Meniu
Jūsų Krepšelis

ADLER

Gamintojas: ADLER
Didelio matomumo atspindinti saugos liemenė Classic. Sidabro audinys DM D1002 atspindinčios juostelės, 100% poliesteris, sertifikuota medžiaga, atitinkanti 2 klasės drabužių standartinius reikalavimus SAVYBĖS: Spalva: Geltona Velcro užsegimas Atitinka EN ISO 13688 ir EN ISO 2..
3.95€
Be PVM:3.26€
Gamintojas: ADLER
Didelio matomumo atspindinti saugos liemenė Classic. Fluorescencinis 100% poliesteris, sidabro audinys DM D1002 atspindinčios juostelės, sertifikuota medžiaga, atitinkanti 2 klasės drabužių standartinius reikalavimus.   SAVYBĖS: Spalva: Oranžinė Atitinka EN ISO 13688 ir EN ISO ..
3.95€
Be PVM:3.26€
Gamintojas: ADLER
Atspindinti liemenė HV Bright Oranžinė Didelio matomumo saugos liemenė. Lankstus apmezgimass, fluorescuojančios 100% poliesterio, retroreflektyvinės juostos. Velcro tvirtinimas priekyje produktas yra sertifikuotas pagal standartą EN ISO 20 471: 2013 - didelio matomumo drabužiai (2 klasė) ..
5.65€
Be PVM:4.67€
Gamintojas: ADLER
SAVYBĖS: Pilno ilgio formos užtrauktukas su atvartu 8 daugiafunkcinės kišenės Apatinės kišenės su atvartu ir užtrauktuku Rankogaliai su 3% elastano Apatinis kraštas su elastine juostele Metalinis D formos žiedas ir karabinas raktams ir asmens tapatybės kortelėms..
45.00€
Be PVM:37.19€
Gamintojas: ADLER
Džemperis ADLER 501 Fleece Vyriškas Black Klasikinio kirpimo flisini švarkelis su elastinėmis juostelėmis reguliuojamomis rankovėmis SAVYBĖS: Unisex flisodžemperis su užtrauktuku Patrauklus sportinis dizainas Labai gerai izoliuojanti medžiaga Dvi kišenės su užtraukt..
16.95€
Be PVM:14.01€
Gamintojas: ADLER
Džemperis ADLER 501 Fleece Vyriškas Bottle Green Klasikinio kirpimo flisini švarkelis su elastinėmis juostelėmis reguliuojamomis rankovėmis SAVYBĖS: Unisex flisodžemperis su užtrauktuku Patrauklus sportinis dizainas Labai gerai izoliuojanti medžiaga Dvi kišenės su u..
16.95€
Be PVM:14.01€
Gamintojas: ADLER
Džemperis ADLER 501 Fleece Vyriškas Ebony Gray Klasikinio kirpimo flisini švarkelis su elastinėmis juostelėmis reguliuojamomis rankovėmis SAVYBĖS: Unisex flisodžemperis su užtrauktuku Patrauklus sportinis dizainas Labai gerai izoliuojanti medžiaga Dvi kišenės su užt..
16.95€
Be PVM:14.01€
Gamintojas: ADLER
Džemperis ADLER 501 Fleece Vyriškas Lime Punch Klasikinio kirpimo flisini švarkelis su elastinėmis juostelėmis reguliuojamomis rankovėmis SAVYBĖS: Unisex flisodžemperis su užtrauktuku Patrauklus sportinis dizainas Labai gerai izoliuojanti medžiaga Dvi kišenės su užt..
16.95€
Be PVM:14.01€
Gamintojas: ADLER
Džemperis ADLER 501 Fleece Marlboro Red Klasikinio kirpimo flisini švarkelis su elastinėmis juostelėmis reguliuojamomis rankovėmis SAVYBĖS: Unisex flisodžemperis su užtrauktuku Patrauklus sportinis dizainas Labai gerai izoliuojanti medžiaga Dvi kišenės su užtrauktuk..
16.95€
Be PVM:14.01€
Gamintojas: ADLER
Džemperis ADLER 501 Fleece Vyriškas Military Klasikinio kirpimo flisini švarkelis su elastinėmis juostelėmis reguliuojamomis rankovėmis SAVYBĖS: Unisex flisodžemperis su užtrauktuku Patrauklus sportinis dizainas Labai gerai izoliuojanti medžiaga Dvi kišenės su užtra..
