Meniu
Jūsų Krepšelis

Vaikams, Kūdikiams

Vaikams, Kūdikiams
Gamintojas: Viga Toys
"PolarB" traukiamas ežiukas   SAVYBĖS:    Kalbant apie vaiko vystymąsi, nėra pusės priemonės, todėl žaislas: - palaiko  vaiko susikaupimą - gerina bendrąją motoriką - pagerinti jutiklius - moko kūrybinio mąstymo Ežiukas buvo kuriamas galvojant apie pačius jauniaus..
5.64€
Be PVM:4.66€
Gamintojas: Viga Toys
"Viga" Mediniai edukacinis abacus    SAVYBĖS:    Medinė edukacinė abacus Żabka iš „Viga“ yra vienas iš pagrindinių žaislų, kurie leis jūsų vaikui patekti į įdomių ir kūrybingų žaidimų pasaulį. Abakas supažindins jūsų vaiką su įdomiais žaidimais ir padės išmokti matematikos pagrindų. ..
25.17€
Be PVM:20.80€
Gamintojas: Viga Toys
"Viga'' medinis pastatas   SAVYBĖS:    Rinkinyje yra 250 plytų ir bukletas su instrukcijomis. Žaislas teigiamai veikia vaiko raidą:     skatina kūrybiškumą,     palaiko rankų ir akių koordinavimo įgūdžius,     moko logiškai mąstyti. Visuma pagaminta iš lakuotos med..
15.63€
Be PVM:12.92€
Gamintojas: Big
''Big Bobby''  vilkimo lynas    SAVYBĖS:    Puikus sprendimas, kai mažos kojos pavargsta arba kai reikia palaikymo lipant į kalvą BIG Red Tow virvė su geltona rankena tinka visoms transporto priemonėms. BIG Bobby automobilis su vilkimo strypu. Be to, jis lengvai telpa kišenėje, k..
3.42€
Be PVM:2.83€
Gamintojas: Simba
''Chi Chi Love'' dviejų šuniukų ir rankinės rinkinys    SAVYBĖS:    „Chi Chi Love“ rinkinys Harmoningą duetą  sukūrė plačiai žinoma ir labai vertinama kompanija „  Simba“ . Šunys iš mylimos vaikų serijos „  Chi Chi Love“ su miela rankine  yra puikus žaislas mažiesiems  šunų ir mados ..
24.62€
Be PVM:20.35€
Gamintojas: Classic World
''CLASSIC WORLD'' Medinis traukinukas   SAVYBĖS:    Kiekvienas mažas berniukas  mėgsta traukinius. Tai puikus žaislas. Nuimamos trinkelės ir formos skatina kūrybiškumą ir gerina motoriką. Jūsų mažylis gali vėl ir vėl kurti ir pertvarkyti.     Charakteristika:    ..
15.15€
Be PVM:12.52€
Gamintojas: Feber
''Frozen'' didieji rūmai   SAVYBĖS:    Didžiuliai sušalę rūmai, „Garden House Feber“ -  erdvus, realistiškai sukurtas žaidimų namelis su devyniais bokštais ir laikrodžiu. Atidaromos durys, kuriose įrengtas beldiklis kaip tikruose rūmuose. Kitas privalumas yra erdvūs langai ir interje..
526.78€
Be PVM:435.36€
Gamintojas: Feber
''Frozen'' Sodo namelio pilis    SAVYBĖS:    Užšaldyta pilis II Užšaldyti Feberio rūmai, kurie buvo sukurti atsižvelgiant į pasaką apie Anos ir Elzos sušalusių  nuotykius. Rūmus gamino gerbiamas žaislų, skirtų darželiams ir sodams, gamintojas, ispanų prekės ženklas „Feber“. Pilis tik..
306.91€
Be PVM:253.64€
Gamintojas: INJUSA
''INJUSA'' ''Paw Patrol Ride Motor Balance'' motociklas    SAVYBĖS:    Sensacingas „ Injusa“ produktas - ergonomiška, tvirta ir patraukli PAW Patrol licencija . Važiavimas skirtas vaikams, kurie jau padarė pirmuosius žingsnius. Sukurtas išbandyti ir išsiugdyti naujus sugebėjimus - įl..
