Meniu
Jūsų Krepšelis

Naminių augintinių reikmenys

Naminių augintinių reikmenys
Kačių namas nagams galąsti KMB004A spalva beige   Jūs turite naminių kačių veislė, kuris prasideda paslėpti spintos, komodos ir stalčiai su drabužiais? Tai yra puikus pavyzdys, kad jūsų augintinė reikia asmeninės namą, kur yra jūsų augintinė galės miegoti, atsipalaiduoti, arba tiesiog sėdėti..
52.25€
Be PVM:43.18€
Nuostabus žaislas katinui - strypas su ritė. Žvejybos linijos gale buvo pritvirtintas žaislas su plunksnomis, imituojantis paukščio skrydį. Naudojant teleskopą, strypas išsivysto iki maksimalaus ilgio iki 75 cm, o tai dar labiau padidina katės "medžioklę" patrauklesnę. Tai suteikia daug džiaugsmo il..
5.00€
Be PVM:4.13€
Žaisminga draskyklė padės katėms pagaląsti savo nagučius. Tai puikus pasirinkimas tiems, kurie nori apsaugoti baldus nuo aštrių augintinio nagučių. Stovas padengtas minkštu, medžiagos pluoštu, jis neturi aštrių kampų.   Savybės: Medžiaga: dirbtinis kailis, DSP, natūrali ..
73.95€
Be PVM:61.12€
Katės namas - draskyklė CAT215, smėlinės spalvos   Žaisminga draskyklė padės katėms pagaląsti savo nagučius. Tai puikus pasirinkimas tiems, kurie nori apsaugoti baldus nuo aštrių augintinio nagučių. Stovas padengtas minkštu, medžiagos pluoštu, jis neturi aštrių kampų.   Savybės: ..
65.00€
Be PVM:53.72€
Katės namas - draskyklė CAT608, pilkos spalvos   Žaisminga draskyklė padės katėms pagaląsti savo nagučius. Tai puikus pasirinkimas tiems, kurie nori apsaugoti baldus nuo aštrių augintinio nagučių. Stovas padengtas minkštu, medžiagos pluoštu, jis neturi aštrių kampų.   Savybės: ..
128.95€
Be PVM:106.57€
Katės namas - draskyklė CAT608, smėlinės spalvos   Žaisminga draskyklė padės katėms pagaląsti savo nagučius. Tai puikus pasirinkimas tiems, kurie nori apsaugoti baldus nuo aštrių augintinio nagučių. Stovas padengtas minkštu, medžiagos pluoštu, jis neturi aštrių kampų.   Savybės: ..
128.95€
Be PVM:106.57€
Katės namas - draskyklė KMB004A, pilkos spalvos   Žaisminga draskyklė padės katėms pagaląsti savo nagučius. Tai puikus pasirinkimas tiems, kurie nori apsaugoti baldus nuo aštrių augintinio nagučių. Stovas padengtas minkštu, medžiagos pluoštu, jis neturi aštrių kampų.   Savybės: ..
59.95€
Be PVM:49.55€
Rodoma nuo 1 iki 7 iš 7 (1 puslapių)