16.95€
Be PVM:14.01€
Gamintojas: ADLER
Džemperis ADLER 501 Fleece Vyriškas Navy Blue Klasikinio kirpimo flisini švarkelis su elastinėmis juostelėmis reguliuojamomis rankovėmis SAVYBĖS: Unisex flisodžemperis su užtrauktuku Patrauklus sportinis dizainas Labai gerai izoliuojanti medžiaga Dvi kišenės su užtr..
16.95€
Be PVM:14.01€
Gamintojas: ADLER
Džemperis ADLER 501 Fleece Vyriškas Orange Klasikinio kirpimo flisini švarkelis su elastinėmis juostelėmis reguliuojamomis rankovėmis SAVYBĖS: Unisex flisodžemperis su užtrauktuku Patrauklus sportinis dizainas Labai gerai izoliuojanti medžiaga Dvi kišenės su užtrauk..
16.95€
Be PVM:14.01€
Gamintojas: ADLER
Džemperis ADLER 501 Fleece Vyriškas Royal Blue Klasikinio kirpimo flisini švarkelis su elastinėmis juostelėmis reguliuojamomis rankovėmis SAVYBĖS: Unisex flisodžemperis su užtrauktuku Patrauklus sportinis dizainas Labai gerai izoliuojanti medžiaga Dvi kišenės su užt..
16.95€
Be PVM:14.01€
Gamintojas: ADLER
Džemperis ADLER 501 Fleece Vyriškas Steel Gray Klasikinio kirpimo flisini švarkelis su elastinėmis juostelėmis reguliuojamomis rankovėmis SAVYBĖS: Unisex flisodžemperis su užtrauktuku Patrauklus sportinis dizainas Labai gerai izoliuojanti medžiaga Dvi kišenės su užt..
16.95€
Be PVM:14.01€
Gamintojas: ADLER
Džemperis ADLER 501 Fleece Vyriškas White Klasikinio kirpimo flisini švarkelis su elastinėmis juostelėmis reguliuojamomis rankovėmis SAVYBĖS: Unisex flisodžemperis su užtrauktuku Patrauklus sportinis dizainas Labai gerai izoliuojanti medžiaga Dvi kišenės su užtraukt..
16.95€
Be PVM:14.01€
Gamintojas: ADLER
Džemperis ADLER 503 Fleece Vaikiškas Grass Green Klasikinio kirpimo flisini švarkelis su elastinėmis juostelėmis reguliuojamomis rankovėmis ir dviem užtraukiamom kišenėmis SAVYBĖS: Vaikiškas flisinis džemperis su užtrauktuku Patrauklus sportinis dizainas Labai gerai izoli..
11.95€
Be PVM:9.88€
Gamintojas: ADLER
Džemperis ADLER 503 Fleece Vaikiškas Lime Punch Klasikinio kirpimo flisini švarkelis su elastinėmis juostelėmis reguliuojamomis rankovėmis ir dviem užtraukiamom kišenėmis SAVYBĖS: Vaikiškas flisinis džemperis su užtrauktuku Patrauklus sportinis dizainas Labai gerai izoliu..
11.95€
Be PVM:9.88€
Gamintojas: ADLER
Džemperis ADLER 503 Fleece Vaikiškas Marlboro Red Klasikinio kirpimo flisini švarkelis su elastinėmis juostelėmis reguliuojamomis rankovėmis ir dviem užtraukiamom kišenėmis SAVYBĖS: Vaikiškas flisinis džemperis su užtrauktuku Patrauklus sportinis dizainas Labai gerai izol..
11.95€
Be PVM:9.88€
Gamintojas: ADLER
Džemperis ADLER 503 Fleece Vaikiškas Royal Blue Klasikinio kirpimo flisini švarkelis su elastinėmis juostelėmis reguliuojamomis rankovėmis ir dviem užtraukiamom kišenėmis SAVYBĖS: Vaikiškas flisinis džemperis su užtrauktuku Patrauklus sportinis dizainas Labai gerai izoliu..
11.95€
Be PVM:9.88€
Gamintojas: ADLER
Džemperis ADLER 503 Fleece Vaikiškas Steel Gray Klasikinio kirpimo flisini švarkelis su elastinėmis juostelėmis reguliuojamomis rankovėmis ir dviem užtraukiamom kišenėmis SAVYBĖS: Vaikiškas flisinis džemperis su užtrauktuku Patrauklus sportinis dizainas Labai gerai izoliu..
