Meniu
Jūsų Krepšelis

Lauko pramogos

Lauko pramogos
Gamintojas: Feber
''Frozen'' didieji rūmai   SAVYBĖS:    Didžiuliai sušalę rūmai, „Garden House Feber“ -  erdvus, realistiškai sukurtas žaidimų namelis su devyniais bokštais ir laikrodžiu. Atidaromos durys, kuriose įrengtas beldiklis kaip tikruose rūmuose. Kitas privalumas yra erdvūs langai ir interje..
1,048.91€
Be PVM:866.87€
Gamintojas: Big
Amsterdamo Laivų Kanalas „Great Water Port Amsterdam“ Kai vaikas pila vandenį, jis daro judesį, dėl kurio kanaluose esančios valtys juda. Vandens srovę kanale galima gauti ir užvedus vandens ratą. Puiki pramoga visiems vaikams, kurie mėgsta pasipliuškenti vandenyje! SAVYBĖS:  Užtvankos ..
143.88€
Be PVM:118.91€
Gamintojas: Wader Quality Toys
Betono Maišyklė ''Wader QT Garden''. Sensacinga betono maišyklė suteiks jūsų vaikui valandų valandas linksmybių smėlio dėžėje. Produktas pagamintas iš aukščiausios kokybės medžiagos. Tinka žaisti su vandeniu ir smėliu. Sukurta tam, kad atspindėtų tikrą mašiną. Puikiai tinka aktyviai praleisti laiką ..
87.22€
Be PVM:72.08€
Gamintojas: Big
BIG didelė modulinė smėlio dėžė su dangčiu   SAVYBĖS:    Didelė smėlio dėžė, kurią gamina garsi vokiečių įmonė BIG. Dėl neutralios šviesiai ir tamsiai žalios spalvos smėlio dėžė puikiai tinka bet kuriame sode. Tinka grupiniams žaidimams. Lavina vaiko fizinį pasirengimą. Smėlio dėžė t..
273.74€
Be PVM:226.23€
Gamintojas: Dickie
Buldozeris DICKIE Construction „Volvo“ 23 cm. „Dickie Construction“  yra statybinės transporto priemonės: žaislai su stiprumu! Bendradarbiaujant su originaliu statybinių mašinų gamintoju „ Volvo“ , buvo sukurta unikali serija, susidedanti iš transporto priemonių kopijų. Buldozeris yra puikus pasiūly..
17.72€
Be PVM:14.65€
Gamintojas: Feber
„Feber Garden Slide“ čiuožykla. FEBER Sodo čiuožykla yra neatsiejamas kiekvienos žaidimų aikštelės elementas tiek namuose, tiek viešose vietose. „Feber“ skaidrės yra pagamintos iš aukštos kokybės medžiagų, atkreipiant dėmesį į mažiausias detales. Skaidres galima derinti su kitomis žaidimų aikštelėmi..
82.36€
Be PVM:68.06€
Gamintojas: Kimet
Slip Jabłuszko Kimet The classic Kimet apple slide is a must-have gadget for lovers of winter downhill descents. Light construction made of material resistant to low temperatures creates a durable model that you can easily take with you wherever you go. Flexible model with pressed mini skids. Wide s..
3.29€
Be PVM:2.72€
Gamintojas: Polesie
BABY - miegojimas ant sniego . Tinka vaikams nuo 1 metų. Pagamintas iš aukštos kokybės plastiko. Didelė rankena, patogi laikyti. Neslystantis sėdynės paviršius. Tinka žaisti ant snieguotų kalvų ir šlaitų . LIESOS SANKCIJOS Kuris vaikas nemėgsta žiemos beprotybės. Nepriklausomai nuo amžiaus ir s..
2.53€
Be PVM:2.09€
Gamintojas: Polesie
BABY - miegojimas ant sniego . Tinka vaikams nuo 1 metų. Pagamintas iš aukštos kokybės plastiko. Didelė rankena, patogi laikyti. Profiliuota sėdynė. Tinka žaisti ant snieguotų kalvų ir šlaitų. . LIESOS SANKCIJOS Kuris vaikas nemėgsta žiemos beprotybės. Nepriklausomai nuo amžiaus ir savarankišku..
