Meniu
Jūsų Krepšelis

Šokinėjimo Kamuoliai

Šokinėjimo Kamuoliai
Gamintojas: Gymnic©
SAVYBĖS: Pripučiamas arkliukas - žaislas ir koordinacijos lavinimo priemonė vaikams. Sėdėdamas anatomiškai išformuotame arkliuko balne, vaikas jaučiasi saugiai ir stabiliai. Pagamintas iš tvirtos gumos, kurios sudėtyje nėra latekso. Pripučiamas pompa. Spalva: raudona...
31.85€
Be PVM:26.32€
Gamintojas: WELSTAR
Šokinėjimo Kamuolys - Arkliukas Welstar W4705-1PB, Raudonas  pagamintas iš patvarių ir nekenksmingų rožinės spalvos medžiagų. Žaislas skirtas sėdėti ir šokinėti. Šokinėjimo arkliukas yra ne tik labai smagus, bet ir ypač naudingas lavinant vaikų motoriką, susikaupimą ir pusiausvyrą. Gražus ir nauding..
18.85€
Be PVM:15.58€
Gamintojas: PEZZI
Original Pezzi Pon Pon Junior šokinėjimo kamuolys, suteikia geriausias atšokimo savybes, elastingumą ir tvirtumą.   Eksliuzyvinė plastikinė rankenėlė sumontuota ant kamuolio suteikia maksimalią kontrolę. Kamuolys pagamintas iš elastingo plastiko.  .  SAVYBĖS: Eksliuz..
14.95€
Be PVM:12.36€
Gamintojas: PEZZI
Šokinėjimo Kamuolys „Original Pezzi® Globetrotter Junior“ yra šokinėjimo kamuolys su dviem minkštomis rankenėlėmis, suteikiantis geriausias atšokimo savybes. Kamuolys pagamintas iš patvarios ir elastingos plastiko medžiagos.Galima rinktis iš trijų dydžių (42cm - raudonas, 53 cm - mėlynas ir 65..
12.95€
Be PVM:10.70€
Gamintojas: PEZZI
Šokinėjimo kamuolys Original Pezzi® Globetrotter Super   Pon Pon® yra šokinėjimo kamuolys, suteikiantis geriausias atšokimo savybes, elastingumą ir tvirtumą, panašus į "Pon Pon", tačiau turi dvi minkštas rankenėles. Kamuolys pagamintas iš elastingo ir patvaraus plastiko. Globetrotter š..
16.82€
Be PVM:13.90€
Gamintojas: PEZZI
Šokinėjimo Kamuolys „Original Pezzi® Pon Pon Maxi“ yra šokinėjimo kamuolys, suteikiantis geriausias atšokimo savybes. Eksliuzyvinė plastikinė rankenėlė sumontuota ant kamuolio suteikia maksimalią kontrolę. Kamuolys pagamintas iš elastingo plastiko. Pon Pon galimas trijų dydžių. (42cm - geltonas,..
20.95€
Be PVM:17.31€
Gamintojas: PEZZI
Šokinėjimo Kamuolys Original Pezzi® Pon Pon Normal suteikia geriausias atšokimo savybes, elastingumą ir tvirtumą. Eksliuzyvinė plastikinė rankenėlė sumontuota ant kamuolio suteikia maksimalią kontrolę. Kamuolys pagamintas iš elastingo plastiko. .  SAVYBĖS: Spalva: Oranži..
19.55€
Be PVM:16.16€
SAVYBĖS: Spalva: Tamsiai mėlynas Plastikinė rankena Maksimali apkrova: 150 kg.  Ø cm. 65 Naudojim amžius 6+..
24.15€
Be PVM:19.96€
Gamintojas: Spokey
Šokinėjimo kamuolys Spokey 45 cm mėlynas SAVYBĖS: Medžiaga: PVC Skersmuo: 45 cm Sudėtyje nėra ftalatų Svoris: 480 g Atitinka EN71-1.3.3 standartą..
6.69€
Be PVM:5.53€
Rodoma nuo 1 iki 9 iš 9 (1 puslapių)