Meniu
Jūsų Krepšelis

Lauko pramogos

Lauko pramogos
Gamintojas: Feber
''Frozen'' didieji rūmai   SAVYBĖS:    Didžiuliai sušalę rūmai, „Garden House Feber“ -  erdvus, realistiškai sukurtas žaidimų namelis su devyniais bokštais ir laikrodžiu. Atidaromos durys, kuriose įrengtas beldiklis kaip tikruose rūmuose. Kitas privalumas yra erdvūs langai ir interje..
1,087.39€
Be PVM:898.67€
Gamintojas: Smoby
„Smoby KS“ 150 cm čiuožyklos su UV danga. Didelė sodo čiuožykla su 150 cm ilgio čiuožykla iš Prancūzijos kompanijos „Smoby“. Galima prijungti prie sodo žarnos slydimo. Plastikas padengtas UV danga, kuri ilgą laiką išlaikys spalvų kokybę. SAVYBĖS:  Vaikams nuo 2 metų či..
117.27€
Be PVM:96.92€
Gamintojas: Big
Amsterdamo Laivų Kanalas „Great Water Port Amsterdam“ Kai vaikas pila vandenį, jis daro judesį, dėl kurio kanaluose esančios valtys juda. Vandens srovę kanale galima gauti ir užvedus vandens ratą. Puiki pramoga visiems vaikams, kurie mėgsta pasipliuškenti vandenyje! SAVYBĖS:  Užtvankos ..
137.15€
Be PVM:113.35€
Gamintojas: Wader Quality Toys
Betono Maišyklė ''Wader QT Garden''. Sensacinga betono maišyklė suteiks jūsų vaikui valandų valandas linksmybių smėlio dėžėje. Produktas pagamintas iš aukščiausios kokybės medžiagos. Tinka žaisti su vandeniu ir smėliu. Sukurta tam, kad atspindėtų tikrą mašiną. Puikiai tinka aktyviai praleisti laiką ..
91.05€
Be PVM:75.25€
Gamintojas: Dickie
Buldozeris DICKIE Construction „Volvo“ 23 cm. „Dickie Construction“  yra statybinės transporto priemonės: žaislai su stiprumu! Bendradarbiaujant su originaliu statybinių mašinų gamintoju „ Volvo“ , buvo sukurta unikali serija, susidedanti iš transporto priemonių kopijų. Buldozeris yra puikus pasiūly..
18.65€
Be PVM:15.41€
Gamintojas: Feber
„Feber Garden Slide“ čiuožykla. FEBER Sodo čiuožykla yra neatsiejamas kiekvienos žaidimų aikštelės elementas tiek namuose, tiek viešose vietose. „Feber“ skaidrės yra pagamintos iš aukštos kokybės medžiagų, atkreipiant dėmesį į mažiausias detales. Skaidres galima derinti su kitomis žaidimų aikštelėmi..
80.95€
Be PVM:66.90€
Gamintojas: YATE
SKIBOARD is a children's plastic snowboard designed for recreational sports. Children's snowboard allows you to get acquainted with the way of snowboarding, or use it as a classic glider in the snow...
10.99€
Be PVM:9.08€
Gamintojas: YATE
METEOR snow sliding discs are made in two sizes - 60 or 70 cm. In four colour variations - black, blue, green and red. Maximum weight load is 90 kg for both sizes...
13.19€
Be PVM:10.90€
Gamintojas: Smoby
„Smoby“ daugiafunkcinė žaidimų aikštelė „Smoby Play Center“ yra žaidimų aikštelė su daugybe lankomu vietų. Toks rinkinys neleis vaikams nuobodžiauti. Visuma pagaminta iš atsparaus ir stabilaus plastiko, padengto ANTI-UV danga, kuri apsaugo spalvas nuo blukimo. Rasime daugybę atrakcionų: čiuožykla  s..
583.71€
Be PVM:482.41€
Gamintojas: Woopie
Sodo čiuožykla skirta vyresniems nei 2 metų vaikams. Švelnus 180 cm ilgio nusileidimas užtikrins puikią pramogą. Prie čiuožyklos galima pritvirtinti vandens dušą, kuris dar labiau išplės žaidimo galimybes. Čiuožykla turi neslystančius laiptelius ir rankenas, kurios užtikrins vaiko saugumą žaidžiant...
