Meniu
Jūsų Krepšelis

ADLER

Gamintojas: ADLER
Didelio matomumo Atspindinti Liemenė Classic 910 Geltona su sidabro audiniu DM D1002 atspindinčios juostelės, 100% poliesteris, sertifikuota medžiaga, atitinkanti 2 klasės drabužių standartinius reikalavimus SAVYBĖS: Spalva: Geltona Velcro užsegimas Atitinka EN ISO 13688 ir E..
3.95€
Be PVM:3.26€
Gamintojas: ADLER
Didelio Matomumo Atspindinti Saugos Liemenė Classic pagaminta iš fluorescencinio 100% poliesterio, sidabro audinio DM D1002 atspindinčios juostelės, sertifikuota medžiaga, atitinkanti 2 klasės drabužių standartinius reikalavimus. SAVYBĖS: Spalva: Oranžinė Atitinka EN ISO 13688 ir E..
3.95€
Be PVM:3.26€
Gamintojas: ADLER
Didelio matomumo Atspindinti Liemenė HV Bright Oranžinė M su lanksčiu apmezgimu, fluorescuojančios 100% poliesterio, retroreflektyvinės juostos. Velcro tvirtinimas priekyje. Produktas yra sertifikuotas pagal standartą EN ISO 20 471: 2013 - didelio matomumo drabužiai (2 klasė) Produktas yra sertifiku..
5.65€
Be PVM:4.67€
Gamintojas: ADLER
Darbo Švarkas „WOODY W51“ su užtrauktuku per visą ilgį. Turi šviesą atspindinčius elementus. SAVYBĖS: 8 daugiafunkcinės kišenės Apatinės kišenės su atvartu ir užtrauktuku Rankogaliai su 3% elastano Apatinis kraštas su elastine juostele Metalinis D formos žiedas ir..
45.00€
Be PVM:37.19€
Gamintojas: ADLER
Kokybiški dryžuoti Jūreiviški Marškinėliai „ADLER Sailor“ su baltos ir mėlynos spalvos juostelėmis bei įpjautomis šoninėmis siūlėmis.  SAVYBĖS: Storis 150 g./m2 Iškirptė megzta su 5% elastano Spalva: Tamsiai Mėlyna - Balta Medžiaga: 100% medvilnė..
10.30€
Be PVM:8.51€
Gamintojas: ADLER
Klasikinio kirpimo flisinis švarkelis su elastinėmis juostelėmis reguliuojamomis rankovėmis SAVYBĖS: Unisex flisodžemperis su užtrauktuku Patrauklus sportinis dizainas Labai gerai izoliuojanti medžiaga Dvi kišenės su užtrauktukais Rankovės reguliuojamos elastine j..
16.95€
Be PVM:14.01€
Gamintojas: ADLER
Džemperis ADLER 501 Fleece Marlboro Red Klasikinio kirpimo flisini švarkelis su elastinėmis juostelėmis reguliuojamomis rankovėmis SAVYBĖS: Unisex flisodžemperis su užtrauktuku Patrauklus sportinis dizainas Labai gerai izoliuojanti medžiaga Dvi kišenės su užtrauktuk..
16.95€
Be PVM:14.01€
Gamintojas: ADLER
Džemperis ADLER 501 Fleece Vyriškas Navy Blue Klasikinio kirpimo flisini švarkelis su elastinėmis juostelėmis reguliuojamomis rankovėmis SAVYBĖS: Unisex flisodžemperis su užtrauktuku Patrauklus sportinis dizainas Labai gerai izoliuojanti medžiaga Dvi kišenės su užtr..
16.95€
Be PVM:14.01€
Gamintojas: ADLER
Džemperis ADLER 501 Fleece Vyriškas Orange Klasikinio kirpimo flisini švarkelis su elastinėmis juostelėmis reguliuojamomis rankovėmis SAVYBĖS: Unisex flisodžemperis su užtrauktuku Patrauklus sportinis dizainas Labai gerai izoliuojanti medžiaga Dvi kišenės su užtrauk..
16.95€
Be PVM:14.01€
Gamintojas: ADLER
Džemperis ADLER 501 Fleece Vyriškas Royal Blue Klasikinio kirpimo flisini švarkelis su elastinėmis juostelėmis reguliuojamomis rankovėmis SAVYBĖS: Unisex flisodžemperis su užtrauktuku Patrauklus sportinis dizainas Labai gerai izoliuojanti medžiaga Dvi kišenės su užt..
