Meniu
Jūsų Krepšelis

Švytuoklės, Balansyrai

Švytuoklės, Balansyrai
Gamintojas: AKARA
BALANSYRAS AKARA BANDIT 50MM 8G  Nuotraukoje pateiktos prekės spalvos, užrašai gali šiek tiek skirtis, o aprašyme pateikta informacija yra bendro pobūdžio, todėl gali būti paminėtos ne visos prekės savybės. Kilus klausimams, visada galite susisiekti telefonu arba el. paštu.  ..
3.15€
Be PVM:2.60€
Gamintojas: AKARA
BALANSYRAS AKARA BLEAK 55MM 8G  Nuotraukoje pateiktos prekės spalvos, užrašai gali šiek tiek skirtis, o aprašyme pateikta informacija yra bendro pobūdžio, todėl gali būti paminėtos ne visos prekės savybės. Kilus klausimams, visada galite susisiekti telefonu arba el. paštu.  ..
3.15€
Be PVM:2.60€
Gamintojas: AKARA
BALANSYRAS AKARA CANCAN 40MM 6G  Nuotraukoje pateiktos prekės spalvos, užrašai gali šiek tiek skirtis, o aprašyme pateikta informacija yra bendro pobūdžio, todėl gali būti paminėtos ne visos prekės savybės. Kilus klausimams, visada galite susisiekti telefonu arba el. paštu.  ..
3.15€
Be PVM:2.60€
Gamintojas: AKARA
BALANSYRAS AKARA LEGIONER 50MM 9G  Nuotraukoje pateiktos prekės spalvos, užrašai gali šiek tiek skirtis, o aprašyme pateikta informacija yra bendro pobūdžio, todėl gali būti paminėtos ne visos prekės savybės. Kilus klausimams, visada galite susisiekti telefonu arba el. paštu.  ..
3.15€
Be PVM:2.60€
Gamintojas: AKARA
BALANSYRAS AKARA MIDGE 35MM 4G  Nuotraukoje pateiktos prekės spalvos, užrašai gali šiek tiek skirtis, o aprašyme pateikta informacija yra bendro pobūdžio, todėl gali būti paminėtos ne visos prekės savybės. Kilus klausimams, visada galite susisiekti telefonu arba el. paštu.  ..
3.15€
Be PVM:2.60€
Gamintojas: AKARA
Balansyras AKARA Mosquit 30 30mm 2.5g Spalva 29 yra skirtas žiemai plėšrioms žuvims, tokioms kaip ešeriai ir šlakiai, žvejoti. Balansuotojas pagamintas iš aukštos kokybės, šalčiui atsparių medžiagų ir aprūpintas Japonijos kompanijos „Maruto“ didelio stiprumo kabliukais ir trišakiais.   SAVYB..
2.95€
Be PVM:2.44€
Gamintojas: AKARA
Balansyras AKARA Mosquit 30 30mm 2.5g Spalva 29/94 yra skirtas žiemai plėšrioms žuvims, tokioms kaip ešeriai ir šlakiai, žvejoti. Balansuotojas pagamintas iš aukštos kokybės, šalčiui atsparių medžiagų ir aprūpintas Japonijos kompanijos „Maruto“ didelio stiprumo kabliukais ir trišakiais.   SA..
2.95€
Be PVM:2.44€
Gamintojas: AKARA
Balansyras AKARA Mosquit 30 30mm 2.5g Spalva 31 yra skirtas žiemai plėšrioms žuvims, tokioms kaip ešeriai ir šlakiai, žvejoti. Balansuotojas pagamintas iš aukštos kokybės, šalčiui atsparių medžiagų ir aprūpintas Japonijos kompanijos „Maruto“ didelio stiprumo kabliukais ir trišakiais.   SAVYB..
2.95€
Be PVM:2.44€
Gamintojas: AKARA
Balansyras AKARA Mosquit 30 30mm 2.5g Spalva 4 yra skirtas žiemai plėšrioms žuvims, tokioms kaip ešeriai ir šlakiai, žvejoti. Balansuotojas pagamintas iš aukštos kokybės, šalčiui atsparių medžiagų ir aprūpintas Japonijos kompanijos „Maruto“ didelio stiprumo kabliukais ir trišakiais.   SAVYBĖ..
2.95€
Be PVM:2.44€
Gamintojas: AKARA
Balansyras AKARA Mosquit 30 30mm 2.5g Spalva 85 yra skirtas žiemai plėšrioms žuvims, tokioms kaip ešeriai ir šlakiai, žvejoti. Balansuotojas pagamintas iš aukštos kokybės, šalčiui atsparių medžiagų ir aprūpintas Japonijos kompanijos „Maruto“ didelio stiprumo kabliukais ir trišakiais. SAVYBĖS: ..