43.15€
Be PVM:35.66€
Gamintojas: Viga Toys
''Kitten Viga Toys'' medinis žaislas   SAVYBĖS:    Žaidime yra takų, kuriais turite perkelti skaičius, kad jie atitiktų paveikslėlius su reikiamu žuvies kiekiu. Šis žaidimas supažindins jūsų vaiką su įdomiomis pramogomis ir padės išmokti matematikos pagrindus. Tai yra privalumai, kur..
25.45€
Be PVM:21.03€
Gamintojas: Little Tikes
''Little Tikes'' stumiamasis žaislas padedantis vaikui vaikščioti   SAVYBĖS:    Vaikštynė: vaikui einant, spalvoti žibintai sukuria įdomius derinius ant grindų, skatindami vaiką toliau vaikščioti Veiklos lentelė: pilna įdomių funkcijų, moko žaidžiant lenkų kalba Atsis..
41.50€
Be PVM:34.30€
Gamintojas: Masterkidz
''Masterkidz'' didelis medinis nėrinys     SAVYBĖS:    „Masterkidz“ nėrinių rinkinys - tai įvairių, spalvingų karoliukų ir virvelių rinkinys. Tai yra vienas iš 3 galimų „Masterkidz“ raištelių rinkinių. Jį galima laisvai derinti su kitais dviem, kad žaidimas taptų dar įdomesnis ir įva..
100.79€
Be PVM:83.30€
Gamintojas: Masterkidz
''Masterkidz'' geometrinių formų rūšiavimas   SAVYBĖS:    Medinis formos rūšiavimo įrenginys, kurį sudaro trys trijų dalių blokų rinkiniai, kuriuos galima sukrauti vienas ant kito arba skylėmis ant medinės lentos. Kaladėlės yra trijų spalvų ir trijų formų, todėl žaidimas yra įdomus, ..
34.91€
Be PVM:28.85€
Gamintojas: Masterkidz
''Masterkidz'' magnetinis labirintas su skaičiais   SAVYBĖS:    Edukacinis sensorinis žaislas vaikams. Labirintas veda  į skaičius nuo 1 iki 5,  kurie pažymėti spalvomis. Su pagalba  magnetinio lazda, vaikas turi  dėti spalvotus rutulius į atitinkamus numerius. Skaičių mokyma..
34.91€
Be PVM:28.85€
Gamintojas: Masterkidz
''Masterkidz'' mediniai skaičiukai   SAVYBĖS:    Matematika gali būti itin sunkus dalykas, tačiau naudojant „Masterkidz“ mokomuosius žaislus tai nebėra taip baisu. Dėl nuostabios mokomosios lentos, sukurtos padėti išmokti skaičius ir suskaičiuoti iki 10, jūsų pirmieji žingsniai matem..
26.13€
Be PVM:21.60€
Gamintojas: Masterkidz
''Masterkidz'' mokomoji medinių žuvų gaudyklė   SAVYBĖS:   Žvejyba yra nepaprastai linksma ir naudinga veikla. Ir suaugusieji, ir vaikai juos myli! Kita vertus, 3 metų vaikas negali susitvarkyti su tikra meškere ir tikromis žuvimis - todėl žaislas „Masterkidz“ mažiems vaikams leidžia..
21.74€
Be PVM:17.97€
Gamintojas: Rolly Toys
''Rolly Toys'' ''Walec Cambridge'' traktoriaus diskinė priekaba   SAVYBĖS:    Puikus žaislas vaikui, mėgstančiam žaisti ūkininką ar sodininką. Žaislą sudaro trys besisukantys velenai. Jis turi metalinę konstrukciją, todėl patvaresnis, kai vaikas žaidžia. Tinka „Rolly Toys“ trak..
52.57€
Be PVM:43.45€
Gamintojas: Simba
''Simba Chi Chi'' Meilės Šuo krepšyje   SAVYBĖS:    Vaikų dievinamas šuo iš „  Chi Chi Love“ serijos su gražia vaivorykštės spalvos rankine  yra puikus žaislas mažiesiems  šunų mylėtojams ir mados mylėtojams . Čihuahua  yra minkšta liesti ir neįmanoma jos neglostyti. Ji turi gražų, į..