16.95€
Be PVM:14.01€
Gamintojas: ADLER
Džemperis ADLER 501 Fleece Vyriškas White Klasikinio kirpimo flisini švarkelis su elastinėmis juostelėmis reguliuojamomis rankovėmis SAVYBĖS: Unisex flisodžemperis su užtrauktuku Patrauklus sportinis dizainas Labai gerai izoliuojanti medžiaga Dvi kišenės su užtraukt..
16.95€
Be PVM:14.01€
Gamintojas: ADLER
Džemperis ADLER 503 Fleece Vaikiškas Grass Green Klasikinio kirpimo flisini švarkelis su elastinėmis juostelėmis reguliuojamomis rankovėmis ir dviem užtraukiamom kišenėmis SAVYBĖS: Vaikiškas flisinis džemperis su užtrauktuku Patrauklus sportinis dizainas Labai gerai izoli..
11.95€
Be PVM:9.88€
Gamintojas: ADLER
Džemperis ADLER 503 Fleece Vaikiškas Lime Punch Klasikinio kirpimo flisini švarkelis su elastinėmis juostelėmis reguliuojamomis rankovėmis ir dviem užtraukiamom kišenėmis SAVYBĖS: Vaikiškas flisinis džemperis su užtrauktuku Patrauklus sportinis dizainas Labai gerai izoliu..
11.95€
Be PVM:9.88€
Gamintojas: ADLER
Džemperis ADLER 503 Fleece Vaikiškas Marlboro Red Klasikinio kirpimo flisini švarkelis su elastinėmis juostelėmis reguliuojamomis rankovėmis ir dviem užtraukiamom kišenėmis SAVYBĖS: Vaikiškas flisinis džemperis su užtrauktuku Patrauklus sportinis dizainas Labai gerai izol..
11.95€
Be PVM:9.88€
Gamintojas: ADLER
Džemperis ADLER 503 Fleece Vaikiškas Royal Blue Klasikinio kirpimo flisini švarkelis su elastinėmis juostelėmis reguliuojamomis rankovėmis ir dviem užtraukiamom kišenėmis SAVYBĖS: Vaikiškas flisinis džemperis su užtrauktuku Patrauklus sportinis dizainas Labai gerai izoliu..
11.95€
Be PVM:9.88€
Gamintojas: ADLER
Džemperis ADLER 503 Fleece Vaikiškas Steel Gray Klasikinio kirpimo flisini švarkelis su elastinėmis juostelėmis reguliuojamomis rankovėmis ir dviem užtraukiamom kišenėmis SAVYBĖS: Vaikiškas flisinis džemperis su užtrauktuku Patrauklus sportinis dizainas Labai gerai izoliu..
11.95€
Be PVM:9.88€
Gamintojas: ADLER
Džemperis ADLER Horizon 520 Fleece Vyriškas Black Sportiško kirpimo flisinis džemperis su trumpu užtrauktuku tokia pačia spalva kaip ir medžiaga SAVYBĖS: Vyriškas fliso džemperis su trumpu užtrauktuku Patrauklus sportinis dizainas Labai gerai izoliuojanti medžiaga R..
18.50€
Be PVM:15.29€
Gamintojas: ADLER
Džemperis ADLER Horizon 520 Fleece Vyriškas Castor Gray Sportiško kirpimo flisinis džemperis su trumpu užtrauktuku tokia pačia spalva kaip ir medžiaga SAVYBĖS: Vyriškas fliso džemperis su trumpu užtrauktuku Patrauklus sportinis dizainas Labai gerai izoliuojanti medžiaga ..
18.50€
Be PVM:15.29€
Gamintojas: ADLER
Džemperis ADLER Horizon 520 Fleece Vyriškas Ebony Gray Sportiško kirpimo flisinis džemperis su trumpu užtrauktuku tokia pačia spalva kaip ir medžiaga SAVYBĖS: Vyriškas fliso džemperis su trumpu užtrauktuku Patrauklus sportinis dizainas Labai gerai izoliuojanti medžiaga ..
18.50€
Be PVM:15.29€
Gamintojas: ADLER
Džemperis ADLER Horizon 520 Fleece Vyriškas Kelly Green Sportiško kirpimo flisinis džemperis su trumpu užtrauktuku tokia pačia spalva kaip ir medžiaga SAVYBĖS: Vyriškas fliso džemperis su trumpu užtrauktuku Patrauklus sportinis dizainas Labai gerai izoliuojanti medžiaga ..