2.95€
Be PVM:2.44€
Gamintojas: AKARA
BALANSYRAS AKARA RUFF 50MM 9G  Nuotraukoje pateiktos prekės spalvos, užrašai gali šiek tiek skirtis, o aprašyme pateikta informacija yra bendro pobūdžio, todėl gali būti paminėtos ne visos prekės savybės. Kilus klausimams, visada galite susisiekti telefonu arba el. paštu.  ..
3.15€
Be PVM:2.60€
Gamintojas: AKARA
BALANSYRAS AKARA RUFF 60MM 17G  Nuotraukoje pateiktos prekės spalvos, užrašai gali šiek tiek skirtis, o aprašyme pateikta informacija yra bendro pobūdžio, todėl gali būti paminėtos ne visos prekės savybės. Kilus klausimams, visada galite susisiekti telefonu arba el. paštu.  ..
3.45€
Be PVM:2.85€
Gamintojas: Lucky John
Balansyras LUCKY JOHN 6 Nordic 13H Balansyras LUCKY JOHN Nordic yra kompaktiškas, puikiai subalansuotas balansavimo įrenginys, specialiai sukurtas giliavandeniams ežerams ir upėms, turinčioms gana stiprią srovę.    Sunkus šiaurietiško balansyro korpusas nenukrypsta nuo žaidimo esant dide..
4.15€
Be PVM:3.43€
Gamintojas: Lucky John
Balansyras LUCKY JOHN 6 Nordic 41H Balansyras LUCKY JOHN Nordic yra kompaktiškas, puikiai subalansuotas balansavimo įrenginys, specialiai sukurtas giliavandeniams ežerams ir upėms, turinčioms gana stiprią srovę.    Sunkus šiaurietiško balansyro korpusas nenukrypsta nuo žaidimo esant dide..
4.15€
Be PVM:3.43€
Gamintojas: Lucky John
Balansyras LUCKY JOHN 6 Nordic 47H Balansyras LUCKY JOHN Nordic yra kompaktiškas, puikiai subalansuotas balansavimo įrenginys, specialiai sukurtas giliavandeniams ežerams ir upėms, turinčioms gana stiprią srovę.    Sunkus šiaurietiško balansyro korpusas nenukrypsta nuo žaidimo esant dide..
4.15€
Be PVM:3.43€
Gamintojas: Lucky John
Švytuoklė Lucky John MAIKO 49 3g yra klasikinės formos, sukurta žvejoti iš po ledo stovinčiame vandenyje įvairias plėšrias žuvis. Šis originalus žiemos jaukas sukurtas pagal japonų technologiją ir neturintis analogų. Savybės: Ilgis 49mm Svoris 3g 2 trišakiai kabliukai O..
8.45€
Be PVM:6.98€
Gamintojas: Lucky John
Balansyras Lucky John MAIKO 49mm 3g 15H yra klasikinės formos, sukurta žvejoti iš po ledo stovinčiame vandenyje įvairias plėšrias žuvis. Šis originalus žiemos jaukas sukurtas pagal japonų technologiją ir neturintis analogų. Savybės: Ilgis 49mm Svoris 3g Spalva - Mėlyna//balta..
8.45€
Be PVM:6.98€
Gamintojas: Lucky John
Švytuoklė Lucky John MAIKO 49mm 3g 305 yra klasikinės formos, sukurta žvejoti iš po ledo stovinčiame vandenyje įvairias plėšrias žuvis. Šis originalus žiemos jaukas sukurtas pagal japonų technologiją ir neturintis analogų. Savybės: Ilgis 49mm Svoris 3g Spalva - žalia/oranžinė..
8.45€
Be PVM:6.98€
Gamintojas: Lucky John
Balansyras Lucky John VI BALTIC yra klasikinės formos, sukurta žvejoti iš po ledo stovinčiame vandenyje įvairias plėšrias žuvis. Šis originalus žiemos jaukas sukurtas pagal japonų technologiją ir neturintis analogų. Savybės: Ilgis 60mm Svoris 46g Spalva - Sidabrinė/Juoda ..
4.00€
Be PVM:3.31€
Gamintojas: Lucky John
Balansyras Lucky John VI BALTIC yra klasikinės formos, sukurta žvejoti iš po ledo stovinčiame vandenyje įvairias plėšrias žuvis. Šis originalus žiemos jaukas sukurtas pagal japonų technologiją ir neturintis analogų. Savybės: Ilgis 60mm Svoris 46g Spalva - Mėlyna/Oranžinė ..
4.00€
Be PVM:3.31€
Rodoma nuo 1 iki 21 iš 21 (1 puslapių)