Meniu
Jūsų Krepšelis

Classic World

Gamintojas: Classic World
''CLASSIC WORD'' Mediniai boulingo meškiukai   SAVYBĖS:    Šie mieli meškiukai yra specialiai sukurti vaikams. Boulingas yra puikus grupės užsiėmimas! Tai skatina aktyviai žaisti ir įsipareigoti.   Įskaitant: 6 mediniai kaiščiai kamuolys Žaislas vysto: ..
22.21€
Be PVM:18.36€
Gamintojas: Classic World
''CLASSIC WORLD'' Medinis traukinukas   SAVYBĖS:    Kiekvienas mažas berniukas  mėgsta traukinius. Tai puikus žaislas. Nuimamos trinkelės ir formos skatina kūrybiškumą ir gerina motoriką. Jūsų mažylis gali vėl ir vėl kurti ir pertvarkyti.     Charakteristika:    ..
32.11€
Be PVM:26.54€
Gamintojas: Classic World
Arkadinis žaidimas „Gears Classic Word ECO“ Puiki kūrybinio žaislo idėja vaikui. Spalvingas medines pavaras galima sukrauti ir išdėstyti įvairiais būdais. Kiekvienas paveikslėlis suteikia naujų galimybių. Taisyklė yra ta, kad ratai turi vienas kitą sukti. Gauname fantastišką vaizdą, kuris taip pat y..
41.42€
Be PVM:34.23€
Gamintojas: Classic World
Balansavimo Kaladėlės Iš "Classic World". Fantastiška pramoga kiekvienam mažyliui! Į specialų stendą dėkite spalvingus įvairių formų kaladėles, tačiau būkite atsargūs! Įdėkite kaladėles taip, kad jos būtų visiškai subalansuotos ir neleistų stendui apvirsti. SAVYBĖS: Balansuojantis žaisla..
22.81€
Be PVM:18.85€
Gamintojas: Classic World
CLASSIC WORLD daugiafunkcis drambliukas Sunku atsispirti šio mėlyno kūdikio dramblio žavesiui! Šis žaislas tikrai iškart patrauks jūsų mažylio akį. Daugiafunkcinis medinis dramblių labirintas yra puikus žaislas, mokantis loginio mąstymo pagrindų. Tai taip pat leidžia treniruoti rankas ir išmokti ska..
55.38€
Be PVM:45.77€
Gamintojas: Classic World
CLASSIC WORLD kilnojamos konstrukcijos blokai    SAVYBĖS:    Puiki kūrybinio žaislo idėja vaikui. Spalvingus medinius krumpliaračius galima sukrauti ir išdėstyti įvairiais būdais. Kiekvienas paveikslėlis suteikia naujų galimybių. Taisyklė yra ta, kad ratai turi vienas kitą sukti. G..
25.60€
Be PVM:21.16€
Gamintojas: Classic World
CLASSIC WORLD Medinės karoliukai Kelių eismas 13 elementų   SAVYBĖS:    Charakteristika: - Rinkinyje yra 13 vnt.  - Žaislas, skirtas vaikams nuo 18 mėnesių amžiaus. - Spalvingi karoliukai pritraukia kiekvien..
18.14€
Be PVM:14.99€
Gamintojas: Classic World
 „Classic World“ medinis geležinkelio rinkinys yra vienas iš pagrindinių žaislų, kurį mažylis naudos daugelį metų. Dėl šios eilės vaikas gali susikurti savo žaidimo scenarijus kur. Spalvinga linija su aksesuarais patenkins kiekvieną vaiką. Medinė eilė iš „Classic World“ yra vienas iš pagrindinių žai..
87.96€
Be PVM:72.69€
Gamintojas: Classic World
 Daugiafunkcinis Medinis Stūmolklis Iš "Classic World". Puikus medinis „Classic World“ stūmoklis vaikams nuo 18 mėnesių. Pagaminta tik iš medžio, o tai suteikia puikią klasikinę išvaizdą. Žaisle yra daugybė kilnojamų elementų, kurie paįvairina linksmybes. SAVYBĖS:  „Classic World“ medini..
