Meniu
Jūsų Krepšelis

Wader Quality Toys

Gamintojas: Wader Quality Toys
3 aukštų automobilių stovėjimo aikštelė „Wader QT ARAL“. Sensacingas 3 aukštų garažas iš garsios „ WADER Quality Toys“ kompanijos. „Wader“ produktų dėka kiekvienas vaikas gali susikurti savo mažą pasaulį. Sekant realaus gyvenimo pavyzdžiais ir šiek tiek fantazijos, prieš akis ims formuotis puikios i..
81.47€
Be PVM:67.33€
Gamintojas: Wader Quality Toys
Betono Maišyklė ''Wader QT Garden''. Sensacinga betono maišyklė suteiks jūsų vaikui valandų valandas linksmybių smėlio dėžėje. Produktas pagamintas iš aukščiausios kokybės medžiagos. Tinka žaisti su vandeniu ir smėliu. Sukurta tam, kad atspindėtų tikrą mašiną. Puikiai tinka aktyviai praleisti laiką ..
93.15€
Be PVM:76.99€
Gamintojas: Wader Quality Toys
''WADER QT Carmen'' valymo tarnyba. Gerbiamos bendrovės „ Wader QT“ skalbimo mašina su valymo priedais yra puikus žaislas vaikams, noriai mėgdžiojantiems savo tėvus. Žaislo dėka vaikai gali lengvai žaisti namuose ir sužaisti daug įdomių scenų. Žaislas lavina vaizduotę ir moko pagrindinių namų ruošos..
67.55€
Be PVM:55.83€
Gamintojas: Wader Quality Toys
Ekskavatorius ''Wader QT ConsTruck''   SAVYBĖS:    „ConsTruck“ serijos statybinės transporto priemonės vaikinus žavi nuo mažens. Dėl garsios „ Wader“ kompanijos transporto priemonių mažasis statybininkas gali sėsti prie savo pirmosios statybinės mašinos vairo. Puiki dovana bet kokiai..
20.81€
Be PVM:17.20€
Gamintojas: Wader Quality Toys
Elektroninė Vejapjovė ''Wader QT''. Sensacinga „Red Mower“ iš žinomos ir gerbiamos kompanijos „Wader QT“ yra idealus pasiūlymas mažiems sodininkams po 12 mėnesių amžiaus. Žaislas turi mechanizmą, imituojantį tikros žolės pjovimo garsus. Be to, jame yra surinkimo šepečiai, didelis krepšelis ir mažesn..
36.26€
Be PVM:29.97€
Gamintojas: Wader Quality Toys
Gaisrinis Sraigtasparnis ''Wader QT Alpha'' Gerai žinomos ir vertinamos įmonės „ Wader QT “ gaisrinis sraigtasparnis , kuris suteiks daug džiaugsmo kiekvienam vaikui, mėgstančiam vaidinti pilotą ar mėgdžioti karį. Komplekte yra sraigtasparnis su judamu sraigtu ir judamais ratais bei nuimama piloto /..
9.26€
Be PVM:7.65€
Gamintojas: Wader Quality Toys
Gydytojo Lagaminėlis „Wader QT“ su įrankiais. Medicinos rinkinių „ Wader“ serija atrodo kaip tikri medicinos prietaisai. Dėka įrankių, kurie yra gydytojo lagamine, mūsų vaikai gali lengvai virsti tikru gydytoju . Visi prietaisai yra pagaminti labai tvirtai, todėl juos galima naudoti daugelį metų.  ..
19.71€
Be PVM:16.29€
Gamintojas: Wader Quality Toys
Jūros formų rinkinys ''Wader QT''   SAVYBĖS:    Vertinamos bendrovės „ WADER QT“ formų rinkinys su jūros motyvu yra puikūs priedai smėlio dėžei ir paplūdimiui. Dėl įdomių raštų vaikas sukurs tikrus smėlio darbus. Rinkinyje taip pat yra valtis, kastuvas ir kastuvas. Visuma pagaminta i..
2.71€
Be PVM:2.24€
Gamintojas: Wader Quality Toys
Karinis Sraigtasparnis ''WADER QT''„Alfa Safari“. Gerbiamo žaislų gamintojo „Wader QT“ karinis sraigtasparnis „Alfa Safari“ yra puikus produktas mažiems karinių transporto priemonių entuziastams. Sraigtasparnis turi judamą sraigtą, ratus ir nuimamą kareivio / piloto figūrą. Žaislas taip pat puikiai ..
9.26€
Be PVM:7.65€
Gamintojas: Wader Quality Toys
Kūdikio vonelė ''Wader QT Doll''   SAVYBĖS:    Komplektą sudaro vonia ant keturių didelių kojų, su čiaupu su dviem rankenėlėmis ir rankena jai nešioti Vonios šone yra lentyna su rankena, ant kurios galite padėti dubenį su maistu arba buteluką su gėrimu Ant rankenos yr..
33.49€
Be PVM:27.68€
Gamintojas: Wader Quality Toys
Lėktuvas ''WADER QT Construction“  yra puikus būdas lavinti vaiko rankų motorinius įgūdžius ir kūrybiškumą. Produktas yra saugus mažiausiems vaikams. Žaislui būdingi lengvai ir lengvai sukonstruojami elementai. Žaislas išsiskiria puikiu apdirbimu ir dideliu patvarumu. Puikiai tinka aviacijos gerbėja..
9.26€
Be PVM:7.65€
Gamintojas: Wader Quality Toys
Puiki Betono Maišyklė ''Wader QT'' su mūrijimo priedais Sensacinga betono maišyklė suteiks jūsų vaikui daug džiaugsmo smėlio dėžėje. Produktas pagamintas iš aukščiausios kokybės medžiagos. Tinka žaisti su vandeniu ir smėliu. Sukurta tam, kad atspindėtų tikrą mašiną. Puikiai tinka aktyviai praleisti ..
