Meniu
Jūsų Krepšelis

Viga Toys

Gamintojas: Viga Toys
"Viga Toys'' Medinių karoliukų dėlionė    SAVYBĖS:    Žaidimas susideda iš karoliukų išdėstymo vertikaliai ant pagaliukų, kaip parodyta pridedamuose šablonuose. Iš viso medinėje dėžutėje, sukurtoje kaladėlėms laikyti, rasime 72 skirtingų spalvų karoliukus, 19 šablonų, 10 lazdelių, 2 ..
51.10€
Be PVM:42.23€
Gamintojas: Viga Toys
"Viga" Mediniai edukacinis abacus    SAVYBĖS:    Medinė edukacinė abacus Żabka iš „Viga“ yra vienas iš pagrindinių žaislų, kurie leis jūsų vaikui patekti į įdomių ir kūrybingų žaidimų pasaulį. Abakas supažindins jūsų vaiką su įdomiais žaidimais ir padės išmokti matematikos pagrindų. ..
53.35€
Be PVM:44.09€
Gamintojas: Viga Toys
''Viga Zabka'' žaisliukas    SAVYBĖS:    Didinamasis stiklas vaikams su mielos žalios varlės atvaizdu. Jos dėka vaikas apytiksliai galės pamatyti pasaulį!..
5.38€
Be PVM:4.45€
Gamintojas: Viga Toys
''Viga'' matematinės edukacinės medinės lazdelės, skirtos mokytis skaičiuoti   SAVYBĖS:    Medinės lazdelės, skirtos išmokti skaičiuoti iš „Viga“, yra vienas iš pagrindinių žaislų, kurie leis jūsų vaikui patekti į įdomių ir kūrybingų žaidimų pasaulį tiek darželyje, tiek namuose...
34.40€
Be PVM:28.43€
Gamintojas: Viga Toys
''Viga'' medinis vištos formos traukinus    SAVYBĖS:    Višta su viščiukais ant virvelės iš „Viga“ yra žaislas, kuris taps pagalba vaikams, kurie pradeda žengti pirmuosius žingsnius.  ..
17.93€
Be PVM:14.82€
Gamintojas: Viga Toys
''Viga'' sraigės formos medinis žaislas   SAVYBĖS:    Medinis galvosūkis susideda iš 26 spalvotų medinių elementų, kiekviename iš jų yra skirtinga abėcėlės raidė ir juos reikia sujungti teisinga tvarka. Spalvinga sraigė džiugina akį ir skatina žaisti.   Dėlionė buvo nulakuota..
12.51€
Be PVM:10.33€
Gamintojas: Viga Toys
''Zoo Puzzle Viga Toys'' medinis galvosūkis    SAVYBĖS:    Mediniai kubeliai „Zoo Viga Toys“ 4 kaladėlės iš garsaus žaislų gamintojo „Viga Toys“ vaikams nuo 2 metų, idealiai tinka darželiui ir namams.  ..
11.34€
Be PVM:9.37€
Gamintojas: Viga Toys
„Viga Wooden Puzzle“ Dėlionė dėlionės leidžia sujungti šešias mielo mažo meškiuko, skirtingos nuotaikos ir drabužių mergaitės nuotraukas. Žaislas, be linksmybių, skatina rankinius ir loginio mąstymo įgūdžius, taip pat moko atpažinti emocijas. SAVYBĖS:  Rinkinyje yra 18 galvosūkių, iš kur..
9.03€
Be PVM:7.46€
Gamintojas: Viga Toys
„Horse Viga Toys“ arkliuko formos medinis žaidimas  su pertvaromis ir įrankiais Žirgas iš „Viga“ yra vienas iš pirmaujančių žaislų, kuris leis jūsų vaikui patekti į įdomių ir kūrybingų žaidimų pasaulį. Žaidimas aprūpintas medinėmis pavaromis ir supintas karoliukais ant vielos. Karoliukus galima išme..