90.21€
Be PVM:74.55€
Gamintojas: Classic World
Diržas ''Classic World'' su mediniais įrankiais. Įrankio diržas turi sagtį ir gana ilgą diržą, kuris leidžia jį sureguliuoti. Priekinė dalis sutvirtinta taip, kad įrankis joje tvirtai įsitaisytų. Puikus papildymas mažam „pasidaryk pats“ entuziastui. Komplekte yra: atsuktuvo veržliaraktis, plaktukas,..
25.33€
Be PVM:20.93€
Gamintojas: Classic World
Drabužių medinė dėlionė CLASSIC WORLD Dyra puikus žaislas, skatinantis vaikų vaizduotę. Rinkinį sudaro 26 elementai, kurių dėka vaikas turi daug galimybių keisti figūrų aprangos kombinacijas. Skirti mažiausiems vaikams, pagaminti iš visiškai natūralių, biologiškai skaidžių ir hipoalergiškų medžiagų,..
15.81€
Be PVM:13.07€
Gamintojas: Classic World
Edukacinis Žaislas Mažiesiems ''Classic World'' smeigtukas „Traffic“ tema yra puikus žaislas vaikams nuo 18 mėnesių. Jame yra 8 elementai ir lenta, prie kurios jie turėtų būti pritvirtinti. Kai visi fragmentai surenkami reikiamose vietose, gaunamas visas vaizdas. SAVYBĖS:  Galvosūki..
11.28€
Be PVM:9.32€
Gamintojas: Classic World
Fotoaparatas Vaikams „Classic World“    SAVYBĖS:    Šypsokis! Įamžinkite tobulą akimirką naudodami klasikinę kūdikių kamerą. Žaislas turi besisukantį objektyvą su 3 režimų piktogramomis, raudoną užrakto mygtuką ir žaislo blykstę. Kūdikis gali ieškoti tobulo kadro, kurio dėka sužadins..
19.44€
Be PVM:16.06€
Gamintojas: Classic World
„Four Seasons Classic World“ galvosūkis dėlionių rinkinys vaikams „4 sezonai“ yra puikus žaislas, kurio dėka vaikas galės lavinti savo sugebėjimą logiškai mąstyti. Rinkinį iš viso sudaro 43 elementai, todėl mažyliui prireiks daug laiko sutvarkyti visas lentas, o tam reikės ryžto ir kantrybės.   ..
16.72€
Be PVM:13.82€
Gamintojas: Classic World
„Classic World“ gėlių veidrodis iš „Classic World“. Medinis gėlių veidrodis pagamintas iš kilnojamų žiedlapių, kuriuos galima laisvai judėti. Žaisdamas su šia maža programėle vaikas praleis daug valandų. SAVYBĖS:  Pagaminta iš geriausios kokybės medžiagų - saugi jūsų vaikui. Žaisla..
11.28€
Be PVM:9.32€
Gamintojas: Classic World
Geometrinis galvosūkis  spalvingas geometrinis galvosūkis padės jūsų vaikui išmokti skirtingų spalvų ir formų. Žaislas padeda suprasti atskirų kaladėlių dydžio santykį. Blokai taip pat gali būti naudojami įvairių konstrukcijų statybai.   SAVYBĖS:  Visas rinkinys susideda iš 28 e..
29.46€
Be PVM:24.35€
Gamintojas: Classic World
Greitosios Medicinos Pagalbos Automobilis „Construction Blocks“ „Classic World“   Medinė „Classic World“ konstrukcija yra puikus žaislas 3 metų ir vyresniems vaikams. Tai leidžia plėtoti savo kūrybiškumą kuriant naujus greitosios pagalbos automobilius. Komplektas leidžia sukonstruoti kelis t..
36.77€
Be PVM:30.39€
Gamintojas: Classic World
Gyvūnų Formos Rūšiavimo Sunkvežimis    SAVYBĖS:    Medinis žaislas - Rūšiuotojas ugdo vaiko gebėjimą atpažinti spalvas ir formas. Žaisdamas vaikas mokosi ir lavina rankinius įgūdžius, susikaupimą ir motoriką. Stygomis galima traukti papildomą autobusą. Pagaminta iš aukštos kokybės ek..
