Meniu
Jūsų Krepšelis

Rolly Toys

Gamintojas: Rolly Toys
Minamas Traktorius John Deere. „Rolly Toys“ yra Vokietijos įmonė, kurią 1938 m. Įkūrė Franzas ir Rosa Schneideriai. Šiandien, praėjus daugiau nei 75 metams, šeimos verslą vis dar valdo ne mažiau įsipareigoję antroji ir trečioji kartos. Nuo pat pradžių Rolly Toys tikslas buvo suteikti džiaugsmą viso ..
316.04€
Be PVM:261.19€
Gamintojas: Rolly Toys
Pilkas žaislų vežimėlis vaikams „Rolly Toys“    SAVYBĖS:    Nuostabi dovana mažam sodininkui. Dabar jūsų vaikas gali padėti sodo darbuose. Smagu sujungti užimtus tėvelius sode ir mažą pagalbininką.   Puikus sodo namelio ar smėlio dėžės priedas. Ratuko keliamoji galia ..
80.24€
Be PVM:66.32€
Gamintojas: Rolly Toys
Priekaba Rolly Toys rollyTrailer JOHN DEERE. Priekaba skirta Rolly Toys traktoriams.  „Rolly Toys“ yra Vokietijos įmonė, kurią 1938 m. Įkūrė Franzas ir Rosa Schneideriai. Šiandien, praėjus daugiau nei 75 metams, šeimos verslą vis dar valdo ne mažiau įsipareigoję antroji ir trečioji kartos. Nuo p..
29.40€
Be PVM:24.30€
Gamintojas: Rolly Toys
„Rolly Toys rollyTrailer“ „John Deere Halfpipe“ priekaba. Prekę sudaro: atidaromos galinės pusės, didelis konteineris, dėžė. Dėka pritvirtintos strėlės dviašė priekaba Tinka visiems „Rolly Toys“ traktoriams su priekabos prikabintuvu „Rolly Toys“ yra Vokietijos įmonė, kurią 1938 m. Įkūrė Franzas ir R..
62.37€
Be PVM:51.55€
Gamintojas: Rolly Toys
Žalias „Rolly Toys“ John Deere pedalinis traktorius vaikams   „Rolly Toys“ traktorius ir jo privalumai: pavarų dėžė - dvi pavaros, veikiančios kaip dviračio pavaros + laisvas ratas rankinis stabdys galimybė įsigyti nuimamą priekabą kilnojamasis šaukštas kilnoj..
565.44€
Be PVM:467.31€
Gamintojas: Rolly Toys
Rolly Toys Pedalinis Traktorius su Priekaba ir Kaušu. Viena geriausių vaikų transporto priemonių rinkoje. Žaislinis traktorius „Junior“ yra daugelio mažų traktorių vairuotojų svajonė. Kruopščiai pagamintas, atkreipiant dėmesį į mažiausias detales. Nė vienas tikrasis ūkininkas tokių neniekintų. Vaiki..
281.98€
Be PVM:233.04€
Gamintojas: Rolly Toys
Raudonas „Rolly Toys“ traktorius vaikams su kibiru ir priekaba su pedalais yra aukščiausios kokybės originalus vokiečių produktas, kurio visa mechaninė sistema yra sukonstruota ir vaikui neprieinama.   Turi:      aukštos kokybės blizgi medžiaga, kurią lengva valyti.      nuimam..
165.13€
Be PVM:136.47€
Gamintojas: Rolly Toys
Vaikų traktorius „Rolly Toys“ su kibiru ir priekaba su pedalais yra aukščiausios kokybės originalus vokiečių produktas, kurio visa mechaninė sistema yra sukonstruota ir vaikui nepasiekiama.      Pagaminta pagal žinomos Austrijos kompanijos STEYR licenciją.      aukštos kokybės blizgi m..
156.46€
Be PVM:129.31€
Gamintojas: Rolly Toys
Sodo Vežymėlis Vaikams „Red Rolly Toys“      SAVYBĖS:      Guminės rankenos Ratuko keliamoji galia yra 15 kg Plastikinė pakrovimo dėžutė Metalinis rėmas Medžiaga, atspari oro sąlygoms ir UV spinduliams Matmenys: 77 L x 47 W x 3..