11.95€
Be PVM:9.88€
Gamintojas: ADLER
Džemperis ADLER Horizon 520 Fleece Vyriškas Black Sportiško kirpimo flisinis džemperis su trumpu užtrauktuku tokia pačia spalva kaip ir medžiaga SAVYBĖS: Vyriškas fliso džemperis su trumpu užtrauktuku Patrauklus sportinis dizainas Labai gerai izoliuojanti medžiaga R..
18.50€
Be PVM:15.29€
Gamintojas: ADLER
Džemperis ADLER Horizon 520 Fleece Vyriškas Castor Gray Sportiško kirpimo flisinis džemperis su trumpu užtrauktuku tokia pačia spalva kaip ir medžiaga SAVYBĖS: Vyriškas fliso džemperis su trumpu užtrauktuku Patrauklus sportinis dizainas Labai gerai izoliuojanti medžiaga ..
18.50€
Be PVM:15.29€
Gamintojas: ADLER
Džemperis ADLER Horizon 520 Fleece Vyriškas Ebony Gray Sportiško kirpimo flisinis džemperis su trumpu užtrauktuku tokia pačia spalva kaip ir medžiaga SAVYBĖS: Vyriškas fliso džemperis su trumpu užtrauktuku Patrauklus sportinis dizainas Labai gerai izoliuojanti medžiaga ..
18.50€
Be PVM:15.29€
Gamintojas: ADLER
Džemperis ADLER Horizon 520 Fleece Vyriškas Kelly Green Sportiško kirpimo flisinis džemperis su trumpu užtrauktuku tokia pačia spalva kaip ir medžiaga SAVYBĖS: Vyriškas fliso džemperis su trumpu užtrauktuku Patrauklus sportinis dizainas Labai gerai izoliuojanti medžiaga ..
18.50€
Be PVM:15.29€
Gamintojas: ADLER
Džemperis ADLER Horizon 520 Fleece Vyriškas Lime Punch Sportiško kirpimo flisinis džemperis su trumpu užtrauktuku tokia pačia spalva kaip ir medžiaga SAVYBĖS: Vyriškas fliso džemperis su trumpu užtrauktuku Patrauklus sportinis dizainas Labai gerai izoliuojanti medžiaga ..
18.50€
Be PVM:15.29€
Gamintojas: ADLER
Džemperis ADLER Horizon 520 Fleece Vyriškas Navy Blue Sportiško kirpimo flisinis džemperis su trumpu užtrauktuku tokia pačia spalva kaip ir medžiaga SAVYBĖS: Vyriškas fliso džemperis su trumpu užtrauktuku Patrauklus sportinis dizainas Labai gerai izoliuojanti medžiaga ..
18.50€
Be PVM:15.29€
Gamintojas: ADLER
Džemperis ADLER Horizon 520 Fleece Vyriškas Red Sportiško kirpimo flisinis džemperis su trumpu užtrauktuku tokia pačia spalva kaip ir medžiaga SAVYBĖS: Vyriškas fliso džemperis su trumpu užtrauktuku Patrauklus sportinis dizainas Labai gerai izoliuojanti medžiaga Ran..
18.50€
Be PVM:15.29€
Gamintojas: ADLER
Džemperis ADLER Horizon 520 Fleece Vyriškas Royal Blue Sportiško kirpimo flisinis džemperis su trumpu užtrauktuku tokia pačia spalva kaip ir medžiaga SAVYBĖS: Vyriškas fliso džemperis su trumpu užtrauktuku Patrauklus sportinis dizainas Labai gerai izoliuojanti medžiaga ..
18.50€
Be PVM:15.29€
Gamintojas: ADLER
Džemperis Adventure 407 Black   Kokybiškas madingas džemperis su briaunoto audinio apykakle, sferinis galvos gobtuvas, metalinis užtrauktukas šoninės sekcijos, apatinis kraštas, rankogaliai ir kišeninis pamušalas, pagamintas iš briaunoto audinio dvi priekinės kišenės.   SAVYB..
22.45€
Be PVM:18.55€
Gamintojas: ADLER
Džemperis Adventure 407 Dark Gray Melange   Kokybiškas madingas džemperis su briaunoto audinio apykakle, sferinis galvos gobtuvas, metalinis užtrauktukas šoninės sekcijos, apatinis kraštas, rankogaliai ir kišeninis pamušalas, pagamintas iš briaunoto audinio dvi priekinės kišenės.   ..