3.67€
Be PVM:3.04€
Gamintojas: Spartan
Snow Spartan slider ypač tinka vaikams, kurie nori rasti pramogų net ir žiemą. Šliaužtuvas pagamintas iš vienos dalies, todėl yra daug patvaresnis. Dėl nedidelio dydžio ir didelės talpos slideris gali išvystyti didelį greitį. Su Snow Spartan slider patirsite daug daugiau malonumo net ir grupėje, kur..
6.59€
Be PVM:5.45€
Gamintojas: Spartan
Snow Spartan slider ypač tinka vaikams, kurie nori rasti pramogų net ir žiemą. Šliaužtuvas pagamintas iš vienos dalies, todėl yra daug patvaresnis. Dėl nedidelio dydžio ir didelės talpos slideris gali išvystyti didelį greitį. Su Snow Spartan slider patirsite daug daugiau malonumo net ir grupėje, kur..
6.59€
Be PVM:5.45€
Gamintojas: Spartan
Snow Spartan slider ypač tinka vaikams, kurie nori rasti pramogų net ir žiemą. Šliaužtuvas pagamintas iš vienos dalies, todėl yra daug patvaresnis. Dėl nedidelio dydžio ir didelės talpos slideris gali išvystyti didelį greitį. Su Snow Spartan slider patirsite daug daugiau malonumo net ir grupėje, kur..
6.59€
Be PVM:5.45€
Gamintojas: Woopie
XXL sodo čiuožykla skirta vyresniems nei 2 metų vaikams. Švelnus 180 cm ilgio nusileidimas užtikrins puikią linksmybę. Prie čiuožyklos galima pritvirtinti vandens dušą, kuris dar labiau išplės žaidimo galimybes. Čiuožykla turi neslystančius laiptelius ir rankenas, kurios užtikrins vaiko saugumą žaid..
87.71€
Be PVM:72.49€
Gamintojas: Feber
Didelis Vaikiškas Iškylų Stalas „FEBER 2in1“    SAVYBĖS:    Stalas -  „  Feber“ rokeris ,  kurio akys juda sūpuodamiesi, puikiai papildo namų žaidimų aikštelę. Apversdamas stalą virsta sūpuoklėmis. Žaisle yra 4 patogios sėdynės. Visuma pagaminta iš aukštos kokybės plastiko, atsparaus..
254.21€
Be PVM:210.09€
Gamintojas: INJUSA
Didžiulė Smėlio Dėže ''INJUSA''. Didžiulė garsios Ispanijos kompanijos INJUSA „Modular Sandbox“ yra puiki vieta mėgstantiems žaisti smėlyje. Žaislas imituoja pilį su bokštais, kurios dėka vaikai gali suvaidinti daug scenų. Smėlio dėžė susideda iš 10 spalvotų kaladėlių, kurias galima įvairiai sujungt..
103.97€
Be PVM:85.92€
Gamintojas: Big
Dinozauro Supynės ''BIG Pole Rocker''. Dinozaurų supynės, sukurtos žinomo žaislų gamintojo, Vokietijos kompanijos „Big“, vaikams nuo 12 mėnesių. Vienu metu gali sūpuotis 1,2 arba 3 vaikai. Tvirtos rankenos užtikrins saugumą, o svarstyklės dinozauro gale neleis jam per smarkiai siūbuoti. SAVYBĖS:..
125.20€
Be PVM:103.47€
„Discmania ACTIVE“ yra diskų rinkinys, sukurtas discgolfo pradedantiesiems arba papildantis esamų diskų kolekciją. Tai pramoginio žaidimo rinkinys, kuriame yra 3 diskai: trumpam, vidutiniam ir ilgam atstumui.   Šio rinkinio diskų pranašumas yra „Active“ medžiagos gamyba, kuri yra patikima sa..
40.00€
Be PVM:33.06€
Gamintojas: Feber
Feber“ ekvivalentiškos sūpynės - dviejų asmenų karuselė „2in1 Duo Swing. FEBER BIG EQUAL SWING  yra neatsiejamas kiekvienos žaidimų aikštelės elementas tiek namuose, tiek viešose vietose. „Feber“ rinkiniai yra pagaminti iš aukštos kokybės medžiagų, atkreipiant dėmesį į mažiausias detales. Sūpynės ga..