56.93€
Be PVM:47.05€
Gamintojas: Viga Toys
Daržovių pjovimo rinkinys „Viga“ žaislų rinkinys „Viga Toys Daržovės“ yra puikus žaislas, kuris žaisdamas sužadins vaiko vaizduotę, mėgdžiojant tėvus. Jūsų mažylis gali paruošti valgį - kaip ir jūs! SAVYBĖS:     ..
21.07€
Be PVM:17.41€
Gamintojas: Viga Toys
Dėlionė Su Skaičiais ''Viga''   SAVYBĖS:    Po kiekvienu skaičiumi yra paveikslėlis, kuriame nurodoma jų išdėstymo tvarka   Žaislas moko vaiką skaičiuoti, loginio mąstymo, kantrybės ir padeda atskirti pagrindines formas..
10.28€
Be PVM:8.50€
Gamintojas: Viga Toys
Didelė magnetinė dvipusė piešimo lenta „Viga“      SAVYBĖS:    Didelė dvipusė „Viga Toys“ piešimo lenta. Viena lentos pusė skirta piešti kreida, kita - piešti flomasteriu.  ..
102.65€
Be PVM:84.83€
Gamintojas: Viga Toys
Didelis Lėlių Namelis    SAVYBĖS:   Medinis bendrovės „Viga“ namas yra puiki dovana, kuri patiks kiekvienam vaikui. Nuostabi 2 aukštų vila, kurioje gyvena dvi lėlės, bus puiki dovana tiek berniukui, tiek mergaitei. Ekologiškame name yra atidaromas stogas, pro kurį galima pažvelgti į ..
102.65€
Be PVM:84.83€
Gamintojas: Viga Toys
„Viga“ didžiųjų raidžių lentelė. Rašymo šablonas yra puiki pagalba, padedanti vaikui išmokti abėcėlės, taip pat praktikuoti rankų ir akių koordinaciją bei vikrumą. Žaidimas susideda iš raidžių piešimo specialiu mediniu rašikliu, kuriam padeda lentos grioveliai. Dėl to vaikas daug labiau pasitiki raš..
26.41€
Be PVM:21.83€
Gamintojas: Viga Toys
Didžiulė Medinė Geležinkelio Stotis Rain Viga Toys. Didžiulė medinė geležinkelio stotis 49 elementai. Rinkinį sudaro: 2 eilės (keleivių ir prekių), takeliai, 2 pastatai, 2 ženklai, 2 medžiai, 3 kelio ženklai, 3 automobiliai, 4 vežimėliai, 2 tiltai, 2 vėžės jungikliai. Mediniai elementai buvo lakuoti..
71.28€
Be PVM:58.91€
Gamintojas: Viga Toys
Didžiulė Medinė Geležinkelio Stotis „Train Viga Toys“. „Vigos“ didžiulė „Wooden Huge“ geležinkelio stoties 39 elementai yra vienas iš pirmaujančių žaislų, kurie tarnaus ilgą laiką ir suteiks jūsų vaikui daugelį metų įdomios ir kūrybingos linksmybės. Dėl tokios eilės vaikas gali susikurti savo žaidim..
53.35€
Be PVM:44.09€
Gamintojas: Viga Toys
„Viga Wooden Toolbox Building Blocks“ dirbtuvės spalvingame statybinių blokų rinkinyje yra 23 elementai. Šis žaislas puikiai tinka dovanai. Varžtai, dangteliai, poveržlės, pirmieji įrankiai, išilginiai konstrukcijos elementai - yra daugybė galimybių žaisti, kurti ir susukti naujus modelius, viskas p..
25.54€
Be PVM:21.11€
Gamintojas: Viga Toys
Diržas Su Mediniais Įrankiais ''Monter Viga''  Patogiame, patogiame dirže yra 7 aksesuarai, būtini mažam „pasidaryk pats“ entuziastui. Komplekte yra: plaktukas, liniuotė, plokščias raktas, replės, atsuktuvas,du varžtai su veržlėmis./ SAVYBĖS:  lakuota mediena, dažyti vaikams tinkamais, r..
