Meniu
Jūsų Krepšelis

Virtuvėlės ir Maisto produktai

Virtuvėlės ir Maisto produktai
Gamintojas: Masterkidz
2 Metaliniai ''Masterkidz'' vaisių krepšeliai. 2 metalinių vaisių krepšelių rinkinys. Puikiai tinka laikyti vaikų virtuvės reikmenims, tokiems kaip žaisliniai vaisiai ir daržovės. Tai puikiai tinka „Masterkidz Education“ vaikams skirtose edukacinėse virtuvėse. Puikus priedas prie bet kokio virtuvės ..
30.07€
Be PVM:24.85€
Gamintojas: Ecoiffier
Daržovių Rinkinys Dėžėje ''Ecoiffer''. „Ecoiffier“ daržovių rinkinys  dėžutėje - puikus daržovių rinkinys, kuris puikiai tiks kiekvienai mažai namų šeimininkei. Dėžutėje esantys vaisiai gali būti naudojami daugeliui žaidimų - jie pasitvirtins tiek kaip  papildomas elementas virtuvėje , tiek  turguje..
15.70€
Be PVM:12.97€
Gamintojas: Smoby
Didelė Virtuvė ''Tefal'' ''Smoby'' Didelė „Tefal Studio“ virtuvė vaikams  iš garsaus Prancūzijos vaikų žaislų gamintojo „Smoby“. Sensacinga virtuvė su  elektroniniais garsais ir aksesuarais  patiks kiekvienam mažam virėjui. Virtuvėje yra: - didelis, funkcionalus stalviršis, kuriame vaikai gali gamin..
106.94€
Be PVM:88.38€
Gamintojas: Smoby
Didelė Žaislinė Virtuvė ''Smoby''   SAVYBĖS:    Didelė „Smoby MiniTefal Studio Bubble“ virtuvė su elektroniniais garsais ir stebuklingu puodu iš garsaus Prancūzijos žaislų vaikams gamintojo „Smob y . Nuostabi virtuvė vaikams su elektroniniais garsais ir stebuklingu puodu su burbulais..
108.47€
Be PVM:89.65€
Elektrinė kepsninė yra naudinga kepsnių mėgėjams, nes ji palengvina maisto ruošimo eigą.  Elektrinės kepsninės grotelės yra gerai suprojektuotos ir atsparios smūgiams.  Šią kepsninę galite naudoti vištienai, žuviai, krevetėms, daržovėms kepti ir t.t. Taip pat galite lengvai kepti mėsą, bandeles,..
26.25€
Be PVM:21.69€
Gamintojas: Smoby
Elektroninė Virtuvė ''Tefal Opencook'' ''Smoby''   SAVYBĖS:    sulankstoma virtuvė, todėl užima nedaug vietos didelis, funkcionalus stalviršis, ant kurio vaikai gali gaminti patiekalus viryklė su rankenėlėmis ir garso efektais atidaroma orkaitė atidaromas ..
107.96€
Be PVM:89.22€
Gamintojas: Smoby
Elektroninė Virtuvė „Smoby Kitchen miniTefal Studio 28 Magic Bubble“  SAVYBĖS: Funkcionalus stalviršis su kriaukle, vieta indams Kriauklė su čiaupu Daugiafunkcinės kaitinimo plokštės imitacija su verdančio vandens poveikiu (tiesiog užpilkite vandenį į puodą, padėkite jį ant p..
115.10€
Be PVM:95.12€
Gamintojas: Step2
Jauki Virtuvė ''Step2'' su aksesuarais. Rinkinyje yra visos realistiškos funkcijos, kurių galite tikėtis iš smagios virtuvės. Virtuvė yra įdomus ir priklausomybę sukeliantis žaidimas vaikams, kurie nori mėgdžioti suaugusiųjų veiklą ir gali saugiai žaisti mažuosius virėjus. SAVYBĖS:  atvi..
