Meniu
Jūsų Krepšelis

Edukaciniai, Lavinamieji žaislai

Edukaciniai, Lavinamieji žaislai
Gamintojas: Viga Toys
"Viga Toys'' Medinių karoliukų dėlionė    SAVYBĖS:    Žaidimas susideda iš karoliukų išdėstymo vertikaliai ant pagaliukų, kaip parodyta pridedamuose šablonuose. Iš viso medinėje dėžutėje, sukurtoje kaladėlėms laikyti, rasime 72 skirtingų spalvų karoliukus, 19 šablonų, 10 lazdelių, 2 ..
63.25€
Be PVM:52.27€
Gamintojas: Viga Toys
"Viga" Mediniai edukacinis abacus    SAVYBĖS:    Medinė edukacinė abacus Żabka iš „Viga“ yra vienas iš pagrindinių žaislų, kurie leis jūsų vaikui patekti į įdomių ir kūrybingų žaidimų pasaulį. Abakas supažindins jūsų vaiką su įdomiais žaidimais ir padės išmokti matematikos pagrindų. ..
75.97€
Be PVM:62.78€
Gamintojas: Viga Toys
''Viga Zabka'' žaisliukas    SAVYBĖS:    Didinamasis stiklas vaikams su mielos žalios varlės atvaizdu. Jos dėka vaikas apytiksliai galės pamatyti pasaulį!..
5.42€
Be PVM:4.48€
Gamintojas: Viga Toys
''Viga'' 5in1 medinis edukacinis kubas    SAVYBĖS:    Medinis „ Viga“ lavinamasis „5 viename“ kubas yra vienas iš pirmaujančių žaislų, kuris tarnaus ilgą laiką ir suteiks jūsų vaikui daugelį metų įdomios ir kūrybingos linksmybės. Kiekviena pusė turi skirtingą žaidimą, todėl vaikas nu..
118.42€
Be PVM:97.86€
Gamintojas: Viga Toys
''Viga'' matematinės edukacinės medinės lazdelės, skirtos mokytis skaičiuoti   SAVYBĖS:    Medinės lazdelės, skirtos išmokti skaičiuoti iš „Viga“, yra vienas iš pagrindinių žaislų, kurie leis jūsų vaikui patekti į įdomių ir kūrybingų žaidimų pasaulį tiek darželyje, tiek namuose...
42.01€
Be PVM:34.72€
Gamintojas: Viga Toys
''Viga'' sraigės formos medinis žaislas   SAVYBĖS:    Medinis galvosūkis susideda iš 26 spalvotų medinių elementų, kiekviename iš jų yra skirtinga abėcėlės raidė ir juos reikia sujungti teisinga tvarka. Spalvinga sraigė džiugina akį ir skatina žaisti.   Dėlionė buvo nulakuota..
13.97€
Be PVM:11.55€
Gamintojas: Classic World
Arkadinis žaidimas „Gears Classic Word ECO“ Puiki kūrybinio žaislo idėja vaikui. Spalvingas medines pavaras galima sukrauti ir išdėstyti įvairiais būdais. Kiekvienas paveikslėlis suteikia naujų galimybių. Taisyklė yra ta, kad ratai turi vienas kitą sukti. Gauname fantastišką vaizdą, kuris taip pat y..
16.89€
Be PVM:13.96€
Gamintojas: Viga Toys
„Horse Viga Toys“ arkliuko formos medinis žaidimas  su pertvaromis ir įrankiais Žirgas iš „Viga“ yra vienas iš pirmaujančių žaislų, kuris leis jūsų vaikui patekti į įdomių ir kūrybingų žaidimų pasaulį. Žaidimas aprūpintas medinėmis pavaromis ir supintas karoliukais ant vielos. Karoliukus galima išme..
75.97€
Be PVM:62.78€
Gamintojas: Classic World
Balansavimo Kaladėlės Iš "Classic World". Fantastiška pramoga kiekvienam mažyliui! Į specialų stendą dėkite spalvingus įvairių formų kaladėles, tačiau būkite atsargūs! Įdėkite kaladėles taip, kad jos būtų visiškai subalansuotos ir neleistų stendui apvirsti. SAVYBĖS: Balansuojantis žaisla..
21.35€
Be PVM:17.65€
Gamintojas: Classic World
CLASSIC WORLD daugiafunkcis drambliukas Sunku atsispirti šio mėlyno kūdikio dramblio žavesiui! Šis žaislas tikrai iškart patrauks jūsų mažylio akį. Daugiafunkcinis medinis dramblių labirintas yra puikus žaislas, mokantis loginio mąstymo pagrindų. Tai taip pat leidžia treniruoti rankas ir išmokti ska..
42.01€
Be PVM:34.72€
Gamintojas: Classic World
CLASSIC WORLD kilnojamos konstrukcijos blokai    SAVYBĖS:    Puiki kūrybinio žaislo idėja vaikui. Spalvingus medinius krumpliaračius galima sukrauti ir išdėstyti įvairiais būdais. Kiekvienas paveikslėlis suteikia naujų galimybių. Taisyklė yra ta, kad ratai turi vienas kitą sukti. G..
