Meniu
Jūsų Krepšelis

Lauko pramogos

Lauko pramogos
Gamintojas: Big
Amsterdamo Laivų Kanalas „Great Water Port Amsterdam“ Kai vaikas pila vandenį, jis daro judesį, dėl kurio kanaluose esančios valtys juda. Vandens srovę kanale galima gauti ir užvedus vandens ratą. Puiki pramoga visiems vaikams, kurie mėgsta pasipliuškenti vandenyje! SAVYBĖS:  Užtvankos ..
169.34€
Be PVM:139.95€
Gamintojas: Big
BIG didelė modulinė smėlio dėžė su dangčiu   SAVYBĖS:    Didelė smėlio dėžė, kurią gamina garsi vokiečių įmonė BIG. Dėl neutralios šviesiai ir tamsiai žalios spalvos smėlio dėžė puikiai tinka bet kuriame sode. Tinka grupiniams žaidimams. Lavina vaiko fizinį pasirengimą. Smėlio dėžė t..
320.83€
Be PVM:265.15€
Gamintojas: Dickie
Buldozeris DICKIE Construction „Volvo“ 23 cm. „Dickie Construction“  yra statybinės transporto priemonės: žaislai su stiprumu! Bendradarbiaujant su originaliu statybinių mašinų gamintoju „ Volvo“ , buvo sukurta unikali serija, susidedanti iš transporto priemonių kopijų. Buldozeris yra puikus pasiūly..
25.42€
Be PVM:21.01€
Sensacingas žaislas ilgoms vasaros dienoms. Mes siunčiame spalvą atsitiktinai..
5.00€
Be PVM:4.13€
Gamintojas: Feber
„Feber Garden Slide“ čiuožykla. FEBER Sodo čiuožykla yra neatsiejamas kiekvienos žaidimų aikštelės elementas tiek namuose, tiek viešose vietose. „Feber“ skaidrės yra pagamintos iš aukštos kokybės medžiagų, atkreipiant dėmesį į mažiausias detales. Skaidres galima derinti su kitomis žaidimų aikštelėmi..
82.36€
Be PVM:68.06€
Gamintojas: Feber
Didelis Vaikiškas Iškylų Stalas „FEBER 2in1“    SAVYBĖS:    Stalas -  „  Feber“ rokeris ,  kurio akys juda sūpuodamiesi, puikiai papildo namų žaidimų aikštelę. Apversdamas stalą virsta sūpuoklėmis. Žaisle yra 4 patogios sėdynės. Visuma pagaminta iš aukštos kokybės plastiko, atsparaus..
233.08€
Be PVM:192.63€
Gamintojas: Big
Dinozauro Supynės ''BIG Pole Rocker''. Dinozaurų supynės, sukurtos žinomo žaislų gamintojo, Vokietijos kompanijos „Big“, vaikams nuo 12 mėnesių. Vienu metu gali sūpuotis 1,2 arba 3 vaikai. Tvirtos rankenos užtikrins saugumą, o svarstyklės dinozauro gale neleis jam per smarkiai siūbuoti. SAVYBĖS:..
140.01€
Be PVM:115.71€
„Discmania ACTIVE“ yra diskų rinkinys, sukurtas discgolfo pradedantiesiems arba papildantis esamų diskų kolekciją. Tai pramoginio žaidimo rinkinys, kuriame yra 3 diskai: trumpam, vidutiniam ir ilgam atstumui. Šio rinkinio diskų pranašumas yra „Active“ medžiagos gamyba, kuri yra patikima sausomis..
31.75€
Be PVM:26.24€
Gamintojas: Feber
Feber“ ekvivalentiškos sūpynės - dviejų asmenų karuselė „2in1 Duo Swing. FEBER BIG EQUAL SWING  yra neatsiejamas kiekvienos žaidimų aikštelės elementas tiek namuose, tiek viešose vietose. „Feber“ rinkiniai yra pagaminti iš aukštos kokybės medžiagų, atkreipiant dėmesį į mažiausias detales. Sūpynės ga..
296.66€
Be PVM:245.18€
Gamintojas: Feber
„Feber Garden Swing“  supynės 4 asmenims. FEBER BIG EQUAL SWING  yra neatsiejamas kiekvienos žaidimų aikštelės elementas tiek namuose, tiek viešose vietose. „Feber“ rinkiniai yra pagaminti iš aukštos kokybės medžiagų, atkreipiant dėmesį į mažiausias detales. Sūpynės gali būti derinamos su kitomis ža..
373.32€
Be PVM:308.53€
Gamintojas: Feber
''Frozen'' Sodo namelio pilis. Užšaldyta pilis II Užšaldyti Feberio rūmai, kurie buvo sukurti atsižvelgiant į pasaką apie Anos ir Elzos sušalusių  nuotykius. Rūmus gamino gerbiamas žaislų, skirtų darželiams ir sodams, gamintojas, ispanų prekės ženklas „Feber“. Pilis tikrai nudžiugins ne vieną prince..
1,039.36€
Be PVM:858.98€
Gamintojas: Smoby
Iškylų Krepšelis ''Frozen II''. Blizgučiai, plastikinis uždaras krepšelis, kuriame yra 20 priedų, įskaitant min. puodeliai, stalo įrankiai, stiklinės ir t.t.. SAVYBĖS:  Vaikams nuo 3 metų Produkto matmenys 26,4x18,8x12,7cm..
33.52€
Be PVM:27.70€