22.45€
Be PVM:18.55€
Gamintojas: ADLER
Džemperis Adventure 407 Khaki   Kokybiškas madingas džemperis su briaunoto audinio apykakle, sferinis galvos gobtuvas, metalinis užtrauktukas šoninės sekcijos, apatinis kraštas, rankogaliai ir kišeninis pamušalas, pagamintas iš briaunoto audinio dvi priekinės kišenės.   SAVYB..
22.45€
Be PVM:18.55€
Gamintojas: ADLER
Džemperis Adventure 407 Navy Blue   Kokybiškas madingas džemperis su briaunoto audinio apykakle, sferinis galvos gobtuvas, metalinis užtrauktukas šoninės sekcijos, apatinis kraštas, rankogaliai ir kišeninis pamušalas, pagamintas iš briaunoto audinio dvi priekinės kišenės.   S..
22.45€
Be PVM:18.55€
Gamintojas: ADLER
Džemperis Adventure 407 Royal Blue   Kokybiškas madingas džemperis su briaunoto audinio apykakle, sferinis galvos gobtuvas, metalinis užtrauktukas šoninės sekcijos, apatinis kraštas, rankogaliai ir kišeninis pamušalas, pagamintas iš briaunoto audinio dvi priekinės kišenės.   ..
22.45€
Be PVM:18.55€
Gamintojas: ADLER
Džemperis Adventure 407 Red   Kokybiškas madingas džemperis su briaunoto audinio apykakle, sferinis galvos gobtuvas, metalinis užtrauktukas šoninės sekcijos, apatinis kraštas, rankogaliai ir kišeninis pamušalas, pagamintas iš briaunoto audinio dvi priekinės kišenės.   SAVYBĖS..
22.45€
Be PVM:18.55€
Gamintojas: ADLER
Džemperis HI-Q 506 Fleece Unisex Black Fliso džemperis vyrams ir moterimis, 100% poliesteris, papildoma medžiaga: "Rip Stop" su PU 2103 nailono sluoksniu. SAVYBĖS: Unisex flisinis džemperis su užtrauktuku Patrauklus sportinis dizainas Labai gerai izoliuojanti medžiaga ..
21.95€
Be PVM:18.14€
Gamintojas: ADLER
Džemperis HI-Q 506 Fleece Unisex Military Fliso džemperis vyrams ir moterimis, 100% poliesteris, papildoma medžiaga: "Rip Stop" su PU 2103 nailono sluoksniu. SAVYBĖS: Unisex flisinis džemperis su užtrauktuku Patrauklus sportinis dizainas Labai gerai izoliuojanti medžiaga ..
21.95€
Be PVM:18.14€
Gamintojas: ADLER
Džemperis HI-Q 506 Fleece Unisex Ebony Gray Fliso džemperis vyrams ir moterimis, 100% poliesteris, papildoma medžiaga: "Rip Stop" su PU 2103 nailono sluoksniu. SAVYBĖS: Unisex flisinis džemperis su užtrauktuku Patrauklus sportinis dizainas Labai gerai izoliuojanti medžiag..
21.95€
Be PVM:18.14€
Gamintojas: ADLER
Džemperis HI-Q 506 Fleece Unisex Marlboro Red Fliso džemperis vyrams ir moterimis, 100% poliesteris, papildoma medžiaga: "Rip Stop" su PU 2103 nailono sluoksniu. SAVYBĖS: Unisex flisinis džemperis su užtrauktuku Patrauklus sportinis dizainas Labai gerai izoliuojanti medži..
21.95€
Be PVM:18.14€
Gamintojas: ADLER
Džemperis HI-Q 506 Fleece Unisex Military Fliso džemperis vyrams ir moterimis, 100% poliesteris, papildoma medžiaga: "Rip Stop" su PU 2103 nailono sluoksniu. SAVYBĖS: Unisex flisinis džemperis su užtrauktuku Patrauklus sportinis dizainas Labai gerai izoliuojanti medžiaga ..
21.95€
Be PVM:18.14€
Gamintojas: ADLER
Džemperis HI-Q 506 Fleece Unisex Royal Blue Fliso džemperis vyrams ir moterimis, 100% poliesteris, papildoma medžiaga: "Rip Stop" su PU 2103 nailono sluoksniu. SAVYBĖS: Unisex flisinis džemperis su užtrauktuku Patrauklus sportinis dizainas Labai gerai izoliuojanti medžiag..
