Meniu
Jūsų Krepšelis

Lauko pramogos

Lauko pramogos
Gamintojas: Feber
''Frozen'' didieji rūmai   SAVYBĖS:    Didžiuliai sušalę rūmai, „Garden House Feber“ -  erdvus, realistiškai sukurtas žaidimų namelis su devyniais bokštais ir laikrodžiu. Atidaromos durys, kuriose įrengtas beldiklis kaip tikruose rūmuose. Kitas privalumas yra erdvūs langai ir interje..
526.78€
Be PVM:435.36€
Gamintojas: Feber
''Frozen'' Sodo namelio pilis    SAVYBĖS:    Užšaldyta pilis II Užšaldyti Feberio rūmai, kurie buvo sukurti atsižvelgiant į pasaką apie Anos ir Elzos sušalusių  nuotykius. Rūmus gamino gerbiamas žaislų, skirtų darželiams ir sodams, gamintojas, ispanų prekės ženklas „Feber“. Pilis tik..
306.91€
Be PVM:253.64€
Gamintojas: Big
Amsterdamo Laivų Kanalas „Great Water Port Amsterdam“    SAVYBĖS:    Puiki pramoga visiems vaikams, kurie mėgsta pasipliuškenti vandenyje!   Amsterdamo „ Waterplay“ kanalų sistema su vandeniu. Vandens dėžė su 3 laivų figūrėlėmis  ..
64.71€
Be PVM:53.48€
Gamintojas: Wader Quality Toys
Betono Maišyklė ''Wader QT Garden''   SAVYBĖS:    Sensacinga betono maišyklė suteiks jūsų vaikui valandų valandas linksmybių smėlio dėžėje. Produktas pagamintas iš aukščiausios kokybės medžiagos. Tinka žaisti su vandeniu ir smėliu. Sukurta tam, kad atspindėtų tikrą mašiną. Puikiai ti..
58.68€
Be PVM:48.50€
Gamintojas: Big
BIG didelė modulinė smėlio dėžė su dangčiu   SAVYBĖS:    Didelė smėlio dėžė, kurią gamina garsi vokiečių įmonė BIG. Dėl neutralios šviesiai ir tamsiai žalios spalvos smėlio dėžė puikiai tinka bet kuriame sode. Tinka grupiniams žaidimams. Lavina vaiko fizinį pasirengimą. Smėlio dėžė t..
181.02€
Be PVM:149.60€
Gamintojas: Dickie
Buldozeris DICKIE Construction „Volvo“ 23 cm   SAVYBĖS:    „Dickie Construction“  yra statybinės transporto priemonės: žaislai su stiprumu! Bendradarbiaujant su originaliu statybinių mašinų gamintoju „ Volvo“ , buvo sukurta unikali serija, susidedanti iš transporto priemonių kopijų. ..
13.20€
Be PVM:10.91€
Gamintojas: Mochtoys
Buldozeris „Mochtoys Traktor“ su priekaba    SAVYBĖS:    Rinkinys, sudarytas iš traktoriaus ir priekabos, puikiai tinkantis žaisti smėlio dėžėje, paplūdimyje, taip pat namuose ir kieme   Priekabą galima atskirti, ją galima pakrauti smėliu ar kitomis medžiagomis, imituojančiom..
11.29€
Be PVM:9.33€
Gamintojas: Woopie
Sodo čiuožykla skirta vyresniems nei 2 metų vaikams. Švelnus 180 cm ilgio nusileidimas suteiks fantastiškų linksmybių.   Prie čiuožyklos galima pritvirtinti vandens dušą, kuris dar labiau išplės žaidimo galimybes. Čiuožykla turi neslystančius laiptelius ir rankenas, kurios užtikrins vaiko sa..
43.70€
Be PVM:36.12€
Gamintojas: Woopie
Sodo čiuožykla skirta vyresniems nei 2 metų vaikams. Švelnus 180 cm ilgio nusileidimas užtikrins puikią linksmybę.   Prie čiuožyklos galima pritvirtinti vandens dušą, kuris dar labiau išplės žaidimo galimybes. Čiuožykla turi neslystančius laiptelius ir rankenas, kurios užtikrins vaiko saugum..
42.56€
Be PVM:35.17€
Didelė XXL čiuožyklė 180 cm su vandens purškimo vandens kalneliu WOOPIE + Dviejų vartų rinkinys Didelė XXL čiuožyklė 180 cm su vandens purškimo vandens kalneliu WOOPIE + Dviejų vartų rinkinys
Perkamiausia
Gamintojas: Woopie
XXL sodo čiuožykla skirta vyresniems nei 2 metų vaikams. Švelnus 180 cm ilgio nusileidimas užtikrins puikią linksmybę.   Prie čiuožyklos galima pritvirtinti vandens dušą, kuris dar labiau išplės žaidimo galimybes. Čiuožykla turi neslystančius laiptelius ir rankenas, kurios užtikrins vaiko sa..
43.70€
Be PVM:36.12€
Gamintojas: Klein
Didelis Sodo Karutis ''Bosch Klein''   SAVYBĖS:    „Bosch“ sodo vežimėlis iš „Klein“ yra su judamu ratu ir patogiomis rankenomis.  ..
18.62€
Be PVM:15.39€
Gamintojas: Big
Didžioji smėlio dėžė su dangčiu   SAVYBĖS:    „Sandpit“ yra nuostabi mėlynai žalios spalvos smėlio dėžė, kurią gamina garsi vokiečių kompanija BIG. Puikiai tinka namams ir sodui. Puikiai tinka žaisti su draugų grupe. Sukurkite didžiulius smėlio bokštus ar nuostabias pilis, la..
96.25€
Be PVM:79.55€
Rodoma nuo 1 iki 12 iš 93 (8 puslapių)