Meniu
Jūsų Krepšelis

Respiratoriai ir Kaukės

Respiratoriai ir Kaukės
Saugios, gerai filtruojančios ir nealergizuojančios Apsauginės Veido Kaukės - Respiratoriai KN95-K 3D, 5 vnt su elastingomis ir ausų nespaudžiančiomis kilpomis. Pagamintos iš neaustinės medžiagos ir patogios nešioti.   SAVYBĖS: Apsaugos lygis: KN95 FFP2 Splva: Balta Dydis..
7.45€
Be PVM:6.16€
Gamintojas: Delta Plus
Aukštos kokybės Delta plus respiratorius FFP2, su iškvėpimo vožtuvu 4 sulankstomos plokštumos, tinka visiems veidų tipams. Išformuota nosies reguliavimo juostelė, kraštelis su paminkštinimu. Aukštos kokybės iškvėpimo vožtuvas. Plastikiniam maišelyje. Išbandytas Dolomia testas, kuris užtikrina..
20.61€
Be PVM:17.03€
Gamintojas: Delta Plus
Delta plus respiratorius pagamintas iš neaustinės medžiagos su apsauginiu filtru FFP2. Išformuota nosies reguliavimo juostelė. Pastiprinimai ties kraštais. Didelio našumo iškvėpimo vožtuvas , kuris ypač palengvina kvėpavimą. Dėžutėje 10 vnt. respiratorių. Išbandytas Dolomia testas, kuris užtikrina..
24.90€
Be PVM:20.58€
3-jų sluoksnių Tvirtos elastinės juostelės Integruotas pritaikymas nosiai Aukštos kokybės filtarcinis sluoksnis Minkšta veido odos nedirginanti medžiaga Patogi kartoninė pakuotė, kurioje 50 vnt. kaukių Atitinka medicininėms veido kaukėms keliamus saugumo ir filtravimo standartus. Pagaminta Lietuvoje..
10.95€
Be PVM:9.05€
Gamintojas: Delta Plus
Box of 50 type II disposable medical face masks. Dispenser box of 50 Type II disposable medical face masks. 3 folds. Class 1 medical devices. Nose clip. Elastic ear loops. Non-woven polypropylene. EN14683:2019 Medical face masks - Requirements and test methods II Type = 98 % Bacterial Filtration Ef..
5.49€
Be PVM:4.54€
Vienkartinė Medicininė Veido Kaukė, 3 Sluoksnių, N50 su ausų kilpomis ir nosies spaustuku. Du sluoksniai iš neaustinės medžiagos ir vienas iš lydyto audinio, todėl apsauga nuo bakterijų tiek iš išorės, tiek iš vidaus yra geresnė. SAVYBĖS: Trijų (3) sluoksnių. Naudojimas: Tik vienka..
0.12€
Be PVM:0.10€
Rodoma nuo 1 iki 6 iš 6 (1 puslapių)