Meniu
Jūsų Krepšelis

Kiti teleskopų priedai

Kiti teleskopų priedai
Gamintojas: Celestron
WiFi priega prie Visatos su SkyPortal WiFi adapteriu! Celestron kompanijos sukurtas adapteris SkyPortal WiFi pavers Jūsų Android, iPhone ar iPad kartu su teleskopu į nuosavą planetariumą arba observatoriją ! Taip pat šis adapteris veikia ir su PC tipo personaliniais kompiuteriais. Su SkyPortal W..
189.00€
Be PVM:156.20€
Gamintojas: SkyWatcher
WiFi prieiga prie Visatos su Synscan WiFi adapteriu! SkyWatcher kompanijos sukurtas adapteris SynScan WiFi pavers Jūsų Android, iPhone ar iPad kartu su teleskopu į nuosavą planetariumą arba observatoriją ! Taip pat šis adapteris veikia ir su PC tipo personaliniais kompiuteriais. Su SkyWatcher WiFi..
93.00€
Be PVM:76.86€
Gamintojas: SkyWatcher
Montuotė SkyWatcher EQ3_2 Nebrangi Skywatcher EQ3-2 ekvatorinė montuotė. Dauguma teleskopų montuočių yra būtent šio, tipo. Naudojama visur, nuo mažiausiųjų teleskopų iki observatorinės klasės prietaisų. Skirtingai nei azimutinė, ši montuotė sukurta kompensuoti žemės sukimąsi besukant tik apie vi..
379.00€
Be PVM:313.22€
Gamintojas: SkyWatcher
SkyWatcher kompanija siūlo paprastą ir nebrangų sprendimą, kaip galima būtų nedidelį teleskopą valdyti su kompiuterizuota montuote. Tai SkyWatcher EQ3 2 Pro Synscan Goto montuotė. Ji žymiai lengvesnė, nei galingosios HEQ5 ar EQ6 Pro serijos montuotės. EQ3 2 Pro Synscan Goto montuotė aprūpinta tokiu ..
829.00€
Be PVM:685.12€
Gamintojas: SkyWatcher
Tvirtinimo plokštė 15 cm SkyWatcher tvirtinimo plokštė, skirta pritvirtinti teleskopą prie Skywatcher AZ2, EQ3, EQ5, HEQ5, EQ6 ir kitų tokio tipo montuočių (papildomai reikės tvirtinimo žiedų). Tvirta bei nebrangi, pagaminta iš kieto, bet lengvo lydinio. Skirta mažiems teleskopams, ilgis – 15 cm..
14.00€
Be PVM:11.57€
Gamintojas: SkyWatcher
Tvirtinimo plokštė 21 cm SkyWatcher tvirtinimo plokštė (Vixen tipo), skirta pritvirtinti teleskopą prie Skywatcher EQ3, EQ5, HEQ5, EQ6 ir kitų tokio tipo montuočių (papildomai reikės tvirtinimo žiedų). Tvirta bei nebrangi, pagaminta iš kieto, bet lengvo lydinio. Skirta vidutinio dydžio teleskopa..
19.00€
Be PVM:15.70€
Rodoma nuo 1 iki 6 iš 6 (1 puslapių)