32.11€
Be PVM:26.54€
Gamintojas: Classic World
Karoliukai CLASSIC WORLD spalvingas virvelių komplektas. Rinkinyje yra 96 ​​elementai sriegimui. Šis žaislas puikiai tinka dovanai. Susikurkite savo modelius! Jūsų vaikas gali tobulėti kaip juvelyrikos stilistas. SAVYBĖS:  Spalvingi virveliniai karoliukai. Pridedami 96 sriegimo ele..
19.44€
Be PVM:16.06€
Gamintojas: Classic World
  Klasikinio pasaulio medinių smeigtukų dėlionė SAVYBĖS: „Puzzle Puzzle by Classic World“ yra puikus būdas lavinti loginio mąstymo įgūdžius vaikams nuo 18 mėnesių.   - Rinkinyje turime 5 korteles, pagal kurias galime sukurti savo darbą. Žaislas vystosi:   - motorinė k..
35.37€
Be PVM:29.24€
Gamintojas: Classic World
Klasikinis Pasaulio Edukacinis Kubas   SAVYBĖS:    Kubas yra žaislas, skatinantis vaikų pojūčius ir motoriką. Judėdamas įvairiais elementais nustatytais keliais, vaikas lavina regėjimo ir judėjimo koordinaciją bei fizinį pasirengimą. Žaislas puikiai tinka išmokti skaičiuoti. Įvairios..
134.50€
Be PVM:111.16€
Gamintojas: Classic World
Konstrukcijų Blokų Plicijos Motociklas Iš "CLASSIC WORLD" Apsaugokite savo apylinkes. Transporto priemonė nudžiugins kiekvieną mažą teisėsaugos pareigūną. Didelio elementų skaičiaus dėka žaislas ilgai išliks mėgstamiausių vaiko žaislų sąrašė. Komplektas leidžia jums žaisti įvairias scenas, kurių dėk..
22.81€
Be PVM:18.85€
Gamintojas: Classic World
Kūrybinė 3D varlė Classic World  paskatins įtrauktų elementų vaizduotę, galite išdėstyti kelis skirtingus gyvūnus ir kitus objektus. Žaislas pagerins jūsų vaiko psichomotorinio koordinavimo, susikaupimo ir problemų sprendimo įgūdžius. Kaladėlės buvo daromos atsižvelgiant į mažas vaiko rankytes. Dėl ..
22.21€
Be PVM:18.36€
Gamintojas: Classic World
Lėlių namelis ''Classic World''   SAVYBĖS:    Jūsų svajonių namas! Šis gražiai suprojektuotas modernus „Classic World“ lėlių namelis atgaivina gyvenimą, kai vaikai kuria savo kambarius su baldais. Tai puikiai papildo mažos mergaitės kambarį. ..
115.89€
Be PVM:95.78€
Gamintojas: Classic World
„Magnetic Puzzle Animals Farm“  Classic World„žaislai supažindina vaikus su nauja fantastiško linksmumo dimensija! „Klasikinis pasaulis“ yra mediniai, ekologiški žaislai, kurių tikslas - ne tik linksminti, bet ir lavinti vaikų kūrybiškumą, ugdyti emocinį jautrumą ir mokyti juos susirasti draugų. Kla..
19.97€
Be PVM:16.50€
Gamintojas: Classic World
Makaronų paruošimo rinkinys   SAVYBĖS:    „Mega“ rinkinys makaronams gaminti iš „Classic World“ - puikus pasiūlymas vaikams, norintiems atlikti įvairius vaidmenis kasdieniame gyvenime. Rinkinys patenkins mažą virėją. Dabar jis patieks gardžią vakarienę visai šeimai ir atliks darbą mo..
