Meniu
Jūsų Krepšelis

Žaislai

Žaislai
Muzikinė varlė, kuri dar ir pučia muilo burbulus, pavers mažųjų pasimaudymus laukiama pramoga kiekvieną dieną. Suteikite jiems džiaugsmo padovanodami šią nuostabią dovaną ir tegul nuobodžios maudynės tampa puiku muzikos ir muilo burbulų šou! Dydis - apie 20cm.    ..
13.45€
Be PVM:11.12€
Gamintojas: Viga Toys
"Viga Toys'' Medinių karoliukų dėlionė    SAVYBĖS:    Žaidimas susideda iš karoliukų išdėstymo vertikaliai ant pagaliukų, kaip parodyta pridedamuose šablonuose. Iš viso medinėje dėžutėje, sukurtoje kaladėlėms laikyti, rasime 72 skirtingų spalvų karoliukus, 19 šablonų, 10 lazdelių, 2 ..
51.10€
Be PVM:42.23€
Gamintojas: Viga Toys
"Viga" Mediniai edukacinis abacus    SAVYBĖS:    Medinė edukacinė abacus Żabka iš „Viga“ yra vienas iš pagrindinių žaislų, kurie leis jūsų vaikui patekti į įdomių ir kūrybingų žaidimų pasaulį. Abakas supažindins jūsų vaiką su įdomiais žaidimais ir padės išmokti matematikos pagrindų. ..
53.35€
Be PVM:44.09€
Gamintojas: Classic World
''CLASSIC WORLD'' Medinis traukinukas   SAVYBĖS:    Kiekvienas mažas berniukas  mėgsta traukinius. Tai puikus žaislas. Nuimamos trinkelės ir formos skatina kūrybiškumą ir gerina motoriką. Jūsų mažylis gali vėl ir vėl kurti ir pertvarkyti.     Charakteristika:    ..
32.11€
Be PVM:26.54€
Gamintojas: Simba
''Simba'' Masha lėlytė    SAVYBĖS:    Eik su Maša į nuotykių ir pasakų pasaulį! Kruopščiai pagamintas iš aukštos kokybės medžiagų, puikiai atkartoja pasakos veikėjo išvaizdą ir suteikia vaikui daug teigiamų įspūdžių. Klasikinės Mašos aprangos dėka vaikas gali suvaidinti mėgstamas..
58.01€
Be PVM:47.94€
Gamintojas: Viga Toys
''Viga Zabka'' žaisliukas    SAVYBĖS:    Didinamasis stiklas vaikams su mielos žalios varlės atvaizdu. Jos dėka vaikas apytiksliai galės pamatyti pasaulį!..
5.38€
Be PVM:4.45€
Gamintojas: Viga Toys
''Viga'' 5in1 medinis edukacinis kubas    SAVYBĖS:    Medinis „ Viga“ lavinamasis „5 viename“ kubas yra vienas iš pirmaujančių žaislų, kuris tarnaus ilgą laiką ir suteiks jūsų vaikui daugelį metų įdomios ir kūrybingos linksmybės. Kiekviena pusė turi skirtingą žaidimą, todėl vaikas nu..
130.99€
Be PVM:108.25€
Gamintojas: Viga Toys
''Viga'' matematinės edukacinės medinės lazdelės, skirtos mokytis skaičiuoti   SAVYBĖS:    Medinės lazdelės, skirtos išmokti skaičiuoti iš „Viga“, yra vienas iš pagrindinių žaislų, kurie leis jūsų vaikui patekti į įdomių ir kūrybingų žaidimų pasaulį tiek darželyje, tiek namuose...
34.40€
Be PVM:28.43€
Gamintojas: Viga Toys
''Viga'' medinė abėcėlės dėlionė    SAVYBĖS:    Galvosūkiai, skirti mokytis abėcėlės, kurią sukūrė garsus medinių žaislų gamintojas, „Viga Toys“ vaikams nuo 3 metų, puikiai tinkantys darželyje ir namuose.  ..
