Meniu
Jūsų Krepšelis

Šokinėjimo Kamuoliai

Šokinėjimo Kamuoliai
Gamintojas: Tremblay
Tvirtas gimnastikos kamuolys su rankena SAVYBĖS: Medžiaga: PVC Diametras: 55 cm Spalva: raudona..
25.00€
Be PVM:20.66€
HOP kamuoliai yra su specialiomis, gerą sugriebimą suteikiančiomis uždaro tipo rankenėlėmis. Pagaminti iš minkšto viniplasto be latekso. Šie kamuoliai žaidimų metu lavina ir stiprina pėdų, kojų, liemens ir kitus raumenis.  Skersmuo 55 cm. Spalva raudona. Rekomenduojama maksimali apkrova 70 kg. T..
20.85€
Be PVM:17.23€
HOP kamuoliai yra su specialiomis, gerą sugriebimą suteikiančiomis uždaro tipo rankenėlėmis. Pagaminti iš minkšto viniplasto be latekso. Šie kamuoliai žaidimų metu lavina ir stiprina pėdų, kojų, liemens ir kitus raumenis. Skersmuo 65 cm. Spalva mėlyna. Rekomenduojama maksimali apkrova 90 kg. Tinka v..
22.85€
Be PVM:18.88€
OPPY kamuoliai yra su specialiomis, gerą sugriebimą suteikiančiomis atviro tipo rankenėlėmis. Pagaminti iš minkšto viniplasto be latekso. Šie kamuoliai žaidimų metu lavina ir stiprina pėdų, kojų, liemens ir kitus raumenis. Skersmuo 50cm. Spalva geltona. Rekomenduojama maksimali apkrova 45 kg. Tinka ..
15.85€
Be PVM:13.10€
OPPY kamuoliai yra su specialiomis, gerą sugriebimą suteikiančiomis atviro tipo rankenėlėmis. Pagaminti iš minkšto viniplasto be latekso. Šie kamuoliai žaidimų metu lavina ir stiprina pėdų, kojų, liemens ir kitus raumenis. Skersmuo 60cm. Spalva raudona. Rekomenduojama maksimali apkrova 70 kg. Tinka ..
29.00€
Be PVM:23.97€
SAVYBĖS: Pripučiamas arkliukas - žaislas ir koordinacijos lavinimo priemonė vaikams. Sėdėdamas anatomiškai išformuotame arkliuko balne, vaikas jaučiasi saugiai ir stabiliai. Pagamintas iš tvirtos gumos, kurios sudėtyje nėra latekso. Pripučiamas pompa. Spalva: raudona...
25.95€
Be PVM:21.45€
Pripučiamas arkliukas - žaislas ir koordinacijos lavinimo priemonė vaikams. Sėdėdamas anatomiškai išformuotame arkliuko balne, vaikas jaučiasi saugiai ir stabiliai. Galima naudoti su sūpuokle ir be jos. Naudojamas su sūpuokle arkliukas vaikui teikia daugiau stabilumo, todėl ypač tinka mažiems ir sil..
50.00€
Be PVM:41.32€
Gamintojas: Meteor
Šokinėjimo kamuolys METEOR 55 cm SAVYBĖS: Skersmuo: 55 cm Medžiaga: PVC - speciali nesprogstanti guma, atlaikanti dinamines apkrovas iki 250 kg Spalva: rožinė su baltu logotipu Patogios rankenos Nuotraukoje pateiktos prekės spalvos, užrašai gali šiek tiek skirtis,..
7.65€
Be PVM:6.32€
Gamintojas: Meteor
Šokinėjimo kamuolys METEOR 65 cm su rageliais, mėlynas Puiki priemonė mankštai namuose. Su juo galima atlikti daug smagių pratimų: mankštinti nugaros, kojų, pilvo raumenis, o taip pat ir žaidimams. SAVYBĖS: Skersmuo: 65 cm Labai tvirta PVC medžiaga Maksimali dinaminė apkr..
9.14€
Be PVM:7.55€
Gamintojas: PEZZI
Šokinėjimo kamuolys Original Pezzi® Pon Pon Junior 42cm   Pon Pon® yra šokinėjimo kamuolys, suteikiantis geriausias atšokimo savybes, elastingumą ir tvirtumą. Eksliuzyvinė plastikinė rankenėlė sumontuota ant kamuolio suteikia maksimalią kontrolę. Kamuolys pagamintas iš elastingo plasti..
12.74€
Be PVM:10.53€
Gamintojas: PEZZI
Šokinėjimo kamuolys Original Pezzi® Globetrotter Big   Pon Pon® yra šokinėjimo kamuolys, suteikiantis geriausias atšokimo savybes, elastingumą ir tvirtumą, panašus į "Pon Pon", tačiau turi dvi minkštas rankenėles. Kamuolys pagamintas iš patvarios ir elastingos plastiko medžiagos. Globe..
14.76€
Be PVM:12.20€
Gamintojas: PEZZI
Šokinėjimo kamuolys Original Pezzi® Globetrotter Junior 42 cm   Pon Pon® yra šokinėjimo kamuolys, suteikiantis geriausias atšokimo savybes, elastingumą ir tvirtumą, panašus į "Pon Pon", tačiau turi dvi minkštas rankenėles. Kamuolys pagamintas iš elastingo ir patvaraus plastiko. Globetr..
11.89€
Be PVM:9.83€
Rodoma nuo 1 iki 12 iš 17 (2 puslapių)