152.91€
Be PVM:126.37€
Gamintojas: Smoby
Kavos Aparatas „Smoby Mini Tefal“ Kavos aparatas priklauso „Tefal“ mini buitinės technikos kolekcijai, kuri buvo atnaujinta naujomis sultingomis spalvomis. „Smoby“  yra Prancūzijos įmonė, turinti 1924 m. Tradicijas, šiuo metu priklausanti Vokietijos žaislų koncernui „  Simba-Dickie Group“ , kurianti..
17.40€
Be PVM:14.38€
Gamintojas: Smoby
Konditerijos gamykla leidžia vaikui atlikti konditerio vaidmenį. Vaikas turi galimybę pasigaminti ir papuošti skanius saldumynus. Saldus malonumas garantuotas! .Lengva išardyti ir išvalyti. Tinka plauti indaplovėj.  SAVYBĖS: rankinis maišytuvas su dangteliu su įmontuotu maišytuvu ir dube..
40.48€
Be PVM:33.46€
Gamintojas: Classic World
Makaronų paruošimo rinkinys „Mega“ rinkinys makaronams gaminti iš „Classic World“ - puikus pasiūlymas vaikams, norintiems atlikti įvairius vaidmenis kasdieniame gyvenime. Rinkinys patenkins mažą virėją. Dabar jis patieks gardžią vakarienę visai šeimai ir atliks darbą motinai. Rinkinį sudaro: Makaron..
69.28€
Be PVM:57.26€
Gamintojas: Viga Toys
Medinė Pjaustymo Lentelė ''Viga Toys''. Saugus ir kūrybiškas medinių vakarienių rinkinys, skirtas pjaustyti ant padėklo, susidedančio iš gabalų, sujungtų kartu su „Viga“ „Velcro“, yra vienas iš pirmaujančių žaislų, kuris tarnaus ilgą laiką ir suteiks jūsų vaikui daugybę metų įdomios ir kūrybingos li..
16.55€
Be PVM:13.68€
Gamintojas: Viga Toys
Medinė Virtuvė „Viga Toys“ su aksesuarais.„Viga“ medinė virtuvė su aksesuarais yra vienas iš pirmaujančių žaislų, leidžiančių jūsų vaikui patekti į įdomių ir kūrybingų žaidimų pasaulį. Medinė virtuvė bus labai linksma kiekvienam vaikui ir leis saugiai „išvirti“ ką nors nuostabaus visai šeimai. Žaidi..
154.89€
Be PVM:128.01€
Gamintojas: Viga Toys
Medinė Virtuvė „Viga Toys“  viryklė su 2 degikliais, orkaitė, mikrobangų krosnelė, kriauklė su čiaupu, papildoma lentyna po mikrobangų krosnele, laikrodis, lentyna su prieskoniais, maisto gaminimo reikmenys (šaukštas ir mentelė) SAVYBĖS:  Vaikams nuo 3 metų Medžiaga me..
146.50€
Be PVM:121.07€
Gamintojas: Viga Toys
Medinė Virtuvė „Viga Toys“ su virykle   SAVYBĖS:    Spalvinga virtuvė džiugina akį ir skatina žaisti. Rinkinyje yra: keptuvė su dangčiu, puodas su dangčiu, du šaukštai, druskos ir pipirų purtyklė.      ..
62.53€
Be PVM:51.68€
Gamintojas: Viga Toys
Medinė viryklė „Viga Toys“ su grotelėmis Medinė sulankstoma virtuvė ir „Grill“ iš „Viga“ yra vienas iš pirmaujančių žaislų, kuris tarnaus ilgą laiką ir suteiks jūsų vaikui daug metų įdomių ir kūrybingų pramogų. Spalvinga grotelė ir virtuvė džiugina vaiko akį ir skatina jį žaisti. Rinkinį sudaro: du ..