24.62€
Be PVM:20.35€
Gamintojas: Simba
''Simba'' daktaro lagaminėlis su operacijai reikalingais įrankiais   SAVYBĖS:    „Simba lagamino daktaro“ bagažinė,  medicininis rinkinys yra puikus žaislas kiekvienam mažyliui. Realių  medicininių priedų pagalba vaikas  gali  ištirti, diagnozuoti  ir  gydyti  mėgstamą lėlę ar meškiu..
2.99€
Be PVM:2.47€
Gamintojas: Simba
''Simba'' Masha lėlytė    SAVYBĖS:    Eik su Maša į nuotykių ir pasakų pasaulį! Kruopščiai pagamintas iš aukštos kokybės medžiagų, puikiai atkartoja pasakos veikėjo išvaizdą ir suteikia vaikui daug teigiamų įspūdžių. Klasikinės Mašos aprangos dėka vaikas gali suvaidinti mėgstamas..
27.37€
Be PVM:22.62€
Gamintojas: Simba
''Simba'' naujegimis    SAVYBĖS:    Graži  lėlė „New Born Baby“  vokiečių kompanija „  Simba“  tampa kiekvienos mažos mergaitės kasdienės veiklos palydove. Gražus veidas ir mėlynos akys gali sužavėti. Lėlė turi gėrimo ir šlapinimosi funkcijas. Ji yra apsirengusi rausvu kostiumu, jį l..
16.25€
Be PVM:13.43€
Gamintojas: Viga Toys
''Viga Toys'' išmoko rašyti mažų raidžių šabloną   SAVYBĖS:    Jei jūsų vaikas jaučiasi pasirengęs išmokti raides, skaityti ir rašyti, padėkite jam šiame iššūkyje, naudodamiesi didele „Viga Toys“ pagalba! Bendrovės švietimo lentos yra puikus patogumas žinių ištroškusiems mažyliams. V..
12.62€
Be PVM:10.43€
Gamintojas: Viga Toys
''Viga Toys'' medinė jūros dėlionė   SAVYBĖS:    Mediniai „Sea Viga Toys“ kubeliai 4 garsaus žaislų gamintojo „Viga Toys“ kaladėlės vaikams nuo 2 metų, idealiai tinka darželiui ir namams.  ..
5.54€
Be PVM:4.58€
Gamintojas: Viga Toys
''Viga Toys'' medinė transporto dėlionė   SAVYBĖS:    Medinė dėlionė su kaiščiais garsaus žaislų gamintojo „Viga Toys“ vaikams nuo 18 mėnesių amžiaus „Transporto priemonės“ , idealiai tinkanti darželiui ir namams. Medinės galvosūkių transporto priemonės iš „Viga“ yra vienas iš p..
4.21€
Be PVM:3.48€
Gamintojas: Viga Toys
''Viga Toys'' Medinis galvosūkis    SAVYBĖS:    Mediniai galvosūkiai rėmelyje iš „Viga“ yra vieni iš pagrindinių žaislų, kurie leis jūsų vaikui patekti į įdomių ir kūrybingų žaidimų pasaulį. 12 medinių lentų, specialiai sukurtų plėtoti:   rankų ir akių koordinaciją, v..
75.93€
Be PVM:62.75€
Gamintojas: Viga Toys
''Viga'' boružėlės magnetinis labirintas     SAVYBĖS:    Kūrybinis magnetinis labirintas, esantis boružėlės pavidalu. Linksma ladybug, kviečianti tyrinėti savo sparnus. Baterijos gale yra labirintas su kamuoliukais, kurį dviem būdais galima nukreipti per visą labirintą...
8.88€
Be PVM:7.34€
Gamintojas: Viga Toys
''Viga'' ferma su medinėmis figūromis     SAVYBĖS:    Medinį ūkį, sudarytą iš 6 elementų, suprojektavo garsus medinių žaislų gamintojas „Viga Toys“, skirtas vaikams nuo 3 metų.  ..