17.89€
Be PVM:14.78€
Gamintojas: Viga Toys
Drambliuko Formos Žaisliukas "Viga Sensor' Žaislas leis jums ugdyti vaiko muzikinį jautrumą, tuo pačiu suteikiant jam daug linksmybių ir džiaugsmo. Malūno ratas su kamuoliukais, kuris privers vaiką nusišypsoti kiekvienu sukimu. Spalvoti kamuoliukai sutelks vaiko regėjimą ir paskatins jį toliau žaist..
84.74€
Be PVM:70.03€
Gamintojas: Viga Toys
Dviejų Aukštų Medinis Ūkis ''Viga Toys'' Medinis spalvingas dviejų aukštų ūkis iš „Viga“ yra vienas iš pagrindinių žaislų, kurie leis vaikui patekti į įdomių ir kūrybingų žaidimų pasaulį. Pastate yra patogios rankenos, kad vaikas žaislą galėtų pasiimti bet kur. Rinkinyje taip pat yra 6 tikroviški ūk..
39.83€
Be PVM:32.91€
Gamintojas: Viga Toys
„VIGA“ edukacinė piramidė - Baltasis lokys B.  Ar norėtumėte išmokyti savo vaiką mąstyti kūrybiškai ir tuo pačiu lavinti jutimo įgūdžius? „Baltojo lokio“ piramidė yra naujas žinomo „Viga“ prekės ženklo pasiūlymas ir tuo pačiu geriausias mokomasis žaislas ankstyvoje kūrimo stadijoje. Graži pastelinė ..
15.47€
Be PVM:12.79€
Gamintojas: Viga Toys
 „Viga“ edukacinis medinis labirintas. Medinis edukacinis labirintas. Gražios medinės figūros, tokios kaip drugelis, sraigė, boružėlė, dedamos ant metalinių spalvos strypų, kuriuos vaikas gali bet kokiu būdu judėti, tuo pačiu tiksliai atlikdamas pirštų ir rankų judesius. Be to, žaislo pagrindas yra ..
31.35€
Be PVM:25.91€
Gamintojas: Viga Toys
Edukacinis Sensorinis Krokodilas „Viga Sensor" Pirmasis elementas yra krokodilo galva. Čia mažylis ras labirintų, per kuriuos reikia ranka nuvesti elementus į tam skirtas vietas. Be to, rasime svirčių, kurios privers mūsų krokodilo akis judėti! Ratus galima laisvai judinti, ieškant naujų išdėsty..
228.59€
Be PVM:188.92€
Gamintojas: Viga Toys
Ferma Su Medinėmis Figūromis "Viga"  rinkinys, kurį sudaro 6 elementai - medinės figūros: ūkininkas, medis, arklys, ūkio pastatas, traktorius, karvė ir arklys. Rinkinį galima naudoti kaip savarankišką žaislą, jis taip pat gali būti naudojamas kaip kitų ūkių ar kaladėlių priedas. SAVYBĖS:  ..
9.41€
Be PVM:7.78€
Gamintojas: Viga Toys
„Viga“ figūrų rinkinys - policija  rinkinys, susidedantis iš 6 elementų - policijos nuovados, dviejų policijos automobilių, šuns, policininko ir nusikaltėlio. Rinkinį galima naudoti kaip savarankišką žaislą, jis taip pat gali būti naudojamas kaip eilės priedas, kiti rinkiniai ar kaladėlės. SAVYB..
9.96€
Be PVM:8.23€
Gamintojas: Viga Toys
„Viga“ figūrų rinkinys. Priešgaistrinė tarnyba „Viga“ kompanijos rinkinys, kurį sudaro 6 elementai - hidrantas, gesintuvas, sraigtasparnis, gaisrinė mašina, gaisrinė ir ugniagesys. Rinkinį galima naudoti kaip savarankišką žaislą, jis taip pat gali būti naudojamas kaip eilės priedas, kitiems rinkinia..