209.44€
Be PVM:173.09€
Gamintojas: Wader Quality Toys
Elektroninė Vejapjovė ''Wader QT''. Sensacinga „Red Mower“ iš žinomos ir gerbiamos kompanijos „Wader QT“ yra idealus pasiūlymas mažiems sodininkams po 12 mėnesių amžiaus. Žaislas turi mechanizmą, imituojantį tikros žolės pjovimo garsus. Be to, jame yra surinkimo šepečiai, didelis krepšelis ir mažesn..
33.95€
Be PVM:28.06€
Gamintojas: Feber
„Feber Garden Swing“  supynės 4 asmenims. FEBER BIG EQUAL SWING  yra neatsiejamas kiekvienos žaidimų aikštelės elementas tiek namuose, tiek viešose vietose. „Feber“ rinkiniai yra pagaminti iš aukštos kokybės medžiagų, atkreipiant dėmesį į mažiausias detales. Sūpynės gali būti derinamos su kitomis ža..
296.66€
Be PVM:245.18€
Gamintojas: Feber
''Frozen'' Sodo namelio pilis. Užšaldyta pilis II Užšaldyti Feberio rūmai, kurie buvo sukurti atsižvelgiant į pasaką apie Anos ir Elzos sušalusių  nuotykius. Rūmus gamino gerbiamas žaislų, skirtų darželiams ir sodams, gamintojas, ispanų prekės ženklas „Feber“. Pilis tikrai nudžiugins ne vieną prince..
609.06€
Be PVM:503.36€
Gamintojas: Mochtoys
Gėlės formos sodo supynės   SAVYBĖS:    Produktas skirtas vaikams nuo 3 metų Maks. apkrova iki 100 kg Lengvas sūpynių tvirtinimas ant metalinio lanko Specifikacijos:   ilgis - 30,5 cm, plotis - 30,5 cm, aukštis - 2 cm, virvės ilgis ..
11.71€
Be PVM:9.68€
Gamintojas: Wader Quality Toys
Jūros formų rinkinys ''Wader QT''   SAVYBĖS:    Vertinamos bendrovės „ WADER QT“ formų rinkinys su jūros motyvu yra puikūs priedai smėlio dėžei ir paplūdimiui. Dėl įdomių raštų vaikas sukurs tikrus smėlio darbus. Rinkinyje taip pat yra valtis, kastuvas ir kastuvas. Visuma pagaminta i..
2.54€
Be PVM:2.10€
Gamintojas: Rolly Toys
Karutis ''Rolly Toys''    SAVYBĖS:    Nuostabi dovana mažam sodininkui. Dabar jūsų vaikas gali padėti sodo darbuose. Smagu turėti mažą pagalbininką.   pagamintas tik iš metalo, todėl jis yra labai patvarus maksimalus svoris: 50kg medžiaga atspari oro sąlygoms ..
43.12€
Be PVM:35.64€
Gamintojas: WORKER
The Children’s Garden Swing Set DuoKid is a dual swing set with a solid and stable steel frame. Suitable for children between the ages of 3 and 10, this is an outdoor swing set that can be used year-round. The frame is made of high-quality, zinc-coated, rustproof steel. The height of the plastic sea..
227.69€
Be PVM:188.17€
Gamintojas: Little Tikes
Mažasis Tikeso smėlio dėžės vėžlys Žaidžiant smėlyje, nuimkite dangtį - vėžlio kiautą, kuris po žaidimo apsaugo smėlį nuo gyvūnų ir kritulių. SAVYBĖS: Dvi sėdynės vėžlio kojų pavidalu užtikrina patogumą gaminant smėlio spynas. Saugus žaislas, kuris karštomis dienomis veiks kaip smė..
70.35€
Be PVM:58.14€
Gamintojas: Little Tikes
Mažylio Supynės ''little tikes''   SAVYBĖS:    Mėlynos sūpynės „Little Tikes“ suteiks jūsų vaikui daug džiaugsmo. Sūpynės turi reguliuojamą diržą, gilią sėdynę ir aukštą atlošą, kad mažylis būtų teisingoje padėtyje, taip užtikrinant maksimalų saugumą. Judantį skersinį, uždarantį sūpy..
