Meniu
Jūsų Krepšelis

Campingaz

Gamintojas: Campingaz
Šaldymo įdėklas „Camingaz Freez Pack M10“ padės atvėsinti gėrimus ir užkandžius. Galima naudoti krepšiuose ir kuprinėse.   Užpildytas netoksišku skysčiu, todėl pakuotės pažeidimo atveju jis yra visiškai nekenksmingas sveikatai.   SAVYBĖS: Matmenys: 18 cm x 10 cm x 3 cm ..
2.40€
Be PVM:1.99€
Gamintojas: Campingaz
Šaldymo įdėklas „Camingaz Freez Pack M20“ padės atvėsinti gėrimus ir užkandžius. Galima naudoti krepšiuose ir kuprinėse.   Užpildytas netoksišku skysčiu, todėl pakuotės pažeidimo atveju jis yra visiškai nekenksmingas sveikatai.   SAVYBĖS: Matmenys: 20 cm x 17 cm x 3 cm ..
5.05€
Be PVM:4.17€
Gamintojas: Campingaz
Šaldymo įdėklas „Camingaz Freez Pack M30“ padės atvėsinti gėrimus ir užkandžius. Galima naudoti krepšiuose ir kuprinėse.   Užpildytas netoksišku skysčiu, todėl pakuotės pažeidimo atveju jis yra visiškai nekenksmingas sveikatai.   SAVYBĖS: Matmenys: 25,5x20x3 cm Svoris: ..
6.12€
Be PVM:5.05€
Gamintojas: Campingaz
Šaldymo įdėklas „Camingaz Freez Pack M5“ padės atvėsinti gėrimus ir užkandžius. Galima naudoti krepšiuose ir kuprinėse.   Užpildytas netoksišku skysčiu, todėl pakuotės pažeidimo atveju jis yra visiškai nekenksmingas sveikatai.   SAVYBĖS: Matmenys: 15 cm x 8 cm x 2,5 cm ..
1.86€
Be PVM:1.53€
Gamintojas: Campingaz
26 litrų talpos turistinė šaltdėžė „Campingaz“ puikiai tiks kelionėms, stovyklavimui, iškyloms ar paplūdimyje. Pagaminta iš aukštos kokybės medžiagų. Ji turi ergonomišką rankeną su dangčio atidarymo spyna.   Su šaldiklio įdėklais (jie parduodami atskirai) palaiko vėsą iki 24 valandų. Ją leng..
56.27€
Be PVM:46.50€
Gamintojas: Campingaz
13 litrų turistinė šaltdėžė „Campingaz“ pagaminta iš aukštos kokybės medžiagų. Ji turi ergonomišką rankeną su dangčio atidarymo spyna. Su šaldiklio įdėklais (jie parduodami atskirai) palaiko vėsą iki 17 valandų. Ją lengva transportuoti. Talpina 7 0,5 l butelius.   SAVYBĖS: Matmen..
34.16€
Be PVM:28.23€
Gamintojas: Campingaz
Vienkartinis butano-propano dujų balionėlis skirtas degikliams, viryklėms, lempoms ir kitiems dujiniams prietaisams. Balionėliai užpildyti propano-butano dujų mišiniu taip pat su specialia "antiflare" sistema, kuri neleidžia balionėliui užgesti jį apvertus. SAVYBĖS: Dujų sudėtis: Propana..
9.40€
Be PVM:7.77€
Rodoma nuo 1 iki 7 iš 7 (1 puslapių)