Meniu
Jūsų Krepšelis

Šokinėjimo Kamuoliai

Šokinėjimo Kamuoliai
Gamintojas: Tremblay
Tvirtas gimnastikos kamuolys su rankena SAVYBĖS: Medžiaga: PVC Diametras: 55 cm Spalva: raudona..
25.00€
Be PVM:20.66€
HOP kamuoliai yra su specialiomis, gerą sugriebimą suteikiančiomis uždaro tipo rankenėlėmis. Pagaminti iš minkšto viniplasto be latekso. Šie kamuoliai žaidimų metu lavina ir stiprina pėdų, kojų, liemens ir kitus raumenis.  Skersmuo 55 cm. Spalva raudona. Rekomenduojama maksimali apkrova 70 kg. T..
20.85€
Be PVM:17.23€
HOP kamuoliai yra su specialiomis, gerą sugriebimą suteikiančiomis uždaro tipo rankenėlėmis. Pagaminti iš minkšto viniplasto be latekso. Šie kamuoliai žaidimų metu lavina ir stiprina pėdų, kojų, liemens ir kitus raumenis. Skersmuo 65 cm. Spalva mėlyna. Rekomenduojama maksimali apkrova 90 kg. Tinka v..
22.85€
Be PVM:18.88€
OPPY kamuoliai yra su specialiomis, gerą sugriebimą suteikiančiomis atviro tipo rankenėlėmis. Pagaminti iš minkšto viniplasto be latekso. Šie kamuoliai žaidimų metu lavina ir stiprina pėdų, kojų, liemens ir kitus raumenis. Skersmuo 50cm. Spalva geltona. Rekomenduojama maksimali apkrova 45 kg. Tinka ..
15.85€
Be PVM:13.10€
OPPY kamuoliai yra su specialiomis, gerą sugriebimą suteikiančiomis atviro tipo rankenėlėmis. Pagaminti iš minkšto viniplasto be latekso. Šie kamuoliai žaidimų metu lavina ir stiprina pėdų, kojų, liemens ir kitus raumenis. Skersmuo 60cm. Spalva raudona. Rekomenduojama maksimali apkrova 70 kg. Tinka ..
29.00€
Be PVM:23.97€
Pripučiamas arkliukas Gymnic©
Perkamiausia
SAVYBĖS: Pripučiamas arkliukas - žaislas ir koordinacijos lavinimo priemonė vaikams. Sėdėdamas anatomiškai išformuotame arkliuko balne, vaikas jaučiasi saugiai ir stabiliai. Pagamintas iš tvirtos gumos, kurios sudėtyje nėra latekso. Pripučiamas pompa. Spalva: raudona...
25.95€
Be PVM:21.45€
Pripučiamas arkliukas - žaislas ir koordinacijos lavinimo priemonė vaikams. Sėdėdamas anatomiškai išformuotame arkliuko balne, vaikas jaučiasi saugiai ir stabiliai. Galima naudoti su sūpuokle ir be jos. Naudojamas su sūpuokle arkliukas vaikui teikia daugiau stabilumo, todėl ypač tinka mažiems ir sil..
50.00€
Be PVM:41.32€
Gamintojas: WELSTAR
Guminė ponio figūra su ausimis, kurios naudojamos kaip rankenos, pagamintos iš patvarių ir nekenksmingų rožinės spalvos medžiagų. Žaislas skirtas sėdėti ir šokinėti. Šokinėjimo arkliukas yra ne tik labai smagus, bet ir ypač naudingas lavinant vaikų motoriką, susikaupimą ir pusiausvyrą. Gražus ir nau..
19.90€
Be PVM:16.45€
Gamintojas: Meteor
Šokinėjimo kamuolys METEOR 55 cm SAVYBĖS: Skersmuo: 55 cm Medžiaga: PVC - speciali nesprogstanti guma, atlaikanti dinamines apkrovas iki 250 kg Spalva: rožinė su baltu logotipu Patogios rankenos Nuotraukoje pateiktos prekės spalvos, užrašai gali šiek tiek skirtis,..
