Meniu
Jūsų Krepšelis

Kiti žaislai

Kiti žaislai
Gamintojas: Viga Toys
''Viga'' medinė abėcėlės dėlionė    SAVYBĖS:    Galvosūkiai, skirti mokytis abėcėlės, kurią sukūrė garsus medinių žaislų gamintojas, „Viga Toys“ vaikams nuo 3 metų, puikiai tinkantys darželyje ir namuose.  ..
10.56€
Be PVM:8.73€
Gamintojas: Viga Toys
''Viga'' medinis gyvūnų galvosūkis    SAVYBĖS:    Spalvingi mediniai kaladėlės su gyvūnų atvaizdais. Su jų pagalba vaikai gali tyrinėti faunos pasaulį, taip pat išmokti spalvų ir formų.  ..
23.30€
Be PVM:19.25€
Gamintojas: Viga Toys
''Viga'' medinių karoliukų rinkinys    SAVYBĖS:    Rinkinyje yra 600 karoliukų ir 8 virvelės siūlams sriegti. Šis žaislas puikiai tinka dovanai.  ..
13.45€
Be PVM:11.12€
Gamintojas: Viga Toys
''Viga'' traukiamasis medinis šuniukas    SAVYBĖS:    Medinis ištraukėjas mielo šuns pavidalu su juodomis juostelėmis. Ratai yra sujungti su šuns šone esančiomis pavaromis, kurios važiuojant pasisuka.  ..
14.54€
Be PVM:12.02€
Gamintojas: Viga Toys
''Viga'' traukiamasis žaislas arkliuko formos     SAVYBĖS:    Medinis arklys tvirta virve, kurią galima traukti ir vedžioti aplinkui. Toks draugas tikrai paįvairins kiekvieną pasivaikščiojimą...
25.04€
Be PVM:20.70€
Automobilis valdomas 2.4G nuotolinio valdymo pultu. Pagamintas iš netoksiškos ABS plastiko medžiagos, atsparus kritimui ir atsparus dilimui, tinka berniukams ir mergaitėms. Dėl patvarios konstrukcijos tai yra patvariausias nuotolinio valdymo automobilis vaikams. 2,4 GHz valdymo dažnis išskirtini..
17.95€
Be PVM:14.83€
Gamintojas: Dragon Fly
Šis aitvaras turi tvirtus ir lanksčius stiklo pluošto strypus, todėl yra žaibiškas, tikslus ir beprotiškai judrus. Su 45 kg traukimo jėga (naudoti esant nuo 2 iki 5 vėjo), tinka pradedantiesiems ir vidutinio lygio. Komplekte: laikymo maišelyje su Velcro užsegimu, 2apvalios ritės su aitvaro virve ir ..
31.35€
Be PVM:25.91€
Gamintojas: Schreuderssport
• vienos linijos deimanto formos aitvaras • poliamido ripstop audinys • dviguba plastikinė uodega, ilgis apytiksliai. 2 metrai • 4 mm stiklo pluošto rėmas • plastikinė ritė su 40 metrų pinta poliesterio aitvaro virve • min naudojo svoris 15 kg • vėjo greičiui nuo 2 iki 5 barų • matmenys 60 x 70 cm..
14.75€
Be PVM:12.19€
Gamintojas: Dragon Fly
Pagrindinės "Dragon Fly" parašiutinio jėgos aitvaro "Lilah 160 parafoil" savybės yra puikios skraidymo galimybės, paprastas naudojimas ir nesibaigianti pramoga! Šis aitvaras sukurtas atsižvelgiant į pradedančiųjų pilotų (nuo 12 metų) pageidavimus ir reikalavimus, jis pasižymi itin geru kainos ir kok..
41.45€
Be PVM:34.26€
Gamintojas: Dragon Fly
Spalvingas Dragon Fly Diamond green dragon aitvaras tinka vaikams nuo 4 metų. Aitvaras turi 1 valą ir plastikinę uodegą ir geriausiai tinka naudoti esant 2–5 vėjo jėgai. Dviguba plastikinė uodega, ilgis apytiksl. 2 metrai 4 mm stiklo pluošto rėmas Plastikinė ritė su 40 metrų pinta poliesterio aitvar..
14.75€
Be PVM:12.19€
Gamintojas: Schreuderssport
vienos linijos aitvaras • poliamido ripstop audinys • 4 mm stiklo pluošto rėmas • plastikinė ritė su 40 metrų pinta poliesterio aitvaro virve •traukos jėga 15 kg • vėjo greičiui nuo 2 iki 5 barų • matmenys 102 x 202 cm..