13.14€
Be PVM:10.86€
Gamintojas: Viga Toys
''Viga'' medinis vištos formos traukinus    SAVYBĖS:    Višta su viščiukais ant virvelės iš „Viga“ yra žaislas, kuris taps pagalba vaikams, kurie pradeda žengti pirmuosius žingsnius.  ..
17.93€
Be PVM:14.82€
Gamintojas: Viga Toys
''Viga'' sraigės formos medinis žaislas   SAVYBĖS:    Medinis galvosūkis susideda iš 26 spalvotų medinių elementų, kiekviename iš jų yra skirtinga abėcėlės raidė ir juos reikia sujungti teisinga tvarka. Spalvinga sraigė džiugina akį ir skatina žaisti.   Dėlionė buvo nulakuota..
12.51€
Be PVM:10.33€
Gamintojas: Viga Toys
''Viga'' traukiamasis medinis šuniukas    SAVYBĖS:    Medinis ištraukėjas mielo šuns pavidalu su juodomis juostelėmis. Ratai yra sujungti su šuns šone esančiomis pavaromis, kurios važiuojant pasisuka.  ..
24.16€
Be PVM:19.97€
Gamintojas: Viga Toys
''Viga'' traukiamasis žaislas arkliuko formos     SAVYBĖS:    Medinis arklys tvirta virve, kurią galima traukti ir vedžioti aplinkui. Toks draugas tikrai paįvairins kiekvieną pasivaikščiojimą...
24.16€
Be PVM:19.97€
Gamintojas: Viga Toys
''Zoo Puzzle Viga Toys'' medinis galvosūkis    SAVYBĖS:    Mediniai kubeliai „Zoo Viga Toys“ 4 kaladėlės iš garsaus žaislų gamintojo „Viga Toys“ vaikams nuo 2 metų, idealiai tinka darželiui ir namams.  ..
11.34€
Be PVM:9.37€
Tai puikus robotų rinkinys, skirtas lavinti vaiko kūrybiškumą ir vaizduotę. Be to, šis rinkinys tausoja gamtą ir naudoja tik saulės energiją. Puikus žaislas vaikų ir tėvų laikui kartu. Saulės energija valdomas robotas gali būti transformuotas į 14 skirtingų robotų modelių, kurie turi daugybę judesių..
9.95€
Be PVM:8.22€
Gamintojas: Masterkidz
2 Metaliniai ''Masterkidz'' vaisių krepšeliai. 2 metalinių vaisių krepšelių rinkinys. Puikiai tinka laikyti vaikų virtuvės reikmenims, tokiems kaip žaisliniai vaisiai ir daržovės. Tai puikiai tinka „Masterkidz Education“ vaikams skirtose edukacinėse virtuvėse. Puikus priedas prie bet kokio virtuvės ..
32.11€
Be PVM:26.54€
Gamintojas: Mochtoys
3 Aukštų Automobilių Stovėjimo Aikštelė ''Mochtoys''   SAVYBĖS:    Mega žaislų gerbėjams! Šiame didžiuliame rinkinyje rasite net dvi automobilių stovėjimo aikšteles (vieną 3 aukštų) Rinkinys savarankiškam surinkimui ..
37.20€
Be PVM:30.74€
Gamintojas: Wader Quality Toys
3 aukštų automobilių stovėjimo aikštelė „Wader QT ARAL“. Sensacingas 3 aukštų garažas iš garsios „ WADER Quality Toys“ kompanijos. „Wader“ produktų dėka kiekvienas vaikas gali susikurti savo mažą pasaulį. Sekant realaus gyvenimo pavyzdžiais ir šiek tiek fantazijos, prieš akis ims formuotis puikios i..
81.47€
Be PVM:67.33€
Saulės Konstruktorius yra žaislas, tinkantis tiek berniukams, tiek mergaitėms. Šis žaislas padeda suprasti saulės energijos principus ir jos naudą. Saulės energiją naudojantį žaislą lengva sukonstruoti ir nereikalauja atsuktuvų ar kitų įrankių. Lavina vaikų vaizduotę ir kūrybiškumą. Su šiuo konstruk..
