Meniu
Jūsų Krepšelis

Teleskopai ir priedai

Teleskopai ir priedai
Gamintojas: Baader Planetarium
Adapteris Baader Planetarium 2''/T2 CCD ir DSLR kameroms #16 2'' Baader Planetarium fotoadapteris, tinkantis visiems 2'' fokusatoriams. Adapteris turi 42 mm T2 sriegį (M42x075) su fiksuojamaja veržle, tvirtinti CCD ar DSLR kameroms (reikalingas T2 žiedas). Efektyvus optinis ilgis tik 2,5 mm ! ..
29.00€
Be PVM:23.97€
Gamintojas: SkyWatcher
Adapteris fotografavimui 2'', universalus Pigus, saugus ir greitas būdas pritvirtinti Jūsų foto kamerą prie teleskopo, monoklio ar žiūrono okuliaro. Jums reikės tik uždėti foto kamerą ant laikiklio - ir Jūs pasirengęs padaryti nuostabių nuotraukų! Skirtas naudoti su 2'' okuliarais. Jis tinka d..
46.00€
Be PVM:38.02€
Gamintojas: Celestron
WiFi priega prie Visatos su SkyPortal WiFi adapteriu! Celestron kompanijos sukurtas adapteris SkyPortal WiFi pavers Jūsų Android, iPhone ar iPad kartu su teleskopu į nuosavą planetariumą arba observatoriją ! Taip pat šis adapteris veikia ir su PC tipo personaliniais kompiuteriais. Su SkyPortal W..
189.00€
Be PVM:156.20€
Gamintojas: SkyWatcher
WiFi prieiga prie Visatos su Synscan WiFi adapteriu! SkyWatcher kompanijos sukurtas adapteris SynScan WiFi pavers Jūsų Android, iPhone ar iPad kartu su teleskopu į nuosavą planetariumą arba observatoriją ! Taip pat šis adapteris veikia ir su PC tipo personaliniais kompiuteriais. Su SkyWatcher WiFi..
93.00€
Be PVM:76.86€
Gamintojas: Baader Planetarium
Akiniai Saulės stebėjimui Baader Planetarium Solar Eclipse Su šiais akiniais galėsite saugiai stebėti Saulę užtemimo arba planetų tranzito per Saulę metu. Filtruoja žalingus UV ir IR spindulius,kokybiškas CE sertifikuotas gaminys. Nerizikuokite savo akių sveikata, nes vaistų nuo akių pažeidimų n..
4.50€
Be PVM:3.72€
Gamintojas: GSO
Puikus GSO dielektrinis diagonalas (įstrižasis veidrodėlis) SC katadioptrikams su 99% atspindžio koeficientu , norint stebėti aukščiau pakilusis objektus. Su šiuo 2'' 90 laipsnių, kokybišku įstrižainiu veidrodėliu galėsite be sunkumų žvalgytis netgi zenito srityje. Pagamintas iš kokybiško, padengto ..
229.00€
Be PVM:189.26€
Gamintojas: SkyWatcher
Filtras Mėnuliui 1.25'' Neutralus filtras, skirtas sumažinti patenkančios šviesos kiekį, stebint ryškesnius objektus. Dažniausiai naudojami stebint skirtingas Mėnulio fazes didesniais teleskopais. Vaizdas nebeakina, akis geriau išskiria mažas detales. Taip pat šis Mėnulio filtras tiks planet..
15.00€
Be PVM:12.40€
Gamintojas: Baader Planetarium
Filtras Saulei Baader AstroSolar safety film A4 Plėvelė skirta Saulės filtrų gamybai. Tinka teleskopams, žiūronams, fotoaparatams bei stebėjimams plika akimi. Tai nepriekaištingos kokybės saugi priemonė stebėti Saulei. Nesvarbu ar norite pamatyti Saulės dėmes ar vyksta užtemimams, ši plevelė yra..
29.00€
Be PVM:23.97€
Gamintojas: SkyWatcher
Filtras SkyWatcher kintamos poliarizacijos 1.25'' Dvigubas, kintamo pralaidumo poliarizacinis SkyWatcher 1.25'' filtras skirtas sumažinti patenkančios šviesos kiekį stebint ryškesnius objektus. Dažniausiai naudojami stebint skirtingas Mėnulio fazes, Jupiterį ir kitus ryškius objektus didesniais ..