4.44€
Be PVM:3.67€
Gamintojas: Viga Toys
''Viga'' Magnetinė medinė lėlė    SAVYBĖS:    Rinkinyje yra net 38 elementai, kurie gali būti naudojami kuriant skirtingas mergaičių drabužių versijas. Žaidimas leidžia tobulinti rankinius įgūdžius ir lavina vaizduotę bei kūrybiškumą.    ..
10.98€
Be PVM:9.07€
Gamintojas: Viga Toys
''Viga'' matematinės edukacinės medinės lazdelės, skirtos mokytis skaičiuoti   SAVYBĖS:    Medinės lazdelės, skirtos išmokti skaičiuoti iš „Viga“, yra vienas iš pagrindinių žaislų, kurie leis jūsų vaikui patekti į įdomių ir kūrybingų žaidimų pasaulį tiek darželyje, tiek namuose...
13.90€
Be PVM:11.49€
Gamintojas: Viga Toys
''VIGA'' Medinė edukacinė piramidė - „PolarB Sorter“   SAVYBĖS:    Piramidė yra vienas geriausių vaiko vystymosi palaikymo būdų ankstyvame gyvenimo etape. Galvodama apie visus mažus vartotojus, „Viga“ kompanija sukūrė medinį „Sorter“, kuris suteikia daug galimybių žaisti (net pen..
11.63€
Be PVM:9.61€
Gamintojas: Viga Toys
''Viga'' medinė magnetinė ūkio lenta   SAVYBĖS:    Medinė lenta su ūkio nuotrauka suteiks vaikams daug smagumo. Magnetinės lazdos dėka mes galime padėti gyvūnams, palydėdami kiekvieną iš jų į reikiamas vietas.  ..
6.33€
Be PVM:5.23€
Gamintojas: Viga Toys
''Viga'' medinė staklių audimo dirbtuvė    SAVYBĖS:    Žinomo medinių žaislų „Viga“ gamintojo, pagaminto iš saugių ekologiškų medžiagų, medinis audimo rinkinys vaikams nuo 3 metų leis kūrybiškai ir įdomiai linksmintis namuose ir darželyje.  ..
18.82€
Be PVM:15.55€
Gamintojas: Viga Toys
''Viga'' mediniai magnetiniai skaičiai    SAVYBĖS:    Kiekvienas iš skaičių ir matematinių ženklų turi stiprų magnetą , kurio dėka ženklai tvirtai prilimpa prie lentos Viskas pagaminta iš medžio masyvo Rinkinį sudaro: 40 skaičių ir magnetinių ženklų ..
13.26€
Be PVM:10.96€
Gamintojas: Viga Toys
''Viga'' medinis jūros galvosūkis   SAVYBĖS:    Rinkinyje yra 4 dėlionės. Galvosūkiai turi rankenas, kurių dėka mažylis galės juos lengvai pasiimti ir sutvarkyti - po kiekvienu galvosūkiu yra skirtingas paveikslėlis. Žaidimas ugdo gebėjimą mąstyti logiškai, padeda lavinti atmintį, su..
4.06€
Be PVM:3.36€
Gamintojas: Viga Toys
''Viga'' medinis obuolio labirintas su kirminu   SAVYBĖS:    „Kirminas obuolių pyrage“ yra puikus pasiūlymas vaikams nuo 3 metų. Obuolys yra mažas, todėl jį galite pasiimti visur su savimi, o linksmybės niekada nesibaigs!  ..
6.11€
Be PVM:5.05€
Gamintojas: Viga Toys
''Viga'' medinis vištos formos traukinus    SAVYBĖS:    Višta su viščiukais ant virvelės iš „Viga“ yra žaislas, kuris taps pagalba vaikams, kurie pradeda žengti pirmuosius žingsnius.  ..