21.95€
Be PVM:18.14€
Gamintojas: ADLER
Džemperis HI-Q 506 Fleece Unisex Steel Grey Fliso džemperis vyrams ir moterimis, 100% poliesteris, papildoma medžiaga: "Rip Stop" su PU 2103 nailono sluoksniu. SAVYBĖS: Unisex flisinis džemperis su užtrauktuku Patrauklus sportinis dizainas Labai gerai izoliuojanti medžiag..
21.95€
Be PVM:18.14€
Gamintojas: ADLER
Džemperis vyriškas Assential 406 Ash Melange Aukštos kokybės džemperis, dvigubas susiuvimas aplink rankovėmis, apatinis kraštas ir kaklas, rankogaliai iš rankovių ir kaklo apyrankės, pagaminti iš tvirto trikotažo 1: 1 su 5% elastanu 65% medvilnė, 35% poliesteris (spalvos 03 sudėtis gali skir..
19.50€
Be PVM:16.12€
Gamintojas: ADLER
Džemperis vyriškas Assential 406 Black Aukštos kokybės džemperis, dvigubas susiuvimas aplink rankovėmis, apatinis kraštas ir kaklas, rankogaliai iš rankovių ir kaklo apyrankės, pagaminti iš tvirto trikotažo 1: 1 su 5% elastanu 65% medvilnė, 35% poliesteris (spalvos 03 sudėtis gali skirtis - ..
19.50€
Be PVM:16.12€
Gamintojas: ADLER
Džemperis vyriškas Assential 406 Bottle Green Aukštos kokybės džemperis, dvigubas susiuvimas aplink rankovėmis, apatinis kraštas ir kaklas, rankogaliai iš rankovių ir kaklo apyrankės, pagaminti iš tvirto trikotažo 1: 1 su 5% elastanu 65% medvilnė, 35% poliesteris (spalvos 03 sudėtis gali ski..
19.50€
Be PVM:16.12€
Gamintojas: ADLER
Džemperis vyriškas Assential 406 Castor Gray Aukštos kokybės džemperis, dvigubas susiuvimas aplink rankovėmis, apatinis kraštas ir kaklas, rankogaliai iš rankovių ir kaklo apyrankės, pagaminti iš tvirto trikotažo 1: 1 su 5% elastanu 65% medvilnė, 35% poliesteris (spalvos 03 sudėtis gali skir..
19.50€
Be PVM:16.12€
Gamintojas: ADLER
Džemperis vyriškas Assential 406 Navy Blue Aukštos kokybės džemperis, dvigubas susiuvimas aplink rankovėmis, apatinis kraštas ir kaklas, rankogaliai iš rankovių ir kaklo apyrankės, pagaminti iš tvirto trikotažo 1: 1 su 5% elastanu 65% medvilnė, 35% poliesteris (spalvos 03 sudėtis gali skirti..
19.50€
Be PVM:16.12€
Gamintojas: ADLER
Džemperis vyriškas Assential 406 Red Aukštos kokybės džemperis, dvigubas susiuvimas aplink rankovėmis, apatinis kraštas ir kaklas, rankogaliai iš rankovių ir kaklo apyrankės, pagaminti iš tvirto trikotažo 1: 1 su 5% elastanu 65% medvilnė, 35% poliesteris (spalvos 03 sudėtis gali skirtis - 97..
19.50€
Be PVM:16.12€
Gamintojas: ADLER
Džemperis vyriškas Assential 406 Royal Blue Aukštos kokybės džemperis, dvigubas susiuvimas aplink rankovėmis, apatinis kraštas ir kaklas, rankogaliai iš rankovių ir kaklo apyrankės, pagaminti iš tvirto trikotažo 1: 1 su 5% elastanu 65% medvilnė, 35% poliesteris (spalvos 03 sudėtis gali skirt..
19.50€
Be PVM:16.12€
Gamintojas: ADLER
Džemperis vyriškas Assential 406 White Aukštos kokybės džemperis, dvigubas susiuvimas aplink rankovėmis, apatinis kraštas ir kaklas, rankogaliai iš rankovių ir kaklo apyrankės, pagaminti iš tvirto trikotažo 1: 1 su 5% elastanu 65% medvilnė, 35% poliesteris (spalvos 03 sudėtis gali skirtis - ..