18.05€
Be PVM:14.92€
Gamintojas: Dragon Fly
• poliamido ripstop dangtelis • 4,5 / 6 mm stiklo pluošto rėmas • plastikinė ritė su 40 metrų pinta poliesterio aitvaro virve • traukos jėga 45 kg • vėjo greičiui nuo 2 iki 5 barų • 6 metų ir vyresni 180 x 80 cm..
27.05€
Be PVM:22.36€
Suteikite savo kasdienybei spalvų ir magijos, kylančios iš tokio paprasto ir nepastebimo kaip muilo burbulai. Prietaisas automatiškai surenka muilo skystį ir ventiliatoriaus pagalba išskiria tankius muilo burbulų debesis, kurie džiugina ne tik mažiausių, bet ir jų tėvelių akis. Gaminys pagamintas iš..
25.95€
Be PVM:21.45€
Šis puikus žaislas privers jūsų mažuosius nusišypsoti! Stebuklinga lazdelė pučia nuostabius burbulus paspaudus mygtuką. Lazdelės širdelė švyti LED lemputės dėka ir groja malonią muziką. Norėdami pradėti žaisti, tiesiog įdėkite baterijas, supilkite skystį į apačioje esantį indą ir paspauskite myg..
12.95€
Be PVM:10.70€
Gamintojas: Dickie
DICKIE priešgaisrinė tarnyba „Mercedes“ su kopėčiomis SAVYBĖS:    Gerai žinomos ir populiarios „ Dickie“ bendrovės „ Mercedes-Benz“ priešgaisrinė tarnyba yra unikali transporto priemonė, lavinanti vaikų kūrybiškumą ir vaizduotę. Įgyvendindamas gamintojas pasirūpino kiekviena, net ir menk..
33.06€
Be PVM:27.32€
Gamintojas: Klein
Didelių Kelio Ženklų Rinkinys ''Klein''   SAVYBĖS:    Toks rinkinys yra puikus malonumas mažam vairuotojui, kuriam patinka kelių eismo taisyklių mokymąsi     Rinkinį sudaro: ženklas B-20 Sustoti ženklas C-2 Važiavimo tvarka į dešinę (posūkis po ženk..
64.89€
Be PVM:53.63€
Vidutinio dydžio uolienų džipas, lengvai įveikiantis sunkius, kliūčių pilnus paviršius. Automobilis 1:14 masteliu ir gali važiuoti ant vertikalios kliūties, kurios aukštis yra 10 cm ir dar daugiau. Specialiai pagaminta pakaba reiškia, kad automobilis visada nusileidžia ant 4 ratų. Jis taip pat u..
39.95€
Be PVM:33.02€
Gamintojas: Simba
Evos ir Timmy globėja ''Steffi Love''   SAVYBĖS:    Steffi  - su rožine palaidine, drugelio sijonu ir mėlynomis aukštakulniais 2 vaikai - Evi ir Timmy , mergaitė, dėvinti rausvą sijoną, ir berniukas, vilkintis mėlynus šortus, rožinis vežimėlis su mėlynais ratais, maži pri..
25.34€
Be PVM:20.94€
Gamintojas: Classic World
Fotoaparatas Vaikams „Classic World“    SAVYBĖS:    Šypsokis! Įamžinkite tobulą akimirką naudodami klasikinę kūdikių kamerą. Žaislas turi besisukantį objektyvą su 3 režimų piktogramomis, raudoną užrakto mygtuką ir žaislo blykstę. Kūdikis gali ieškoti tobulo kadro, kurio dėka sužadins..
16.79€
Be PVM:13.88€
Gamintojas: Simba
Gaisrininkas ''Sam 2'' Derekas ir Steele ''Simba''    SAVYBĖS:    Ugniagesio Dereko ir Steele komplektas su aksesuarais pradžiugins visus serialo gerbėjus. Figūros turi kilnojamas galūnes. Visumą praturtina pridedami teminiai priedai.   Pasakų „Ugniagesys Samas“ figūrų kolekc..
16.93€
Be PVM:13.99€
Gamintojas: Simba
Gaisrininkas ''Sam 2'' Sam ir Norman ''Simba''   SAVYBĖS:    Ugniagesio Samo ir Normano rinkinys su aksesuarais pradžiugins visus serialo gerbėjus. Figūros turi kilnojamas galūnes. Visumą praturtina pridedami teminiai priedai.   Pasakų „Ugniagesys Samas“ figūrų kolekcija buvo..
16.93€
Be PVM:13.99€
Norite pamatyti, kaip jūsų vaikas draugautų su šuniuku? Turime būtent jums skirtą pasiūlymą! Šis interaktyvus jorkšyro terjeras nustebins ne vieną vaiką, kuriam patinka šuniukai.  Dėkodamas už rūpestį, šuo suloja, pajudina galvą ir linksmai, kaip bet kuris šuo, matydamas savo šeimininką,..
