Meniu
Jūsų Krepšelis

Mediniai žaislai

Mediniai žaislai
Gamintojas: Viga Toys
''Viga'' medinis vištos formos traukinus    SAVYBĖS:    Višta su viščiukais ant virvelės iš „Viga“ yra žaislas, kuris taps pagalba vaikams, kurie pradeda žengti pirmuosius žingsnius.  ..
22.60€
Be PVM:18.67€
Gamintojas: Classic World
Diržas ''Classic World'' su mediniais įrankiais. Įrankio diržas turi sagtį ir gana ilgą diržą, kuris leidžia jį sureguliuoti. Priekinė dalis sutvirtinta taip, kad įrankis joje tvirtai įsitaisytų. Puikus papildymas mažam „pasidaryk pats“ entuziastui. Komplekte yra: atsuktuvo veržliaraktis, plaktukas,..
17.10€
Be PVM:14.13€
Gamintojas: Viga Toys
Ferma Su Medinėmis Figūromis "Viga"  rinkinys, kurį sudaro 6 elementai - medinės figūros: ūkininkas, medis, arklys, ūkio pastatas, traktorius, karvė ir arklys. Rinkinį galima naudoti kaip savarankišką žaislą, jis taip pat gali būti naudojamas kaip kitų ūkių ar kaladėlių priedas. SAVYBĖS:  ..
12.49€
Be PVM:10.33€
Gamintojas: Viga Toys
Medinė Statybų Aikštelė ''Viga'' su priedais   SAVYBĖS:    Rinkinyje yra 3 statybininkų figūrėlės, savivartis, kranas ir statybinės medžiagos. Pramogos leidžia jums naudotis motorika, bendravimu, kūrybiškumu ir vaizduote.   Žaislas puikiai tinka keliems vaikams, jo dėka m..
53.66€
Be PVM:44.35€
Gamintojas: Viga Toys
Medinis dramblys „Viga“ - „PolarB“ Ar norite padėti savo vaikui išmokti vaikščioti? Mūsų specialus dramblys puikiai tinka šiai užduočiai atlikti. Puiki motyvacija žengti pirmuosius žingsnius ir palaikymas mokantis vaikščioti. SAVYBĖS: Puikiai tiks kaip pagalba vaikams, kurie pradeda žen..
10.64€
Be PVM:8.80€
Gamintojas: Masterkidz
Medinis Ligoninės Rinkinys ''Masterkidz''. Fantastiškas žaislų rinkinys, kuris kartu sudaro puikų ligoninės modelį. Visi modelio elementai pagaminti iš patvarios ir medžio masyvo, o tai taip pat yra labai estetiška. Tai tikrai daro linksmybes smagiau. Makete yra keletas puikių elementų, kurie yra bū..
74.27€
Be PVM:61.38€
Gamintojas: Viga Toys
Medinis Obuolio Labirintas Su Kirminu ''Viga''. Neribotas kirmino perėjimo per obuolį derinių skaičius neleis vaikui nuobodžiauti žaidžiant, taip pat mankštins ranką, atmintį ir vaizduotę! Obuolys yra mažas, todėl jį galite pasiimti bet kur su savimi, o linksmybės niekada nesibaigs! Žaislas skatina ..
15.73€
Be PVM:13.00€
Gamintojas: Classic World
Medinis Pchanka Šuo Dalmatinas iš "Classic World" geriausiai parduodamas žaislas. Medinis vežimėlis - Dalmantinas yra puiki dovana vaikui nuo 10 mėnesių amžiaus. Šunų dydis buvo pritaikytas prie vaikų rankų dydžio, todėl naudojimas buvo lengvesnis ir patogesnis. Žaislas lavina daug naudingų vaiko įg..
7.50€
Be PVM:6.20€
Gamintojas: Viga Toys
„Viga Toys“ medinis stumdomasis dinozauras. Stumtuvas su dinozauru ant pagaliuko skirtas vaikams, kurie dar tik mokosi žengti pirmuosius žingsnius. Spalvingas stumtuvas paskatins jūsų kūdikį žengti pirmuosius žingsnius, jis bus puikus palydovas pasivaikščiojimams namuose, sode ir parke. SAVYBĖS:..
17.86€
Be PVM:14.76€
Gamintojas: Classic World
Medinis traukiamasis pingvinas Žaislas „Penguin Pull“  puikiai tinka mažiesiems kurie, pradėdami vaikščioti. Dėl savo unikalaus judančio judesio efekto šis pingvinas tikrai skiriasi nuo bet kurio kito jūsų matyto traukiamojo žaislo! SAVYBĖS:  Pagaminta iš rankų darbo nat..
13.25€
Be PVM:10.95€
Gamintojas: Classic World
 Medinis Žaislinis Krokodilas Su Traukiančiais Garsais Su Virvele Classic World Pažvelk į šį krokodilą! Mielas, besišypsantis augintinis seks kūdikį visur, kur tik jis eis, tik laikydamas virvelę. Krokodilas ant traukimo ratų yra puikus žaislas vaikams nuo 12 mėnesių amžiaus. Tai padeda išmokti vaik..
