Meniu
Jūsų Krepšelis

Sodas, Daržas

Sodas, Daržas
Ši tvirta benzininė žoliapjovė taps Jūsų neatsiejamu įrankiu sode ar tvarkant kiemą, su ja prieisite net ir sunkiausiai pasiekamus kampus, lengvai nupjausite žolę nelygiame paviršiuje ar pašalinsite sumedėjusius augalus. Profesionali, sustipinta plieno žoliapjovės galvutė užtikrins, kad Jūsų žoliapj..
98.95€
Be PVM:81.78€
Ši tvirta benzininė žoliapjovė taps Jūsų neatsiejamu įrankiu sode ar tvarkant kiemą, su ja prieisite net ir sunkiausiai pasiekamus kampus, lengvai nupjausite žolę nelygiame paviršiuje ar pašalinsite sumedėjusius augalus. Profesionali, sustiprinta plieno žoliapjovės galvutė užtikrins, kad Jūsų žoliap..
116.86€
Be PVM:96.58€
Ši puiki galios ir svorio santykio žoliapjovė taps neatsiejamu įrankiu nuosavų namų savininkams ar mėgstantiems darbuotis sode. Lengvai prieisite visus kiemo kampus bei kruopščiai galėsite nupjauti žolę augančią šalia gėlynų. Kadangi žoliapjovė varoma benzinu, ji yra tokia tvirta, kad ramiai pašalin..
103.95€
Be PVM:85.91€
Puiki benzininė žoliapjovė puikiems savininkams! Ši Benzininė žoliapjovė Tamerpro 150 cc su BRIGGS -amp; STRATTON varikliutaps parankiausiu įrankiu nuosavų namų savininkams ar sodininkams. Benzininė žoliapjovė padės lengvai prieiti prie kampų, kruopščiai nupjauti žolę ar sumedėjusius augalus..
398.96€
Be PVM:329.72€
Puiki benzininė žoliapjovė puikiems savininkams! Ši Benzininė žoliapjovė Tamerpro 163 cc su BRIGGS -amp; STRATTON varikliu varikliutaps parankiausiu įrankiu nuosavų namų savininkams ar sodininkams. Benzininė žoliapjovė padės lengvai prieiti prie kampų, kruopščiai nupjauti žolę ar sumedėjusiu..
404.05€
Be PVM:333.93€
Ši puikios galios ir svorio santykio benzininė žoliapjovė nupjaus net labiausiai sumedėjusius augalus.  Be jokių rūpesčių ir žymiai greičiau nupjausite visą kieme esančia žolę. Patogus aukščio reguliavimas, lengvas pjovimas ir savaeigė sistema! Įšmeginę šią galingą žoliapjovę sutaupysite laiko, ..
346.01€
Be PVM:285.96€
Dauguma mūsų neįsivaizduojame sodo darbų be vandens žarnos, su ja labai patogu plauti automobilį, kiemo grindinį, laistyti veją ar lauko gėles. Tačiau dažniausiai vandens žarnas yra itin sunku tvarkingai supakuoti, jos yra sunkios, nepaslankios, susinarplioja, sutrūkinėja ir praranda savo funkci..
14.16€
Be PVM:11.70€
Gamintojas: Fiskars
Sodo pjūklas Fiskars Xtract Garden SW73 Efektyviai pjauna žalią medį. Naujo dizaino su patogiu prisegimu prie diržo. „SoftGrip" rankena užtikrina saugų sukibimą. Pirštų apsauga - apsaugo pirštus nuo nuslydimo ant ašmenų. Ašmenų ilgis 160 mm. Pjauna traukiant...
27.00€
Be PVM:22.31€
Erzina su savimi nešiotis sunkius ir nepatogius įrankius norint išravėti daržą?  Šios sodo pirštinės yra tiesiog tobulas išradimas, kurios supaprastins Jūsų sodininkystę. Tai ne tik puikiai savo funkciją atliekančios guminės pirštinės, bet ir sodo kauptukas ir purentuvas viename. Šios pirštinės ..
6.85€
Be PVM:5.66€
Rodoma nuo 1 iki 9 iš 9 (1 puslapių)