9.96€
Be PVM:8.23€
Gamintojas: Viga Toys
„Wooden Blocks'' galvosūkio dėlionė mediniau kubai „Viga Toys Zoo 9“ elementai iš bendrovės „Viga“ Rinkinyje yra 9 plytos su spalvingomis nuotraukomis, vaizduojančiomis įvairius laukinius gyvūnus, tokius kaip: žirafa, dramblys, liūtas, zebras. SAVYBĖS:  Vaikams nuo 2 metų ..
20.58€
Be PVM:17.01€
Gamintojas: Viga Toys
„VIGA PolarB“ garažas su sraigtasparniu ir automobiliais Gražus medinis garažas su priedais. Unikalus gerbiamo medinių žaislų gamybos lyderio - „Viga Toys“ - projektas. Skirta vaikams nuo 3 metų. Būtinas daiktas kiekviename berniuko kambaryje. Puiki dovana daugeliui progų. SAVYBĖS:  Gara..
44.38€
Be PVM:36.68€
Gamintojas: Viga Toys
Greitosios Pagalbos Automobilis "Viga Wooden" Puikus „Viga“ produktas, palaikys mažylio vystymąsi. Smagus dalykas yra medinių kaladėlių derinimas ir sujungimas bei greitosios medicinos pagalbos įrengimas iš jų. Po sulankstymo mažylis gali mėgautis transporto priemone, kurioje sumontuoti judantys rat..
13.46€
Be PVM:11.12€
Gamintojas: Viga Toys
Įrankių Dėklas ''Viga Toys'' Medinė įrankių dėžutė yra vienas iš pirmaujančių žaislų, leidžiančių jūsų vaikui patekti į įdomių ir kūrybingų žaidimų pasaulį. Tai puiki dovana mažam „pasidaryk pats“ entuziastui. Rinkinį sudaro: atsuktuvas, plaktukas, veržliaraktis, veržliarakčio reguliuojamas raktas ,..
46.57€
Be PVM:38.48€
Gamintojas: Viga Toys
''Viga Toys'' išmoko rašyti mažų raidžių šabloną. Jei jūsų vaikas jaučiasi pasirengęs išmokti raides, skaityti ir rašyti, padėkite jam šiame iššūkyje, naudodamiesi didele „Viga Toys“ pagalba! Bendrovės švietimo lentos yra puikus patogumas žinių ištroškusiems mažyliams. Vaikai, naudodamiesi šiomis le..
26.75€
Be PVM:22.11€
Gamintojas: Viga Toys
VIGA jutiklių lenta, skirta išmokti skaičiuoti. Vienas įdomiausių žaislų, kuris supažindina vaiką su skaičių pasauliu. Jie sužadins smalsumą ir paskatins išmokti skaičiuoti. Labirintas su daugybe skaičių, kuris žaidžiant išmoko vaiką pirmųjų matematinių operacijų. SAVYBĖS:  Perkėlus skai..
57.84€
Be PVM:47.80€
Gamintojas: Viga Toys
„Viga Toys“ jutiminis meškiukas „Viga“ jutiminė manipuliavimo lenta „Miś“ yra vienas iš pagrindinių žaislų, kurie leis jūsų vaikui patekti į įdomių ir kūrybingų žaidimų pasaulį. Ši didelė medinė lenta siūlo keletą rūšių užsiėmimų: Vaikas, tinkamai sukdamas varžtus, mankština pirštų judrumą. Du spalv..
93.68€
Be PVM:77.42€
Gamintojas: Viga Toys
„Viga“  Lėktuvo Formos Sensorinė Edukacinė Lenta Viga „Viga XL“ lėktuvas yra medinis daugiafunkcis sieninis žaislas. Visumą sudaro 5 elementai, kurie sujungiami į lėktuvą. Kiekvienas elementas suteiks vaikams skirtingo pobūdžio veiklą. Čia randame labirintą, persipynimą (variklio kilpą), mini skaidr..
223.69€
Be PVM:184.87€
Gamintojas: Viga Toys
Magnetinė lentelė ''Viga'' drugelio formos. Medinė lenta su mielo drugelio atvaizdu suteiks vaikams daug linksmybių. Žaislą reikia pritvirtinti ant sienos tinkamame vaiko aukštyje ir žaidimas gali prasidėti! Drugelio viduje esantis magnetinis labirintas užpildytas spalvotais kamuoliukais - raudonais..