40.50€
Be PVM:33.47€
Gamintojas: Viga Toys
„Viga“ mediniai sausainiai ir pyragaičiai. Skaniai atrodantys, rankomis dažyti sausainiai ir pyragaičiai puikiai papildys bet kokią virtuvę. Mažylis galės žaisti vaidmenis - jis galės tapti konditeriu arba galės paruošti vakarėlius savo lėlėms ar meškiukams. SAVYBĖS:  Vaikams nuo 18..
12.56€
Be PVM:10.38€
Gamintojas: Classic World
Medinis Buitinis Maišytuvas Žaislas Vaikams Classic World. Jei jūsų vaikas mėgsta padėti virtuvėje ir jį žavi virtuvės prietaisų pasaulis, jis pamils šį žaislą. Medinis maišytuvas yra produktas, pasižymintis aukšta estetika, ilgaamžiškumu ir rūpestingumu vaiko saugumu, kuris, nepaisant noro, neturėt..
25.14€
Be PVM:20.78€
Gamintojas: Classic World
Medinis Daržovių Pjovimo Rinkinys ''CLASSIC WORLD''. Medinis daržovių pjaustymo rinkinys  iš „Classic World“ - puikus pasiūlymas vaikams, norintiems atlikti įvairius vaidmenis kasdieniame gyvenime. Pramogos leis jums atlikti vaidmenis nuo ankstyvo amžiaus ir atliks edukacinę funkciją. Produktas yra ..
21.35€
Be PVM:17.65€
Gamintojas: Viga Toys
Medinis Dešrainio Ir Pieno Rinkinys ''Viga''. Medinių „Viga“ maisto produktų rinkinys puikiai papildys bet kurio vaiko virtuvę. Rinkinyje yra dešrainis ir pieno dėžutė Žaislas suteiks nuostabų malonumą meškiukui ar lėlėi vakarėlio metu Visa tai yra pagaminta iš lakuotos medienos ir nudažyta netoksiš..
16.79€
Be PVM:13.88€
Gamintojas: Viga Toys
Medinis Gimtadienio Tortas ''Velcro Viga''    SAVYBĖS:    Saugus ir kūrybingas „Viga“ 6 dalių medinis pjovimo pyragas yra vienas iš pirmaujančių žaislų, kuris tarnaus ilgą laiką ir suteiks jūsų vaikui daug metų įdomios ir kūrybingos linksmybės. Spalvingas pyragas džiugina akį ir skat..
25.18€
Be PVM:20.81€
Gamintojas: Viga Toys
Medinis Kavos Aparatas ''Viga Toys''. Medinis kavos aparatas, kurį sukūrė garsus žaislų, skirtų vaikams nuo 3 metų, gamintojas „Viga Toys“. Kavos aparatas puikiai papildys virtuvę ar teminį darželio kampelį ir leis vaikui žaisti namuose, kad pagerintų maisto gaminimo įgūdžius. Medinis žaislas leis j..
21.77€
Be PVM:17.99€
Gamintojas: Viga Toys
Medinis Maisto Rinkinys ''Viga'' rinkinys pagamintas iš lakuotos medienos ir nudažyta nenuodingais, ryškių spalvų dažais, kurie patenkins kiekvieną vaiką ir suteiks ham daug malonumo. „Viga“ pjovimo rinkinys yra puikus žaislas, kuris sužadins jūsų vaiko vaizduotę. Kol tėvas ruošia valgį visai šeimai..
36.89€
Be PVM:30.49€
Gamintojas: Viga Toys
Medinis maišytuvas „Viga Toys“ bus puikus darželio virtuvės ar teminio kampelio priedas ir leis vaikui žaisti namuose, kad pagerintų maisto gaminimo įgūdžius. Medinis žaislas leis jums atlikti vaidmenis, jis taip padės susidraugauti su kitais vaikais žaidžiant kartu. SAVYBĖS:  Rausvas ir..