93.70€
Be PVM:77.44€
Gamintojas: Woopie
Sodo čiuožykla skirta vyresniems nei 2 metų vaikams. Švelnus 180 cm ilgio nusileidimas užtikrins puikią pramogą. Prie čiuožyklos galima pritvirtinti vandens dušą, kuris dar labiau išplės žaidimo galimybes. Čiuožykla turi neslystančius laiptelius ir rankenas, kurios užtikrins vaiko saugumą žaidžiant...
93.70€
Be PVM:77.44€
Gamintojas: Woopie
XXL sodo čiuožykla skirta vyresniems nei 2 metų vaikams. Švelnus 180 cm ilgio nusileidimas užtikrins puikią linksmybę. Prie čiuožyklos galima pritvirtinti vandens dušą, kuris dar labiau išplės žaidimo galimybes. Čiuožykla turi neslystančius laiptelius ir rankenas, kurios užtikrins vaiko saugumą žaid..
93.68€
Be PVM:77.42€
Gamintojas: Klein
Didelis Sodo Karutis ''Bosch Klein''   SAVYBĖS:    „Bosch“ sodo vežimėlis iš „Klein“ yra su judamu ratu ir patogiomis rankenomis.  ..
28.97€
Be PVM:23.95€
Gamintojas: Feber
Didelis Vaikiškas Iškylų Stalas „FEBER 2in1“    SAVYBĖS:    Stalas -  „  Feber“ rokeris ,  kurio akys juda sūpuodamiesi, puikiai papildo namų žaidimų aikštelę. Apversdamas stalą virsta sūpuoklėmis. Žaisle yra 4 patogios sėdynės. Visuma pagaminta iš aukštos kokybės plastiko, atsparaus..
203.51€
Be PVM:168.19€
Gamintojas: INJUSA
Didžiulė Smėlio Dėže ''INJUSA''. Didžiulė garsios Ispanijos kompanijos INJUSA „Modular Sandbox“ yra puiki vieta mėgstantiems žaisti smėlyje. Žaislas imituoja pilį su bokštais, kurios dėka vaikai gali suvaidinti daug scenų. Smėlio dėžė susideda iš 10 spalvotų kaladėlių, kurias galima įvairiai sujungt..
114.03€
Be PVM:94.24€
Gamintojas: Big
Dinozauro Supynės ''BIG Pole Rocker''. Dinozaurų supynės, sukurtos žinomo žaislų gamintojo, Vokietijos kompanijos „Big“, vaikams nuo 12 mėnesių. Vienu metu gali sūpuotis 1,2 arba 3 vaikai. Tvirtos rankenos užtikrins saugumą, o svarstyklės dinozauro gale neleis jam per smarkiai siūbuoti. SAVYBĖS:..
120.11€
Be PVM:99.27€
Gamintojas: Feber
Feber“ ekvivalentiškos sūpynės - dviejų asmenų karuselė „2in1 Duo Swing. FEBER BIG EQUAL SWING  yra neatsiejamas kiekvienos žaidimų aikštelės elementas tiek namuose, tiek viešose vietose. „Feber“ rinkiniai yra pagaminti iš aukštos kokybės medžiagų, atkreipiant dėmesį į mažiausias detales. Sūpynės ga..
217.12€
Be PVM:179.44€
Gamintojas: Wader Quality Toys
Elektroninė Vejapjovė ''Wader QT''. Sensacinga „Red Mower“ iš žinomos ir gerbiamos kompanijos „Wader QT“ yra idealus pasiūlymas mažiems sodininkams po 12 mėnesių amžiaus. Žaislas turi mechanizmą, imituojantį tikros žolės pjovimo garsus. Be to, jame yra surinkimo šepečiai, didelis krepšelis ir mažesn..
36.26€
Be PVM:29.97€
Gamintojas: Feber
„Feber Garden Swing“  supynės 4 asmenims. FEBER BIG EQUAL SWING  yra neatsiejamas kiekvienos žaidimų aikštelės elementas tiek namuose, tiek viešose vietose. „Feber“ rinkiniai yra pagaminti iš aukštos kokybės medžiagų, atkreipiant dėmesį į mažiausias detales. Sūpynės gali būti derinamos su kitomis ža..