35.95€
Be PVM:29.71€
Gamintojas: Rolly Toys
Traktorius ''Rolly Toys '' su pedalais ir priekaba "Farmtrac Fiat Centenario"   SAVYBĖS:    "Rolly Toys" traktorius yra pagrindinė vokiečių transporto priemonė, kuri tarnaus jūsų vaikams daugelį metų. Tai puikus žaislas. Vaikiškas traktorius iš „Rolly Toys“ yra puikus pasirinkimas, j..
279.03€
Be PVM:230.61€
Gamintojas: Rolly Toys
Traktorius ''Rolly Toys'' su pedalais ir kaušu ''X-Track''        SAVYBĖS:        Didelis pedalinis traktorius skirtas vaikams nuo 3 iki 10 metų. Didžiausia transporto priemonė rinkoje! Dideli galiniai ratai    ..
533.01€
Be PVM:440.51€
Gamintojas: Rolly Toys
Traktorius „ROLLY TOYS“ „New Holland Bucket“ su pedalais. Traktoriuje yra:  priekinis kibiras, - pakeltas priekinis gaubtas, - sukimo priekinė ašis, - įmontuota grandininė pavara, - priekabos prikabinimas „Rolly Toys“ yra Vokietijos įmonė, kurija 1938 m. Įkūrė Franzas ir Rosa Schneideriai. Šiand..
199.66€
Be PVM:165.01€
Gamintojas: Rolly Toys
Traktorius ''Rolly Toys'' su kaušu ir priekaba ''New Holland'' traktorius, žemės ūkio žaislas su kaušu ir priekaba. SAVYBĖS:  Vaikams nuo 2,5 iki 5 metų Produkto matmenys 161 x 47 x 55 cm Pakuotės dydis 81,5 x 40 x 45 cm Svoris 10,6 kg ..
180.79€
Be PVM:149.42€
Gamintojas: Rolly Toys
Traktorius ''Rolly Toys Tractor'' su pedalais. Raudonas „Rolly Toys“ traktorius vaikams su pedalais yra aukščiausios kokybės originalus vokiečių produktas, kurio visa mechaninė sistema yra įmontuota ir nepasiekiama vaikui. Traktorius turi: reguliuojama kėdutė - kad žaislą galėtumėte pritaikyti pagal..
331.28€
Be PVM:273.78€
Gamintojas: Rolly Toys
Traktorius „CLAAS X-Trac Premium“ „Quiet Wheels“ „Rolly Toys“ su pedalais    SAVYBĖS:    Didelis pedalinis traktorius skirtas vaikams nuo 3 iki 10 metų. Didžiausia CLAAS berniukams rinkoje.    ..
550.94€
Be PVM:455.32€
Gamintojas: Rolly Toys
Vaikiškas Metalinis Vežimas ''Rolly Toys'' su dviejais ratais   SAVYBĖS:    Nuostabi dovana mažam sodininkui. Dabar jūsų vaikas gali padėti sodo darbuose. Smagu turėti mažą pagalbininką sode.     Puikus sodo namelio ar smėlio dėžės priedas Svorio riba:..
57.33€
Be PVM:47.38€
Gamintojas: Rolly Toys
„Rolly Toys“ vairas su garsu „Klakson“ traktoriui  Vairas tinka bet kokio tipo „Rolly Toys“ transporto priemonėms. „Rolly Toys“ yra aukščiausios kokybės originalus vokiečių produktas, kuris daugelį metų tarnaus jūsų vaikams ... žaislą maitina dvi 1,5 V AA LR6 baterijos. „Rolly Toys“ yra Vokietijos į..
15.86€
Be PVM:13.11€
Gamintojas: Rolly Toys
„Rolly Toys rollyTrailer“  „John Deere“ priekaba su siurbliu   SAVYBĖS:    Puikus žaislas sodininkui ir valytojai! Puikus bet kurio „Rolly Toys“ traktoriaus priedas. Kruopščiai pagamintas, atkreipiant dėmesį į mažiausias detales. Ši priekaba tinka visiems „ROLLY TOYS“ vilkikams...
73.82€
Be PVM:61.01€
Gamintojas: Rolly Toys
„Yellow Rolly Toys“ vežimėlis   SAVYBĖS:    Vežimėlis vaikams - „Rolly Toys“, galintis nešti tiek smėlį, tiek kaladėles, ir net kai ką daug sunkesnio. Ratuko keliamoji galia yra net 15 kg...
35.52€
Be PVM:29.36€
Rodoma nuo 1 iki 19 iš 19 (1 puslapių)