53.60€
Be PVM:44.30€
Gamintojas: Rolly Toys
Metalinis Sodo Vežimėlis ''Rolly Toys''   SAVYBĖS:    Nuostabi dovana mažam sodininkui. Dabar jūsų vaikas gali padėti sodo darbuose. Smagu turėti mažą pagalbininką     Puikus sodo namelio ar smėlio dėžės priedas Svorio riba 50 kg Medžiaga, atspari oro sąlygoms ir ..
50.72€
Be PVM:41.92€
Gamintojas: Enero
METALINIS MIEGAMOJO VAKASSpalvotas užvalkalas / miegmaišisMiegmaišio savybės:- matmenys 58 x 29 x 17 cm- kojų skyriaus matmenys 28 x 29 x 8- medžiaga medvilnė ir poliesteris- užvalkalo apačia padengta vandeniui atsparia medžiaga- galima rinktis iš 4 spalvų - siunčiame atsitiktine tvarka, galiausiai ..
1.64€
Be PVM:1.35€
Gamintojas: Enero
Game of boules / game of boules / game of balls - labai populiarus Prancūzijoje, arkadinis socialinis žaidimas. Jį sudaro metalinių rutuliukų mėtymas iš pažymėto rato. Susidomėjimas šiuo žaidimu nuolat auga ir Lenkijoje, daugiausia parkuose ir ne betoninėse aikštėse. Petankę galima žaisti ant bet ko..
7.50€
Be PVM:6.20€
Gamintojas: Mochtoys
MOCHTOYS spalvinimo namelis su riteliu   SAVYBĖS:    Mokomasis žaislas ikimokyklinio amžiaus vaikams. Nebėra jokių apribojimų visiems kūrybingiems ikimokyklinukams. Tapyba grupėje yra veikla, kuri niekada nebus nuobodu. Namą galima dažyti, spalvinti tiek, kiek leidžia tik vaikų fanta..
27.29€
Be PVM:22.55€
Gamintojas: Feber
Modulinė Žaidimų Tunelis "Feber" Su "Caterpillar" Žaidimų Aikštele spalvinga, stabili, kupina netikėtumų žaidimų aikštelė leis vaikams patirti sportines emocijas, suteiks reikiamą judesio kiekį ir lavins fizinę formą, išlaikant saugos taisykles. Pagaminta remiantis naujausiomis technologijomis ir au..
457.92€
Be PVM:378.45€
Gamintojas: Smoby
„Neo Jura“ sodo namelio tvora. Kiemo sodas su 2 tvoromis ir 2 gėlių dėžėmis, kurias galima palaistyti laistymo skardine. Tinka namams: NATURE (810712). PRETTY (810710). GAMTOS SU VIRTUVE (810713). DABA SU VIRTUVE (810711). Namas ant polių (810800). NEO JURA (810500). MY NEO HOUSE (810404). ŠEFO VIRT..
50.66€
Be PVM:41.87€
Gamintojas: Big
Niagaros Mugė ''Waterplay''.„Niagara Waterplay“ kanalų sistema sujungia linksmybes su malonumu bendrauti su vandeniu. Unikali vandens smėlio dėžė vaikams nuo 3 metų, kurią teikia vertinamas „German Big“ koncerno žaislų gamintojas. SAVYBĖS:  Aukščiausios kokybės produktas ..
99.74€
Be PVM:82.43€
Gamintojas: Mochtoys
Paprastos Mėlynos Sūpynės Vaikams "MOCHTOYS". „Mochtoys“ yra vienas iš pirmaujančių plastikinių žaislų gamintojų Europoje. Ji buvo įkurta 1993 m., Šiuo metu turi dvi modernias gamyklas ir sandėlius. „Mochtoys“ produktai jau daugiau nei 20 metų sėkmingai parduodami šalies viduje ir visoje Europoje. J..
13.81€
Be PVM:11.42€
Rodoma nuo 1 iki 36 iš 92 (3 puslapių)