Meniu
Jūsų Krepšelis

Lauko pramogos

Lauko pramogos
Gamintojas: Big
Amsterdamo Laivų Kanalas „Great Water Port Amsterdam“ Kai vaikas pila vandenį, jis daro judesį, dėl kurio kanaluose esančios valtys juda. Vandens srovę kanale galima gauti ir užvedus vandens ratą. Puiki pramoga visiems vaikams, kurie mėgsta pasipliuškenti vandenyje! SAVYBĖS:  Užtvankos ..
169.34€
Be PVM:139.95€
Gamintojas: Dickie
Buldozeris DICKIE Construction „Volvo“ 23 cm. „Dickie Construction“  yra statybinės transporto priemonės: žaislai su stiprumu! Bendradarbiaujant su originaliu statybinių mašinų gamintoju „ Volvo“ , buvo sukurta unikali serija, susidedanti iš transporto priemonių kopijų. Buldozeris yra puikus pasiūly..
21.91€
Be PVM:18.11€
Gamintojas: Feber
„Feber Garden Slide“ čiuožykla. FEBER Sodo čiuožykla yra neatsiejamas kiekvienos žaidimų aikštelės elementas tiek namuose, tiek viešose vietose. „Feber“ skaidrės yra pagamintos iš aukštos kokybės medžiagų, atkreipiant dėmesį į mažiausias detales. Skaidres galima derinti su kitomis žaidimų aikštelėmi..
82.36€
Be PVM:68.06€
Gamintojas: Spartan
Snow Spartan slider ypač tinka vaikams, kurie nori rasti pramogų net ir žiemą. Šliaužtuvas pagamintas iš vienos dalies, todėl yra daug patvaresnis. Dėl nedidelio dydžio ir didelės talpos slideris gali išvystyti didelį greitį. Su Snow Spartan slider patirsite daug daugiau malonumo net ir grupėje, kur..
5.49€
Be PVM:4.54€
Gamintojas: Spartan
Snow Spartan slider ypač tinka vaikams, kurie nori rasti pramogų net ir žiemą. Šliaužtuvas pagamintas iš vienos dalies, todėl yra daug patvaresnis. Dėl nedidelio dydžio ir didelės talpos slideris gali išvystyti didelį greitį. Su Snow Spartan slider patirsite daug daugiau malonumo net ir grupėje, kur..
4.99€
Be PVM:4.12€
Gamintojas: YATE
SKIBOARD is a children's plastic snowboard designed for recreational sports. Children's snowboard allows you to get acquainted with the way of snowboarding, or use it as a classic glider in the snow...
7.29€
Be PVM:6.02€
Gamintojas: Feber
Didelis Vaikiškas Iškylų Stalas „FEBER 2in1“    SAVYBĖS:    Stalas -  „  Feber“ rokeris ,  kurio akys juda sūpuodamiesi, puikiai papildo namų žaidimų aikštelę. Apversdamas stalą virsta sūpuoklėmis. Žaisle yra 4 patogios sėdynės. Visuma pagaminta iš aukštos kokybės plastiko, atsparaus..
254.21€
Be PVM:210.09€
Gamintojas: Big
Dinozauro Supynės ''BIG Pole Rocker''. Dinozaurų supynės, sukurtos žinomo žaislų gamintojo, Vokietijos kompanijos „Big“, vaikams nuo 12 mėnesių. Vienu metu gali sūpuotis 1,2 arba 3 vaikai. Tvirtos rankenos užtikrins saugumą, o svarstyklės dinozauro gale neleis jam per smarkiai siūbuoti. SAVYBĖS:..
140.01€
Be PVM:115.71€
„Discmania ACTIVE“ yra diskų rinkinys, sukurtas discgolfo pradedantiesiems arba papildantis esamų diskų kolekciją. Tai pramoginio žaidimo rinkinys, kuriame yra 3 diskai: trumpam, vidutiniam ir ilgam atstumui.   Šio rinkinio diskų pranašumas yra „Active“ medžiagos gamyba, kuri yra patikima sa..
40.05€
Be PVM:33.10€
Gamintojas: Feber
Feber“ ekvivalentiškos sūpynės - dviejų asmenų karuselė „2in1 Duo Swing. FEBER BIG EQUAL SWING  yra neatsiejamas kiekvienos žaidimų aikštelės elementas tiek namuose, tiek viešose vietose. „Feber“ rinkiniai yra pagaminti iš aukštos kokybės medžiagų, atkreipiant dėmesį į mažiausias detales. Sūpynės ga..