11.55€
Be PVM:9.55€
Gamintojas: Classic World
CLASSIC WORLD Mediniai spalvingi mandalos kaladėlės      SAVYBĖS:    Mandalos yra apskritimo plane piešiami piešiniai, kilę iš budizmo, ir buvo populiarūs Europoje, nes džiugina formomis ir spalvomis. Pasak vienuolių, mandala simbolizuoja harmoningą apskritimo ir kvadra..
25.42€
Be PVM:21.01€
Gamintojas: Classic World
 Daugiafunkcinis Medinis Stūmolklis Iš "Classic World". Puikus medinis „Classic World“ stūmoklis vaikams nuo 18 mėnesių. Pagaminta tik iš medžio, o tai suteikia puikią klasikinę išvaizdą. Žaisle yra daugybė kilnojamų elementų, kurie paįvairina linksmybes. SAVYBĖS:  „Classic World“ medini..
105.67€
Be PVM:87.33€
Gamintojas: Viga Toys
Dėlionė Su Skaičiais ''Viga''   SAVYBĖS:    Po kiekvienu skaičiumi yra paveikslėlis, kuriame nurodoma jų išdėstymo tvarka   Žaislas moko vaiką skaičiuoti, loginio mąstymo, kantrybės ir padeda atskirti pagrindines formas..
10.14€
Be PVM:8.38€
Gamintojas: Viga Toys
Didelė magnetinė dvipusė piešimo lenta „Viga“      SAVYBĖS:    Didelė dvipusė „Viga Toys“ piešimo lenta. Viena lentos pusė skirta piešti kreida, kita - piešti flomasteriu.  ..
122.64€
Be PVM:101.36€
Gamintojas: Masterkidz
''Masterkidz'' didelis medinis nėrinys. „Masterkidz“ nėrinių rinkinys - tai įvairių, spalvingų karoliukų ir virvelių rinkinys. Tai yra vienas iš 3 galimų „Masterkidz“ raištelių rinkinių. Jį galima laisvai derinti su kitais dviem, kad žaidimas taptų dar įdomesnis ir įvairesnis. Linksmybės gali būti g..
165.53€
Be PVM:136.80€
Gamintojas: Viga Toys
„Viga“ didžiųjų raidžių lentelė. Rašymo šablonas yra puiki pagalba, padedanti vaikui išmokti abėcėlės, taip pat praktikuoti rankų ir akių koordinaciją bei vikrumą. Žaidimas susideda iš raidžių piešimo specialiu mediniu rašikliu, kuriam padeda lentos grioveliai. Dėl to vaikas daug labiau pasitiki raš..
23.30€
Be PVM:19.25€
Gamintojas: Classic World
Drabužių medinė dėlionė CLASSIC WORLD Dyra puikus žaislas, skatinantis vaikų vaizduotę. Rinkinį sudaro 26 elementai, kurių dėka vaikas turi daug galimybių keisti figūrų aprangos kombinacijas. Skirti mažiausiems vaikams, pagaminti iš visiškai natūralių, biologiškai skaidžių ir hipoalergiškų medžiagų,..
14.80€
Be PVM:12.24€
Gamintojas: Masterkidz
Dvipusiai Veidrodiniai Elementai Masterkidz. Puikus kūrybinis žaislas, leidžiantis sukurti unikalias struktūras. Taip yra dėl dviejų paviršių, esančių ant kiekvienos plytos: vieno veidrodžio, o kito - sauso valymo. Jų dėka pastatus galima keisti vaikų piešiniais, kuriuos vėliau galima pakeisti kitai..
86.78€
Be PVM:71.72€
Gamintojas: Viga Toys
„VIGA“ edukacinė piramidė - Baltasis lokys B.  Ar norėtumėte išmokyti savo vaiką mąstyti kūrybiškai ir tuo pačiu lavinti jutimo įgūdžius? „Baltojo lokio“ piramidė yra naujas žinomo „Viga“ prekės ženklo pasiūlymas ir tuo pačiu geriausias mokomasis žaislas ankstyvoje kūrimo stadijoje. Graži pastelinė ..
15.66€
Be PVM:12.94€
Gamintojas: Classic World
Edukacinis Kubas iš Classic World. „Educational Cube Classic World“ yra žaislas, skatinantis vaikų pojūčius ir motoriką. Vaikas, judėdamas įvairiais elementais nustatytais takais, lavina regėjimo ir judėjimo koordinaciją bei fizinį pasirengimą. Žaislas puikiai tinka išmokti skaičiuoti. Įvairios figū..
125.94€
Be PVM:104.08€
Gamintojas: Viga Toys
Edukacinis Sensorinis Krokodilas „Viga Sensor", kurio pirmasis elementas yra krokodilo galva. Čia mažylis ras labirintų, per kuriuos reikia ranka nuvesti elementus į tam skirtas vietas. Be to, rasime svirčių, kurios privers mūsų krokodilo akis judėti! Ratus galima laisvai judinti, ieškant naujų išdė..