5.70€
Be PVM:4.71€
Gamintojas: Big
4 eismo kūgių rinkinys ''BIG Traffic''    SAVYBĖS:    BIG kelio kūgiai leis vaikui sužinoti apie pasirinktus kelių eismo aspektus. Rinkinyje yra 4 kūgiai. Pakuotės matmenys: 18 x 18 x 30,5 (cm)...
12.19€
Be PVM:10.07€
Smalsiam, aktyviam vaikui ir rūpestingiems tėveliams, norintiems padėti savo vaikui pažinti pasaulį, skatinti jo kūrybiškumą ir motorinius gebėjimus. Šis edukacinis žaislas leis mažyliui mokytis žaidžiant: kartu galėsite stebėti, kaip sukasi vėjo malūnėlis, sklando lėktuvo propeleriai, namų vonioje ..
8.43€
Be PVM:6.97€
Gamintojas: Woopie
Antibakteriniai Gyvūnai WOOPIE Foam Educational Mat. Minkštas putplasčio kilimėlis su gyvūnais yra puiki įranga kiekvieno vaiko kambaryje. Kilimėlis pagamintas iš aukščiausios kokybės putų be kvapo , yra saugus jūsų kūdikiui. Tirštos putos sugeria jūsų vaiką nuo kritimo ant kietų grindų. Putplasčio ..
21.70€
Be PVM:17.94€
Gamintojas: Woopie
Antibakteriniai Instrumentai WHOOPIE. Minkštas putplasčio kilimėlis su instrumentais yra puiki įranga kiekvieno vaiko kambariui. Kilimėlis pagamintas iš aukščiausios kokybės putų be kvapo , yra saugus jūsų kūdikiui. Tirštos putos sugeria jūsų vaiką nuo kritimo ant kietų grindų. Putplasčio kilimėlį l..
26.13€
Be PVM:21.60€
Gamintojas: MGA
Antistresiniai Spaudimo Žaislai "NUM NOMS BELLA BUBBLEGUM" Burbulinės gumos formos ir spalvoti ledai bus įdomus ir atpalaiduojantis būdas praleisti laisvalaikį namuose ar kelyje. Jis yra minkštas liesti, o jo gražus kvapas tikrai nuves savininką į poilsio ir poilsio šalį. „Num Noms“ žaislai yra keli..
9.14€
Be PVM:7.55€
Gamintojas: MGA
Antistresinis Spaudinėjimo Pyragėlis NUM NOMS VAN MINTY. Mėtų skonio ledų su šokolado glaistu ir vafliais forma ir spalva tikrai bus įdomus ir atpalaiduojantis būdas praleisti laisvalaikį namuose ar kelyje. „Num Noms“ žaislai yra kelių skirtingų serijų, visi jie pasižymi mielu dizainu ir nuostabos e..
9.14€
Be PVM:7.55€
Gamintojas: MGA
NUM NOMS SPRINKLES DONUT. Ledų formos ir spalvos mazgas su spurgų skoniu su spalvingais pabarstukais tikrai bus įdomus ir atpalaiduojantis būdas praleisti laisvalaikį namuose ar kelyje. Jis yra minkštas liesti, o jo gražus kvapas tikrai nuves savininką į poilsio ir poilsio šalį. „Num Noms“ žaislai y..
9.14€
Be PVM:7.55€
Gamintojas: MGA
Antistresinis Žaislas NUM NOMS SNACKS. Ledų su rausvu užkandžių skoniu forma ir spalva tikrai bus įdomus ir atpalaiduojantis būdas praleisti laisvalaikį namuose ar kelyje. Tai švelnus liesti, o gražus kvapas savininką tikrai nuveš į poilsio ir poilsio šalį. „Num Noms“ žaislai yra kelių skirtingų ser..
9.14€
Be PVM:7.55€
Gamintojas: Viga Toys
„Viga Wooden Puzzle“ Dėlionė dėlionės leidžia sujungti šešias mielo mažo meškiuko, skirtingos nuotaikos ir drabužių mergaitės nuotraukas. Žaislas, be linksmybių, skatina rankinius ir loginio mąstymo įgūdžius, taip pat moko atpažinti emocijas. SAVYBĖS:  Rinkinyje yra 18 galvosūkių, iš kur..