18.89€
Be PVM:15.61€
Gamintojas: Viga Toys
Medinis maišytuvas „Viga Toys“  Medinis maišytuvas, kurį sukūrė garsus žaislų gamintojas vaikams nuo 3 metų „Viga Toys“. Raudonas ir baltas skrudintuvas bus puikus virtuvės ar teminio darželio kampelio priedas ir leis vaikui žaisti namuose, kad pagerintų maisto gaminimo įgūdžius. Medinis žaislas lei..
21.00€
Be PVM:17.35€
Gamintojas: Classic World
Medinis Maišytuvas „Retro“ Iš CLASSIC WORLD yra puikus žaislas mažai namų šeimininkei, mėgstančiai kepti. Taip pat puikiai papildo virtuvės įrangą. Naudojant retro maišytuvą, visi maži kepiniai bus sėkmingi. Specialios rankenėlės dėka maišytuvo ašmenys pasisuka. SAVYBĖS: Rinkinį sudaro 4..
29.67€
Be PVM:24.52€
Gamintojas: Viga Toys
Medinis pjaustymo lentos rinkinys ''Viga'' Medinis maišytuvas, kurį sukūrė garsus žaislų gamintojas „Viga Toys“. Raudonas ir baltas skrudintuvas bus puikus virtuvės ar teminio darželio kampelio priedas ir leis vaikui žaisti namuose, kad pagerintų maisto gaminimo įgūdžius. Medinis žaislas leis jums a..
16.55€
Be PVM:13.68€
Gamintojas: Classic World
Medinis saldumynų stendas Gražus „cupcake“ stovas iš „Classic World“ - puikus pasiūlymas vaikams, norintiems atlikti skirtingus vaidmenis kasdieniame gyvenime. Mūsų vaikas pagaliau galės vaidinti mažą konditerį.  SAVYBĖS:  Pagaminta iš natūralaus medžio. Nuostabus diza..
30.07€
Be PVM:24.85€
Gamintojas: Classic World
Medinis Skrudintuvas ''Classic World'' Stilingas medinis skrudintuvas, skirtas kūrybiškai gaminti maistą. Lavina pažinimo ir rankinius įgūdžius, kūrybiškumą, vaizduotę ir susižavėjimą patiekalų kūrimo pasauliu. Puikus vaikų virtuvės priedas. Gražiai pagamintas, saugus žaislas. SAVYBĖS:  ..
30.07€
Be PVM:24.85€
Gamintojas: Viga Toys
Medinis Skrundintuvas ''Viga Toys'' Fantastiškas skrudintuvas, kuriame mažieji gali paruošti skanių skrebučių. Rinkinį sudaro skrudintuvas, 2 duonos riekės, lėkštė, peilis ir 3 sviesto gabalėliai. Visi švelnių spalvų elementai. Pasukite rankenėlę ir patraukite svirtį. Tada baigtas tostas pasirod..
18.85€
Be PVM:15.58€
Gamintojas: Classic World
Medinis Vaisių Rinkinys ''CLASSIC WORLD'' Mediniai vaisiai, skirti pjaustyti ant garsaus „Classic World“ žaislų gamintojo, idealiai tinka darželiui ir namams. Žaislas taip pat gali būti naudojamas kaip galvosūkis. Rinkinys leis jūsų vaikui išsiugdyti įvairius įgūdžius, kurie bus naudingi vėliau gyve..
20.94€
Be PVM:17.30€
Gamintojas: Viga Toys
Medinis Virtuvinis Skrudintuvas ''Viga'' SAVYBĖS:  Vaikams nuo 3 metų Produkto matmenys 20 x 12,5 x 10 cm..
20.80€
Be PVM:17.19€
Gamintojas: Viga Toys
Medinis Virtuvinis Skrudintuvas ''Viga''. Vaikai stebi suaugusiuosius ir mėgsta juos mėgdžioti, todėl jie pažįsta savo artimiausią aplinką ir pasaulį. „Viga“ žaislų serija, imituojanti kasdienio gyvenimo prietaisus, leidžia vaikams mokytis ir tyrinėti tam tikras vertybes žaidžiant. SAVYBĖS:  ..