73.99€
Be PVM:61.15€
Gamintojas: Classic World
Medinė Dėlionė iš "Classic World". Žaislinis daržovių pjaustymo rinkinys yra puikus žaislas, kuris žymiai paįvairins suaugusiųjų mėgdžiojimo malonumą. Kai tėvai ruošia valgį virtuvėje, mažasis gali saugiai imituoti savo veiksmus mediniu peiliu. Tokių žaislų kaip šis dėka, vaikas nuo mažens ruošiasi ..
20.90€
Be PVM:17.27€
Gamintojas: Classic World
Medinė dėlionė su laukinių gyvūnų atvaizdais. Dėlionė, sudaryta iš 9 kubinių kaladėlių. Ant kiekvienos atskirų kaladėlių sienos yra kitų paveikslėlių fragmentai, kurių dėka vaikas gali išdėstyti net 6 skirtingus galvosūkius. Žaidimas su tokio tipo galvosūkiais lavina kūrybiškumą ir loginio mąstymo į..
17.68€
Be PVM:14.61€
Gamintojas: Classic World
„Classic World“ medinė sraigė ECO traukimui Su šia miela maža sraigėle vaikščioti tampa daug smagiau! Paimkite jį pasivaikščioti ir pamatysite, kad judėdamas jis sukels malonius barškėjimo garsus. Ar sraigė gali būti geriausias žmogaus draugas? Kodėl gi ne - jei tik tai medinė sraigė - traukiamasis ..
27.15€
Be PVM:22.44€
Gamintojas: Classic World
Medinės Kaladėlės Vaikams CLASSIC WORLD yra 50 blokų rinkinys. Rinkinys yra puiki dovanų idėja mažam statybininkui. Jie leidžia lavinti rankinius įgūdžius, erdvinę vaizduotę ir galimybę sukurti pirmąsias struktūras. Puiki dovanų idėja mažam statybininkui. Kaladėlės buvo daromos atsižvelgiant į mažas..
17.68€
Be PVM:14.61€
Gamintojas: Classic World
Mediniai Erdviniai Blokai LION Creative 3D Classic World 14 elementų, kuriuos galite sutdėti 6 skirtingus gyvūnus. Šio žaislo dėka jūsų vaikas lavins savo kūrybiškumą ir vaizduotę. Puiki idėja ilgoms pramogoms. Žaisdamas vaikas įgis įvairių įgūdžių, naudingų kasdieniame gyvenime. Jūsų vaikas išmoks ..
22.21€
Be PVM:18.36€
Gamintojas: Classic World
Mediniai karoliukai skaičių formomis . Jame yra 12 elementų: skaičiai, papildymo ženklas ir lygybės ženklas. Tai puikus mokomasis žaislas, kuris leis jūsų mažyliui ne tik praktikuoti pagrindinę matematiką, bet ir pagerins jo vikrumą bei rankų judesių tikslumą. SAVYBĖS: Nėriniai ir kaklar..
11.74€
Be PVM:9.70€
Gamintojas: Classic World
Medinis Barškutis „Classic World“  ekologiškas medinis žaislas. Riedantis barškutis paverčia gerai žinomą linksmybę visai kitu! Medinis žaislas „Classic World“ leidžia mažyliui stumti ir riedėti ant stalviršio ar grindų, todėl rutulys viduje barškėja. SAVYBĖS:  Raudonas - oranžinis - gel..
11.28€
Be PVM:9.32€
Gamintojas: Classic World
 Medinis Barškutis Classic World klouno formos barškutis yra geriausiai parduodamas „Classic World“ žaislas. Pagaminta iš medžio, figūrėlė susideda iš 5 medinių diskų, kurie purtant atsitrenkia vienas į kitą ir sukelia klausos spustelėjimą. SAVYBĖS:  Puikiai tinka kaip suvenyras nuo vaik..
11.28€
Be PVM:9.32€
Gamintojas: Classic World
Medinis Buitinis Maišytuvas Žaislas Vaikams Classic World. Jei jūsų vaikas mėgsta padėti virtuvėje ir jį žavi virtuvės prietaisų pasaulis, jis pamils šį žaislą. Medinis maišytuvas yra produktas, pasižymintis aukšta estetika, ilgaamžiškumu ir rūpestingumu vaiko saugumu, kuris, nepaisant noro, neturėt..