292.42€
Be PVM:241.67€
Gamintojas: Feber
„Feber Garden Swing“  supynės 4 asmenims. FEBER BIG EQUAL SWING  yra neatsiejamas kiekvienos žaidimų aikštelės elementas tiek namuose, tiek viešose vietose. „Feber“ rinkiniai yra pagaminti iš aukštos kokybės medžiagų, atkreipiant dėmesį į mažiausias detales. Sūpynės gali būti derinamos su kitomis ža..
402.75€
Be PVM:332.85€
Gamintojas: Feber
''Frozen'' Sodo namelio pilis. Užšaldyta pilis II Užšaldyti Feberio rūmai, kurie buvo sukurti atsižvelgiant į pasaką apie Anos ir Elzos sušalusių  nuotykius. Rūmus gamino gerbiamas žaislų, skirtų darželiams ir sodams, gamintojas, ispanų prekės ženklas „Feber“. Pilis tikrai nudžiugins ne vieną prince..
609.06€
Be PVM:503.36€
Gamintojas: Smoby
Iškylų Krepšelis ''Frozen II''. Blizgučiai, plastikinis uždaras krepšelis, kuriame yra 20 priedų, įskaitant min. puodeliai, stalo įrankiai, stiklinės ir t.t.. SAVYBĖS:  Vaikams nuo 3 metų Produkto matmenys 26,4x18,8x12,7cm..
30.52€
Be PVM:25.22€
Gamintojas: Rolly Toys
Karutis ''Rolly Toys''    SAVYBĖS:    Nuostabi dovana mažam sodininkui. Dabar jūsų vaikas gali padėti sodo darbuose. Smagu turėti mažą pagalbininką.   pagamintas tik iš metalo, todėl jis yra labai patvarus maksimalus svoris: 50kg medžiaga atspari oro sąlygoms ..
63.25€
Be PVM:52.27€
Gamintojas: Smoby
Katės Formos Supynės „Smoby Rocker Kitten Grey“   SAVYBĖS:    Šis mielas žaislas dėl savo optimalių matmenų puikiai tiks namams ir sodui. Sūpuoklė pagaminta iš aukštos kokybės, atsparaus oro sąlygoms plastiko su UV filtru...
27.88€
Be PVM:23.04€
Gamintojas: Little Tikes
Mažasis Tikeso smėlio dėžės vėžlys Žaidžiant smėlyje, nuimkite dangtį - vėžlio kiautą, kuris po žaidimo apsaugo smėlį nuo gyvūnų ir kritulių. SAVYBĖS: Dvi sėdynės vėžlio kojų pavidalu užtikrina patogumą gaminant smėlio spynas. Saugus žaislas, kuris karštomis dienomis veiks kaip smė..
105.67€
Be PVM:87.33€
Gamintojas: Little Tikes
Mažylio Supynės ''little tikes''   SAVYBĖS:    Mėlynos sūpynės „Little Tikes“ suteiks jūsų vaikui daug džiaugsmo. Sūpynės turi reguliuojamą diržą, gilią sėdynę ir aukštą atlošą, kad mažylis būtų teisingoje padėtyje, taip užtikrinant maksimalų saugumą. Judantį skersinį, uždarantį sūpy..
66.06€
Be PVM:54.60€
Gamintojas: Rolly Toys
Metalinis Sodo Vežimėlis ''Rolly Toys''   SAVYBĖS:    Nuostabi dovana mažam sodininkui. Dabar jūsų vaikas gali padėti sodo darbuose. Smagu turėti mažą pagalbininką     Puikus sodo namelio ar smėlio dėžės priedas Svorio riba 50 kg Medžiaga, atspari oro sąlygoms ir ..
74.28€
Be PVM:61.39€
Gamintojas: Feber
Modulinė Žaidimų Tunelis "Feber" Su "Caterpillar" Žaidimų Aikštele spalvinga, stabili, kupina netikėtumų žaidimų aikštelė leis vaikams patirti sportines emocijas, suteiks reikiamą judesio kiekį ir lavins fizinę formą, išlaikant saugos taisykles. Pagaminta remiantis naujausiomis technologijomis ir au..