9.03€
Be PVM:7.46€
Gamintojas: Classic World
Arkadinis žaidimas „Gears Classic Word ECO“ Puiki kūrybinio žaislo idėja vaikui. Spalvingas medines pavaras galima sukrauti ir išdėstyti įvairiais būdais. Kiekvienas paveikslėlis suteikia naujų galimybių. Taisyklė yra ta, kad ratai turi vienas kitą sukti. Gauname fantastišką vaizdą, kuris taip pat y..
41.42€
Be PVM:34.23€
Gamintojas: Viga Toys
„Horse Viga Toys“ arkliuko formos medinis žaidimas  su pertvaromis ir įrankiais Žirgas iš „Viga“ yra vienas iš pirmaujančių žaislų, kuris leis jūsų vaikui patekti į įdomių ir kūrybingų žaidimų pasaulį. Žaidimas aprūpintas medinėmis pavaromis ir supintas karoliukais ant vielos. Karoliukus galima išme..
56.93€
Be PVM:47.05€
Gamintojas: Simba
Atostogų namelis ''Simba'' ''Doll Evi''   SAVYBĖS:    Sukurtas firminiu rožinės spalvos, lagaminėlio formos kemperis išsiskleidžia ir siūlo daugybę linksmybių Dėka rankenos, galite lengvai ją pasiimti su savimi Kemperis turi virtuvę su atidaromomis spintelėmis ir grot..
61.66€
Be PVM:50.96€
Gamintojas: Smoby
Atsuktuvas ''Black Decker'' „Jigsaw 3in1“ su garsu SMOBY. SMOBY „Black Decker“ atsuktuvas „Jigsaw 3in1“ GARSAS iš garsaus Prancūzijos žaislų vaikams gamintojo Smob y . Elektroninis grąžtas / suktuvas, antgalis pasisuka į abi puses su dviem keičiamais antgaliais.  SAVYBĖS:  Vaikams n..
35.80€
Be PVM:29.59€
Gamintojas: Smoby
Auklės Kampelis ''Baby Nurse'' ''Smoby''   SAVYBĖS:  Didelis kūdikio slaugytojos kampelis iš garsaus prancūziško vaikiškų žaislų gamintojo ''Smoby''.  Kiekvienam mažam kūdikiui reikia šilumos ir meilės, kad numalšintų liūdesį. „Mažosios mamos“, stebėdamos suaugusiųjų elgesį, perkelia sav..
183.63€
Be PVM:151.76€
Gamintojas: Dickie
Autobusas ''Bus City Express''  SAVYBĖS:  Aukštos kokybės Įdomus dizainas Žaislas turi  keturias duris, atidaromos specialiomis rankenėlėmis Papildoma atrakcija yra  šoninė plokštė, kur galima pakeisti kurso pavadinimą Autobusas buvo pagamintas  labai tiksliai ir ..
23.80€
Be PVM:19.67€
Gamintojas: Mochtoys
Automobilis „Silent Wheels Mochtoys Green“ su priekaba. Automobilis „Mochtoys Activ“ su priekaba ant guminių ratų puikiai tiks žaisti smėlio dėžėje, namuose ir sode. Automobilis dėka naudojamos medžiagos yra atsparus oro sąlygoms ir UV spinduliams.  SAVYBĖS:  Vaikams nuo 12 mėnesių ..
16.28€
Be PVM:13.45€
Smagiausia šio valdomo automobilio funkcija yra ta, kad jis šviečia ir niekada neapsiverčia! Vaikams tai ypač patiks. Šviečia ir ratai ir korpusas. Važiuoja tiek į priekį, tiek atgal. Gali sukti į dešnę, į kairę bei apsisukti.  Automobiliui reikalingos baterijos. Rinkinyje yra au..
19.95€
Be PVM:16.49€
Gamintojas: Smoby
Automobilių Garažas ''Cars'' ''Vroom Planet''. „Smoby Planet Vroom“ serija yra aukštos kokybės žaislai, skirti mažiems vaikams nuo 18 mėnesių amžiaus. Malonios, ryškios spalvos, suapvalintos formos ir įdomūs įdomūs pasiūlymai yra pagrindiniai šios serijos bruožai. Garažas su trimis lygiais, nuokalnė..