8.46€
Be PVM:6.99€
Gamintojas: Viga Toys
''Viga'' medinių magnetinių raidžių rinkinys   SAVYBĖS:    VIGA įkvepia  jaunus protus tyrinėti jų kūrybiškumą. Raidžių rinkinio dėka jūsų vaikas geriau  pažins abėcėlę , sutvarkydamas ir rašydamas žodžius. CHARAKTERISTIKA: Kiekviena raidė turi tvirtą magnetą , kurio dėka..
13.26€
Be PVM:10.96€
Gamintojas: Viga Toys
''Viga'' sraigės formos medinis žaislas   SAVYBĖS:    Medinis galvosūkis susideda iš 26 spalvotų medinių elementų, kiekviename iš jų yra skirtinga abėcėlės raidė ir juos reikia sujungti teisinga tvarka. Spalvinga sraigė džiugina akį ir skatina žaisti.   Dėlionė buvo nulakuota..
6.20€
Be PVM:5.12€
Gamintojas: Viga Toys
''Viga'' sūrio labirintas su pelyte    SAVYBĖS:    Sūris yra mažas, todėl jį galite pasiimti bet kur su savimi, ir linksmybės nesibaigs! Neribotas pelės per sūrio skylutes derinių skaičius neleis vaikui nuobodžiauti žaislu...
6.33€
Be PVM:5.23€
Gamintojas: Viga Toys
''Viga'' traukiamasis medinis šuniukas    SAVYBĖS:    Medinis ištraukėjas mielo šuns pavidalu su juodomis juostelėmis. Ratai yra sujungti su šuns šone esančiomis pavaromis, kurios važiuojant pasisuka.  ..
10.46€
Be PVM:8.64€
Gamintojas: Viga Toys
''Viga'' vyniotinis su peiliuku   SAVYBĖS:    Rinkinyje yra tortas, susidedantis iš trijų dalių, ir medinis peilis vaikui. Toks žaidimas labai paveiks vaiko raidą, loginio mąstymo gebėjimus, kūrybiškumą, skatins jo vaizduotę ir teigiamai paveiks emocinį intelektą.     Vis..
5.54€
Be PVM:4.58€
Gamintojas: Wader Quality Toys
''WADER QT Carmen'' valymo tarnyba   SAVYBĖS:    Gerbiamos bendrovės „ Wader QT“ skalbimo mašina su valymo priedais yra puikus žaislas vaikams, noriai mėgdžiojantiems savo tėvus. Žaislo dėka vaikai gali lengvai žaisti namuose ir sužaisti daug įdomių scenų. Žaislas lavina vaizduotę ir..
31.87€
Be PVM:26.34€
Gamintojas: Woopie
''WOOPIE ACTIVE TARILER'' raudona priekaba   SAVYBĖS:    Raudona ACTIVE TARILER priekaba iš WOOPIE . Produktas pagamintas iš aukščiausios kokybės , draugiškos aplinkos medžiagų ir yra visiškai saugus vaiko sveikatai . Priekaba su tyliais , patvariais rataisir ergonomiškas diz..
16.04€
Be PVM:13.26€
Gamintojas: Woopie
''WOOPIE ACTIVE TARILER'' žalia priekaba   SAVYBĖS:    Produktas pagamintas iš aukščiausios kokybės , draugiškos aplinkos medžiagų ir yra visiškai saugus vaiko sveikatai . Priekaba su tyliais , patvariais rataisir ergonomiškas dizainas patogiam naudojimui. Priekaba taip pat turi ..
16.04€
Be PVM:13.26€
Gamintojas: Kawasaki
12" Vaikiškas dviratis 2-4 ratų (iki 35kg, ūgis 90-110cm) Kawasaki Juniso The Children’s Bike Kawasaki Juniso 12” – 2018 is a high quality children’s bike in a Kawasaki design. This bike is perfect down to the last detail – from the printing to the wide tires to the fenders. Its size and seat he..
114.95€
Be PVM:95.00€
Gamintojas: Masterkidz
2 Metaliniai ''Masterkidz'' vaisių krepšeliai   SAVYBĖS:    2 metalinių vaisių krepšelių rinkinys. Puikiai tinka laikyti vaikų virtuvės reikmenims, tokiems kaip žaisliniai vaisiai ir daržovės. Tai puikiai tinka „Masterkidz Education“ vaikams skirtose edukacinėse virtuvėse. Puikus pri..
