Meniu
Jūsų Krepšelis

Greitoji pagalba

Greitoji pagalba
Gamintojas: Masterkidz
Daktaro Krepšys ''Masterkidz'' realistiškai atrodantis medicinos prietaisų rinkinys, kuris leis jums sėkmingai aplankyti pacientą namuose. Visi priedai supakuoti į maišelį, kuris tiekiamas kartu su rinkiniu. Žaislas turi didelę edukacinę vertę ir puikiai tinka ikimokyklinio amžiaus vaikams. SAVY..
67.47€
Be PVM:55.76€
Gamintojas: Smoby
Elektroninis Medicininis Vežimėlis „Smoby“ Gerbiamo Prancūzijos „Smobys“ vaikams skirtų žaislų gamintojo - elektroninis medicininis vežimėlis yra puikus žaislas susipažinimui su pagrindiniais medicinos instrumentais. Gausiai įrengtas komplektas. SAVYBĖS:  Vaikams nuo 3 metų ..
87.18€
Be PVM:72.05€
Gamintojas: Classic World
Greitosios Medicinos Pagalbos Automobilis „Construction Blocks“ „Classic World“ Medinė „Classic World“ konstrukcija yra puikus žaislas 3 metų ir vyresniems vaikams. Tai leidžia plėtoti savo kūrybiškumą kuriant naujus greitosios pagalbos automobilius. Komplektas leidžia sukonstruoti kelis transpo..
34.43€
Be PVM:28.46€
Gamintojas: Viga Toys
Greitosios Pagalbos Automobilis "Viga Wooden" Puikus „Viga“ produktas, palaikys mažylio vystymąsi. Smagus dalykas yra medinių kaladėlių derinimas ir sujungimas bei greitosios medicinos pagalbos įrengimas iš jų. Po sulankstymo mažylis gali mėgautis transporto priemone, kurioje sumontuoti judantys rat..
12.60€
Be PVM:10.41€
Gamintojas: Simba
Lagaminas „Simba Doctor“. Fantastiška pramoga mažiesiems gydytojams ir gydytojams! Raudonas lagaminas, atidarytas, rodo turtingą turinį, kuris yra išsami kiekvieno „mažojo gydytojo“ įranga . Nuo šiandien kiekvienam mažyliui patiks apsilankyti pas gydytoją! SAVYBĖS:  Vaikams nuo 3 me..
13.59€
Be PVM:11.23€
Rodoma nuo 1 iki 5 iš 5 (1 puslapių)