Meniu
Jūsų Krepšelis

Šokinėjimo Kamuoliai

Šokinėjimo Kamuoliai
Gamintojas: PROfit
Šokinėjantis kamuolys su patogiomis ausimis. Skatina vaiko motorikos vystymąsi arba laikysenos defektų korekciją. Ryškios spalvos skatina aktyvumą. Į komplektą įeina pompa. Savybės: Modelis mėlynos spalvos Medžiaga: PVC Skersmuo: 45 cm Didžiausias svoris: 100 kg..
9.19€
Be PVM:7.59€
Gamintojas: PROfit
Šokinėjantis kamuolys su patogiomis ausimis. Skatina vaiko motorikos vystymąsi arba laikysenos defektų korekciją. Ryškios spalvos skatina aktyvumą. Į rinkinį įeina pompa. Savybės: Pagaminta iš PVC Modelis mėlynos spalvos Skersmuo: 55 Cm Maksimalus naudotojo svoris: 100 ..
11.30€
Be PVM:9.34€
Gamintojas: PROfit
Šokinėjantis kamuolys su patogiomis ausimis. Skatina vaiko motorikos vystymąsi arba laikysenos defektų korekciją. Ryškios spalvos skatina aktyvumą. Į komplektą įeina pompa. Savybės: Pagaminta iš PVC Skersmuo 65cm Maksimalus svoris 100kg Modelis mėlynos spalvos Pom..
11.98€
Be PVM:9.90€
Gamintojas: PEZZI (Italija)
Šokinėjimo kamuolys Original Tonkey Globetrotter Big yra šokinėjimo kamuolys su dviem minkštomis rankenėlėmis, suteikiantis geriausias atšokimo savybes. Kamuolys pagamintas iš patvarios ir elastingos plastiko medžiagos.   SAVYBĖS: Minkštos rankenėlės Elastingas p..
15.25€
Be PVM:12.60€
Gamintojas: PEZZI (Italija)
Šokinėjimo Kamuolys „Original Tonkey Globetrotter Junior“ yra šokinėjimo kamuolys su dviem minkštomis rankenėlėmis, suteikiantis geriausias atšokimo savybes. Kamuolys pagamintas iš patvarios ir elastingos plastiko medžiagos.Galima rinktis iš trijų dydžių (42cm - raudonas)   SAV..
13.65€
Be PVM:11.28€
Gamintojas: PEZZI (Italija)
Šokinėjimo kamuolys Original Tonkey Globetrotter Super   Pon Pon® yra šokinėjimo kamuolys, suteikiantis geriausias atšokimo savybes, elastingumą ir tvirtumą, panašus į "Pon Pon", tačiau turi dvi minkštas rankenėles. Kamuolys pagamintas iš elastingo ir patvaraus plastiko. Globetrotter š..
18.85€
Be PVM:15.58€
Gamintojas: PEZZI (Italija)
Original Tonkey Pon Pon Junior šokinėjimo kamuolys, suteikia geriausias atšokimo savybes, elastingumą ir tvirtumą.   Eksliuzyvinė plastikinė rankenėlė sumontuota ant kamuolio suteikia maksimalią kontrolę. Kamuolys pagamintas iš elastingo plastiko.  .  SAVYBĖS: Eksliu..
14.95€
Be PVM:12.36€
Gamintojas: PEZZI (Italija)
Šokinėjimo Kamuolys Original Tonkey Pon Pon Maxi yra šokinėjimo kamuolys, suteikiantis geriausias atšokimo savybes. Eksliuzyvinė plastikinė rankenėlė sumontuota ant kamuolio suteikia maksimalią kontrolę. Kamuolys pagamintas iš elastingo plastiko. Pon Pon galimas trijų dydžių. (42cm - geltonas, 5..
21.70€
Be PVM:17.93€
Gamintojas: PEZZI (Italija)
Šokinėjimo Kamuolys Original Tonkey Pon Pon Normal suteikia geriausias atšokimo savybes, elastingumą ir tvirtumą. Eksliuzyvinė plastikinė rankenėlė sumontuota ant kamuolio suteikia maksimalią kontrolę. Kamuolys pagamintas iš elastingo plastiko. .  SAVYBĖS: Spalva: Oranži..
17.95€
Be PVM:14.83€
Rodoma nuo 1 iki 9 iš 9 (1 puslapių)