Meniu
Jūsų Krepšelis

Vaikiškas transportas

Vaikiškas transportas
Gamintojas: Big
''Big Bobby''  vilkimo lynas    SAVYBĖS:    Puikus sprendimas, kai mažos kojos pavargsta arba kai reikia palaikymo lipant į kalvą BIG Red Tow virvė su geltona rankena tinka visoms transporto priemonėms. BIG Bobby automobilis su vilkimo strypu. Be to, jis lengvai telpa kišenėje, k..
8.02€
Be PVM:6.63€
Gamintojas: Kawasaki
12" Vaikiškas dviratis 2-4 ratų (iki 35kg, ūgis 90-110cm) Kawasaki Juniso The Children’s Bike Kawasaki Juniso 12” – 2018 is a high quality children’s bike in a Kawasaki design. This bike is perfect down to the last detail – from the printing to the wide tires to the fenders. Its size and seat he..
189.00€
Be PVM:156.20€
Gamintojas: Rolly Toys
„Peg Perego“ akumuliatorių adapteris traktoriams, skirtas pritvirtinti visas „Rolly Toys“ priekabas.   Šio adapterio dėka vaikas galės plėtoti savo ūkį, kuriame įrengtas traktorius „Peg Perego“. Tai leidžia prie traktoriaus pritvirtinti visas „Rolly Toys“ priekabas, kurios skiriasi kabli..
19.05€
Be PVM:15.74€
Gamintojas: Fox Pro
Atsarginė paspirtuko šakė Fox Pro Judge SAVYBĖS: Svoris: 380 g Medžiaga: Aliuminis Tinka: Kick paspirtukai Ilgis: 25 cm..
68.80€
Be PVM:56.86€
Gamintojas: Fox Pro
Atsarginė paspirtuko šakė Fox Pro Raw 03 SAVYBĖS: Svoris: 430 g Medžiaga: Aliuminis Tinka: Kick paspirtukai Aukštis: 25 cm..
68.80€
Be PVM:56.86€
Gamintojas: inSPORTline
"Freestyle Scooter inSPORTline Baracuda" pakeičiamoji rankenos juosta, skirta laisvojo stiliaus paspirtukams "Baracuda" , yra lipni rankenos juosta, pasižyminti ilgaamžiškumu. Dėl lipnios apatinės pusės ją lengvai pritvirtinsite prie denio. Sutvirtinta viršutinė pusė yra neslidi, todėl užtikrina ger..
3.94€
Be PVM:3.26€
Gamintojas: inSPORTline
"Freestyle Scooter" motorolerio "inSPORTline Mantis" pakaitinė sukibimo juosta yra lipni sukibimo juosta, pasižyminti ilgaamžiškumu. Dėl lipnios apatinės pusės ją lengvai pritvirtinsite prie denio. Sutvirtinta viršutinė pusė yra neslidi, todėl užtikrina geresnį sukibimą, o kartu ir didesnį saugumą a..
3.94€
Be PVM:3.26€
Gamintojas: inSPORTline
"Freestyle Scooter inSPORTline Osprey" motorolerio "Osprey" pakaitinė sukibimo juosta yra lipni sukibimo juosta, pasižyminti ilgaamžiškumu. Dėl lipnios apatinės pusės ją lengvai pritvirtinsite prie denio. Sutvirtinta viršutinė pusė yra neslidi, todėl užtikrina geresnį sukibimą, o kartu ir didesnį sa..
3.94€
Be PVM:3.26€
Gamintojas: inSPORTline
"Freestyle Scooter inSPORTline Vulture" keičiamoji rankenos juosta yra lipni rankenos juosta, pasižyminti ilgaamžiškumu. Dėl lipnios apatinės pusės ją lengvai pritvirtinsite prie denio. Sutvirtinta viršutinė pusė yra neslidi, todėl užtikrina geresnį sukibimą, o kartu ir didesnį saugumą atliekant įva..
3.94€
Be PVM:3.26€
Gamintojas: inSPORTline
"Freestyle" paspirtuko "inSPORTline Vixen" pakaitinė sukibimo juosta yra lipni sukibimo juosta, pasižyminti ilgaamžiškumu. Dėl lipnios apatinės pusės ją lengvai pritvirtinsite prie denio. Sutvirtinta viršutinė pusė yra neslidi, todėl užtikrina geresnį sukibimą, o kartu ir didesnį saugumą atliekant į..
3.94€
Be PVM:3.26€
Gamintojas: inSPORTline
"Freestyle Scooter Wheels 100 mm, Black-Green yra dviejų pakaitinių ratukų rinkinys, skirtas laisvojo stiliaus paspirtukams. Šerdys pagamintos iš patvaraus plastiko, kuris užtikrina ilgą tarnavimo laiką, o likusi ratukų dalis pagaminta iš lankstaus poliuretano, kuris užtikrina tylų ir patogų važiavi..
16.94€
Be PVM:14.00€
Gamintojas: inSPORTline
"Freestyle Scooter Wheels 110 mm, Black-Gold yra dviejų pakaitinių ratukų rinkinys, skirtas laisvojo stiliaus paspirtukams. Šerdys pagamintos iš patvaraus aliuminio, kuris užtikrina ilgą tarnavimo laiką, o likusi ratukų dalis pagaminta iš lankstaus poliuretano, kuris užtikrina tylų ir patogų važiavi..
25.94€
Be PVM:21.44€
Gamintojas: inSPORTline
"Freestyle Scooter Wheels 110 mm, Black-Blue yra dviejų pakaitinių ratukų rinkinys, skirtas laisvojo stiliaus paspirtukams. Šerdys pagamintos iš patvaraus aliuminio, kuris užtikrina ilgą tarnavimo laiką, o likusi ratukų dalis pagaminta iš lankstaus poliuretano, kuris užtikrina tylų ir patogų važiavi..
25.94€
Be PVM:21.44€
Gamintojas: inSPORTline
"Freestyle Scooter Wheels 110 mm, Blue-Silver yra dviejų pakaitinių ratukų rinkinys, skirtas laisvojo stiliaus paspirtukams. Šerdys pagamintos iš patvaraus aliuminio, kuris užtikrina ilgą tarnavimo laiką, o likusi ratukų dalis pagaminta iš lankstaus poliuretano, kuris užtikrina tylų ir patogų važiav..
25.94€
Be PVM:21.44€
Gamintojas: Spartan
Atsarginis paspirtuko ratas Spartan 230x33mm for scooter Jumbo 2 SAVYBĖS: Ratų dydis: 230 mm Medžiaga: PVC  ..
13.40€
Be PVM:11.07€