18.50€
Be PVM:15.29€
Gamintojas: ADLER
Džemperis ADLER Horizon 520 Fleece Vyriškas Lime Punch Sportiško kirpimo flisinis džemperis su trumpu užtrauktuku tokia pačia spalva kaip ir medžiaga SAVYBĖS: Vyriškas fliso džemperis su trumpu užtrauktuku Patrauklus sportinis dizainas Labai gerai izoliuojanti medžiaga ..
18.50€
Be PVM:15.29€
Gamintojas: ADLER
Džemperis ADLER Horizon 520 Fleece Vyriškas Navy Blue Sportiško kirpimo flisinis džemperis su trumpu užtrauktuku tokia pačia spalva kaip ir medžiaga SAVYBĖS: Vyriškas fliso džemperis su trumpu užtrauktuku Patrauklus sportinis dizainas Labai gerai izoliuojanti medžiaga ..
18.50€
Be PVM:15.29€
Gamintojas: ADLER
Džemperis ADLER Horizon 520 Fleece Vyriškas Red Sportiško kirpimo flisinis džemperis su trumpu užtrauktuku tokia pačia spalva kaip ir medžiaga SAVYBĖS: Vyriškas fliso džemperis su trumpu užtrauktuku Patrauklus sportinis dizainas Labai gerai izoliuojanti medžiaga Ran..
18.50€
Be PVM:15.29€
Gamintojas: ADLER
Džemperis ADLER Horizon 520 Fleece Vyriškas Royal Blue Sportiško kirpimo flisinis džemperis su trumpu užtrauktuku tokia pačia spalva kaip ir medžiaga SAVYBĖS: Vyriškas fliso džemperis su trumpu užtrauktuku Patrauklus sportinis dizainas Labai gerai izoliuojanti medžiaga ..
18.50€
Be PVM:15.29€
Gamintojas: ADLER
Džemperis Adventure 407 Black   Kokybiškas madingas džemperis su briaunoto audinio apykakle, sferinis galvos gobtuvas, metalinis užtrauktukas šoninės sekcijos, apatinis kraštas, rankogaliai ir kišeninis pamušalas, pagamintas iš briaunoto audinio dvi priekinės kišenės.   SAVYB..
22.45€
Be PVM:18.55€
Gamintojas: ADLER
Džemperis Adventure 407 Dark Gray Melange   Kokybiškas madingas džemperis su briaunoto audinio apykakle, sferinis galvos gobtuvas, metalinis užtrauktukas šoninės sekcijos, apatinis kraštas, rankogaliai ir kišeninis pamušalas, pagamintas iš briaunoto audinio dvi priekinės kišenės.   ..
22.45€
Be PVM:18.55€
Gamintojas: ADLER
Džemperis Adventure 407 Khaki   Kokybiškas madingas džemperis su briaunoto audinio apykakle, sferinis galvos gobtuvas, metalinis užtrauktukas šoninės sekcijos, apatinis kraštas, rankogaliai ir kišeninis pamušalas, pagamintas iš briaunoto audinio dvi priekinės kišenės.   SAVYB..
22.45€
Be PVM:18.55€
Gamintojas: ADLER
Džemperis Adventure 407 Navy Blue   Kokybiškas madingas džemperis su briaunoto audinio apykakle, sferinis galvos gobtuvas, metalinis užtrauktukas šoninės sekcijos, apatinis kraštas, rankogaliai ir kišeninis pamušalas, pagamintas iš briaunoto audinio dvi priekinės kišenės.   S..
22.45€
Be PVM:18.55€
Gamintojas: ADLER
Džemperis Adventure 407 Royal Blue   Kokybiškas madingas džemperis su briaunoto audinio apykakle, sferinis galvos gobtuvas, metalinis užtrauktukas šoninės sekcijos, apatinis kraštas, rankogaliai ir kišeninis pamušalas, pagamintas iš briaunoto audinio dvi priekinės kišenės.   ..
22.45€
Be PVM:18.55€
Gamintojas: ADLER
Džemperis Adventure 407 Red   Kokybiškas madingas džemperis su briaunoto audinio apykakle, sferinis galvos gobtuvas, metalinis užtrauktukas šoninės sekcijos, apatinis kraštas, rankogaliai ir kišeninis pamušalas, pagamintas iš briaunoto audinio dvi priekinės kišenės.   SAVYBĖS..