23.04€
Be PVM:19.04€
Gamintojas: Masterkidz
Medinių Daržovių Rinkinys ''Masterkidz''   SAVYBĖS:    Žaisti virtuvę yra labai smagu! Gamindamas mėgstamus patiekalus visai šeimai, vaikas išmoksta teisingai naudotis virtuvės įranga ir kaip ja saugiai naudotis. Tačiau verta paminėti, kad virtuvė taip pat yra ramybės oazė daugeliui ..
54.75€
Be PVM:45.25€
Gamintojas: Viga Toys
Medinių pietų dėžutės rinkinys „Viga“ „Viga“ pjovimo rinkinys yra puikus žaislas, kuris sužadins jūsų vaiko vaizduotę. Kol tėvai ruošia valgį visai šeimai, mūsų mažasis virėjas ar virėjas paruoš lėlių ir meškiukų vaisių salotas su mėgstamais priedais. SAVYBĖS:  Su „Lunch Box“ pjovim..
22.21€
Be PVM:18.35€
Gamintojas: Viga Toys
Medinių Vaisių Pjaustyklė ''Viga''. Saugūs ir kūrybingi mediniai vaisiai, skirti pjaustyti ant padėklo, sudaryto iš daržovių ir vaisių gabalėlių, sujungtų kartu su „Viga“ „Velcro“, yra vienas iš pirmaujančių žaislų, kurie tarnaus ilgą laiką ir suteiks jūsų vaikui daugybę metų įdomių ir kūrybingų lin..
24.47€
Be PVM:20.22€
Gamintojas: Classic World
Medžiaginis Hamburgerio Rinkinys Classic World. Dabar jūsų vaikas gali vaidinti tikrą virėją ir paruošti savo pirmąjį mėsainį! Tai puikus rinkinys, skirtas komponuoti savo patiekalus ir sukurti artimą bendravimą su draugais ir šeimos nariais SAVYBĖS:  Vaikamss nuo 18 mėnesių Medžia..
21.35€
Be PVM:17.65€
Gamintojas: Smoby
Mikrobangų Krosnelė Vaikams „Smoby Interactive miniTefal“. Interaktyvi mikrobangų krosnelė vaikams iš garsaus Prancūzijos vaikų žaislų gamintojo Smob y . Mikrobangų krosnelė su daugybe funkcijų: šviesa ir garsas, 4 programos mygtukai, durų atidarymo / uždarymo jutiklis, papildomi priedai: lėkštė ir ..
35.28€
Be PVM:29.16€
Gamintojas: Viga Toys
Mikrobangų Krosnelė „Viga Toys“. Mikrobangų krosnelė „Viga Toys“ pagaminta iš aukštos kokybės kompaktiškos gumos medienos, sukurta vaikams, mėgstantiems mėgdžioti suaugusiųjų elgesį. Tokia medinė mikrobangų krosnelė yra puikus žaislas tiek darželio, tiek vaikų kambariui. Mikrobangų krosnelė puikiai ..
70.93€
Be PVM:58.62€
Gamintojas: Smoby
Mini Maišytuvas „Tefal Blue Smoby“ Rankinis maišytuvas, kurį iš „MiniTefal“ licencijavo garsus Prancūzijos vaikų žaislų gamintojas „Smoby''. Vaikai stebi suaugusiuosius ir mėgsta juos mėgdžioti, todėl jie pažįsta savo artimiausią aplinką ir pasaulį. Mėlynas rankinis maišytuvas iš „MiniTefal“ serijos..
12.68€
Be PVM:10.48€
Gamintojas: Mochtoys
Priedai „Garden Kids Grill“ „Mochtoys“ Kepsninėje yra praktiška lentyna, stalo įrankių kabliai ir keptuvė. Nuimamas dangtelis leidžia apsaugoti „karštas“ groteles po grilio, o ratai ir patogi rankena leidžia groteles transportuoti bet kur sode ar namuose. Pridedant priedus, mažasis virėjas turi daug..
