Meniu
Jūsų Krepšelis

Dažnai užduodami klausimai

Kaip užsiregistruoti?
Svetainės viršuje prie Paskyros rasite Registracijos mygtuką, spustelėjus jį atsivers registracijos forma, kurią turite užpildyti. Atidžiai įveskite savo el. pašto adresą, bei savo sugalvotą slaptažodį, su kuriuo nuolatos jungsitės amona.lt internetinėje parduotuvėje. Šiuos prisijungimo duomenis įsidėmėkite. Perskaitykite amona.lt internetinės parduotuvės naudojimosi taisykles ir pažymėkite varnele, jei su jomis sutinkate. Galiausiai spauskite mygtuką TĘSTI. Paspaudus jį, kad būtų aktyvuota jūsų narystė.

Ar būtina užsiregistruoti?
Ne, registruotis nebūtina. Jūs galite apsipirkti parduotuvėje kaip svečias

UAB Amona randasi Telšių g. 5 Plungėje, ten jūs ir galite apžiūrėti kai kurias prekes, bet Amona.lt yra internetinė parduotuvė, kurios dauguma prekių randasi sandėliuose ir jas apžiūrėti galite tik nuotraukose, esančiose šalia prekės aprašymo. Tačiau jei pristatyta prekė neatitiktų jūsų lūkesčių, ją galite grąžinti per 14 (keturioliką) dienų nuo gavimo ir atgauti visus už prekę sumokėtus pinigus. Plačiau apie Prekių gražinimą

Dėl konkrečios prekės apžiūrėjimo teiraukitės pas vadybininką telefonu 8 672 94272 

Grynaisiais pinigais prekių pristatymo metu.

Pasirinkę šį mokėjimo būdą, atsiskaitysite ne užsakymo metu, o amona.lt kurjeriui pristačius prekes. Svarbu, kad prekių pristatymo metu turėtumėte tikslią grynųjų pinigų sumą, nurodytą Jūsų užsakyme, kitu atveju kurjeris neturės teisės perduoti Jums Jūsų prekės. Kurjerio vizito laikas bus suderintas su Jumis telefonu. Už atsiskaitymo priėmimą pristatant prekes taikomas papildomas inkasavimo mokestis COD 1,50 Eur.

Atsiskaityti už prekes galite grynaisiais pinigais arba mokėjimo kortele, atsiimant prekes AMONA Partner Group parduotuvėse;

elektroninės bankininkystės sistema;

išsimokėtinai per „SB Lizingas“ , "Mokilizingas" arba „General Financing" lizingą, kai prekių krepšelio suma didesnė nei 50 EUR;

paprastu pavedimu pagal išankstinę sąskaitą, kuri susigeneruoja automatiškai užsakymo metu. 

Mūsų rekvizitai ir banko duomenys:

UAB AMONA
Įmonės kodas: 302653330
PVM kodas: LT100006294915
Buveinės adresas: Telšių g. 5, Plungė LT-90162

BANKAI:

AB Swedbank
LT797300010127976166
-----------------------------------------------
Luminor Bank AS
LT604010043000424448


Prekės esančios UAB AMONA sandėliuose įprastai pristatomos per 1-3 darbo dienas. Orientacinis numatomas prekės pristatymo laikas nurodytas prie kiekvienos prekės (šalia kainos). 
Dėl tikslesnės užsakymo pristatymo datos teiraukitės pas vadybininką telefonu: 8 672 94272

Prekes pristato kurjerių tarnyba, kuri prieš pristatydama prekes paskambina Jūsų nurodytu telefonu ir suderina patogų pristatymo laiką.

UAB AMONA pristato prekes visoje Lietuvoje. Pristatymo kaina nuo vietovės nepriklauso.

Pasirinkus prekes, pristatymo kaina priklauso nuo prekės svorio ir dydžio. Patikrinti konkrečią užsakomų prekių pristatymo kaina galima susidėjus prekes į krepšelį paspausti Krepšelio mygtuką PASKAIČIUOTI PRISTATYMO KAINĄ. 


Pirkti lizingu labai paprasta: Išsirenkate Jums patinkančią prekę. Pasirenkate tinkamą mokėjimo būdą bei lizingo bendrovę. Pasirinkus lizingo bendrovę sudarykite elektroninę lizingo sutartį ir patvirtinkite užsakymą.

Nepavykus susiforminti lizingą paskambinkite atsakingam telefonu 8 672 94272. Amona.lt darbuotojas patikrins, ar su Jumis gali būti sudaryta vartojimo kredito sutartis, kokios yra siūlomos jos sąlygos bei informuos apie būtinybę atsiųsti lizingo kompanijos reikalaujamus papildomus dokumentus.

Užsakytas prekes gali priimti tik lizingo paraišką pateikęs asmuo. Tik lizingo paraišką pateikęs asmuo gali pasirašyti ir kurjerio atvežtą vartojimo kredito sutartį. Kurjeriui pristatant prekes, atsiimantis asmuo privalo su savimi turėti asmens tapatybę patvirtinantį galiojantį dokumentą (pasą, asmens tapatybės kortelę) ir jo kopiją, o taip pat kitus amona.lt darbuotojo nurodytus dokumentus.

Kurjeris sutikrins dokumentų kopijas pagal pateiktus originalius dokumentus, pateiks pasirašyti du vartojimo kredito sutarties egzempliorius ir perduos Jums prekes kartu su trečiuoju - Jūsų vartojimo kredito sutarties egzemplioriumi. Įvykdžius visus įsipareigojimus pagal vartojimo kredito sutartį, prekė tampa Jūsų nuosavybe.

Pirkti prekes išsimokėtinai gali tik pilnamečiai asmenys, turintys galiojančią asmens tapatybės kortelę, Lietuvos arba Europos Sąjungos valstybės narės piliečio pasą. Mažiausia pirkinių finansavimo suma – 50 EUR, finansuojama suma skaičiuojama nuo viso krepšelio dydžio. Didžiausia pirkinių finansavimo suma – 5000 EUR, finansuojama suma skaičiuojama nuo viso krepšelio dydžio. Minimali ir maksimali vartojimo lizingo suma gali skirtis, priklausomai nuo to, kokią lizingo bendrovę pasirinksite. amona.lt tinklalapyje ir reklaminėje medžiagoje pateiktos mėnesio įmokos yra orientacinio dydžio. Sudarant sutartį, lizingo sistema paskaičiuos asmeniškai Jums skirtą mėnesio įmoką 


UAB AMONA yra PVM mokėtoja, todėl gali pirkti ir įmonės. Formindami užsakymą nurodykite, kad prekes perka juridinis asmuo ir pateikite įmonės rekvizitus. 

Sąskaitas išrašome visiems, nepriklausomai  nuo to ar buvo užsakyta popierinė sąskaita. 

Užsakymo išankstinę sąskaitą faktūrą gausite nurodytu el. paštu. Išrašyta užsakymo elektroninė PVM sąskaita faktūra el. paštu išsiunčiama iš kart po užsakymo įvykdymo.

Jeigu Jūs užsisakėte popierinę PVM Sąskaitą faktūrą, jis bus atsiųsta registruotu laišku po užsakymo įvykdymo.

----------------------------------

Neradote atsakymo? 

Rašykite elektroniniu paštu info@amona.lt arba skambinkite telefonu 

+370 672 94272

Pasistengsime kuo greičiau atsakyti į visus Jums rūpimus klausimus.