25.33€
Be PVM:20.93€
Gamintojas: Viga Toys
Medinių magnetų rinkinys „Viga Toys“ transporto priemonės . Medinių magnetų rinkinyje yra 20 skirtingų transporto priemonių SAVYBĖS:  Pasakiškai spalvingos magnetinės transporto priemonės, kurios prilips prie specialios magnetinės lentos arba prie šaldytuvo. Magnetai p..
17.70€
Be PVM:14.63€
Gamintojas: Masterkidz
Mini Gaisrinės Rinkinys ''Masterkidz''. Fantastiškas žaislas vaikams, leisiantis vaikams kartu žaisti ugniagesiu gesinant pavojingus gaisrus. Daugelis vaikų ypač myli ugniagesius - jie yra drąsūs, draugiški, stiprūs ir gelbsti žmones Rinkinyje yra puiki gaisrinė, kurios viduje yra vamzdis prie čiuož..
74.27€
Be PVM:61.38€
Gamintojas: Masterkidz
Staliaus įrankių diržas ''Masterkidz''. Puikus žaislas vaikams, leidžiantis atlikti profesionalo ir specialisto vaidmenį atliekant atnaujinimo ir remonto darbus! Rinkinyje yra net 12 medinių įrankių, kurių dėka galima atlikti bet kokį darbą. Rinkinyje taip pat yra įrankių diržas, leidžiantis nešioti..
32.40€
Be PVM:26.78€
Gamintojas: Classic World
„Classic World ECO“ stumiama medinė antis vaikai gali praktikuoti vaikščiojimą vedžiodami savo mėgstamą žaislą priešais save. Važiuodamas ančiukas atlapoja pelekus, todėl kūdikis juoksis ir bus laimingas. Antis yra perkamiausias „Classic World“ žaislas. SAVYBĖS:  Žaislas turi tylius ratu..
29.69€
Be PVM:24.54€
Gamintojas: Classic World
Stūmoklis "Rainbow Pusher" iš "Classic World" „Classic World“ perkamiausias stūmoklis. Jis susideda iš rankenos, kuria žaislas ir ratai su gumuotais kraštais gali būti nukreipti, todėl jis yra tylus ir patogus. Žaisle yra spalvingi paveikslai iš abiejų rato pusių ir spalvingi elementai tarp dviejų j..
33.32€
Be PVM:27.54€
Gamintojas: Viga Toys
''Viga'' sūrio labirintas su pelyte sūris yra mažas, todėl jį galite pasiimti bet kur su savimi, ir linksmybės nesibaigs! Neribotas pelės per sūrio skylutes derinių skaičius neleis vaikui nuobodžiauti žaislu. SAVYBĖS:  Pelė širdies labirinte yra maža, todėl ją galite pasiimti bet kur su ..
14.89€
Be PVM:12.31€
Gamintojas: Viga Toys
„Viga Turtle“ vėžliuko formos žaisliukas Spalvingas, medinis Vigos vėžlys su raudona virvele. Žengdamas pirmuosius žingsnius vaikas tempia vėžlį, kuris juokingai juda ir skleidžia garsus. Visa tai yra pagaminta iš lakuotos medienos ir nudažyta nenuodingais, ryškių spalvų dažais, kurie patenkins ..
16.90€
Be PVM:13.97€
Gamintojas: Viga Toys
„Viga Toys“ žiedų mėtymas ant medinės žaislų lentutės „Mesk žiedą“ iš garsaus žaislų gamintojo „Viga Toys“ vaikams nuo 3 metų, puikiai tinkantis darželyje ir namuose. SAVYBĖS:  Gaminys pagamintas iš aukščiausios kokybės medienos ir nudažytas ryškiomis spalvomis, kurios yra saugios vaikam..
35.25€
Be PVM:29.13€
Gamintojas: Viga Toys
„Viga Toys“ vištos formos stumiamasis žaislas    SAVYBĖS:    „Viga“ stūmikas su gaidžiu ant pagaliuko skirtas vaikams, kurie dar tik mokosi žengti pirmuosius žingsnius. Spalvingas stūmikas tikrai paskatins jūsų kūdikį tobulinti vaikščiojimo techniką ir padaryti, kad kiekviena šeima v..
17.86€
Be PVM:14.76€
Gamintojas: Viga Toys
„Viga“ medinis baltojo lokio traukimas - „PolarB“   SAVYBĖS:   Kad atitiktų vaikų ir tėvų lūkesčius, „Viga“ siūlo žaislus, kurie palaiko vaiką vystymosi procese. Puikus žaidimo ir mokymosi funkcijų derinys leidžia vaikui: - lavina susikaupimą - gerina bendrąją motoriką ..
13.70€
Be PVM:11.33€