22.45€
Be PVM:18.55€
Gamintojas: ADLER
Džemperis HI-Q 506 Fleece Unisex Military Fliso džemperis vyrams ir moterimis, 100% poliesteris, papildoma medžiaga: "Rip Stop" su PU 2103 nailono sluoksniu. SAVYBĖS: Unisex flisinis džemperis su užtrauktuku Patrauklus sportinis dizainas Labai gerai izoliuojanti medžiaga ..
21.95€
Be PVM:18.14€
Gamintojas: ADLER
Džemperis HI-Q 506 Fleece Unisex Ebony Gray Fliso džemperis vyrams ir moterimis, 100% poliesteris, papildoma medžiaga: "Rip Stop" su PU 2103 nailono sluoksniu. SAVYBĖS: Unisex flisinis džemperis su užtrauktuku Patrauklus sportinis dizainas Labai gerai izoliuojanti medžiag..
21.95€
Be PVM:18.14€
Gamintojas: ADLER
Fliso Džemperis HI-Q 506 Fleece Unisex su užtrauktuku, tinkantis tiek vyrams, tiek moterimis. 100% poliesteris, papildoma medžiaga: "Rip Stop" su PU 2103 nailono sluoksniu. SAVYBĖS: Spalva: Raudona (Marlboro Red) Patrauklus sportinis dizainas Labai gerai izoliuojanti medžiaga..
21.95€
Be PVM:18.14€
Gamintojas: ADLER
Fliso Džemperis HI-Q 506 Fleece Unisex Military su užtrauktuku tinkantis tiek vyrams, tiek moterimis. 100% poliesteris, papildoma medžiaga: "Rip Stop" su PU 2103 nailono sluoksniu. SAVYBĖS: Patrauklus sportinis dizainas Labai gerai izoliuojanti medžiaga Pečiai uždengti vanden..
21.95€
Be PVM:18.14€
Gamintojas: ADLER
Fliso Džemperis HI-Q 506 Fleece Unisex Plieninė Pilka  vyrams ir moterimis, 100% poliesteris, papildoma medžiaga: "Rip Stop" su PU 2103 nailono sluoksniu. SAVYBĖS: Unisex flisinis džemperis su užtrauktuku Patrauklus sportinis dizainas Labai gerai izoliuojanti medžiaga P..
21.95€
Be PVM:18.14€
Gamintojas: ADLER
Džemperis HI-Q 506 Fleece Unisex Royal Blue Fliso džemperis vyrams ir moterimis, 100% poliesteris, papildoma medžiaga: "Rip Stop" su PU 2103 nailono sluoksniu. SAVYBĖS: Unisex flisinis džemperis su užtrauktuku Patrauklus sportinis dizainas Labai gerai izoliuojanti medžiag..
21.95€
Be PVM:18.14€
Gamintojas: ADLER
 Fliso Džemperis HI-Q 506 Fleece Unisex, Juodas fliso  tinkantis tiek vyrams tiek moterimis, 100% poliesteris, papildoma medžiaga: "Rip Stop" su PU 2103 nailono sluoksniu. SAVYBĖS: Unisex flisinis džemperis su užtrauktuku Patrauklus sportinis dizainas Labai gerai izoliuojanti..
21.95€
Be PVM:18.14€
Gamintojas: ADLER
Džemperis vyriškas Assential 406 Ash Melange Aukštos kokybės džemperis, dvigubas susiuvimas aplink rankovėmis, apatinis kraštas ir kaklas, rankogaliai iš rankovių ir kaklo apyrankės, pagaminti iš tvirto trikotažo 1: 1 su 5% elastanu 65% medvilnė, 35% poliesteris (spalvos 03 sudėtis gali skir..
19.50€
Be PVM:16.12€
Gamintojas: ADLER
Džemperis vyriškas Assential 406 Black Aukštos kokybės džemperis, dvigubas susiuvimas aplink rankovėmis, apatinis kraštas ir kaklas, rankogaliai iš rankovių ir kaklo apyrankės, pagaminti iš tvirto trikotažo 1: 1 su 5% elastanu 65% medvilnė, 35% poliesteris (spalvos 03 sudėtis gali skirtis - ..
19.50€
Be PVM:16.12€
Gamintojas: ADLER
Džemperis vyriškas Assential 406 Bottle Green Aukštos kokybės džemperis, dvigubas susiuvimas aplink rankovėmis, apatinis kraštas ir kaklas, rankogaliai iš rankovių ir kaklo apyrankės, pagaminti iš tvirto trikotažo 1: 1 su 5% elastanu 65% medvilnė, 35% poliesteris (spalvos 03 sudėtis gali ski..
