Meniu
Jūsų Krepšelis

Edukaciniai, Lavinamieji žaislai

Edukaciniai, Lavinamieji žaislai
Gamintojas: Viga Toys
"Viga Toys'' Medinių karoliukų dėlionė    SAVYBĖS:    Žaidimas susideda iš karoliukų išdėstymo vertikaliai ant pagaliukų, kaip parodyta pridedamuose šablonuose. Iš viso medinėje dėžutėje, sukurtoje kaladėlėms laikyti, rasime 72 skirtingų spalvų karoliukus, 19 šablonų, 10 lazdelių, 2 ..
53.66€
Be PVM:44.35€
Gamintojas: Viga Toys
"Viga" Mediniai edukacinis abacus    SAVYBĖS:    Medinė edukacinė abacus Żabka iš „Viga“ yra vienas iš pagrindinių žaislų, kurie leis jūsų vaikui patekti į įdomių ir kūrybingų žaidimų pasaulį. Abakas supažindins jūsų vaiką su įdomiais žaidimais ir padės išmokti matematikos pagrindų. ..
69.34€
Be PVM:57.30€
Gamintojas: Viga Toys
''Viga Zabka'' žaisliukas    SAVYBĖS:    Didinamasis stiklas vaikams su mielos žalios varlės atvaizdu. Jos dėka vaikas apytiksliai galės pamatyti pasaulį!..
6.82€
Be PVM:5.64€
Gamintojas: Viga Toys
''Viga'' matematinės edukacinės medinės lazdelės, skirtos mokytis skaičiuoti   SAVYBĖS:    Medinės lazdelės, skirtos išmokti skaičiuoti iš „Viga“, yra vienas iš pagrindinių žaislų, kurie leis jūsų vaikui patekti į įdomių ir kūrybingų žaidimų pasaulį tiek darželyje, tiek namuose...
30.88€
Be PVM:25.52€
Gamintojas: Viga Toys
„Horse Viga Toys“ arkliuko formos medinis žaidimas  su pertvaromis ir įrankiais Žirgas iš „Viga“ yra vienas iš pirmaujančių žaislų, kuris leis jūsų vaikui patekti į įdomių ir kūrybingų žaidimų pasaulį. Žaidimas aprūpintas medinėmis pavaromis ir supintas karoliukais ant vielos. Karoliukus galima išme..
67.66€
Be PVM:55.92€
Gamintojas: Classic World
Balansavimo Kaladėlės Iš "Classic World". Fantastiška pramoga kiekvienam mažyliui! Į specialų stendą dėkite spalvingus įvairių formų kaladėles, tačiau būkite atsargūs! Įdėkite kaladėles taip, kad jos būtų visiškai subalansuotos ir neleistų stendui apvirsti. SAVYBĖS: Balansuojantis žaisla..
13.25€
Be PVM:10.95€
Gamintojas: Classic World
CLASSIC WORLD daugiafunkcis drambliukas Sunku atsispirti šio mėlyno kūdikio dramblio žavesiui! Šis žaislas tikrai iškart patrauks jūsų mažylio akį. Daugiafunkcinis medinis dramblių labirintas yra puikus žaislas, mokantis loginio mąstymo pagrindų. Tai taip pat leidžia treniruoti rankas ir išmokti ska..
28.23€
Be PVM:23.33€
Gamintojas: Classic World
CLASSIC WORLD Mediniai spalvingi mandalos kaladėlės      SAVYBĖS:    Mandalos yra apskritimo plane piešiami piešiniai, kilę iš budizmo, ir buvo populiarūs Europoje, nes džiugina formomis ir spalvomis. Pasak vienuolių, mandala simbolizuoja harmoningą apskritimo ir kvadra..
33.32€
Be PVM:27.54€
Gamintojas: Classic World
Klasikinio pasaulio medinių galvosūkių pasaulio žemėlapių rinkinį sudaro 48 detalės . Išsamios iliustracijos su ryškiais efektais skatina jūsų mažylio vaizduotę, kai jos išdėsto gabalus. Išveskite savo mažylį į kelionę po žemynus žemėlapyje, sutvarkydami vėlesnius galvosūkio elementus! Žemėlapyje ai..
15.00€
Be PVM:12.40€
Gamintojas: Viga Toys
Didelė magnetinė dvipusė piešimo lenta „Viga“      SAVYBĖS:    Didelė dvipusė „Viga Toys“ piešimo lenta. Viena lentos pusė skirta piešti kreida, kita - piešti flomasteriu.  ..