28.06€
Be PVM:23.19€
Gamintojas: Classic World
Medinis Daržovių Pjovimo Rinkinys ''CLASSIC WORLD''   SAVYBĖS:   Medinis daržovių pjaustymo rinkinys  iš „Classic World“ - puikus pasiūlymas vaikams, norintiems atlikti įvairius vaidmenis kasdieniame gyvenime. Pramogos leis jums atlikti vaidmenis nuo ankstyvo amžiaus ir atliks edukac..
22.81€
Be PVM:18.85€
Gamintojas: Classic World
Medinis Dėlionės Žaidimas Domino Su Classic World Transporto Priemonėmis. Spalvingas „Domino“ rinkinys su transporto priemonėmis. Tai puikus žaidimas visai šeimai. Patikrinkime, kas pirmiausia sutvarkys visas transporto priemones! SAVYBĖS: Spalvingas „Domino“ rinkinys su transporto priem..
11.59€
Be PVM:9.58€
Gamintojas: Classic World
CLASSIC WORLD medinis kačiukas su šiuo mielu mažu kačiuku vaikščioti tampa daug smagiau! Paimkite jį pasivaikščioti ir pamatysite, kad judėdamas jis sukels malonius barškėjimo garsus. Katė yra geriausia žmogaus draugė, ypač juoda! SAVYBĖS:  Vaikams nuo 12 mėnesių Medži..
28.51€
Be PVM:23.56€
Gamintojas: Classic World
Medinis Maišytuvas „Retro“ Iš CLASSIC WORLD yra puikus žaislas mažai namų šeimininkei, mėgstančiai kepti. Taip pat puikiai papildo virtuvės įrangą. Naudojant retro maišytuvą, visi maži kepiniai bus sėkmingi. Specialios rankenėlės dėka maišytuvo ašmenys pasisuka. SAVYBĖS: Rinkinį sudaro 4..
31.69€
Be PVM:26.19€
Gamintojas: Classic World
Medinis Pchanka Šuo Dalmatinas iš "Classic World" geriausiai parduodamas žaislas. Medinis vežimėlis - Dalmantinas yra puiki dovana vaikui nuo 10 mėnesių amžiaus. Šunų dydis buvo pritaikytas prie vaikų rankų dydžio, todėl naudojimas buvo lengvesnis ir patogesnis. Žaislas lavina daug naudingų vaiko įg..
9.03€
Be PVM:7.46€
Gamintojas: Classic World
Medinis saldumynų stendas Gražus „cupcake“ stovas iš „Classic World“ - puikus pasiūlymas vaikams, norintiems atlikti skirtingus vaidmenis kasdieniame gyvenime. Mūsų vaikas pagaliau galės vaidinti mažą konditerį.  SAVYBĖS:  Pagaminta iš natūralaus medžio. Nuostabus diza..
32.11€
Be PVM:26.54€
Gamintojas: Classic World
Medinis Skrudintuvas ''Classic World'' Stilingas medinis skrudintuvas, skirtas kūrybiškai gaminti maistą. Lavina pažinimo ir rankinius įgūdžius, kūrybiškumą, vaizduotę ir susižavėjimą patiekalų kūrimo pasauliu. Puikus vaikų virtuvės priedas. Gražiai pagamintas, saugus žaislas. SAVYBĖS:  ..
32.11€
Be PVM:26.54€
Gamintojas: Classic World
Medinis spalvotas „Domino“ 105 vnt Classic World Bears Rinkinyje yra 105 elementai iš šešių spalvų: natūralaus, oranžinio, rožinio, raudono, žalio ir mėlyno. Rinkinyje yra stačiakampės plytos, meškiuko formos plytos, sferos, cilindrinės plytos, kubo ir kubo formos kaladėlės, vartai su varpu, vartai ..
