Meniu
Jūsų Krepšelis

Pristatymo informacija

Prekės pristatomos kurjerių pagalba Lietuvoje ir užsienyje. 
Pristatymo kainą galite pamatyti peržiūrėję savo prekių krepšelį ir nurodę pristatymo adresą. 

Taip pat galite atsiimti prekes mūsų parduotuvėje Plungėje adresu Telšių g. 5 arba Partnerių parduotuvėse. 

Dėl tikslesnės pristatymo kainos arba kitos dominančios informacijos galite pasiteirauti telefonu +370 672 94272

Siuntos, sveriančios daugiau nei 30 kg, bus įteikiamos lauke. Kurjeris, prieš pristatydamas tokią siuntą, telefonu informuos gavėją, kad siuntą reikės atsiimti lauke. Primename, kad atsiimant siuntą, nesvarbu, lauke ar atidarius namų duris, reikia laikytis saugaus atstumo, dėvėti nosį bei veidą dengiančią apsauginę kaukę.

Užnešimo paslaugų teikimas karantino metu stabdomas.

Jeigu siuntos gavėjas yra saviizoliacijoje, siunta bus palikta prie gavėjo durų slenksčio. Apie paliktą siuntą kurjeris gavėją informuos skambučiu, kurio metu, kaip patvirtinimo, paprašys padiktuoti gavėjo tapatybę patvirtinančio dokumento 4 paskutinius skaičius. Jeigu toks pristatymo būdas gavėjui nebus tinkamas, su kurjeriu bus galima susitarti dėl siuntos pristatymo į artimiausią siuntų savitarnos terminalą ar dėl pakartotinio pristatymo pasibaigus saviizoliacijai.

Saviizoliacijoje esantiems gavėjams siuntos su išperkamuoju mokesčiu (COD), taip pat sveriančios daugiau nei 30 kg, nepristatomos.

Siuntos su išperkamuoju mokesčiu (COD) galės būti apmokamos tik banko kortele – kurjeriai grynųjų pinigų nepriims. Rekomenduojama naudotis mokėjimo kortele, kuri turi bekontakčio mokėjimo galimybę.