296.66€
Be PVM:245.18€
Gamintojas: Masterkidz
Edukacinis Žaidimas Medinis lavinamasis žaislas, leidžiantis lavinti vaiko motoriką. Planšetinis kompiuteris su įvairiais elementais, kuriuos vaikas turi sukurti, norėdamas atrasti toliau pateiktus paveikslėlius. Kaip tai turėtų būti padaryta? Judėjimas, kėlimas, pasukimas ... Yra daugybė galimybių!..
132.84€
Be PVM:109.79€
Gamintojas: Classic World
Edukacinis Žaislas Mažiesiems ''Classic World'' smeigtukas „Traffic“ tema yra puikus žaislas vaikams nuo 18 mėnesių. Jame yra 8 elementai ir lenta, prie kurios jie turėtų būti pritvirtinti. Kai visi fragmentai surenkami reikiamose vietose, gaunamas visas vaizdas. SAVYBĖS:  Galvosūki..
10.62€
Be PVM:8.77€
Gamintojas: Viga Toys
„Wooden Blocks'' galvosūkio dėlionė mediniau kubai „Viga Toys Zoo 9“ elementai iš bendrovės „Viga“ Rinkinyje yra 9 plytos su spalvingomis nuotraukomis, vaizduojančiomis įvairius laukinius gyvūnus, tokius kaip: žirafa, dramblys, liūtas, zebras. SAVYBĖS:  Vaikams nuo 2 metų ..
20.80€
Be PVM:17.19€
Gamintojas: Classic World
„Four Seasons Classic World“ galvosūkis dėlionių rinkinys vaikams „4 sezonai“ yra puikus žaislas, kurio dėka vaikas galės lavinti savo sugebėjimą logiškai mąstyti. Rinkinį iš viso sudaro 43 elementai, todėl mažyliui prireiks daug laiko sutvarkyti visas lentas, o tam reikės ryžto ir kantrybės.   ..
12.72€
Be PVM:10.51€
Gamintojas: Classic World
Geometrinis galvosūkis  spalvingas geometrinis galvosūkis padės jūsų vaikui išmokti skirtingų spalvų ir formų. Žaislas padeda suprasti atskirų kaladėlių dydžio santykį. Blokai taip pat gali būti naudojami įvairių konstrukcijų statybai.   SAVYBĖS:  Visas rinkinys susideda iš 28 e..
27.25€
Be PVM:22.52€
Gamintojas: Masterkidz
Geometrinių Figūrų Galvosūkis ''Masterkidz''. Medinis spalvingas galvosūkis yra puikus žaislas vaikams, kuriems patinka iššūkiai. Jų užduotis yra surengti galvosūkius, susidedančius iš 12 įvairaus dydžio, spalvų ir formos elementų. Medinė lenta nurodo, kaip ją sutvarkyti, tačiau vaikas reikalauja su..
60.57€
Be PVM:50.06€
Gamintojas: Masterkidz
''Masterkidz'' geometrinių formų rūšiavimas. Medinis formos rūšiavimo įrenginys, kurį sudaro trys trijų dalių blokų rinkiniai, kuriuos galima sukrauti vienas ant kito arba skylėmis ant medinės lentos. Kaladėlės yra trijų spalvų ir trijų formų, todėl žaidimas yra įdomus, ir jūs galite jį naudoti, kad..
59.00€
Be PVM:48.76€
Gamintojas: Masterkidz
„Masterkidz“ geometrinių medinių figūrų rūšiavimas. Spalvingas „Masterkidz“ formos rūšiuoklis iš medžio yra puikus lavinamasis žaislas, kurio dėka vaikas išmoks įvairių geometrinių figūrų pavadinimus ir jiems būdingus bruožus. Tuo pačiu metu žaislas taip pat gali būti naudojamas mokantis matematikos..
69.28€
Be PVM:57.26€
Gamintojas: Classic World
Gyvūnų Formos Rūšiavimo Sunkvežimis    SAVYBĖS:    Medinis žaislas - Rūšiuotojas ugdo vaiko gebėjimą atpažinti spalvas ir formas. Žaisdamas vaikas mokosi ir lavina rankinius įgūdžius, susikaupimą ir motoriką. Stygomis galima traukti papildomą autobusą. Pagaminta iš aukštos kokybės ek..
29.69€
Be PVM:24.54€
Gamintojas: Masterkidz
„Masterkidz STEM“ hidraulinis rinkinys statybinių vamzdynų sistemoms. Nuostabus „ Masterkidz“ žaislas , naudojamas hidraulinei sistemai sukonstruoti „ Masterkidz STEM“ mokslo ir kūrybos lentoje . Rinkinį sudaro 119 elementų , leidžiančių konstruoti įvairias vamzdynų sistemos versijas. Linksmybės gal..
657.39€
Be PVM:543.29€