15.85€
Be PVM:13.10€
Gamintojas: Classic World
Klasikinis pasaulinis daržovių pjovimo rinkinys    SAVYBĖS:    Medinis „Classic World“ daržovių pjaustymo rinkinys, puikus pasiūlymas vaikams. Spalvingų daržovių rinkinys puikiai papildo linksmybes mažiems virėjams, mėgstantiems žaisti namuose ar gaminant maistą. Pramogos leis jums a..
23.34€
Be PVM:19.29€
Gamintojas: Classic World
Klasikinis „World Rattle“ medinis stumiamas dramblys ant ratų   SAVYBĖS:   Mielas dramblio formos „Classic World“ ekologiškas medinis žaislas yra puikus žaislas vaikui nuo 6 mėnesių. Dramblio kūdikis gali būti naudojamas kaip barškutis 3 barškančių karoliukų principu, o kai kūdikis p..
4.90€
Be PVM:4.05€
Interaktyvus žaidimas – šokantis kirminas! Taisyklės paprastos, bet žaidimas labai smagus ir reikalaujantis įgudimo. Laimi žaidėjas, kuris pirmas sugeba įmesti 3 žiedus aplink kirmino kaklą. Žinoma, kirminas visada linguoja! Žaidimas linksmins ir mažus, ir senus – naudodamiesi vamzdelių skai..
9.95€
Be PVM:8.22€
Gamintojas: Viga Toys
Medinė Drabužių Džiovykla „Viga“    SAVYBĖS:    Medinę drabužių džiovyklę suprojektavo garsus medinių žaislų gamintojas „Viga Toys“ vaikams nuo 18 mėnesių, puikiai tinkantis namams ir darželiui.   Buitinių aksesuarų serija „VIGA“ primena tikrąjį dalyką. Visi buitiniai gaminia..
50.51€
Be PVM:41.74€
Gamintojas: Viga Toys
Medinis Automobilis ''Viga Sorter''    SAVYBĖS:    Medinis automobilis „Viga Sorter“.     Matmenys: 18 x 14 x 13 cm. Nuo 18 mėn...
33.52€
Be PVM:27.70€
Gamintojas: Classic World
Medinis Traukinys „CLASSIC WORLD“    SAVYBĖS:      Ryškus, spalvingas ir linksmas  - „Coco“ sunkvežimis ir plytos pagaminti iš aukštos kokybės natūralios medienos ir padengti aplinkai nekenksmingais vandens pagrindo dažais.       SAUGU IR PATVARU  - mūsų žaislai yra pagam..
27.58€
Be PVM:22.80€
Gamintojas: Classic World
Medinis žaidimas. Žvejyba     SAVYBĖS:    Mes einame žvejoti! Rinkinyje yra medžiaginė pagalvėlė, ant kurios jūros būtybės yra išdėstytos taip, kad jos atitiktų kilimėlio raštą. Charakteristika: Rinkinyje yra 2 meškerės, 9 spalvingos žuvys ir medinė kaladėlė, imituojanti ..
25.46€
Be PVM:21.04€
Gamintojas: Simba
Namas Su Statulėle ''Masha and Misha''   SAVYBĖS:  Geltonas Mishos namas  atrodo tiksliai taip, kaip jo filmas Išskleidę vaikai mato interjerą su baldais ir aksesuarais Namas turi atidaromas duris ir langines, lovą, supamą kėdę, baldus, žaislus Įtraukta  Mašos figūr..
44.97€
Be PVM:37.16€
Gamintojas: Big
Namelis ''Peppa Pig'' su figūromis ''Big Block'' „Peppa Pig“ vilos namas yra 107 elementų rinkinys , leidžiantis pastatyti 3 aukštų namą su sodu. Rinkinį papuoš lipdukai, pritvirtinti prie dėžutės su kaladėlėmis. Didieji „Peppa“ kaladėlės yra žaislas, pagamintas daug dėmesio skiriant kiekvienai deta..
84.46€
Be PVM:69.80€
Gamintojas: Dickie
Nuotolinio Valdymo Kranas Vaikams ''Dickie'' SAVYBĖS:  Aukštą geltoną kraną valdo nuotolinio valdymo pultas Kranas turi stabilų, keturių ginklų pagrindą, kuris užtikrina stabilumą žaidžiant Krano viršuje įrengta kabina su vieta statybininko figūrai Dėl nuotolinio valdym..
80.83€
Be PVM:66.80€
Gamintojas: Dickie
Nuotolinio valdymo kranas vaikams ''Dickie''    SAVYBĖS:    Pulteliu valdomas kranas Pirmajį paspaudus kranas apsisuką 350 laipsnių kampu Antrasis naudojamas kabliui pakelti ir nuleisti Kranas taip pat turi pakrovimo krepšį ir platformą. Dėl plačių atramų galime..
61.90€
Be PVM:51.15€