457.92€
Be PVM:378.45€
Gamintojas: Smoby
„Neo Jura“ sodo namelio tvora. Kiemo sodas su 2 tvoromis ir 2 gėlių dėžėmis, kurias galima palaistyti laistymo skardine. Tinka namams: NATURE (810712). PRETTY (810710). GAMTOS SU VIRTUVE (810713). DABA SU VIRTUVE (810711). Namas ant polių (810800). NEO JURA (810500). MY NEO HOUSE (810404). ŠEFO VIRT..
70.45€
Be PVM:58.22€
Gamintojas: Big
Niagaros Mugė ''Waterplay''.„Niagara Waterplay“ kanalų sistema sujungia linksmybes su malonumu bendrauti su vandeniu. Unikali vandens smėlio dėžė vaikams nuo 3 metų, kurią teikia vertinamas „German Big“ koncerno žaislų gamintojas. SAVYBĖS:  Aukščiausios kokybės produktas ..
59.86€
Be PVM:49.47€
Gamintojas: Mochtoys
Paprastos Mėlynos Sūpynės Vaikams "MOCHTOYS". „Mochtoys“ yra vienas iš pirmaujančių plastikinių žaislų gamintojų Europoje. Ji buvo įkurta 1993 m., Šiuo metu turi dvi modernias gamyklas ir sandėlius. „Mochtoys“ produktai jau daugiau nei 20 metų sėkmingai parduodami šalies viduje ir visoje Europoje. J..
13.81€
Be PVM:11.42€
Gamintojas: Rolly Toys
Pilkas žaislų vežimėlis vaikams „Rolly Toys“    SAVYBĖS:    Nuostabi dovana mažam sodininkui. Dabar jūsų vaikas gali padėti sodo darbuose. Smagu sujungti užimtus tėvelius sode ir mažą pagalbininką.   Puikus sodo namelio ar smėlio dėžės priedas. Ratuko keliamoji galia ..
92.93€
Be PVM:76.81€
Plastikinės Vaikiškos Supynės Su Atlošu - Mėlynos yra gilios, tad Jūsų mažyliui suteiks komforto ir saugumo jausmą.  Sėdynėje yra gili, kontūrą turinti kėdutė, kuri užtikrins vaiko saugumą žaidžiant supynėse ir padės išlaikyti taisyklingą kūno laikyseną. Taip pat, rasite diržą, kuris leis maksimalia..
14.45€
Be PVM:11.94€
Gamintojas: Big
Priešgaistrinė Tarnyba ''Power Worker''. BIG ugniagesių komanda iš „Power Worker“ serijos. Žaislinis automobilis, pagamintas vaikų saugumui užtikrinti, su užapvalintais kraštais. Be to, transporto priemonėje yra vandens patranka. Jį galima pasukti bet kuria kryptimi ir valdyti su komplekte esančiu m..
42.25€
Be PVM:34.92€
Gamintojas: Rolly Toys
Raudono metalo vežimėlis vaikams Rolly Toys  SAVYBĖS:    Nuostabi dovana mažam sodininkui. Dabar jūsų vaikas gali padėti sodo darbuose. Smagu sujungti užimtus tėvelius sode ir mažą pagalbininką.    - pagamintas tik iš metalo, todėl yra labai patvarus  - keliamoji galia 25 kg  -..
59.00€
Be PVM:48.76€
Gamintojas: Smoby
„Smoby Big Garden Cottage Chef's Kitchen“ restorano baras. Rinkinyje yra: šaldytuvas, orkaitė, dujinė viryklė , kriauklė su čiaupu, kasos aparatas, sandėliavimo lentynos. 38 priedai: maistas, gėrimai, stalo įrankiai, virtuvės reikmenys, kreditinės kortelės / monetos, druskos / pipirų purtyklės, pada..
618.25€
Be PVM:510.95€
Gamintojas: YATE
Plastic dirigible sled GALAXY with special turnable part and brakes, the front part automatically turns to straight direction, enables you to ride precisely, to be used for recreational sport...
34.00€
Be PVM:28.10€
Gamintojas: INJUSA
„INJUSA Big Sandbox Frozen“ smėlio dėžė/baseinas. Statyti pilis, gaminti pyragėlius ar net mėtyti smėlį iš vienos vietos į kitą - smėlio dėžėje esantys mažieji niekada nenuobodžiauja. Vaikiškos pasakos „Frozen II“ licenciją turinti smėlio dėžė puikiai papildo namų žaidimų aikštelę. Smėlio dėžė susid..
101.45€
Be PVM:83.84€