23.20€
Be PVM:19.17€
Gamintojas: Masterkidz
Realistiškų vaisių rinkinys ''Masterkidz''   SAVYBĖS:   Žaisti virtuvę yra labai smagu! Gamindamas mėgstamus patiekalus visai šeimai, vaikas išmoksta teisingai naudotis virtuvės įranga ir kaip ją saugiai naudoti. Tačiau verta paminėti, kad virtuvė taip pat yra ramybės oazė daugeliui ..
54.75€
Be PVM:45.25€
Gamintojas: Viga Toys
„Viga Toys“ salotų rinkinys. Saugus ir kūrybingas salotų rinkinys, kurį sudaro 36 „Viga“ elementai, yra vienas iš pirmaujančių žaislų, kuris tarnaus ilgą laiką ir suteiks jūsų vaikui daugelį metų įdomios ir kūrybingos linksmybės. Spalvingos daržovės džiugina akį, skatina linksmintis ir moko teigiamų..
23.87€
Be PVM:19.73€
Gamintojas: Masterkidz
Skrudintuvas ''Masterkidz''. Gražus, medinis skrudintuvas su garsaus „Masterkidz“ prekės ženklo priedais atitinka visus kokybės ir saugos reikalavimus ir ypač patinka vaikams. Šis derinys daro žaislą idealiu pasiūlymu darželiams ar žaidimų kambariams. Dėmesys tiek darbo kokybei, tiek estetikai, taip..
73.64€
Be PVM:60.86€
Gamintojas: Smoby
Skrudintuvas su skrebučiais ''Smoby'' ''Mini Tefal''. „Mini Tefal“ priedai patikimai atspindi tikrus buitinius prietaisus. „Smoby Mini Tefal“ skrudintuvas yra puikus pusryčių rinkinys, kuriame yra du skrebučiai. Jei mūsų mažoji šeimininkė jau turi virtuvę, jai reikės modernių aksesuarų, tokių kaip s..
11.99€
Be PVM:9.91€
Gamintojas: Smoby
Šokolado Fabrikas ''Smoby'' su receptų knyga. „Smoby“ šokolado fabrikas yra fantastiškas rinkinys, kurio dėka vaikai galės paruošti savo nuostabius šokoladus ir ledinukus.   SAVYBĖS:  2 puodeliai šokoladui tirpinti, besisukančios 6 formos, ledinukų lazdelių rinkinys, dubenėliai ..
48.26€
Be PVM:39.89€
Aukštos kokybės Vaikiška Medinė Virtuvėlė Cosmolino su virykle ir kriaukle. Universali balta spalva, deranti prie bet kokio interjero. Suteiks džiaugmą ir linksmybes kiekvienam vaikui. SAVYBĖS: Nuimama kriauklė Tvirta konstrukcija Rankenėlės pasisuka Atidaryta orkaitė s..
62.95€
Be PVM:52.02€
Gamintojas: Smoby
Vaikiška Virtuvė ''Big Kitchen Bon Appetit''. Virtuvėje yra: didelis stalviršis, - kriauklė, - kaitlentė su garsais, - indų džiovyklė, - kavos aparatas su kapsulėmis, - orkaitė, - šaldytuvas, - lentyna, - 23 aksesuarai. „Smoby“ yra Prancūzijos įmonė, turinti 1924 m. Tradicijas, šiuo metu priklausant..
78.11€
Be PVM:64.55€
Vaikai labai mėgsta pasinerti į suaugusiųjų pasaulį. Jie dažnai mėgdžioja suaugusiuosius ir jų darbus. Jie dažnai mėgdžioja namų ruošos darbus, tad šis virtuvės rinkinys leis vaikui pasinerti į virtuvės pasaulį!   SAVYBĖS: Skleidžia garsus Atidaroma orkaitė..