76.60€
Be PVM:63.30€
Gamintojas: Viga Toys
''Viga'' Magnetinė medinė lėlė yra puiki pramoga kūrybinių žaidimų mėgėjams, kuriame turite aprengti merginą skirtingais drabužiais. SAVYBĖS:  Pagaminta iš patvarios ir ekologiškos medžiagos. Spalvingi elementai paskatins kiekvieną mažylį žaisti. Rinkinyje yra net 39 elementa..
21.51€
Be PVM:17.78€
Gamintojas: Viga Toys
''Viga'' boružėlės magnetinis labirintas kūrybinis magnetinis labirintas, esantis boružėlės pavidalu. Linksma ladybug, kviečianti tyrinėti savo sparnus. Baterijos gale yra labirintas su kamuoliukais, kurį dviem būdais galima nukreipti per visą labirintą. SAVYBĖS:  Vaikams nuo 18 mėn..
17.89€
Be PVM:14.78€
Gamintojas: Viga Toys
Magnetinis „Viga“ kalendorius    SAVYBĖS:    Rinkinyje yra 75 magnetinės plokštelės, kurių dėka jūsų vaikas sužinos datas, dienas, mėnesius, metų laikus, taip pat orų rūšis ir užsiėmimus. Laikrodžio rodyklės yra kilnojamos. Magnetinis kalendorius yra puikus mokomasis žaislas.   ..
41.69€
Be PVM:34.46€
Gamintojas: Viga Toys
Medinė Automobilių Čiuožykla ''Viga'' ''PolarB''   SAVYBĖS:    Vaikai mėgsta automobilius ir turi didžiulę jų kolekciją. Tačiau laikui bėgant mūsų vaikai pradeda nuobodžiauti. Ar galima to išvengti? Šiuo tikslu buvo sukurta medinė čiuožykla automobiliams. Tai puikiai praturtina links..
34.02€
Be PVM:28.11€
Gamintojas: Viga Toys
"Viga" Medinė daugybos lentelė  Matematika yra labai sunkus dalykas, kuris gali būti problemiškas. Mokomieji žaislai yra puikus būdas išmokti daugybos lenteles. Jų pagalba yra neįkainojama. „Viga Toys“ daugybos lentelė yra puikus žaislas, leidžiantis mokytis labai lengvai ir efektyviai. Žaislas susi..
31.37€
Be PVM:25.92€
Gamintojas: Viga Toys
„Viga Toys“ medinė dėlionė „Balansuojantis dramblys“ Medinis balansuojančio dramblio galvosūkis iš „Viga“ yra vienas iš pirmaujančių žaislų, kuris leis jūsų vaikui patekti į įdomių ir kūrybingų žaidimų pasaulį darželyje ir namuose. SAVYBĖS:  Vaikams nuo 3 metų Medžiaga..
17.93€
Be PVM:14.82€
Gamintojas: Viga Toys
 „Cockerel“ 3D medinė dėlionė  "Kogucik“ iš „Viga“ yra vienas iš pirmaujančių žaislų, kuris tarnaus ilgą laiką ir suteiks jūsų vaikui daugelį metų įdomių ir kūrybingų linksmybių. Medinis galvosūkis susideda iš 26 spalvotų medinių elementų, kiekviename iš jų yra skirtinga abėcėlės raidė, ir jūs turit..
11.61€
Be PVM:9.60€
Medinė Dėlionė Farm Viga Toys Medinė Dėlionė Farm Viga Toys
Perkamiausia
Gamintojas: Viga Toys
„Farm Viga Toys“ medinė dėlionė. Rinkinyje yra 8 galvosūkiai. Galvosūkiai turi rankenas, kurių dėka mažylis galės juos pasiimti ir lengvai padėti. Visa tai yra pagaminta iš lakuotos medienos, dažytos ryškiomis, saugiomis vaikams spalvomis. SAVYBĖS:  Vaikams nuo 18 mėnesių ..