313.35€
Be PVM:258.96€
Gamintojas: Feber
''Frozen'' Sodo namelio pilis. Užšaldyta pilis II Užšaldyti Feberio rūmai, kurie buvo sukurti atsižvelgiant į pasaką apie Anos ir Elzos sušalusių  nuotykius. Rūmus gamino gerbiamas žaislų, skirtų darželiams ir sodams, gamintojas, ispanų prekės ženklas „Feber“. Pilis tikrai nudžiugins ne vieną prince..
650.50€
Be PVM:537.60€
Gamintojas: Smoby
Iškylų Krepšelis ''Frozen II''. Blizgučiai, plastikinis uždaras krepšelis, kuriame yra 20 priedų, įskaitant min. puodeliai, stalo įrankiai, stiklinės ir t.t.. SAVYBĖS:  Vaikams nuo 3 metų Produkto matmenys 26,4x18,8x12,7cm..
26.71€
Be PVM:22.07€
Gamintojas: Wader Quality Toys
Jūros formų rinkinys ''Wader QT''   SAVYBĖS:    Vertinamos bendrovės „ WADER QT“ formų rinkinys su jūros motyvu yra puikūs priedai smėlio dėžei ir paplūdimiui. Dėl įdomių raštų vaikas sukurs tikrus smėlio darbus. Rinkinyje taip pat yra valtis, kastuvas ir kastuvas. Visuma pagaminta i..
2.71€
Be PVM:2.24€
Gamintojas: Smoby
Katės Formos Supynės „Smoby Rocker Kitten Grey“   SAVYBĖS:    Šis mielas žaislas dėl savo optimalių matmenų puikiai tiks namams ir sodui. Sūpuoklė pagaminta iš aukštos kokybės, atsparaus oro sąlygoms plastiko su UV filtru...
28.70€
Be PVM:23.72€
Gamintojas: Smoby
Kėdė Su Atlošu ''Smoby''. Vaikiškos kėdės stovi ant 4 patvarių kojų, kurios užtikrina vaikų žaislų stabilumą. Visi kėdės kraštai yra suapvalinti. Kėdės yra visiškai pritaikytos vaikų poreikiams. SAVYBĖS:  Pakuotės matmenys: 42 x 33 x 20 cm. Produkto matmenys: apie 33 x 50 x 33 cm. ..
38.49€
Be PVM:31.81€
Gamintojas: Smoby
Kėdė Su Atlošu ''Smoby''. Vaikiškos kėdės stovi ant 4 patvarių kojų, kurios užtikrina vaikų žaislų stabilumą, o ilsisi ant patogios atlošo. Visi išmatų kraštai yra suapvalinti. Kėdės yra visiškai pritaikytos vaikų poreikiams. SAVYBĖS:  Produkto matmenys: apie 33 x 50 x 33 cm. Sėdyn..
38.49€
Be PVM:31.81€
Gamintojas: Mochtoys
Krovininis Automobilis ''Mochtoys'' Patvarus krovininis automobilis, kuris puikiai papildys žaidimą sode, paplūdimyje ir smėlio dėžėje. Tai leidžia pakrauti statybines medžiagas ir jas greitai iškrauti. Kilnojama krovinių dėžė paįvairins kiekvieno mažylio linksmybes „Mochtoys“ yra vienas iš pirm..
16.74€
Be PVM:13.84€
Gamintojas: Little Tikes
Mažasis Tikeso smėlio dėžės vėžlys Žaidžiant smėlyje, nuimkite dangtį - vėžlio kiautą, kuris po žaidimo apsaugo smėlį nuo gyvūnų ir kritulių. SAVYBĖS: Dvi sėdynės vėžlio kojų pavidalu užtikrina patogumą gaminant smėlio spynas. Saugus žaislas, kuris karštomis dienomis veiks kaip smė..
76.83€
Be PVM:63.50€
Gamintojas: Little Tikes
Mažylio Supynės ''little tikes''   SAVYBĖS:    Mėlynos sūpynės „Little Tikes“ suteiks jūsų vaikui daug džiaugsmo. Sūpynės turi reguliuojamą diržą, gilią sėdynę ir aukštą atlošą, kad mažylis būtų teisingoje padėtyje, taip užtikrinant maksimalų saugumą. Judantį skersinį, uždarantį sūpy..
