Meniu
Jūsų Krepšelis

Žiemos Sportas

Žiemos Sportas
Gamintojas: Mico
"Mico" stabdys yra keičiama ritinių dalis, kurią lengva surinkti ir išardyti. Pagaminta iš deformacijai atsparios medžiagos. Jis suderinamas su "Mico Ghost" pačiūžų modeliais...
2.95€
Be PVM:2.44€
Gamintojas: THERMOWAVE
Balaklava THERMOWAVE Unisex's Juoda tai lengva ir funkcionali slidinėjimo kaukė, tinkanti vyrams ir moterims, pagaminta iš poliesterio. Elastinga medžiaga ir anatominis pjūvis yra galvos formos, užtikrinantys aukštą komforto lygį ir apsaugantys nuo įbrėžimų. SAVYBĖS: Patrauklus dizainas ..
15.95€
Be PVM:13.18€
Gamintojas: Hamax
 Čiuožynė ROCKOFLAKE yra pagaminta iš tvirto plastiko atsparaus žiemos oro sąlygoms. Ši čiuožyklė suteikia daugybę valandų žaidimo ant sniego. SAVYBĖS: Matmenys 32x54cm Svoris 0.2 kg Pagaminta iš tvirto plastiko atsparaus žiemos oro sąlygoms. Suteikia daugybę valandų ža..
4.95€
Be PVM:4.09€
Gamintojas: Hamax
Universalus "Hamax" čiuožynės "Rockoflake" obuolys yra puikus sprendimas nuotykių kupinoms žiemos dienoms. Ergonomiškas dizainas, pagamintas iš šalčiui atsparaus polietileno, pasižymi puikiomis vairavimo savybėmis ir leidžia važiuoti į priekį ir į šoną. Plati sėdynė ir patogi rankena. Pakeltas krašt..
4.10€
Be PVM:3.39€
Gamintojas: Hamax
 Čiuožynė HAMAX ROCKOFLAKE yra pagaminta iš tvirto plastiko atsparaus žiemos oro sąlygoms. Ši čiuožyklė suteikia daugybę valandų žaidimo ant sniego. SAVYBĖS: Matmenys 28x48cm Svoris 0.2 kg Pagaminta iš tvirto plastiko atsparaus žiemos oro sąlygoms. Suteikia daugybę vala..
4.10€
Be PVM:3.39€
Gamintojas: Kimet
Čiuožynė „Kimet“ leis jums mėgautis žiemos orais. Kartu su vaikais nueikite prie netoliese esančios kalvos ir būkite apgaubti nerūpestingo džiaugsmo. Tvirta konstrukcija, pagaminta iš medžiagos, atsparios žemai temperatūrai, todėl čiuožynė yra labai patvari ir leidžia patirti tikrą malonumą nusi..
3.39€
Be PVM:2.80€
Gamintojas: Kimet
Čiuožynė KIMET yra pagaminta iš tvirto plastiko atsparaus žiemos oro sąlygoms. Ši čiuožyklė suteikia daugybę valandų žaidimo ant sniego. SAVYBĖS: Matmenys 33x42 cm Svoris 0.2 kg Pagaminta iš tvirto plastiko atsparaus žiemos oro sąlygoms. Suteikia daugybę valandų žaidimo..
2.84€
Be PVM:2.34€
Gamintojas: Kimet
"Kimet Sprint" skaidrė yra universalus žiemos įtaisas, kurį gali naudoti mažyliai ir vyresni vaikai. Modelis pagamintas iš patvaraus plastiko, atsparaus žiemos sąlygoms, dėl kurio jis yra patvarus ir tarnaus kelis sezonus. Unikalus aerodinaminis dizainas su profiliuotais slydimais. Plati sėdynė su p..
11.30€
Be PVM:9.34€
Gamintojas: Restart
Plastikinė sniego čiuožynė su dviem šoninėm rankenom. Skersmuo 58 cm. Maksimali apkrova 90 kg. 100% PP..
20.95€
Be PVM:17.31€
Gamintojas: Restart
Plastikinė sniego čiuožynė su dviem šoninėm rankenom. Skersmuo 58 cm. Maksimali apkrova 90 kg. 100% PP..
20.95€
Be PVM:17.31€