7.57€
Be PVM:6.26€
Gamintojas: Meteor
Meteor šokinėjimo kamuolys su rageliais yra puiki priemonė mankštai namuose. Su juo galima atlikti daug smagių pratimų: mankštinti nugaros, kojų, pilvo raumenis, o taip pat ir žaidimams. SAVYBĖS: Spalva: Mėlyna Skersmuo: 65 cm Labai tvirta PVC medžiaga Maksimali dinamin..
9.15€
Be PVM:7.56€
Gamintojas: PEZZI
Šokinėjimo kamuolys Original Pezzi® Pon Pon Junior 42cm Pon Pon® yra šokinėjimo kamuolys, suteikiantis geriausias atšokimo savybes, elastingumą ir tvirtumą. Eksliuzyvinė plastikinė rankenėlė sumontuota ant kamuolio suteikia maksimalią kontrolę. Kamuolys pagamintas iš elastingo plastiko. Pon Pon gali..
14.95€
Be PVM:12.36€
Gamintojas: PEZZI
Šokinėjimo kamuolys Original Pezzi® Globetrotter Big Pon Pon® yra šokinėjimo kamuolys su dviem minkštomis rankenėlėmis, suteikiantis geriausias atšokimo savybes.   Kamuolys pagamintas iš patvarios ir elastingos plastiko medžiagos.Galima rinktis iš trijų dydžių (42cm - raudonas, 53 cm - mėlyn..
15.95€
Be PVM:13.18€
Gamintojas: PEZZI
Šokinėjimo kamuolys Original Pezzi® Globetrotter Junior Pon Pon® yra šokinėjimo kamuolys su dviem minkštomis rankenėlėmis, suteikiantis geriausias atšokimo savybes.   Kamuolys pagamintas iš patvarios ir elastingos plastiko medžiagos.Galima rinktis iš trijų dydžių (42cm - raudonas, 53 cm ..
12.95€
Be PVM:10.70€
Gamintojas: PEZZI
Šokinėjimo kamuolys Original Pezzi® Globetrotter Super   Pon Pon® yra šokinėjimo kamuolys, suteikiantis geriausias atšokimo savybes, elastingumą ir tvirtumą, panašus į "Pon Pon", tačiau turi dvi minkštas rankenėles. Kamuolys pagamintas iš elastingo ir patvaraus plastiko. Globetrotter š..
16.82€
Be PVM:13.90€
Gamintojas: PEZZI
Šokinėjimo kamuolys Original Pezzi® Pon Pon Maxi yra šokinėjimo kamuolys, suteikiantis geriausias atšokimo savybes. Eksliuzyvinė plastikinė rankenėlė sumontuota ant kamuolio suteikia maksimalią kontrolę.   Kamuolys pagamintas iš elastingo plastiko. Pon Pon galimas trijų dydžių. (42cm - gelto..
20.95€
Be PVM:17.31€
Gamintojas: PEZZI
Šokinėjimo kamuolys Original Pezzi® Pon Pon Normal 53cm Pon Pon® yra šokinėjimo kamuolys, suteikiantis geriausias atšokimo savybes, elastingumą ir tvirtumą. Eksliuzyvinė plastikinė rankenėlė sumontuota ant kamuolio suteikia maksimalią kontrolę. Kamuolys pagamintas iš elastingo plastiko. Pon Pon gali..
19.55€
Be PVM:16.16€
Gamintojas: Spokey
Šokinėjimo kamuolys Spokey 45 cm melynas SAVYBĖS: Medžiaga: PVC Skersmuo: 45 cm Sudėtyje nėra ftalatų Svoris: 480 g Atitinka EN71-1.3.3 standartą..
8.48€
Be PVM:7.01€
Gamintojas: MONDO
Šokinėjimo kamuolys-žaislas ARKLYS SAVYBĖS: Prekės ženklas: Mondo Guminio šokliuklo dydis - 65x27x50 cm Maksimalus vaikučio svoris - iki 30 kg Spalva Ruda Medžiaga Guma Su rankenomis DĖMESIO! Netinka vaikams iki 18 mėn.  ..
19.50€
Be PVM:16.12€
Rodoma nuo 1 iki 18 iš 18 (1 puslapių)