65.13€
Be PVM:53.83€
Gamintojas: Classic World
Balansavimo Kaladėlės Iš "Classic World". Fantastiška pramoga kiekvienam mažyliui! Į specialų stendą dėkite spalvingus įvairių formų kaladėles, tačiau būkite atsargūs! Įdėkite kaladėles taip, kad jos būtų visiškai subalansuotos ir neleistų stendui apvirsti. SAVYBĖS: Balansuojantis žaisla..
22.81€
Be PVM:18.85€
Gamintojas: Simba
Barbė Vasaros Automobilyje ''Simba'' ''Steffi Love'' Steffi lėlė kabriolete, sukurta gerbiamo žaislų gamintojo SIMBA . Nuo šiol žaidimas su mergaičių mėgstamomis „Steffi“ lėlėmis bus dar labiau žavus. Lėlės galės nuvažiuoti nuostabiais ir nuotykių kupinais maršrutais gražiu ir stilingu automobiliu! ..
31.33€
Be PVM:25.89€
Gamintojas: Simba
Besilaukianti Barbė Steffi ''Simba''. Besilaukianti barbė su gražiai rožine suknele. Lėlės matmenys  apie 29 cm „Simba Toys Polska“  yra Vokietijos koncernui „Simba Dickie Group“ priklausanti įmonė. „Simba & Dickie Group“  yra viena iš penkių didžiausių  Europos  žaislų, tokių kaip: lėlės, automobil..
13.61€
Be PVM:11.25€
Gamintojas: Big
BIG Šviesoforas Eiti ar laukti? Didelio šviesoforo dėka vaikai gali lengvai išmokti eismo taisyklių linksmindamiesi, nes nuo mažens jie yra vis labiau sąmoningi dalyviai. Šviesoforai automatiškai keičia transporto priemonių ir pėsčiųjų šviesas. Jei jauni vairuotojai po grojimo pamiršta išjungti įren..
23.31€
Be PVM:19.26€
Gamintojas: Big
BIG Waterplay Roterdamo farvateris Farvateris - Roterdamo vandens žaidimo kanalų sistema iš vokiečių kompanijos BIG serijos „Waterplay“ sujungia linksmybes su malonumu bendrauti su vandeniu. Kai vaikas pila vandenį, jis daro poveikį, dėl kurio kanaluose esančios valtys juda. Vandens srovę kanale tai..
44.53€
Be PVM:36.80€
Gamintojas: Simba
Vaikų dievinamas Blizgantis Meilės Šuniukas SIMBA Chi Chi iš serijos „Chi Chi Love“ su miela, blizgančia rankine yra puikus žaislas mažiesiems šunų mylėtojams ir mados mylėtojams. Čihuahua yra švelnus liesti ir neįmanoma jo neglostyti. Ji turi gražų, blizgantį lanką ant ausies ir yra apsirengusi mad..
52.18€
Be PVM:43.13€
Gamintojas: Simba
Būgnų Rinkinys „Drums Snare Drums“. Tikrieji mušamųjų būgnų garsai tiesiai iš roko pasaulio. Neįmanoma? „Simba“ prekės ženklas sukūrė fantastišką būgnų rinkinį jauniausiems stiprių garsų mėgėjams Tokie būgnai yra puikus sprendimas tiems jauniems muzikantams, kurie svajoja apie roko karjerą SAVYB..
45.27€
Be PVM:37.42€
Gamintojas: Wader Quality Toys
''WADER QT Carmen'' valymo tarnyba. Gerbiamos bendrovės „ Wader QT“ skalbimo mašina su valymo priedais yra puikus žaislas vaikams, noriai mėgdžiojantiems savo tėvus. Žaislo dėka vaikai gali lengvai žaisti namuose ir sužaisti daug įdomių scenų. Žaislas lavina vaizduotę ir moko pagrindinių namų ruošos..
