Meniu
Jūsų Krepšelis

SISSEL

Gamintojas: SISSEL
Masažinis pėdų kilimėlis Sissel® Step-Fit Pėdų masažavimo priemonė, skirta nuolat dirbančioms ir pavargusioms kojoms. Rytinis pėdų masažas ne tik pažadins Jus geros dienos pradžiai, stimuliuos pėdose esančius aktyviuosius taškus, bet ir suaktyvins įvairių organų veiklą Jūsų organizme. Naudodami ..
98.95€
Be PVM:81.78€
Masažuoklis SISSEL Spiky Twin Roller
Perkamiausia
Gamintojas: SISSEL
Masažuoklis SISSEL Spiky Twin Roller Masažuoklis skirtas raumenų įtampai sumažinti, gerina kraujotaką ir medžiagų apykaitą. Ypač tinka nugarai, sprandui, pėdoms masažuoti. Ilgaamžis. SAVYBĖS: Pagamintas iš kokybiško plastiko...
19.95€
Be PVM:16.49€
Gamintojas: SISSEL
Nugaros treniruoklis – masažuoklis SISSEL SpineFit SpineFit – viena priemonė nugaros treniruotėms ir relaksacijai. Gali būti naudojamas tiek grupinėms treniruotėms, tiek individualiai terapijai. Sportinis krepšys yra pripildytas 28 kamuoliukais, kurie yra optimaliai išdėstyti dvejomis eilėmis ir..
78.95€
Be PVM:65.25€
Gamintojas: SISSEL
Pagalvėlė kaklo raumenų atpalaidavimui Sissel®  Poilsis ir masažas viename!  Dėl ergonomiškų pagalvėlės formų galite patogiai uždėti kaklą ant pagalvėlės ir atsipalaiduoti nuo pirmos sekundės.   SAVYBĖS: Kaklo raumenų atpalaidavimas Veiksmingas minkštųjų audinių masažas..
14.85€
Be PVM:12.27€
Gamintojas: SISSEL
Pilates kojinės SISSEL juodos Pirštuotos Pilates kojinės. Kojinių padas yra su guminiais taškučiais, kad neslystų. SAVYBĖS: Dydis S/M (35-37). Dydis L/XL (40-42). Sudėtis: 85% medvilnė, 13% poliesteris. Juodos spalvos...
11.95€
Be PVM:9.88€
Gamintojas: SISSEL
SISSEL treniruoklis plaštakai kiaušinio formos žalias kietas Malonus liesti kiaušinio formos treniruoklis, skirtas rankos reabilitacijai, pirštams, plaštakai ir dilbiui mankštinti bei raumenims stiprinti. Treniruoklis nepraranda savo formos. Komplekte pratimų knygelė. Galima pasirinkti iš keturi..
6.95€
Be PVM:5.74€
Gamintojas: SISSEL
SISSEL treniruoklis plaštakai kiaušinio formos mėlynas vidutinio kietumo Malonus liesti kiaušinio formos treniruoklis, skirtas rankos reabilitacijai, pirštams, plaštakai ir dilbiui mankštinti bei raumenims stiprinti. Treniruoklis nepraranda savo formos. Komplekte pratimų knygelė. Galima pasirink..
6.95€
Be PVM:5.74€
Gamintojas: SISSEL
SISSEL treniruoklis plaštakai kiaušinio formos oranžinis labai kietas Malonus liesti kiaušinio formos treniruoklis, skirtas rankos reabilitacijai, pirštams, plaštakai ir dilbiui mankštinti bei raumenims stiprinti. Treniruoklis nepraranda savo formos. Komplekte pratimų knygelė. Galima pasirinkti ..
6.95€
Be PVM:5.74€
Gamintojas: SISSEL
SISSEL treniruoklis plaštakai kiaušinio formos rožinis minkštas Malonus liesti kiaušinio formos treniruoklis, skirtas rankos reabilitacijai, pirštams, plaštakai ir dilbiui mankštinti bei raumenims stiprinti. Treniruoklis nepraranda savo formos. Komplekte pratimų knygelė. Galima pasirinkti iš ket..
6.95€
Be PVM:5.74€
Rodoma nuo 1 iki 9 iš 9 (1 puslapių)