® MalleoTrain® – Aktyvi pagalba, skirta čiurnos stabilizacijai. Nauja mezgimo koncepcija: ypatingai tamprus, pralaidus orui, išgarinantis drėgmę audinys. Megztas kompresinis įtvaras užtikrina efektyvų gydymą, mūvėjimo komfortą. Du viskoelastiniai įdėklai, anatomišk..
69.95€
Be PVM:57.81€
Gamintojas: BAUERFEIND
Čiurnos įtvaras MalleoTrain® Plus Stabilizuojantis ir fiksuojantis čiurnos sąnario įtvaras. Aktyvus kompresinis įtvaras su specialia fiksuojančia juosta ir integruotomis viskoelastinėmis pelotėmis. Fiksuojanti juosta sujungia vidurinę pėdos dalį su distaline blauzda vertikalios aštuoniukės f..
87.95€
Be PVM:72.69€
Gamintojas: BAUERFEIND
Čiurnos įtvaras MalleoTrain® Plus Stabilizuojantis ir fiksuojantis čiurnos sąnario įtvaras. Aktyvus kompresinis įtvaras su specialia fiksuojančia juosta ir integruotomis viskoelastinėmis pelotėmis. Fiksuojanti juosta sujungia vidurinę pėdos dalį su distaline blauzda vertikalios aštuoniukės f..
87.95€
Be PVM:72.69€
Gamintojas: BAUERFEIND
Čiurnos įtvaras MalleoTrain® S Aktyvi pagalba čiurnos stabilizacijai. Nauja mezgimo technologija: orui pralaidus audinys, greitai išgarinama drėgmė. Judant kompresinis gaminys sureguliuotu suspaudimu gerina kraujotaką. Šis įtvaras - tai patobulinta MalleoTrain versija, atsisakyta peločių, pa..
55.95€
Be PVM:46.24€
Gamintojas: BAUERFEIND
Čiurnos įtvaras MalleoTrain® S Aktyvi pagalba čiurnos stabilizacijai. Nauja mezgimo technologija: orui pralaidus audinys, greitai išgarinama drėgmė. Judant kompresinis gaminys sureguliuotu suspaudimu gerina kraujotaką. Šis įtvaras - tai patobulinta MalleoTrain versija, atsisakyta peločių, pa..
55.95€
Be PVM:46.24€
Gamintojas: BAUERFEIND
Čiurnos įtvaras MalleoTrain® S open heel Dar patogesnis, saugesnis kompresinis čiurnos įtvaras. Po operacijos ar nedidelių traumų čiurnos raiščiai yra silpnesni, todėl būtina pasirūpinti čiurnos sąnario stabilumu. MalleoTrain S open heel kompresinis įtvaras - tai 3 lygių dirželio sistema. Ta..
58.95€
Be PVM:48.72€
Gamintojas: BAUERFEIND
Čiurnos įtvaras MalleoTrain® S open heel Dar patogesnis, saugesnis kompresinis čiurnos įtvaras. Po operacijos ar nedidelių traumų čiurnos raiščiai yra silpnesni, todėl būtina pasirūpinti čiurnos sąnario stabilumu. MalleoTrain S open heel kompresinis įtvaras - tai 3 lygių dirželio sistema. Ta..
58.95€
Be PVM:48.72€
Čiurnos Įtvaras OS6240 pagamintas iš kvėpuojančio, minkšto medvilninio audinio. Gali būti naudojamas kasdien su avalyne. Prilaiko kulkšnį, mažina tinimą. SAVYBĖS: Rekomenduojamas patempus raiščius, esant kulkšnies skausmui, nuėmus gipsą 60% medvilnė 20% elastanas 20% po..
24.95€
Be PVM:20.62€
Čiurnos Įtvaras OS6240 su gelio pagalvėlėmis pagamintas iš anatomiškai išmegztos, minkštos, tvirtos, orui laidžios elastinės medžiagos. Įtvaras neturi siūlių, todėl netrina, nedirgina odos, turi du gelinius paminkštinimus, kurie perskirsto spaudimą, tenkantį čiurnai. SAVYBĖS: Masažin..
24.95€
Be PVM:20.62€