Meniu
Jūsų Krepšelis

Staliukai, spintelės prie lovos

Staliukai, spintelės prie lovos
Reguliuojamo kampo ligonio staliukas. Suglaudžiamas, stabilus ligonio staliukas ant kojelių. Jo stalviršis medinis, laminuotas PVC, su paaukštintomis briaunelėmis pagal visą stalviršio perimetrą ir mechaniškai reguliuojamu pasvirimo kampu. SAVYBĖS: Maksimali apkrova: 15 kg Svoris: ..
38.95€
Be PVM:32.19€
Gamintojas: Kid-Man
Ligonio staliukas su keturiais ratukais. Stalviršis medinis, su paaukštintomis briaunelėmis pagal visą stalviršio perimetrą ir reguliuojamu pasvirimo kampu (iki 45°). Staliuko aukštis reguliuojamas nuo 810 mm iki 1140 mm, rėmo konstrukcija tokia, kad ratukai pavažiuoja po lova. SAVYBĖS: ..
109.95€
Be PVM:90.87€
Ligonio staliukas su keturiais ratukais. Stalviršis medinis, su paaukštintomis briaunelėmis pagal visą stalviršio perimetrą ir reguliuojamu pasvirimo kampu (iki 45°). Staliuko aukštis reguliuojamas nuo 710 mm iki 1160 mm, rėmo konstrukcija tokia, kad ratukai pavažiuoja po lova. Ratukai su stabdž..
69.95€
Be PVM:57.81€
Gamintojas: Kid-Man
Spintelė su dvejomis durelėmis, viena lentyna, vienu ištraukiamu stalčiu ir atvira niša. Stalčius atsidaro į abi puses, todėl spintelę galima naudoti iš abiejų lovos pusių. Spintelė pagaminta iš 19 mm laminuotos medžio drožlių plokštės padengtos plastiku. Paviršius atsparus valymui ir dezinfekcijai...
649.95€
Be PVM:537.15€
Gamintojas: Kid-Man
Spintelė su dvejomis durelėmis, viena lentyna, vienu ištraukiamu stalčiu ir atvira niša. Spintelė pagaminta iš laminuotos medžio drožlių plokštės padengtos plastiku. Paviršius atsparus valymui ir dezinfekcijai. Šoninėje spintelės dalyje yra atlenkiamas staliukas. Spintelė su 4 gumuotais ratukais, ne..
359.95€
Be PVM:297.48€
Šviesi spintelė prie lovos su stalčiumi, uždara lentyna ir atvira niša. Spintelė turi 4 ratukus, todėl prireikus nesunkiai ją pastumsite į kitą vietą. SAVYBĖS: Medžiaga: Laminuota medžio drožlių plokštė Stalčius ir apatinė lentynėlė yra užrakinama Spalva: Šviesaus medžio imit..
175.00€
Be PVM:144.63€
Rodoma nuo 1 iki 6 iš 6 (1 puslapių)