11.17€
Be PVM:9.23€
Gamintojas: Viga Toys
„Viga Toys“ medinė dėlionė. Mediniai galvosūkiai rėmelyje iš „Viga“ yra vienas iš pagrindinių žaislų, kurie leis jūsų vaikui patekti į įdomių ir kūrybingų žaidimų pasaulį. Jūsų vaiko užduotis yra įdėti spalvotas detales į atitinkamą lentą. Paprastos formos, mielos nuotraukos, gražios spalvos pritrau..
89.21€
Be PVM:73.73€
Gamintojas: Viga Toys
''VIGA'' Medinė edukacinė piramidė - „PolarB Sorter“ -Vaiko užduotis yra sudėtikaladėles, kurios yra skirtigų spalvų gyvūnų figūros ir įspausti jas į reikiamą skylę.Visa "POLAR BEAR" žaislų serijai suprojektuota "VIGA", kad atitiktų tėvų ir vaikų lūkesčius. SAVYBĖS:   Pagaminta iš lakuot..
22.36€
Be PVM:18.48€
Gamintojas: Viga Toys
„Kulodron“ medinė kamuoliukų trasa. „Kulodrom“ pastatas, kurį sudaro aukštos kokybės mediniai, natūralūs kaladėlės, mūsų mažiesiems architektams siūlo daugybę kūrybingų ir išradingų linksmybių galimybių. Rinkinyje yra 10 kortelių, kuriose pavaizduoti pilkapio nustatymų deriniai, su skirtingais sunku..
52.90€
Be PVM:43.72€
Gamintojas: Viga Toys
Medinė Lėlių Namelis "Viga Toys" yra vienas iš pirmaujančių žaislų, leidžiančių jūsų vaikui patekti į įdomių ir kūrybingų žaidimų pasaulį. Dviejų aukštų vila vaikui nuo 3 metų padės lavinti vaiko vaizduotę, kuris žaisdamas kartu sugebės atlikti vaidmenis ir papildomai sustiprins integraciją su kitai..
102.65€
Be PVM:84.83€
Gamintojas: Viga Toys
Medinė lenta rašymui. Pakabinkite „Viga Toys“ sieninę lentą ant sienos ir sukabinkite vieną iš galimų šablonų. Galime rinktis iš įvairių perdangų. Be kita ko, galime praktikuoti raides, skaičius, figūras ir gyvūnus. Žaislas lavina motoriką, lavina vaiko vikrumą, taip pat gerina mažų vaikų rankų jude..
35.42€
Be PVM:29.27€
Gamintojas: Viga Toys
„Viga“ medinė lentelė su drabužiais. 4 „Viga“ sienų plokščių rinkinys, kuris padės vaikams mankštinti mažąsias  rankas ir pirštus, bei paruoš juos savarankiškam apsirengimui.  Yra 4 lentos su įvairiais drabužiais ir aksesuarais. Rožinė suknelė - čia kiekvienas mažylis išmoks užsegti ir atsegti sagas..
132.24€
Be PVM:109.29€
Gamintojas: Viga Toys
Medinė Lovelė Lėlei ''Viga''    SAVYBĖS:    Medinę lovelę iki 50 cm dydžio lėlėms sukūrė garsus medinių žaislų gamintojas „Viga Toys“, skirtas vaikams nuo 18 mėnesių, ir tai tikrai bus puikus bet kokių lėlių aksesuarų priedas.   Medinė „Viga“ lovelė yra puiki dovana, kuri jūs..
53.31€
Be PVM:44.05€
Gamintojas: Viga Toys
''Viga'' medinė magnetinė ūkio lenta SAVYBĖS:  Rinkinyje yra 9 plytos su magnetiniu tašku. Žaislas palaiko regos ir motorikos koordinaciją. Lentos dėka vaikas pažįsta kaime gyvenančius gyvūnus. Žaislas pagamintas iš aukščiausios kokybės medienos, padengtas vaikams saugi..