19.50€
Be PVM:16.12€
Gamintojas: ADLER
Džemperis vyriškas Assential 406 Castor Gray Aukštos kokybės džemperis, dvigubas susiuvimas aplink rankovėmis, apatinis kraštas ir kaklas, rankogaliai iš rankovių ir kaklo apyrankės, pagaminti iš tvirto trikotažo 1: 1 su 5% elastanu 65% medvilnė, 35% poliesteris (spalvos 03 sudėtis gali skir..
19.50€
Be PVM:16.12€
Gamintojas: ADLER
Džemperis vyriškas Assential 406 Navy Blue Aukštos kokybės džemperis, dvigubas susiuvimas aplink rankovėmis, apatinis kraštas ir kaklas, rankogaliai iš rankovių ir kaklo apyrankės, pagaminti iš tvirto trikotažo 1: 1 su 5% elastanu 65% medvilnė, 35% poliesteris (spalvos 03 sudėtis gali skirti..
19.50€
Be PVM:16.12€
Gamintojas: ADLER
Džemperis vyriškas Assential 406 Red Aukštos kokybės džemperis, dvigubas susiuvimas aplink rankovėmis, apatinis kraštas ir kaklas, rankogaliai iš rankovių ir kaklo apyrankės, pagaminti iš tvirto trikotažo 1: 1 su 5% elastanu 65% medvilnė, 35% poliesteris (spalvos 03 sudėtis gali skirtis - 97..
19.50€
Be PVM:16.12€
Gamintojas: ADLER
Aukštos kokybės Džemperis Vyriškas Assential 406 Royal Mėlynas  kurio rankogaliai ir kaklo juosta, pagaminti iš tvirto trikotažo. SAVYBĖS: Medžiaga: 65% medvilnė, 35% poliesteris Galimi dydžiai: S - 3XL, 146 cm / 10 metų - 158 cm / 12 metų Spalva: Mėlyna (Royal Blue) Pl..
19.50€
Be PVM:16.12€
Gamintojas: ADLER
Vyriškas aukštos kokybės Džemperis „Essential“ 406 su dvigubu susiuvimu aplink rankoves. SAVYBĖS: Spalva: Balta Medžiaga: 65% medvilnė, 35% poliesteris Plaunamas: 40 ° C temperatūroje Spalva: Balta..
19.50€
Be PVM:16.12€
Gamintojas: ADLER
Kepurė ADLER 5P -  tai puiki apsauga nuo saulės spindulių, ar lietaus. Puikiai tinka naudoti tiek sportuojant, tiek laisvalaikio metu. SAVYBĖS: Spalva: Raudona Medžiaga: Medvilnė Dydis reguliuojamas žalvario spaustuku Išsiuvinėtos oro angos Gramatūra: 340g/m2..
4.60€
Be PVM:3.80€
Gamintojas: ADLER
Kepurė ADLER 5P -  tai puiki apsauga nuo saulės spindulių, ar lietaus. Puikiai tinka naudoti tiek sportuojant, tiek laisvalaikio metu. SAVYBĖS: Spalva: Tamsiai mėlyna (Navy blue) Medžiaga: Medvilnė Dydis reguliuojamas žalvario spaustuku Išsiuvinėtos oro ang..
4.60€
Be PVM:3.80€
Gamintojas: ADLER
Kepurė ADLER 6P Sandwich su snapeliu tai puiki apsauga nuo saulės spindulių, ar lietaus. Puikiai tinka tiek sportuojant, tiek laisvalaikio metu. SAVYBĖS: Sportinis dizainas Ant snapelio išsiuvinėta kontrastinga siaura juostelė Dydį galima reguliuoti su žalvario spaustuku ..
4.65€
Be PVM:3.84€
Gamintojas: ADLER
Kepurė ADLER 6P Sandwich su snapeliu tai puiki apsauga nuo saulės spindulių, ar lietaus. Puikiai tinka tiek sportuojant, tiek laisvalaikio metu. SAVYBĖS: Sportinis dizainas Ant snapelio išsiuvinėta kontrastinga siaura juostelė Dydį galima reguliuoti su žalvario spaustuku ..
