Meniu
Jūsų Krepšelis

Kitos sveikatingumo prekės

Kitos sveikatingumo prekės
Saugios, gerai filtruojančios ir nealergizuojančios Apsauginės Veido Kaukės - Respiratoriai KN95-K 3D, 5 vnt su elastingomis ir ausų nespaudžiančiomis kilpomis. Pagamintos iš neaustinės medžiagos ir patogios nešioti.   SAVYBĖS: Apsaugos lygis: KN95 FFP2 Splva: Balta Dydis..
7.45€
Be PVM:6.16€
Šis Bekontaktis Infraraudonųjų Spindulių Termometras yra tai ko Jums reikia. Bekontakčiu termometru galite pamatuoti miegančio vaiko temperatūrą dieną ar naktį taip nepažadindami vaikučio. Jis tinka ne tik mažiems bet ir suaugusiems žmonėms. Šiuo termometru galite matuoti ne tik kūno temperatūrą bet..
19.25€
Be PVM:15.91€
Gamintojas: Ortopagalba
Elastinis Bintas Sportui Raudonas skirtas kaip profilaktinė priemonė sportuojantiems žmonėms. SAVYBĖS: Medžiagos: medvilnė 44%; akrilas 28%; poliesteris 21%; lykra 7% Universalus dydis Spalva: Raudona  Naudojamas esant sąnario, raiščio patempimams, uždegimams  Už..
6.95€
Be PVM:5.74€
Skaitmeninis klinikinis termometras Peršalimas, įvairios sezoninės ligos užklumpa netikėčiausiu metu, todėl ypač būtina nuolatos stebėti savo kūno temperatūrą. Siūlome Jums itin tikslų skaitmeninį termometrą, kuris tiksliai ir greitai nustatys kūno temperatūrą ir laiku perspės apie gresiančias l..
3.00€
Be PVM:2.48€
Trijų sluoksnių vienkartinės veido kaukes. Dežutėmis po 50vnt. Matmenys: 175 x 95 mm Vienkartinė kaukė sudaryta iš PP neaustinio audinio, lydytos pūstos neaustinės medžiagios (filtravimo sluoksnis), nosies spaustuko bei ausų juostelių...
10.95€
Be PVM:9.05€
Vienkartinė Medicininė Veido Kaukė, 3 Sluoksnių, N50 su ausų kilpomis ir nosies spaustuku. Du sluoksniai iš neaustinės medžiagos ir vienas iš lydyto audinio, todėl apsauga nuo bakterijų tiek iš išorės, tiek iš vidaus yra geresnė. SAVYBĖS: Trijų (3) sluoksnių. Naudojimas: Tik vienka..
0.12€
Be PVM:0.10€
Rodoma nuo 1 iki 6 iš 6 (1 puslapių)