36.77€
Be PVM:30.39€
Gamintojas: Classic World
Medinis spalvotų formų rūšiavimo žaislas. „Classic World“ medinių formų rūšiuotojas iš tikrųjų taip pat yra žaislas, leidžiantis išmokti raidžių. Žaislas susideda iš daugiašalio skardinės su skylėmis ir įvairių formų kaladėlių, kurios turėtų būti dedamos į atitinkamas skylutes. Kaladėlių viduje yra ..
32.11€
Be PVM:26.54€
Gamintojas: Classic World
Medinis Sraigtasparnis Medinis, spalvingas sraigtasparnis yra puikus žaislas kiekvienam berniukui. Tai skatina vaizduotę ir gerina suvokimo bei koordinavimo įgūdžius. Rankiniu būdu varomas, įvairiaspalvis sraigtasparnis su besisukančiomis rotoriaus mentėmis. Medinis žaislas, tinkantis mažiausiems va..
9.26€
Be PVM:7.65€
Gamintojas: Classic World
Medinis Supamasis Arklys ''Classic World'' medinis supamasis arklys „Classic World“ yra puikus klasikinis žaislas, kurį turėtų turėti kiekvienas vaikas! Originalus paprasto stiliaus rokeris yra panašus į senus žaislus. Tokio tipo rokeriai daro didelę įtaką vaiko pusiausvyros jausmo vystymuisi - tai ..
70.45€
Be PVM:58.23€
Gamintojas: Classic World
Medinis traukiamasis pingvinas Žaislas „Penguin Pull“  puikiai tinka mažiesiems kurie, pradėdami vaikščioti. Dėl savo unikalaus judančio judesio efekto šis pingvinas tikrai skiriasi nuo bet kurio kito jūsų matyto traukiamojo žaislo! SAVYBĖS:  Pagaminta iš rankų darbo nat..
23.19€
Be PVM:19.16€
Gamintojas: Classic World
Medinis Vaisių Rinkinys ''CLASSIC WORLD'' Mediniai vaisiai, skirti pjaustyti ant garsaus „Classic World“ žaislų gamintojo, idealiai tinka darželiui ir namams. Žaislas taip pat gali būti naudojamas kaip galvosūkis. Rinkinys leis jūsų vaikui išsiugdyti įvairius įgūdžius, kurie bus naudingi vėliau gyve..
23.97€
Be PVM:19.81€
Gamintojas: Classic World
 Medinis Žaislinis Krokodilas Su Traukiančiais Garsais Su Virvele Classic World Pažvelk į šį krokodilą! Mielas, besišypsantis augintinis seks kūdikį visur, kur tik jis eis, tik laikydamas virvelę. Krokodilas ant traukimo ratų yra puikus žaislas vaikams nuo 12 mėnesių amžiaus. Tai padeda išmokti vaik..
20.81€
Be PVM:17.20€
Gamintojas: Classic World
Medinių Kaladėlių Rinkinys „Classic World“ mega blokų rinkinys iš daugybės skirtingų elementų rinkinio. Blokuose yra raidės, skaičiai, gyvūnai. Statybinės medžiagos yra begalinis malonumas ir mokymasis. SAVYBĖS: Vaikams nuo 12 mėnesių Gaminio matmenys 25x20x25 cm Pakuotės dyd..
46.08€
Be PVM:38.08€
Gamintojas: Classic World
Medinių vinių žaidimas su kūju. Įvairiaspalvis medinis suolas su vinimis. Tai puikus žaislas, leidžiantis praktikuoti akių ir rankų koordinaciją, tiksliau - rankų motoriką. Rinkinyje yra plaktukas ir 6 spalvoti kaiščiai. Smagumą galima apsunkinti pasukus suolą - tada jis priverstas sūpuotis kiekvien..
17.68€
Be PVM:14.61€
Gamintojas: Classic World
Medžiaginis Hamburgerio Rinkinys Classic World. Dabar jūsų vaikas gali vaidinti tikrą virėją ir paruošti savo pirmąjį mėsainį! Tai puikus rinkinys, skirtas komponuoti savo patiekalus ir sukurti artimą bendravimą su draugais ir šeimos nariais SAVYBĖS:  Vaikamss nuo 18 mėnesių Medžia..