35.00€
Be PVM:28.93€
Gamintojas: SkyWatcher
Filtras SkyWatcher šviesos taršos 1.25'' Tai plataus pralaidumo šviesos taršos filtras, skirtas vizualiniams stebėjimams bei CCD fotografijai. Universalus, tinkantis įvairaus skersmens teleskopams, sumažina natūralų dangaus švytėjimą, tinka daugeliui giliojo dangaus objektų stebėjimui. Filtro pr..
26.00€
Be PVM:21.49€
Gamintojas: SkyWatcher
Filtras SkyWatcher UHC 1.25'' UHC (Ultra High Contrast) filtras skirtas vizualiniams giliojo dangaus stebėtojimams. Išryškina blankių objektų detales, sumažina natūralaus fono švytėjimą bei pašalina pagrindines šviesos taršos spektro linijas. Pralaidumas O-III, H-beta bei H-alfa spektro srityse ..
55.00€
Be PVM:45.45€
Gamintojas: Baader Planetarium
Lazerinis kolimatorius Laser Colli Mark III skirtas Niutono reflektoriams ir kai kuriems Šmito - Kasegreno katadioptrikams. Kolimacija niekada nebuvo tokia paprasta. Baader Laser Colli Mark III prietaisas yra su bene geriausiu kainos ir kokybės santykiu rinkoje. Kintamo intensyvumo, tinkantis 1,..
76.00€
Be PVM:62.81€
Gamintojas: SkyWatcher
Kolimatorius optinis 1.25'' Cheshire optinis kolimatorius, tinkantis 1,25'' įvorei. Jis skirtas preciziškam Niutono reflektorių sukolimavimui (optinių ašių suvedimui). Tinka visiems pirminiams veidrodžiams, kurie turi pažymėtą centrą...
39.00€
Be PVM:32.23€
Gamintojas: SkyWatcher
Laikiklis Saulės filtrui Baader AstroSolar safety film, 114 mm Plastikinis Saulės filtro Baader AstroSolar safety film laikiklis. Tai palengvins plėvelės pritvirtinimą ir apsaugos ją nuo pažeidimų. Tinka 114 mm skersmens reflektoriui. Kaina pateikta už 1 vnt...
7.50€
Be PVM:6.20€
Gamintojas: SkyWatcher
Laikiklis Saulės filtrui Baader AstroSolar safety film, 127 mm Plastikinis Saulės filtro Baader AstroSolar safety film laikiklis. Tai palengvins plėvelės pritvirtinimą ir apsaugos ją nuo pažeidimų. Savybės: Tinka 127 mm skersmens Maksutovo-Kasegreno katadioptrikui. Kaina patei..
7.50€
Be PVM:6.20€
Gamintojas: SkyWatcher
Laikiklis Saulės filtrui Baader AstroSolar safety film, 130 mm Plastikinis Saulės filtro Baader AstroSolar safety film laikiklis. Tai palengvins plėvelės pritvirtinimą ir apsaugos ją nuo pažeidimų. Savybės: Tinka 130 mm skersmens reflektoriui. Kaina pateikta už 1 vnt...
7.50€
Be PVM:6.20€
Gamintojas: SkyWatcher
Laikiklis Saulės filtrui Baader AstroSolar safety film, 150 mm Plastikinis Saulės filtro Baader AstroSolar safety film laikiklis. Tai palengvins plėvelės pritvirtinimą ir apsaugos ją nuo pažeidimų. Savybės: Tinka 150 mm skersmens reflektoriui. Kaina pateikta už 1 vnt...
7.50€
Be PVM:6.20€
Gamintojas: SkyWatcher
Laikiklis Saulės filtrui Baader AstroSolar safety film, 200 mm Plastikinis Saulės filtro Baader AstroSolar safety film laikiklis. Tai palengvins plėvelės pritvirtinimą ir apsaugos ją nuo pažeidimų. Savybės: Tinka 200 mm skersmens reflektoriui. Kaina pateikta už 1 vnt...
