Meniu
Jūsų Krepšelis

Vaikščiojimo rėmai

Vaikščiojimo rėmai
Gamintojas: Taneta
Alkūninė vaikštynė APW Reguliuojamo aukščio vaikštynė su dviem plieninėmis rankenomis, skirta naudoti patalpose. Vaikštynė komplektuojama su keturiais 80mm ratukais ant U formos rėmo, kurie leidžia vaikštynei pasisukti bet kuria kryptimi, du ratukai su stabdžiais. Minkšta dalis pagaminta iš šlif..
174.00€
Be PVM:143.80€
Gamintojas: Taneta
Alkūninė vaikštynė su rankiniais stabdžiais APWB   Reguliuojamo aukščio vaikštynė su dviem plieninėmis rankenomis ant kurių sumontuoti rankiniai stabdžiai. Skirta naudoti patalpose. Vaikštynė komplektuojama su keturiais 100 mm ratukais ant U formos rėmo, kurie leidžia vaikštynei pasisukti be..
258.00€
Be PVM:213.22€
Gamintojas: Kid-Man
Lauko vaikštynė su 3 ratukais ir krepšiu Sulankstoma ir manevringa, stabilaus rėmo su įmontuotu krepšeliu daiktams susidėti bei padėklu ir papildomu užsegamu medžiaginiu krepšiu daiktams. Eigos stabdžių valdymo rankenėlės sumontuotos ant stūmimo rankenų. Yra trys 200 mm skersmens ratukai. Prieki..
95.00€
Be PVM:78.51€
Gamintojas: Kid-Man
Lauko vaikštynė su 4 ratukais FARGO Stabili ir lengva lauko vaikštynė su keturias ratukais. Ergonomiškos bei paminkštintos rankenos nustatomos pasirinktame aukštyje, todėl vaikštynė tinka įvairaus ūgio naudotojui. Ant stūmimo rankenos sumontuoti eigos ir rimties (parkavimo) stabdžiai. Keliant st..
135.00€
Be PVM:111.57€
Gamintojas: Kid-Man
Patogi ir saugi, palengvinto svorio Lauko Vaikštynė Su Ratukais 04-4200F.  Keturi 190/50 mm ratukai, stabdžiai eigos ir rimties. Keliant stabdymo rankenėlę į viršų aktyvuojami eigos stabdžiai, o nulenkus rankenėlę žemyn yra aktyvuojami rimties stabdžiai. Rankenos reguliuojamo aukščio, ergonomiškos. ..
75.00€
Be PVM:61.98€
Suglaudžiamo rėmo vaikštynė  Suglaudžiamo rėmo, reguliuojamo aukščio vaikštynė su guminiais antgaliais. Galima naudoti ne tik vaikščiojimui palengvinti, bet ir tualete kaip pagalbos priemonę atsisėdant.  SAVYBĖS: Vaikštynės plotis 61 cm Vaikštynės ilgis 47 cm Reguliuojama..
31.95€
Be PVM:26.41€
Triratė vaikštynė su rateliais ir krepšeliu INVACARE Delta Sulankstoma ir manevringa, stabilaus rėmo triratė vaikštynė. Su nuimamu krepšeliu bei staliuku ir užsegamu dėklu daiktams susidėti. Stūmimo rankenos su stabdžių rankenėlėmis. Sulankstytą lengvai patalpinsite automobilio bagažinėje ar pad..
100.00€
Be PVM:82.64€
Gamintojas: Kid-Man
Stabilus, suglaudžiamas vaikščiojimo rėmas, pagamintas iš aliuminio. Patogios paminkštintos atramos rankoms. Guminiai antgaliai apsaugo nuo slydimo ir suteikia papildomo stabilumo. Aukštis reguliuojamas mygtuko pagalba 2,5 cm intervalais. Priemonės pritaikymas: asmuo turi stovėti tiesiai, simetr..
40.00€
Be PVM:33.06€
Vaikščiojimo rėmas, sulankstomas 01-3203 Pagaminta iš aliuminio vamzdžių, padengtų blizgančia anodine danga. Aukštis reguliuojamas atsižvelgiant į žmogaus ūgį. Kojelės su guminiais neslystančiais ir grindų nebraižančiais antgaliais. Patogios paminkštintos atramos rankoms. Priemonės pritaikymas: ..
40.00€
Be PVM:33.06€
Rėmas pagamintas iš tvirto metalo, chromuotas, lengvai suglaudžiamas. Du priekiniai ratukai palengvina vaikštynės judėjimą, o dvi pėdelės, su guminiais antgaliais netepančiais grindų, suteikia vaikštynei stabilumo. Patogios, ergonomiškai išformuotos rankenos lengvai reguliuojamos pagal naudotojo ūgį..
69.93€
Be PVM:57.79€
Vaikštynė su 2 ratukais, reguliuojamo aukščio Suglaudžiamo rėmo, reguliuojamo aukščio vaikštynė su guminiais antgaliais. Galima naudoti ne tik vaikščiojimui palengvinti, bet ir tualete kaip pagalbos priemonę atsisėdant.  SAVYBĖS: Sulankstoma vaikštynė su dviem ratukais priekyje. Sule..
34.95€
Be PVM:28.88€
Gamintojas: INVACARE
Vaikštynė su keturiais rateliais ir krepšeliu INVACARE Banjo Sulankstoma, stabilaus rėmo su krepšeliu daiktams susidėti ir padėkliuku bei laikikliu ramentui. Nuėmus padėkliuką, galima atsisėsti. Padėkliuko aukštis nuo žemės - 61cm. Stūmimo rankenos su stabdžių rankenėlėmis. Reguliuojamo aukščio ..
78.95€
Be PVM:65.25€
Gamintojas: Kid-Man
Vaikštynė Su Staliuku MUVI100 skirta laikinai ar ilgalaikei judamojo – atramos aparato disfunkcijai kompensuoti. Vaikštynė skirta naudoti patalpoje ją stumiant. Dilbiais remiamasi į paminkštintą staliuką su “U” formos išpjova delnais laikantis už rankenų. Konstrukcija stovi ant keturių 100 mm skersm..
145.00€
Be PVM:119.83€
Gamintojas: Kid-Man
Žingsniuojantis vaikščiojimo rėmas 01-3213 Pagaminta iš aliuminio vamzdžių, padengtų blizgančia anodine danga. Aukštis reguliuojamas atsižvelgiant į žmogaus ūgį. Kojelės su guminiais neslystančiais ir grindų nebraižančiais antgaliais. Sutelkus kūno svorį vienoje rankoje, antra ranka perkeliama k..
37.00€
Be PVM:30.58€
Rodoma nuo 1 iki 14 iš 14 (1 puslapių)