4.65€
Be PVM:3.84€
Gamintojas: ADLER
Kepurė ADLER 6P Sandwich su snapeliu tai puiki apsauga nuo saulės spindulių, ar lietaus. Puikiai tinka tiek sportuojant, tiek laisvalaikio metu. SAVYBĖS: Sportinis dizainas Ant snapelio išsiuvinėta kontrastinga siaura juostelė Dydį galima reguliuoti su žalvario spaustuku ..
4.65€
Be PVM:3.84€
Gamintojas: ADLER
Kepurė ADLER 6P Sandwich su snapeliu tai puiki apsauga nuo saulės spindulių, ar lietaus. Puikiai tinka tiek sportuojant, tiek laisvalaikio metu. SAVYBĖS: Sportinis dizainas Ant snapelio išsiuvinėta kontrastinga siaura juostelė Dydį galima reguliuoti su žalvario spaustuku ..
4.65€
Be PVM:3.84€
Gamintojas: ADLER
Kepurė ADLER 6P Sandwich su snapeliu tai puiki apsauga nuo saulės spindulių, ar lietaus. Puikiai tinka tiek sportuojant, tiek laisvalaikio metu. SAVYBĖS: Sportinis dizainas Ant snapelio išsiuvinėta kontrastinga siaura juostelė Dydį galima reguliuoti su žalvario spaustuku ..
4.65€
Be PVM:3.84€
Kepurė ADLER RAP 5P, Khaki Kepurė ADLER RAP 5P, Khaki
Perkamiausia
Gamintojas: ADLER
Medvilninė Khaki spalvos Kepurė su snapeliu. SAVYBĖS: Medžiaga: 100% Medvilnė Svoris: 340g Sustiprintas snapelis Skylutės ventiliacijai..
5.00€
Be PVM:4.13€
Gamintojas: ADLER
Medvilninė Raudonos spalvos Kepurė su snapeliu. SAVYBĖS: Medžiaga: 100% Medvilnė Svoris: 340g Sustiprintas snapelis Skylutės ventiliacijai..
5.00€
Be PVM:4.13€
Gamintojas: ADLER
Medvilninė sidabro spalvos Kepurė su snapeliu. SAVYBĖS: Medžiaga: 100% Medvilnė Svoris: 340g Sustiprintas snapelis Skylutės ventiliacijai..
5.00€
Be PVM:4.13€
Gamintojas: ADLER
Madinga minkšta Kepurėlė Su Snapeliu „Camo Latino“, tinkanti tiek vyrams, tiek moterims. SAVYBĖS: Medžiaga: 100% Medvilnė Šiek tiek išlenktas snapelis Prakaito juosta Dydis reguliuojamas velcro juostele Spalva: Kamufliažinė ruda    ..
5.95€
Be PVM:4.92€
Gamintojas: ADLER
Madinga minkšta Kepurėlė Su Snapeliu „Camo Latino“, tinkanti tiek vyrams, tiek moterims. SAVYBĖS: Medžiaga: 100% Medvilnė Šiek tiek išlenktas snapelis Prakaito juosta Dydis reguliuojamas velcro juostele Spalva: Kamufliažinė Žalia  ..
5.95€
Be PVM:4.92€
Gamintojas: ADLER
Klasikinė medvilninė Kepurė „MALFINI Classic“ su dygsniuotais kraštais, tinkanti tiek vyrams, tiek moterims. SAVYBĖS: Medžiaga: 100% medvilnė Perimetras: 61 cm Svoris: 340g Dygsniuotas kraštas Išsiuvinėtos oro angos Spalva: Balta..
4.95€
Be PVM:4.09€
Gamintojas: ADLER
Klasikinė medvilninė Kepurė „MALFINI Classic“ su dygsniuotais kraštais, tinkanti tiek vyrams, tiek moterims. SAVYBĖS: Medžiaga: 100% medvilnė Perimetras: 61 cm Svoris: 340g Dygsniuotas kraštas Išsiuvinėtos oro angos Spalva: Geltona..
4.95€
Be PVM:4.09€
Gamintojas: ADLER
Klasikinė medvilninė Kepurė „MALFINI Classic“ su dygsniuotais kraštais, tinkanti tiek vyrams, tiek moterims. SAVYBĖS: Medžiaga: 100% medvilnė Perimetras: 61 cm Svoris: 340g Dygsniuotas kraštas Išsiuvinėtos oro angos Spalva: Juoda..
4.95€
Be PVM:4.09€
Rodoma nuo 1 iki 60 iš 371 (7 puslapių)