Meniu
Jūsų Krepšelis

TEETER

Gamintojas: TEETER
Inversinis Stalas TEETER FitSpine LX9 sukurtas taip, kad suteiktų jums geriausią komfortą, saugumą ir palengvintų nugaros skausmus. Lygus FlexTech™ atlošas ir lanksti 8 taškų plūduriuojanti pakabos sistema užtikrina gilesnį viso kūno tempimą, kad galėtumėte atsipalaiduoti ir sumažinti įtampą per kel..
669.95€
Be PVM:553.68€
Gamintojas: TEETER
Atnaujinkite savo inversijos praktiką, kad maksimaliai sumažintumėte nugaros skausmą su FitSpine X3 inversiniu stalu. Lygus FlexTech™ atlošas ir lanksti 8 taškų plūduriuojanti pakabos sistema užtikrina gilesnį viso kūno tempimą, kad galėtumėte atsipalaiduoti ir sumažinti įtampą per kelias minutes. U..
796.00€
Be PVM:657.85€
Gamintojas: TEETER
Universali nugaros atrama ir tiesios laikysenos įrankis   Nuraminkite pavargusią, skaudančią nugarą su Teeter Core Restore – daugiafunkcine juosmens atramos priemone, kuri padeda sumažinti nugaros skausmą gerindama laikyseną, raumenų tonusą ir koordinaciją. „Core Restore“ yra vienintelė juos..
35.00€
Be PVM:28.93€
Gamintojas: TEETER
Skersinis Prisitraukimams ir Inversijai TEETER EZ-Up Rack tai Universalus TRENERIS Inversijos platforma – ištieskite ir sustiprinkite stuburą ir apatinę nugaros dalį apversdami su TEETER Gravitaciniais Batais (parduodami atskirai)   Teeter EZ-Up Inversion ir Chin-Up Rack paverčia bet kok..
125.00€
Be PVM:103.31€
Rodoma nuo 1 iki 4 iš 4 (1 puslapių)