Meniu
Jūsų Krepšelis

Varikliai valtims

Varikliai valtims
Gamintojas: Haswing
Haswing Cayman-B 55 GPS 1.6 versijos- kokybiškas ir nebrangus išmanus variklis žvejybai su naujausia, 1.6 programinės įrangos versija, kuri užtikrina gerai veikiančią taško laikymo funkciją ir bevielyje valdymo pultelyje integruotas ne tik inkaro mygtukas, kurio pagalba vienu paspaudimu aktyvuojama ..
998.95€
Be PVM:825.58€
Gamintojas: Argo
Elektrinis valties variklis ARGO 40 LBS   Valties variklis ARGO pagamintas iš gerų sudedamųjų dalių: sraigtas anglies pluošto, kotas anglies pluošto, viršutinė dalis iš plastiko atsparaus ultravioletiniams spinduliams, apvijos varinės, angliukų laikiklis metalinis, todėl neb..
174.95€
Be PVM:144.59€
Gamintojas: Argo
Elektrinis valties variklis ARGO 50 LBS   Valties variklis ARGO pagamintas iš gerų sudedamųjų dalių: sraigtas anglies pluošto, kotas anglies pluošto, viršutinė dalis iš plastiko atsparaus ultravioletiniams spinduliams, apvijos varinės, angliukų laikiklis metalinis, todėl neb..
209.95€
Be PVM:173.51€
Gamintojas: STORM
Elektrinis variklis STORM 36 LBS Variklis yra apsaugotas antikorozine danga nuo sūraus vandens.Variklio koja pagaminta iš stiklo pluošto atsparios smūgiams, medžiagos. Borto laikiklis pagamintas iš anglies plastiko atlaikančio dideles apkrovas ir atsparaus ultravioletiniams spinduliams. Reguliuo..
169.95€
Be PVM:140.45€
Rodoma nuo 1 iki 4 iš 4 (1 puslapių)