59.85€
Be PVM:49.47€
Gamintojas: Viga Toys
Medinė Lėlių Namelis "Viga Toys" yra vienas iš pirmaujančių žaislų, leidžiančių jūsų vaikui patekti į įdomių ir kūrybingų žaidimų pasaulį. Dviejų aukštų vila vaikui nuo 3 metų padės lavinti vaiko vaizduotę, kuris žaisdamas kartu sugebės atlikti vaidmenis ir papildomai sustiprins integraciją su kitai..
102.65€
Be PVM:84.83€
Medinės supynės 17,3 X 40,2 X 6,5 cm 000051312878 SAVYBĖS: Ilgis 173 mm Plotis 402 mm Aukštis 65 mm Medžiaga Medis Didžiausias naudotojo/-ų kūno svoris 20 kg Įspėjimas! Pašalinkite visą pakuotę, tvirtinimo detales prieš perduodant šį žaislą vaikui. Ant pakuo..
18.00€
Be PVM:14.88€
Medinės sūpynės S04-203 SAVYBĖS: Ilgis 400 mm Plotis 160 mm Aukštis 12 mm Medžiaga Medis Didžiausias naudotojo/-ų kūno svoris 40 kg Nuotraukoje pateiktos prekės spalvos, užrašai gali šiek tiek skirtis, o aprašyme pateikta informacija yra bendro pobūdžio, tod..
10.00€
Be PVM:8.26€
Gamintojas: Feber
Modulinė Žaidimų Tunelis "Feber" Su "Caterpillar" Žaidimų Aikštele spalvinga, stabili, kupina netikėtumų žaidimų aikštelė leis vaikams patirti sportines emocijas, suteiks reikiamą judesio kiekį ir lavins fizinę formą, išlaikant saugos taisykles. Pagaminta remiantis naujausiomis technologijomis ir au..
362.16€
Be PVM:299.31€
Gamintojas: Big
Priešgaistrinė Tarnyba ''Power Worker''. BIG ugniagesių komanda iš „Power Worker“ serijos. Žaislinis automobilis, pagamintas vaikų saugumui užtikrinti, su užapvalintais kraštais. Be to, transporto priemonėje yra vandens patranka. Jį galima pasukti bet kuria kryptimi ir valdyti su komplekte esančiu m..
54.37€
Be PVM:44.93€
Gamintojas: Wader Quality Toys
Puiki Betono Maišyklė ''Wader QT'' su mūrijimo priedais Sensacinga betono maišyklė suteiks jūsų vaikui daug džiaugsmo smėlio dėžėje. Produktas pagamintas iš aukščiausios kokybės medžiagos. Tinka žaisti su vandeniu ir smėliu. Sukurta tam, kad atspindėtų tikrą mašiną. Puikiai tinka aktyviai praleisti ..
109.22€
Be PVM:90.26€
Gamintojas: Mochtoys
Raudonos paprastos sūpynės vaikams MOCHTOYS.  „Mochtoys“ yra vienas iš pirmaujančių plastikinių žaislų gamintojų Europoje. Ji buvo įkurta 1993 m., Šiuo metu turi dvi modernias gamyklas ir sandėlius. „Mochtoys“ produktai jau daugiau nei 20 metų sėkmingai parduodami šalies viduje ir visoje Europoje. J..
17.89€
Be PVM:14.78€
Gamintojas: Smoby
„Smoby Big Garden Cottage Chef's Kitchen“ restorano baras. Rinkinyje yra: šaldytuvas, orkaitė, dujinė viryklė , kriauklė su čiaupu, kasos aparatas, sandėliavimo lentynos. 38 priedai: maistas, gėrimai, stalo įrankiai, virtuvės reikmenys, kreditinės kortelės / monetos, druskos / pipirų purtyklės, pada..
280.86€
Be PVM:232.12€
Gamintojas: YATE
CYCLON sledges have a built-in seat protecting from the cold, original two-color variants, excellent stability...
21.99€
Be PVM:18.17€
Gamintojas: YATE
The FIRECOM sledge is in a new modern design. Thanks to the plastic material from which they are made, these sledges are very light and will ride faster on the slope. You and your children can ride on this sled at the same time and enjoy all the snow fun. Suitable from 3 years...
