Meniu
Jūsų Krepšelis

Žūklės Priedai

Žūklės Priedai
Gamintojas: TAGRIDER
Dirželis akiniams TAGRIDER puikiai tinka įvairių tipų akiniams..
1.85€
Be PVM:1.53€
Gamintojas: Abu Garcia
Šioje riboto leidimo „Abu Garcia Beast“ dovanų pakuotėje yra trys jaudinantys Beast serijos masalai, įskaitant tinkamus jų surinkimo komponentus. Dėžutėje rasite Beast Paddle 17cm, Beast Curl 21cm ir Beast Pike shad 16cm su uodegomis. Jaukai yra su aštriu kabliuku, kuris puikiai tiktų 17 cm ..
35.00€
Be PVM:28.93€
Gamintojas: TAGRIDER
Poliarizuoti Akiniai Nuo Saulės TAGRIDER N04-3 Tarider poliarizuoti akiniai aprūpinti progresyviu 400 UV filtru, skirtu UV apsaugai, kuris leidžia visiškai pašalinti neigiamą šviesos poveikį akims ir naudoti juos saulėje bet kokiu intensyvumu. Progresyvus šviesos filtras išsaugo visą objekto spalvų ..
15.85€
Be PVM:13.10€
Gamintojas: TAGRIDER
Poliarizuoti Akiniai Nuo Saulės TAGRIDER N08-2 Tarider poliarizuoti akiniai aprūpinti progresyviu 400 UV filtru, skirtu UV apsaugai, kuris leidžia visiškai pašalinti neigiamą šviesos poveikį akims ir naudoti juos saulėje bet kokiu intensyvumu. Progresyvus šviesos filtras išsaugo visą objekto spalvų ..
17.35€
Be PVM:14.34€
Gamintojas: TAGRIDER
Poliarizuoti Akiniai Nuo Saulės TAGRIDER TR012 CG5 aprūpinti progresyviu UV filtru, skirtu UV apsaugai, leidžiančiu visiškai pašalinti neigiamą šviesos poveikį akims ir naudoti juos saulė bet kokiu intensyvumu. Progresyvus šviesos filtras išsaugo visą objekto spalvų gamą ir padidina jo poveikį d..
12.55€
Be PVM:10.37€
Gamintojas: TAGRIDER
Poliarizuoti Akiniai Nuo Saulės TAGRIDER TR042 AR aprūpinti progresyviu UV filtru, skirtu UV apsaugai, leidžiančiu visiškai pašalinti neigiamą šviesos poveikį akims ir naudoti juos saulė bet kokiu intensyvumu. Progresyvus šviesos filtras išsaugo visą objekto spalvų gamą ir padidina jo poveikį di..
13.65€
Be PVM:11.28€
Gamintojas: TAGRIDER
Poliarizuoti Akiniai Nuo Saulės TAGRIDER TR045 GR aprūpinti progresyviu UV filtru, skirtu UV apsaugai, leidžiančiu visiškai pašalinti neigiamą šviesos poveikį akims ir naudoti juos saulė bet kokiu intensyvumu. Progresyvus šviesos filtras išsaugo visą objekto spalvų gamą ir padidina jo poveikį didėja..
13.65€
Be PVM:11.28€
Gamintojas: Konger
Alyvos ir tepalai tai pagrindiniai žvejybos ritėms prižiūrėti reikalingi priedai. Dėl KONGER tepalo ir alyvos kiekvienas žvejys galės kiekvieną sezoną prižiūrėti savo rites, kad jos būtų patikimai naudojamos daugelį sezonų praleistų prie vandens. Dėl savo konsistencijos tinkamas tepalas prilimpa pri..
1.90€
Be PVM:1.57€
Rodoma nuo 1 iki 9 iš 9 (1 puslapių)