15.15€
Be PVM:12.52€
Gamintojas: Wader Quality Toys
3 aukštų automobilių stovėjimo aikštelė „Wader QT ARAL“   SAVYBĖS:   Sensacingas 3 aukštų garažas iš garsios „ WADER Quality Toys“ kompanijos. „Wader“ produktų dėka kiekvienas vaikas gali susikurti savo mažą pasaulį. Sekant realaus gyvenimo pavyzdžiais ir šiek tiek fantazijos, prieš ..
32.40€
Be PVM:26.78€
Gamintojas: Big
4 eismo kūgių rinkinys ''BIG Traffic''    SAVYBĖS:    BIG kelio kūgiai leis vaikui sužinoti apie pasirinktus kelių eismo aspektus. Rinkinyje yra 4 kūgiai. Pakuotės matmenys: 18 x 18 x 30,5 (cm)...
11.76€
Be PVM:9.72€
Gamintojas: Peg Perego
Akumuliatorinis Traktorius "John Deere Power Pull" "Peg Perego"   SAVYBĖS:    Didelis ekskavatorius su 12 V akumuliatoriumi   Traktoriuje yra: akumuliatorius - įkroviklis skaitmeninis FM radijas du galiniai varantys ratai - reguliuojama sėdynė ..
390.64€
Be PVM:322.84€
Gamintojas: Big
Amsterdamo Laivų Kanalas „Great Water Port Amsterdam“    SAVYBĖS:    Puiki pramoga visiems vaikams, kurie mėgsta pasipliuškenti vandenyje!   Amsterdamo „ Waterplay“ kanalų sistema su vandeniu. Vandens dėžė su 3 laivų figūrėlėmis  ..
64.71€
Be PVM:53.48€
Gamintojas: Classic World
Arkadinis žaidimas „Gears Classic Word ECO“    SAVYBĖS:    Žaislas, skirtas vyresniems nei 3 metų vaikams Žaislas pagamintas iš lakuotos medienos ir nudažytas netoksiškais dažais. Tai visiškai saugu vaikams Mažylio užduotis yra sujungti kiekvieną iš 9 skirtingo dy..
19.54€
Be PVM:16.15€
Gamintojas: Simba
Atostogų namelis ''Simba'' ''Doll Evi''   SAVYBĖS:    Sukurtas firminiu rožinės spalvos, lagaminėlio formos kemperis išsiskleidžia ir siūlo daugybę linksmybių Dėka rankenos, galite lengvai ją pasiimti su savimi Kemperis turi virtuvę su atidaromomis spintelėmis ir grot..
27.52€
Be PVM:22.74€
Gamintojas: Smoby
Atsuktuvas ''Black Decker'' „Jigsaw 3in1“ su garsu SMOBY   SAVYBĖS:    SMOBY „Black Decker“ atsuktuvas „Jigsaw 3in1“ GARSAS iš garsaus Prancūzijos žaislų vaikams gamintojo Smob y . Elektroninis grąžtas / suktuvas, antgalis pasisuka į abi puses su dviem keičiamais antgaliais. ..
18.53€
Be PVM:15.31€
Gamintojas: Smoby
Auklės Kampelis ''Baby Nurse'' ''Smoby''   SAVYBĖS:  Didelis kūdikio slaugytojos kampelis iš garsaus prancūziško vaikiškų žaislų gamintojo ''Smoby''.  Kiekvienam mažam kūdikiui reikia šilumos ir meilės, kad numalšintų liūdesį. „Mažosios mamos“, stebėdamos suaugusiųjų elgesį, perkelia sav..
91.74€
Be PVM:75.82€
Gamintojas: Dickie
Autobusas ''Bus City Express''    SAVYBĖS:    Aukštos kokybės Įdomus dizainas Žaislas turi  keturias duris, atidaromos specialiomis rankenėlėmis Papildoma atrakcija yra  šoninė plokštė, kur galima pakeisti kurso pavadinimą Autobusas buvo pagamintas  labai ..
12.38€
Be PVM:10.23€