111.91€
Be PVM:92.49€
Gamintojas: Wader Quality Toys
Smėlio Dėžės Komplektas ''WADER QT''   SAVYBĖS:    Ratukas iš vertinamos bendrovės „ Wader QT“ su smėlio dėžės rinkiniu. Šviesus ir tvirtas, vasaros spalvomis puikiai tiks gabenti smėlį, kaladėles ir vandenį! Geriausias žaidimo ir mažylio fizinio tobulėjimo derinys. Žaislas puikiai t..
32.60€
Be PVM:26.94€
Gamintojas: Wader Quality Toys
Spalvotas Moticiklas ''Wader QT''   SAVYBĖS:    Spalvingas žinomos kompanijos „ Wader QT“ motociklas , kuris suteiks daug džiaugsmo kiekvienam vaikui, mėgstančiam žaisti ralį ir pasidaryti . Komplekte yra variklis su ratais ir kėbulu, kurį galima atsukti komplekte esančiu atsuktuvu ...
4.75€
Be PVM:3.92€
Gamintojas: Wader Quality Toys
Vaflių Formos Kaladėlės ''Wader QT Construction Blocks“. Gerai žinomos ir gerbiamos firmos „Wader QT“ edukaciniai vaflių formelės yra idealus pasiūlymas kiekvienam vaikui nuo 1 metų. Kaladėlės sukonstruotos taip, kad tarpusavyje derėtų skirtingais kampais, taigi mažieji gali pastatyti įvairias konst..
18.08€
Be PVM:14.94€
Gamintojas: Wader Quality Toys
Valymo Vežimėlių Rinkinys ''WADER QT''. Valymo vežimėlis - valymo paslauga „Wader“ yra profesionalus įrankis kiekvienai mažai namų šeimininkei ir šeimininkui. Vaikai mėgsta mėgdžioti tėvus atliekant namų ruošos darbus. Todėl juos džiugins gražus vežimėlis ant ratų su daugybe priedų. Visa tai yra pag..
70.85€
Be PVM:58.56€
Gamintojas: Wader Quality Toys
Važiuojamasis Automobilis ''Wader QT Super Giant Grey''   SAVYBĖS:    Sensacingas važiuojantis automobilis „SuperGigant“ pasižymi aukšta kokybe ir tikslumu. Transporto priemonė yra labai stabili ir puikiai tinka žaisti namuose ir lauke   Pagaminta iš plastiko, atsparaus oro s..
50.08€
Be PVM:41.39€
Gamintojas: Wader Quality Toys
Vežimėlis WADER QT su aksesuarais ir šalmu   SAVYBĖS:    Ratukas iš vertinamos bendrovės „ Wader QT“ su statybininkų rinkiniu. Šviesus ir tvirtas, vasaros spalvomis puikiai tiks gabenti smėlį, kaladėles ir vandenį! Geriausias linksmybių ir mažylio fizinio tobulėjimo derinys. Žaislas ..
38.77€
Be PVM:32.04€
Gamintojas: Wader Quality Toys
Virtuvės Reikmenų Rinkinys „WADER QT Top Chef“. „Wader QT “ gaminami indai „Top Chef“ yra nepaprastas priedas, papildantis jūsų virtuvės komplektus. Mažylis galės paruošti skanų patiekalą ir lavinti savo vaizduotę bei kūrybiškumą. Į komplektą įeina stalo įrankiai 4 žmonėms , keptuvė ir rogučiai, kur..
9.03€
Be PVM:7.46€
Gamintojas: Wader Quality Toys
WADER QT betono maišyklė vaikams oranžinė   SAVYBĖS:    Sensacingas betono maišyklė suteiks jūsų vaikui valandų valandas linksmybių smėlio dėžėje. Produktas pagamintas iš aukščiausios kokybės medžiagos. Tinka žaisti su vandeniu ir smėliu. Sukurta tam, kad atspindėtų tikrą mašiną . Pu..
97.86€
Be PVM:80.87€
Gamintojas: Wader Quality Toys
„Wader QT Gardener“ vežimėlis su įrankiais    SAVYBĖS:    Vertinamos ir gerai žinomos bendrovės „ Wader QT “ žalias vežimėlis su sodo aksesuarais yra puikus rinkinys mažam sodininkui. Šio žaislo dėka vaikas gali mėgdžioti tėvus ir padėti atlikti sklypo darbus. Be to, šis rinkinys siū..
31.96€
Be PVM:26.42€
Gamintojas: Wader Quality Toys
„WADER QT Sandbox 2in1 Water Track“ smėlio dėžė    SAVYBĖS:    Vertinamos ir gerai žinomos bendrovės „ Wader QT “ „XXL“ smėlio dėžė su vandens takeliu yra sensacingas produktas, puikiai tinkantis sodui. Rinkinyje yra net 18 elementų , kurių dėka vaikas gali žaisti smėlyje ir aplink g..
118.31€
Be PVM:97.78€
Gamintojas: Wader Quality Toys
„WADER QT Tipper 3in1“ sunkvežimis smėliui pervešti   SAVYBĖS:    Garsus žaislų vaikams gamintojo „ Wader Quality Toys Polesie“ sunkvežimis su važiavimo / stūmimo funkcija yra puiki dovanų idėja vaikams. Didžiulis savivartis, skirtas žaisti smėlio dėžėje, paplūdimyje, taip pat namuos..
38.53€
Be PVM:31.85€
Rodoma nuo 1 iki 23 iš 23 (1 puslapių)