Meniu
Jūsų Krepšelis

Slauga, Reabilitacija

Slauga, Reabilitacija
Gamintojas: Amona
Gaukite Kontrolę: Spalvota Septynių Dienų Tablečių Dėžutė   Privalumai, Kurie Jus Patrauks: Didelė Talpa, Paprasta Naudoti: Ši vaistų dėžutė yra sukurta su ypatingai dideliu talpumu, leidžiančiu iš anksto užpildyti ir rūšiuoti savaitines dozes. Sekite vaistų vartojimo režimą lengvai ir p..
11.50€
Be PVM:9.50€
Gamintojas: Kid-Man
Nelaidus skysčiams paklotas skirtas vidutinio ir sunkaus šlapimo nelaikymo atvejams. Paklotas sudarytas iš 4 sluoksnių ir turi apsauginius kraštus pakišti po čiužiniu. Pralaidus orui. Pakloto sudėtyje nėra alergiją sukeliančių medžiagų. Skalbiamas 95°C temperatūroje ir džiovinamas autoklave apie 200..
19.95€
Be PVM:16.49€
Absorbuojantis Daugkartinis Paklotas 80×90 cm Grikė
Perkamiausia
Gamintojas: GRIKĖ
Absorbuojantis daugkartinis paklotas yra nepralaidus skysčiams, pralaidus orui. Paklotas sudarytas iš 4 sluoksnių, skirtas vidutinio ir sunkaus šlapimo nelaikymo atvejams. Padeda išvengti pragulų. SAVYBĖS: Sugėrimo lygis: 3 litrai/1 m2. Skalbiamas 95°C temperatūroje ir džiovinamas 200-25..
20.00€
Be PVM:16.53€
Gamintojas: Kid-Man
Nelaidus skysčiams paklotas skirtas vidutinio ir sunkaus šlapimo nelaikymo atvejams. Paklotas sudarytas iš 4 sluoksnių ir turi apsauginius kraštus pakišti po čiužiniu ir tvirtas rankenas, su kuriomis galima vartyti ligonį. Pralaidus orui. Pakloto sudėtyje nėra alergiją sukeliančių medžiagų. Skalbiam..
24.95€
Be PVM:20.62€
Gamintojas: GRIKĖ
Absorbuojantis daugkartinis paklotas su rankenomis yra nepralaidus skysčiams, pralaidus orui. Paklotas sudarytas iš 4 sluoksnių, skirtas vidutinio ir sunkaus šlapimo nelaikymo atvejams. Tvirtos rankenos skirtos ligonio vartymui. Padeda išvengti pragulų. SAVYBĖS: Sugėrimo lygis: 3 litrai/..
25.00€
Be PVM:20.66€
Nelaidus drėgmei ir skysčiams,  sugeriantis daugkartinio naudojimo lovos įklotas  naudojamas esant vidutinio sunkumo ir sunkiam šlapimo nelaikymui. Sugerties lygis – 2 l/1 m².  Lovos įklotas sudarytas iš 3 sluoksnių ir turi 40 cm apsauginius kraštelius, todėl jį labai lengva padėti po čiužiniu. ..
29.95€
Be PVM:24.75€
Gamintojas: BAUERFEIND
Aktyviam naudojimui skirtas achilo sausgyslės įtvaras. Esant skausmui ar uždegimui Achilo sausgyslės srityje (pavyzdžiui, dėl pernelyg didelės apkrovos arba po operacijos), AchilloTrain aktyvus įtvaras padeda nukrauti Achilo sausgyslę, neribojant mobilumo. Anatomiškai išformuotas įdėklas sukuria..
102.00€
Be PVM:84.30€
Gamintojas: BAUERFEIND
Aktyviam naudojimui skirtas achilo sausgyslės įtvaras. Esant skausmui ar uždegimui Achilo sausgyslės srityje (pavyzdžiui, dėl pernelyg didelės apkrovos arba po operacijos), AchilloTrain aktyvus įtvaras padeda nukrauti Achilo sausgyslę, neribojant mobilumo. Anatomiškai išformuotas įdėklas sukuria..
102.00€
Be PVM:84.30€
Gamintojas: BAUERFEIND
Megztas kompresinis achilo sausgyslės įtvaras AchilloTrain® Pro - tai megztas įtvaras su integruota silikoninė aukšta pelote. Viskoelastinė pelotė susideda iš minkštų, propriorecepciją stimuliuojančių gumbelių bei išilginių griovelių. Viršutinis sausgyslės trečdalis ir raumens perėjimas i sausgy..
102.00€
Be PVM:84.30€
Patogus akių raištis miegui ar kelionei. Išorinė medžiaga – juodas odos pakaitalas, vidinė – minkšta nedirginanti odos medžiaga. Su gumele. Dydis: 18,5 x 8 cm...
3.45€
Be PVM:2.85€
Gamintojas: Spokey
Masažo kilimėlis Spokey AKU su pagalve  leidžia atlikti  inovatyvų akupresūros metodą , nes vietoj aštrių adatų naudojamas spaudimas smaigalių pavidalu, todėl jį galima sėkmingai  naudoti ir vieną namuose . Kaip naudoti akupresūros kilimėlį? Pirmas kontaktas gali sukelti tam tikrą diskomfortą, tačia..
44.95€
Be PVM:37.15€
Tvirta ir saugi, aukštos kokybės aliuminė lazdelė paminkštinta rankena skirta žmonėms, turintiems judėjimo problemų. Lazdelės rankena silikoninė, su patogiai išformuota rankena. Aukštis yra reguliuojamas vienu lazdelės šone esančiu mygtuko paspaudimu. Tinkamai parinktas lazdelės aukštis yra tuom..
24.95€
Be PVM:20.62€
Tvirta ir saugi, aukštos kokybės aliuminė lazdelė paminkštinta anatomine rankena, dešiniarankiui skirta žmonėms, turintiems judėjimo problemų. Lazdelės rankena silikoninė, su patogiai išformuota anatomine rankena specialiai pritaikyta dešiniarankiams. Lazdelė yra rudos spalvos. Aukštis yra regul..
30.00€
Be PVM:24.79€
Lazdelė pagaminta iš aukštos kokybės aliuminio, todėl yra tvirta ir saugi. Lazdelės aukštis yra reguliuojamas nuo 74 iki 94 cm. Lazdelė tinka vartotojui iki 100kg. Norėdami tinkamai pasirinkti lazdelę, jos rankena turi būti ties Jūsų riešu, kai ranka pilnai ištiesta ir priglausta prie šono...
32.00€
Be PVM:26.45€