22.55€
Be PVM:18.64€
Vaikai mėgsta žaislus, kurie verčia juos jaustis kaip suaugusiais, atliekančiais kasdienius veiksmus. Šios virtuvės pagalba vaikai galės pasijusti tikrais virėjais, o patiekalų ruošimas visai šeimai suteiks dar daugiau džiaugsmo. Čia vaikai ras plytelę su dvejomis gaminimo vietomis. Viryklės myg..
32.95€
Be PVM:27.23€
Vaikai mėgsta žaislus, kurie verčia juos jaustis kaip suaugusiais, atliekančiais kasdienius veiksmus. Šios virtuvės pagalba vaikai galės pasijusti tikrais virėjais, o patiekalų ruošimas visai šeimai suteiks dar daugiau džiaugsmo. Čia vaikai ras plytelę su dvejomis gaminimo vietomis. Viryklės mygtuka..
24.11€
Be PVM:19.93€
Vaikai mėgsta žaislus, kurie verčia juos jaustis kaip suaugusiais, atliekančiais kasdienius veiksmus. Šios virtuvės pagalba vaikai galės pasijusti tikrais virėjais, o patiekalų ruošimas visai šeimai suteiks dar daugiau džiaugsmo. Čia vaikai ras plytelę su dvejomis gaminimo vietomis. Viryklės mygtuka..
35.11€
Be PVM:29.02€
Gamintojas: Masterkidz
Vaikiškos Virtuvės Rinkinys ''Masterkidz''   SAVYBĖS:    Maži virėjai gali pradėti savo virtuvės revoliuciją! Turėdami virtuvės aksesuarų rinkinį, jie galės paruošti skanius patiekalus iš originalių receptų arba kartu su savo tėvais gaminti tradicinius patiekalus, kurie šeimoje žinom..
73.64€
Be PVM:60.86€
Gamintojas: Classic World
 Vaisių Pjaustymo Rinkinys "Classic World" Spalvingų vaisių rinkinys puikiai papildo linksmybes mažiesiems virėjams, mėgstantiems žaisti namuose ar gaminant maistą. Pramogos leis jums atlikti vaidmenis nuo ankstyvo amžiaus ir atliks edukacinę funkciją. Produktas yra puiki idėja linksmybėms! SAVY..
20.94€
Be PVM:17.30€
Gamintojas: Ecoiffier
Vaisių Rinkinys Dėžutėje ''Smoby Ecoiffier''. „Ecoiffier“ rinkinys vaisių dėžutėje - nuostabus vaisių rinkinys, kuris puikiai tiks kiekvienai mažai namų šeimininkei. Dėžutėje esantys vaisiai gali būti naudojami daugeliui žaidimų - jie pasitvirtins tiek kaip  papildomas elementas virtuvėje, tiek  tur..
15.70€
Be PVM:12.97€
Gamintojas: Viga Toys
Viga mediniai jogurtai induose     SAVYBĖS:    Kiekvienoje pakuotėje yra dangtelis, uždarytas „Velcro“, kuris bus papildoma atrakcija mažyliui. Žaidimas vaidinant teigiamą poveikį vaikams - jis formuoja jų emocinį intelektą, palaiko kūrybiškumą ir vaizduotę. Rinkinyje yra 4 medi..
9.23€
Be PVM:7.63€
Gamintojas: Wader Quality Toys
Virtuvės Reikmenų Rinkinys „WADER QT Top Chef“. „Wader QT “ gaminami indai „Top Chef“ yra nepaprastas priedas, papildantis jūsų virtuvės komplektus. Mažylis galės paruošti skanų patiekalą ir lavinti savo vaizduotę bei kūrybiškumą. Į komplektą įeina stalo įrankiai 4 žmonėms , keptuvė ir rogučiai, kur..
8.45€
Be PVM:6.99€