19.50€
Be PVM:16.12€
Gamintojas: ADLER
Kepurė 5P, ruda Medvilninė, penkių skydų kepurė. SAVYBĖS: Medžiaga: 100% medvilnė Svoris: 340g Sustiprintas snapelis Skylutės ventiliacijai..
5.00€
Be PVM:4.13€
Gamintojas: ADLER
Kepurė ADLER 5P Navy Blue Kepurė su snapelis tai puiki apsauga nuo saulės spindulių, ar lietaus. Puikiai tinka naudoti ne tik sportuojant, bet ir laisvalaikio metu. Savybės: Penkių skydelių dangtelis, dydį galima reguliuoti su žalvario spaustuku išsiu..
4.60€
Be PVM:3.80€
Gamintojas: ADLER
Kepurė ADLER Sandwich 6P Navy Blue Kepurė su snapelis tai puiki apsauga nuo saulės spindulių, ar lietaus. Puikiai tinka naudoti ne tik sportuojant, bet ir laisvalaikio metu. Savybės: šešių skydų dangtelis, sportinio dizaino snapelis su siuvinėta juosta kontrastinės spalvo..
4.65€
Be PVM:3.84€
Gamintojas: ADLER
Kepurė ADLER Sandwich 6P Red Kepurė su snapelis tai puiki apsauga nuo saulės spindulių, ar lietaus. Puikiai tinka naudoti ne tik sportuojant, bet ir laisvalaikio metu. Savybės: šešių skydų dangtelis, sportinio dizaino snapelis su siuvinėta juosta kontrastinės spalvos ..
4.65€
Be PVM:3.84€
Gamintojas: ADLER
Kepurė su snapelis tai puiki apsauga nuo saulės spindulių, ar lietaus. Puikiai tinka naudoti ne tik sportuojant, bet ir laisvalaikio metu. Savybės: šešių skydų dangtelis, sportinio dizaino snapelis su siuvinėta juosta kontrastinės spalvos dydį galima reguliuoti su žalva..
4.65€
Be PVM:3.84€
Gamintojas: ADLER
Kepurė ADLER Sandwich 6P White Kepurė su snapelis tai puiki apsauga nuo saulės spindulių, ar lietaus. Puikiai tinka naudoti ne tik sportuojant, bet ir laisvalaikio metu. Savybės: šešių skydų dangtelis, sportinio dizaino snapelis su siuvinėta juosta kontrastinės spalvos ..
4.65€
Be PVM:3.84€
Gamintojas: ADLER
Kepurė ADLER Sandwich 6P Yellow Kepurė su snapelis tai puiki apsauga nuo saulės spindulių, ar lietaus. Puikiai tinka naudoti ne tik sportuojant, bet ir laisvalaikio metu. Savybės: šešių skydų dangtelis, sportinio dizaino snapelis su siuvinėta juosta kontrastinės spalvos ..
4.65€
Be PVM:3.84€
Gamintojas: ADLER
Kepurė MALFINI Classic Black Kalsikinė medvilninė kepurė dygsniuotais kraštais SAVYBĖS: Medžiaga: 100% medvilnė, šiaušta Perimetras 61 cm Svoris: 340g dygsniuotas kraštas išsiuvinėtos oro angos..
4.95€
Be PVM:4.09€
Gamintojas: ADLER
Kepurė MALFINI Classic Bottle Green Kalsikinė medvilninė kepurė dygsniuotais kraštais SAVYBĖS: Medžiaga: 100% medvilnė, šiaušta Perimetras 61 cm Svoris: 340g dygsniuotas kraštas išsiuvinėtos oro angos..
4.95€
Be PVM:4.09€
Gamintojas: ADLER
Kepurė MALFINI Classic Navy Blue Kalsikinė medvilninė kepurė dygsniuotais kraštais SAVYBĖS: Medžiaga: 100% medvilnė, šiaušta Perimetras 61 cm Svoris: 340g dygsniuotas kraštas išsiuvinėtos oro angos..
4.95€
Be PVM:4.09€
Gamintojas: ADLER
Kepurė MALFINI Classic Red Kalsikinė medvilninė kepurė dygsniuotais kraštais SAVYBĖS: Medžiaga: 100% medvilnė, šiaušta Perimetras 61 cm Svoris: 340g dygsniuotas kraštas išsiuvinėtos oro angos..
4.95€
Be PVM:4.09€
Rodoma nuo 1 iki 60 iš 374 (7 puslapių)