107.91€
Be PVM:89.18€
Gamintojas: Masterkidz
''Masterkidz'' didelis medinis nėrinys. „Masterkidz“ nėrinių rinkinys - tai įvairių, spalvingų karoliukų ir virvelių rinkinys. Tai yra vienas iš 3 galimų „Masterkidz“ raištelių rinkinių. Jį galima laisvai derinti su kitais dviem, kad žaidimas taptų dar įdomesnis ir įvairesnis. Linksmybės gali būti g..
213.17€
Be PVM:176.17€
Gamintojas: Woopie
Stegosaurus fosilijų rinkinys iš WOOPIE prekės ženklo yra puiki dovana vaikams, kurie domisi dinozaurais. Smagu išgauti fosilijas ir iš jų surinkti dinozaurą . Rinkinys leidžia pasijusti tikru paleontologu, kasant fosilijas ir atrandant dinozaurų kaulus. Naudodami komplekte esančius kasimo, bakstelė..
7.74€
Be PVM:6.39€
Gamintojas: Viga Toys
Drambliuko Formos Žaisliukas "Viga Sensor' Žaislas leis jums ugdyti vaiko muzikinį jautrumą, tuo pačiu suteikiant jam daug linksmybių ir džiaugsmo. Malūno ratas su kamuoliukais, kuris privers vaiką nusišypsoti kiekvienu sukimu. Spalvoti kamuoliukai sutelks vaiko regėjimą ir paskatins jį toliau žaist..
109.64€
Be PVM:90.61€
Gamintojas: Viga Toys
„VIGA“ edukacinė piramidė - Baltasis lokys B.  Ar norėtumėte išmokyti savo vaiką mąstyti kūrybiškai ir tuo pačiu lavinti jutimo įgūdžius? „Baltojo lokio“ piramidė yra naujas žinomo „Viga“ prekės ženklo pasiūlymas ir tuo pačiu geriausias mokomasis žaislas ankstyvoje kūrimo stadijoje. Graži pastelinė ..
15.71€
Be PVM:12.99€
Gamintojas: Viga Toys
Edukacinis Sensorinis Krokodilas „Viga Sensor", kurio pirmasis elementas yra krokodilo galva. Čia mažylis ras labirintų, per kuriuos reikia ranka nuvesti elementus į tam skirtas vietas. Be to, rasime svirčių, kurios privers mūsų krokodilo akis judėti! Ratus galima laisvai judinti, ieškant naujų išdė..
288.09€
Be PVM:238.09€
Gamintojas: Masterkidz
Edukacinis Žaidimas Medinis lavinamasis žaislas, leidžiantis lavinti vaiko motoriką. Planšetinis kompiuteris su įvairiais elementais, kuriuos vaikas turi sukurti, norėdamas atrasti toliau pateiktus paveikslėlius. Kaip tai turėtų būti padaryta? Judėjimas, kėlimas, pasukimas ... Yra daugybė galimybių!..
94.98€
Be PVM:78.50€
Gamintojas: Classic World
Geometrinis galvosūkis  spalvingas geometrinis galvosūkis padės jūsų vaikui išmokti skirtingų spalvų ir formų. Žaislas padeda suprasti atskirų kaladėlių dydžio santykį. Blokai taip pat gali būti naudojami įvairių konstrukcijų statybai.   SAVYBĖS:  Visas rinkinys susideda iš 28 e..
29.32€
Be PVM:24.23€
Gamintojas: Masterkidz
''Masterkidz'' geometrinių formų rūšiavimas. Medinis formos rūšiavimo įrenginys, kurį sudaro trys trijų dalių blokų rinkiniai, kuriuos galima sukrauti vienas ant kito arba skylėmis ant medinės lentos. Kaladėlės yra trijų spalvų ir trijų formų, todėl žaidimas yra įdomus, ir jūs galite jį naudoti, kad..
35.89€
Be PVM:29.66€
Gamintojas: Viga Toys
''Viga Toys'' išmoko rašyti mažų raidžių šabloną. Jei jūsų vaikas jaučiasi pasirengęs išmokti raides, skaityti ir rašyti, padėkite jam šiame iššūkyje, naudodamiesi didele „Viga Toys“ pagalba! Bendrovės švietimo lentos yra puikus patogumas žinių ištroškusiems mažyliams. Vaikai, naudodamiesi šiomis le..
20.51€
Be PVM:16.95€
Gamintojas: Viga Toys
VIGA jutiklių lenta, skirta išmokti skaičiuoti. Vienas įdomiausių žaislų, kuris supažindina vaiką su skaičių pasauliu. Jie sužadins smalsumą ir paskatins išmokti skaičiuoti. Labirintas su daugybe skaičių, kuris žaidžiant išmoko vaiką pirmųjų matematinių operacijų. SAVYBĖS:  Perkėlus skai..
69.22€
Be PVM:57.21€