67.55€
Be PVM:55.83€
Gamintojas: Simba
''Chi Chi Love'' dviejų šuniukų ir rankinės rinkinys „Chi Chi Love“ rinkinys Harmoningą duetą  sukūrė plačiai žinoma ir labai vertinama kompanija „Simba“ . Šunys iš mylimos vaikų serijos „ Chi Chi Love“ su miela rankine  yra puikus žaislas mažiesiems šunų ir mados mylėtojams . Čihuahua  yra švelnus ..
52.18€
Be PVM:43.13€
Gamintojas: Classic World
CLASSIC WORLD daugiafunkcis drambliukas Sunku atsispirti šio mėlyno kūdikio dramblio žavesiui! Šis žaislas tikrai iškart patrauks jūsų mažylio akį. Daugiafunkcinis medinis dramblių labirintas yra puikus žaislas, mokantis loginio mąstymo pagrindų. Tai taip pat leidžia treniruoti rankas ir išmokti ska..
55.38€
Be PVM:45.77€
Gamintojas: Classic World
 „Classic World“ medinis geležinkelio rinkinys yra vienas iš pagrindinių žaislų, kurį mažylis naudos daugelį metų. Dėl šios eilės vaikas gali susikurti savo žaidimo scenarijus kur. Spalvinga linija su aksesuarais patenkins kiekvieną vaiką. Medinė eilė iš „Classic World“ yra vienas iš pagrindinių žai..
87.96€
Be PVM:72.69€
Gamintojas: Masterkidz
Daktaro Krepšys ''Masterkidz'' realistiškai atrodantis medicinos prietaisų rinkinys, kuris leis jums sėkmingai aplankyti pacientą namuose. Visi priedai supakuoti į maišelį, kuris tiekiamas kartu su rinkiniu. Žaislas turi didelę edukacinę vertę ir puikiai tinka ikimokyklinio amžiaus vaikams. SAVY..
87.96€
Be PVM:72.69€
Gamintojas: Simba
''Simba'' daktaro lagaminėlis su operacijai reikalingais įrankiais „Simba lagamino daktaro“ lagaminas - medicininis rinkinys yra puikus žaislas kiekvienam mažyliui. Realių  medicininių priedų pagalba vaikas  gali  ištirti, diagnozuoti  ir gydyti mėgstamą lėlę ar meškiuką. Vaikas domėsis  medicinine ..
6.34€
Be PVM:5.24€
Gamintojas: Viga Toys
Daržovių pjovimo rinkinys „Viga“ žaislų rinkinys „Viga Toys Daržovės“ yra puikus žaislas, kuris žaisdamas sužadins vaiko vaizduotę, mėgdžiojant tėvus. Jūsų mažylis gali paruošti valgį - kaip ir jūs! SAVYBĖS:     ..
21.07€
Be PVM:17.41€
Gamintojas: Ecoiffier
Daržovių Rinkinys Dėžėje ''Ecoiffer''. „Ecoiffier“ daržovių rinkinys  dėžutėje - puikus daržovių rinkinys, kuris puikiai tiks kiekvienai mažai namų šeimininkei. Dėžutėje esantys vaisiai gali būti naudojami daugeliui žaidimų - jie pasitvirtins tiek kaip  papildomas elementas virtuvėje , tiek  turguje..
16.77€
Be PVM:13.86€
Gamintojas: Classic World
 Daugiafunkcinis Medinis Stūmolklis Iš "Classic World". Puikus medinis „Classic World“ stūmoklis vaikams nuo 18 mėnesių. Pagaminta tik iš medžio, o tai suteikia puikią klasikinę išvaizdą. Žaisle yra daugybė kilnojamų elementų, kurie paįvairina linksmybes. SAVYBĖS:  „Classic World“ medini..
90.21€
Be PVM:74.55€
Gamintojas: Viga Toys
Dėlionė Su Skaičiais ''Viga''   SAVYBĖS:    Po kiekvienu skaičiumi yra paveikslėlis, kuriame nurodoma jų išdėstymo tvarka   Žaislas moko vaiką skaičiuoti, loginio mąstymo, kantrybės ir padeda atskirti pagrindines formas..
10.28€
Be PVM:8.50€