12.99€
Be PVM:10.74€
Gamintojas: Viga Toys
Medinė Maitinimo Kėdė Lėlei ''Viga''.  SAVYBĖS:  Vaikams nuo 12 mėnesių Medžiaga: mediena Rožinės spalvos Produkto matmenys 25,5 x 25 x 47 cm Indeksas: 59512..
44.87€
Be PVM:37.08€
Gamintojas: Viga Toys
Medinė Pjaustymo Lentelė ''Viga Toys''. Saugus ir kūrybiškas medinių vakarienių rinkinys, skirtas pjaustyti ant padėklo, susidedančio iš gabalų, sujungtų kartu su „Viga“ „Velcro“, yra vienas iš pirmaujančių žaislų, kuris tarnaus ilgą laiką ir suteiks jūsų vaikui daugybę metų įdomios ir kūrybingos li..
15.64€
Be PVM:12.93€
Gamintojas: Viga Toys
„Viga Toys“ medinė skalbimo mašina. Vaikai mėgsta mėgdžioti suaugusiųjų elgesį, todėl buitinė technika dažnai tampa mėgstamu žaislu. Vertinamas medinių žaislų gamintojas „ Viga Toys“ prekės ženklas pateisino jauniausiųjų lūkesčius. Geltona skalbimo mašina su atidaromu būgnu ir besisukančiomis ranken..
121.93€
Be PVM:100.77€
Gamintojas: Viga Toys
''Viga'' medinė staklių audimo dirbtuvė. „Viga Toys“ medžio staklių dirbtuvės rinkinys yra puiki idėja vaikams žaisti. Žaidimas padės jiems lavinti kūrybinį mąstymą ir rankinius įgūdžius. Smagu yra sukurti gražius audinius su staklėmis! SAVYBĖS: Komplekte yra medinės staklės, 3 spalvoti ..
37.62€
Be PVM:31.09€
Gamintojas: Viga Toys
Medinė Statybų Aikštelė ''Viga'' su priedais   SAVYBĖS:    Rinkinyje yra 3 statybininkų figūrėlės, savivartis, kranas ir statybinės medžiagos. Pramogos leidžia jums naudotis motorika, bendravimu, kūrybiškumu ir vaizduote.   Žaislas puikiai tinka keliems vaikams, jo dėka m..
40.36€
Be PVM:33.35€
Gamintojas: Viga Toys
''Viga Toys'' medinė transporto dėlionė yra vienas iš pirmaujančių žaislų, kuris pasitarnaus ne tik kaip tradicinis galvosūkis, bet ir leis vaikui praktikuoti rankinius įgūdžius ir atpažinti transporto priemonės formas. Toks žaidimas vaikui nuo 18 mėnesių padės formuoti rankų judesių tikslumą ir pag..
9.41€
Be PVM:7.78€
Gamintojas: Viga Toys
Medinė Vaikiška Gitara ''Viga''   SAVYBĖS:    Išmokti groti bus smagu ir padės išsiugdyti talentą. Žaislas yra tikros klasikinės gitaros atspindys, dėl kurio mažasis menininkas labiau norės pradėti mokytis. Grojimas gitara teigiamai veikia mažylių vystymąsi bendraujant su muzika ..
34.48€
Be PVM:28.50€
Gamintojas: Viga Toys
Medinė vaisių dėlionė „Viga Toys Puzzle“  pasitarnaus ne tik kaip tradicinis galvosūkis, bet ir leis vaikui praktikuoti rankinius įgūdžius ir atpažinti transporto priemonės formas. Toks žaidimas vaikui nuo 18 mėnesių padės formuoti rankų judesių tikslumą ir pagerins akių ir rankų koordinaciją. Spalv..
10.30€
Be PVM:8.51€
Gamintojas: Viga Toys
''Viga Toys'' medinė jūros dėlionė garsaus žaislų gamintojo „Viga Toys“ kaladėlės vaikams nuo 2 metų, idealiai tinka darželiui ir namams. SAVYBĖS:  Gaminio matmenys 90 x 90 x 45 mm  ..
11.21€
Be PVM:9.27€
Rodoma nuo 1 iki 60 iš 169 (3 puslapių)