Meniu
Jūsų Krepšelis

Gimnastikos sienelės

Gimnastikos sienelės
Gamintojas: Feber
Modulinė Žaidimų Tunelis "Feber" Su "Caterpillar" Žaidimų Aikštele spalvinga, stabili, kupina netikėtumų žaidimų aikštelė leis vaikams patirti sportines emocijas, suteiks reikiamą judesio kiekį ir lavins fizinę formą, išlaikant saugos taisykles. Pagaminta remiantis naujausiomis technologijomis ir au..
335.36€
Be PVM:277.16€
Gamintojas: Wallbarz
Gimnastikos sienelė WALLBARZ Transformer Vaikų gimnastikos sienelė su lygiagretėmis WALLBARZ Transformer amžius3+ Šis modelis komplektuojamas su gimnastikos žiedais ir laipiojimo virve. Visi tėvai nori, kad jų vaikas būtų sveikas, bei aktyvus. WALLBARZ tikina, kad jų produkcija padės jums i..
328.62€
Be PVM:271.59€
Gamintojas: Wallbarz
Gimanstikos sienelė WALLBARZ Family Vaikų gimnastikos sienelė WALLBARZ Family amžius3+ Šis modelis komplektuojamas su gimnastikos žiedais ir laipiojimo virve. Visi tėvai nori, kad jų vaikas būtų sveikas, bei aktyvus. WALLBARZ tikina, kad jų produkcija padės jums ir jūsų vaikui pasiekti itin..
288.67€
Be PVM:238.57€
Gamintojas: Wallbarz
Vaikų sporto kompleksas BABYBARZ BabyWonder Vaikų sporto kompleksas BABYBARZ BabyWonder amžius 3+ skirtas skatinti ir ugdyti Jūsų vaiką tyrinėjant aplinkinį pasaulį. Pastovi fizinė veikla turėtų būti skatinama nuo pat gimimo. Labai naudinga yra kūdikiams ir vaikams mokytis žaidimo metu..
398.54€
Be PVM:329.37€
Rodoma nuo 1 iki 5 iš 5 (1 puslapių)