21.99€
Be PVM:18.17€
Gamintojas: Mochtoys
Šiukšlevežis ''Mochtoys'' Šiukšliavežis turi kilnojamą galą, kuris leis jums pritvirtinti gabenamas medžiagas, pavyzdžiui, smėlį. Tai puikiai papildys žaidimus sode, paplūdimyje ir smėlio dėžėje.  „Mochtoys“ yra vienas iš pirmaujančių plastikinių žaislų gamintojų Europoje. Ji buvo įkurta 1993 m...
17.68€
Be PVM:14.61€
Gamintojas: Big
Šiukšliavežis Big PowerWorker. Produktas pagamintas iš aukštos kokybės ergonomiškų formų plastiko, kurias bus lengva valyti po tekančiu vandeniu Tai taip pat saugu mažosioms vaikų rankoms Šiukšliavežio „BIG-POWER-WORKER“ dizainas pritaikytas mažų vaikų kūno sudėčiai, kad jie galėtų lengvai stumti ar..
48.49€
Be PVM:40.08€
Gamintojas: INJUSA
„INJUSA Big Sandbox Frozen“ smėlio dėžė/baseinas. Statyti pilis, gaminti pyragėlius ar net mėtyti smėlį iš vienos vietos į kitą - smėlio dėžėje esantys mažieji niekada nenuobodžiauja. Vaikiškos pasakos „Frozen II“ licenciją turinti smėlio dėžė puikiai papildo namų žaidimų aikštelę. Smėlio dėžė susid..
60.96€
Be PVM:50.38€
Gamintojas: Smoby
Smoby pikniko stalas nameliui ''Jura" Prancūzijos įmonės „Smoby“ sodo namelio iškylos stalas. Tinka namams: „NEO JURA“ (810500) "MY NEO HOUSE" (810404) CHEF'S KITCHEN(810403) SAVYBĖS: Jis padengtas anti-UV danga, apsaugančia nuo saulės. Komplekte nėra namo. Gaminio matme..
64.52€
Be PVM:53.32€
Gamintojas: Woopie
Sodo Suoliukas ''Woopie''. Gražus raudonas ir žalias vaikų suolelis puikiai papildo namų žaidimų aikštelę. Suolas bus ideali ir tikrai mėgstama poilsio vieta. Tai veiks tiek sode, tiek namuose.  „Woopie“ yra viena iš pirmaujančių plastikinių žaislų gamintojų Europoje. Produktai „Woopie“ sėkminga..
120.54€
Be PVM:99.62€
Gamintojas: Woopie
Spalvinga Tvora ''WOOPIE''. Spalvinga „Woopie“ prekės ženklo tvora puikiai papildo vaikų kambarį ar sodą . Tvora gali būti naudojama atskirai, kaip suktinė, tvora arba kaip namo priedas. Iš šio 10 spalvingų plokščių rinkinio galite pasirūpinti žaidimų kojele, kad vaikas galėtų žaisti viduje. Pakanka..
178.86€
Be PVM:147.82€
Gamintojas: Dickie
Statybinis Komplektas ''Dickie'' „Dickie Construction“  yra statybinės transporto priemonės. Bendradarbiaujant su originaliu statybinių mašinų gamintoju „ Volvo“, buvo sukurta unikali serija, susidedanti iš transporto priemonių kopijų: savivarčio ir ekskavatoriaus bei aksesuarų: šalmo, kastuvo ir gr..
44.40€
Be PVM:36.70€
Gamintojas: Mochtoys
Statybinis Rinkinys ''Mochtoys'' Puiki statybinė transporto priemonė rinkinyje su šalmu ir kastuvu. Puikiai tinka žaisti smėlio dėžėje! Statybinis rinkinys iš „Mochotys“ bus labai įdomus ir suteiks jums daug smagumo ir malonumo, jis daro įtaką vaiko vystymuisi, verčia aktyviai žaisti, lavina jausmus..
