Meniu
Jūsų Krepšelis

Šokinėjimo Kamuoliai

Šokinėjimo Kamuoliai
Gamintojas: Tremblay
Tvirtas gimnastikos kamuolys su rankena SAVYBĖS: Medžiaga: PVC Diametras: 55 cm Spalva: raudona..
25.00€
Be PVM:20.66€
Gamintojas: Gymnic©
SAVYBĖS: Pripučiamas arkliukas - žaislas ir koordinacijos lavinimo priemonė vaikams. Sėdėdamas anatomiškai išformuotame arkliuko balne, vaikas jaučiasi saugiai ir stabiliai. Pagamintas iš tvirtos gumos, kurios sudėtyje nėra latekso. Pripučiamas pompa. Spalva: raudona...
31.85€
Be PVM:26.32€
Gamintojas: Gymnic©
Pripučiamas arkliukas - žaislas ir koordinacijos lavinimo priemonė vaikams. Sėdėdamas anatomiškai išformuotame arkliuko balne, vaikas jaučiasi saugiai ir stabiliai. Galima naudoti su sūpuokle ir be jos. Naudojamas su sūpuokle arkliukas vaikui teikia daugiau stabilumo, todėl ypač tinka mažiems ir sil..
35.95€
Be PVM:29.71€
Gamintojas: WELSTAR
Šokinėjimo Kamuolys - Arkliukas Welstar W4705-1PB, Rausvas  pagamintas iš patvarių ir nekenksmingų rožinės spalvos medžiagų. Žaislas skirtas sėdėti ir šokinėti. Šokinėjimo arkliukas yra ne tik labai smagus, bet ir ypač naudingas lavinant vaikų motoriką, susikaupimą ir pusiausvyrą. Gražus ir naudinga..
18.85€
Be PVM:15.58€
Gamintojas: Meteor
Šokinėjimo Kamuolys METEOR su patogiomis rankenomis. SAVYBĖS: Skersmuo: 55 cm Medžiaga: PVC - speciali nesprogstanti guma, atlaikanti dinamines apkrovas iki 250 kg Spalva: rožinė su baltu logotipu  ..
12.08€
Be PVM:9.98€
Gamintojas: Meteor
Meteor šokinėjimo kamuolys su rageliais yra puiki priemonė mankštai namuose. Su juo galima atlikti daug smagių pratimų: mankštinti nugaros, kojų, pilvo raumenis, o taip pat ir žaidimams. SAVYBĖS: Spalva: Mėlyna Skersmuo: 65 cm Labai tvirta PVC medžiaga Maksimali dinamin..
9.15€
Be PVM:7.56€
Gamintojas: PEZZI
Original Pezzi Pon Pon Junior šokinėjimo kamuolys, suteikia geriausias atšokimo savybes, elastingumą ir tvirtumą.   Eksliuzyvinė plastikinė rankenėlė sumontuota ant kamuolio suteikia maksimalią kontrolę. Kamuolys pagamintas iš elastingo plastiko.  .  SAVYBĖS: Eksliuz..
14.95€
Be PVM:12.36€
Gamintojas: PEZZI
Šokinėjimo kamuolys Original Pezzi® Globetrotter Big yra šokinėjimo kamuolys su dviem minkštomis rankenėlėmis, suteikiantis geriausias atšokimo savybes. Kamuolys pagamintas iš patvarios ir elastingos plastiko medžiagos.   SAVYBĖS: Mikštos rankenėlės Elastingas pl..
15.95€
Be PVM:13.18€
Gamintojas: PEZZI
Šokinėjimo Kamuolys „Original Pezzi® Globetrotter Junior“ yra šokinėjimo kamuolys su dviem minkštomis rankenėlėmis, suteikiantis geriausias atšokimo savybes. Kamuolys pagamintas iš patvarios ir elastingos plastiko medžiagos.Galima rinktis iš trijų dydžių (42cm - raudonas, 53 cm - mėlynas ir 65..
12.95€
Be PVM:10.70€
Gamintojas: PEZZI
Šokinėjimo kamuolys Original Pezzi® Globetrotter Super   Pon Pon® yra šokinėjimo kamuolys, suteikiantis geriausias atšokimo savybes, elastingumą ir tvirtumą, panašus į "Pon Pon", tačiau turi dvi minkštas rankenėles. Kamuolys pagamintas iš elastingo ir patvaraus plastiko. Globetrotter š..
16.82€
Be PVM:13.90€
Gamintojas: PEZZI
Šokinėjimo Kamuolys „Original Pezzi® Pon Pon Maxi“ yra šokinėjimo kamuolys, suteikiantis geriausias atšokimo savybes. Eksliuzyvinė plastikinė rankenėlė sumontuota ant kamuolio suteikia maksimalią kontrolę. Kamuolys pagamintas iš elastingo plastiko. Pon Pon galimas trijų dydžių. (42cm - geltonas,..
20.95€
Be PVM:17.31€
Gamintojas: PEZZI
Šokinėjimo Kamuolys Original Pezzi® Pon Pon Normal suteikia geriausias atšokimo savybes, elastingumą ir tvirtumą. Eksliuzyvinė plastikinė rankenėlė sumontuota ant kamuolio suteikia maksimalią kontrolę. Kamuolys pagamintas iš elastingo plastiko. .  SAVYBĖS: Spalva: Oranži..
19.55€
Be PVM:16.16€
SAVYBĖS: Spalva: Tamsiai mėlynas Plastikinė rankena Maksimali apkrova: 150 kg.  Ø cm. 65 Naudojim amžius 6+..
24.15€
Be PVM:19.96€
Gamintojas: Spokey
Šokinėjimo kamuolys Spokey 45 cm mėlynas SAVYBĖS: Medžiaga: PVC Skersmuo: 45 cm Sudėtyje nėra ftalatų Svoris: 480 g Atitinka EN71-1.3.3 standartą..
8.48€
Be PVM:7.01€
Gamintojas: MONDO
Šokinėjimo Kamuolys-Žaislas Arkliukas Ride On skirtas sėdėti ir šokinėti. Gražus ir naudingas žaislas, kuris patiks kiekvienam mažam vaikui ir augs kartu su juo. SAVYBĖS: Prekės ženklas: Mondo Guminio šokliuklo dydis: 65 cm x 27 cm x 50 cm Maksimalus vaikučio svo..
19.55€
Be PVM:16.16€
Rodoma nuo 1 iki 15 iš 15 (1 puslapių)