22.81€
Be PVM:18.85€
Gamintojas: Classic World
Mokomasis žaislas su EKO raidėmis. Šis „2in1“ žaislas paskatins išmokti skaičiuoti ir mokytis raidžių. Puikiai tinka 3-4 metų vaikams. Stebuklingasis skaičių pasaulis taps suprantamas, logiškas ir įdomus. Visa tai, dėka medinio žaislo, kuris supažindins vaiką su sudėtingu matematikos pasauliu ir pad..
32.11€
Be PVM:26.54€
Gamintojas: Classic World
„Motoric Educational Spring“ klasikinis žaidimas didelė motorinė kilpa skirta vaikų vikrumui ir rankiniams įgūdžiams praktikuoti. Žaisdamas vaikas lavina formų ir spalvų suvokimą. Žaislas moko vaiko loginio mąstymo, kantrybės ir padeda atskirti pagrindines spalvas nuo geometrinių figūrų. SAVYB..
40.33€
Be PVM:33.33€
Gamintojas: Classic World
 „Las Classic World“ motorinis edukacinis žaislas. Didelė variklio kilpa skirta mankštinti pirštus. Žaisdamas vaikas lavina suvokimą ir rankinius įgūdžius. Žaislas moko vaiko loginio mąstymo, kantrybės ir padeda atskirti pagrindines formas ir spalvas. Metalinės spalvos strypeliai turi gražius medini..
41.42€
Be PVM:34.23€
Gamintojas: Classic World
Motorizuota Kilpa Autostrada "Classic World". Žaislas padeda vystyti gebėjimą mąstyti logiškai, rankų motoriką, kantrybę, gebėjimą atskirti spalvas ir formas. SAVYBĖS: Vaikams nuo 18 mėnesių Medžiaga: mediena Produkto matmenys 11 x 7,9 x 10,4 cm Pakuotės dydis 28,5 x 21..
46.08€
Be PVM:38.08€
Gamintojas: Classic World
Muzikos Instrumentas ''Castanets Classic World''  yra dar vienas puikus klasikinio pasaulio muzikinis žaislas. Šio tipo žaislai labai formuoja vaikų muzikinę klausą ir suteikia daug džiaugsmo. SAVYBĖS:  kastanetai yra geltonos, mėlynos, oranžinės ir rausvos spalvos žaislas pagamint..
6.57€
Be PVM:5.43€
Gamintojas: Classic World
NOHO'S ARK ECO Classic World žaislas SAVYBĖS:  Rūšiuojanti medinė Nojaus arka „Klasikinis pasaulis“ nuostabi medinė Nojaus arka su rūšiuotoju, panašiu į baržą. Rinkinyje yra gyvūnų figūrėlės, kurias kūdikis gali pritaikyti atitinkamoms formoms. Taip pat yra Nojus su savo partneriu. Rinkin..
35.80€
Be PVM:29.59€
Gamintojas: Classic World
Sraigtasparnis ''Classic World Construction Blocks'' Ekologiški žaislai skirti mažiausiems vaikams, pagaminti iš visiškai natūralių, biologiškai skaidžių ir hipoalergiškų medžiagų, dėl kurių jie yra 100% saugūs ir nekenksmingi ne tik pačiai aplinkai, bet ir jūsų vaikams. SAVYBĖS:  Rinkin..
27.47€
Be PVM:22.70€
Gamintojas: Classic World
Statybiniai blokai Firetruck Car Classic World Žaisliniai automobiliai vaikams yra klasikiniai žaislai, kurie visada ras savo entuziastų. Taip pat vaikai labai mėgsta ugniagesių ir gaisrinių automobilių temą, todėl daugelis berniukų nori tapti ugniagesiu. „Classic World“ automobilis yra puikus gaisr..
36.77€
Be PVM:30.39€
Rodoma nuo 1 iki 60 iš 76 (2 puslapių)