9.77€
Be PVM:8.08€
Gamintojas: Woopie
Sūpuoklė ''WOOPIE Rocker Elephant Rocking Red''. Supantis dramblys yra subtilių formų ir patogių rankenų. Šis žavingas žaislas yra puikus žaislas vaikams nuo 3 metų. Produktas pagamintas iš aukščiausios kokybės, draugiškos aplinkos medžiagų ir yra visiškai saugus vaiko sveikatai. SAVYBĖS:  ..
66.02€
Be PVM:54.56€
Gamintojas: Kettler Kids
Sūpuoklės KETTLER - priedas žaidimų nameliui Priedas žaidimų nameliui KETTLER PLAY TOWER. Sūpuoklės 4 vietose tvirtinasi žemėje, t.y. įbetonuojamos. Reguliuojasi sūpuoklių sėdynių aukštis. Viena sėdynė išlaiko iki 50 kg svorį. Savybės: Svoris 13 kg Matmenys (I x P x A): 167 x ..
127.92€
Be PVM:105.72€
Gamintojas: AXI
„Axi Double Metal Swing“ supynės. Rinkinyje yra 4 inkarai, užtikrinantys nuolatinį sūpynių pritvirtinimą prie žemės. Sėdynės pagamintos iš aukštos kokybės medžiagos, atsparios oro sąlygoms ir UV spinduliams. Kiekvienos sėdynės aukštis yra reguliuojamas. Sūpynės yra skirtos tik asmeniniam naudojimui...
421.10€
Be PVM:348.02€
Gamintojas: Smoby
Supynės Vaikams Smoby Little Green Dog. Jos gali būti naudojamas namuose ir sode. SAVYBĖS:  Pakuotės matmenys: 120 x 100 x 101 cm. Matmenys: 115 x 49,5 x 51 cm. Vaikams nuo 18 mėn. Svoris: apytiksliai 4 kg. EAN: 3032168302013.  ..
48.41€
Be PVM:40.01€
Kiekvienam mažyliui reikia savo erdvės, tad ši TIPI stiliaus palapinė puikiai tiks jaukiai oazei susikurti. Ši palapinė neturi grindų, tad puikiai tinka įvairiose erdvėse, tiek išorėje, tiek viduje. Tinka namuose svetainėje arba sode, paplūdimyje arba, tiesiog, kur Jums patogiausia. Palapinė apt..
33.95€
Be PVM:28.06€
Kiekvienam mažyliui reikia savo erdvės, tad ši TIPI stiliaus palapinė puikiai tiks jaukiai oazei susikurti. Ši palapinė neturi grindų, tad puikiai tinka įvairiose erdvėse, tiek išorėje, tiek viduje. Tinka namuose svetainėje arba sode, paplūdimyje arba, tiesiog, kur Jums patogiausia. Palapinė apt..
33.95€
Be PVM:28.06€
Gamintojas: Simba
Ugniagesio Samo vandens ginklas ''SIMBA''. Kad ugniagesys galėtų pradėti veiksmą, atsukite geltoną dangtelį, užpilkite vandeniu ir patraukite raudoną rankeną. Ginklas taps mėgstamiausiu žaislu kiekvienam mažam ugniagesiui, norinčiam imituoti savo stabą iš serialo. SAVYBĖS:  450ml talpos ..
28.87€
Be PVM:23.86€
Gamintojas: Mochtoys
Vaikiška Smėlio Dėžė Dramblys Su 'Mochtoys' Dangteliu. „Mochtoys“ yra vienas iš pirmaujančių plastikinių žaislų gamintojų Europoje. Ji buvo įkurta 1993 m., Šiuo metu turi dvi modernias gamyklas ir sandėlius. „Mochtoys“ produktai jau daugiau nei 20 metų sėkmingai parduodami šalies viduje ir visoje Eu..
54.68€
Be PVM:45.19€
Gamintojas: Little Tikes
Vaikiškas Iškylos Stalas „Tiket“    SAVYBĖS:    Užapvalinti kraštai užtikrins jūsų vaiko saugumą per visą žaidimo laiką Gaminys pagamintas iš aukštos kokybės plastiko, atsparus oro sąlygoms Lengva valyti Stalas skirtas 6 vaikams Maksimalus vieno vaiko svor..
145.95€
Be PVM:120.62€
Gamintojas: WORKER
Savybės: Aliuminio lazda skirta šokinėjimui Maksimali apkrova: 50 kg..
28.59€
Be PVM:23.63€