11.00€
Be PVM:9.09€
Gamintojas: SkyWatcher
Laikiklis Saulės filtrui Baader AstroSolar safety film, 250 mm Plastikinis Saulės filtro Baader AstroSolar safety film laikiklis. Tai palengvins plėvelės pritvirtinimą ir apsaugos ją nuo pažeidimų. Savybės: Tinka 250 mm skersmens reflektoriui. Kaina pateikta už 1 vnt...
11.50€
Be PVM:9.50€
Gamintojas: SkyWatcher
Laikiklis Saulės filtrui Baader AstroSolar safety film, 70 mm Plastikinis Saulės filtro Baader AstroSolar safety film laikiklis. Tai palengvins plėvelės pritvirtinimą ir apsaugos ją nuo pažeidimų. Savybės: Tinka 70 mm skersmens refraktoriams. Kaina pateikta už 1 vnt...
7.50€
Be PVM:6.20€
Gamintojas: SkyWatcher
Laikiklis Saulės filtrui Baader AstroSolar safety film, 76 mm Plastikinis Saulės filtro Baader AstroSolar safety film laikiklis. Tai palengvins plėvelės pritvirtinimą ir apsaugos ją nuo pažeidimų. Tinka 76 mm skersmens reflektoriams. Kaina pateikta už 1 vnt...
7.50€
Be PVM:6.20€
Gamintojas: SkyWatcher
Laikiklis Saulės filtrui Baader AstroSolar safety film, 90 mm Plastikinis Saulės filtro Baader AstroSolar safety film laikiklis. Tai palengvins plėvelės pritvirtinimą ir apsaugos ją nuo pažeidimų. Savybės: Tinka 90 mm skersmens refraktoriams. Kaina pateikta už 1 vnt...
7.50€
Be PVM:6.20€
Gamintojas: SkyWatcher
Lęšis SkyWatcher Barlow 2x Deluxe, 1,25'' Dvigubo didinimo SkyWatcher Deluxe barlow lęšis su T2 sriegiu ir nusukama optine grupe. Tai nebrangus ir kokybiškas būdas padvigubinti jūsų turimų okuliarų didinimus bei prijungti DSLR kamerą.  Tai puikios kokybės achromatinis Barlow lęšis su pilna vis..
35.00€
Be PVM:28.93€
Gamintojas: SkyWatcher
Lęšis SkyWatcher Barlow 2x ED Deluxe, 2'' Šis itin kokybiškas SkyWatcher 2" barlow lęšis pagamintas iš ED stiklo, todė pasižymi minimaliomis aberacijomis ir gera vaizdo kokybe. Barlow tai papildomas lęšis dedamas į fokusatoriaus arba diagonalo įvorę prieš okuliarą. Jis padidina efektyvų teleskop..
99.00€
Be PVM:81.82€
Gamintojas: SkyWatcher
Maitinimo automobilinis 12 V adapteris Automobilinis maitinimo adapteris, tinkantis Celestron bei SkyWatcher teleskopams bei montuotėms su kompiuterizuotomis pavaromis. Taip pat šis adapteris tiks ir kitų gamintojų teleskopams, kur reikalinga 12 V nuolatinė įtampa. Tai puikus priedas, jei steb..
19.00€
Be PVM:15.70€
Gamintojas: SkyWatcher
Montuotė SkyWatcher EQ3_2 Nebrangi Skywatcher EQ3-2 ekvatorinė montuotė. Dauguma teleskopų montuočių yra būtent šio, tipo. Naudojama visur, nuo mažiausiųjų teleskopų iki observatorinės klasės prietaisų. Skirtingai nei azimutinė, ši montuotė sukurta kompensuoti žemės sukimąsi besukant tik apie vi..
379.00€
Be PVM:313.22€
Gamintojas: SkyWatcher
SkyWatcher kompanija siūlo paprastą ir nebrangų sprendimą, kaip galima būtų nedidelį teleskopą valdyti su kompiuterizuota montuote. Tai SkyWatcher EQ3 2 Pro Synscan Goto montuotė. Ji žymiai lengvesnė, nei galingosios HEQ5 ar EQ6 Pro serijos montuotės. EQ3 2 Pro Synscan Goto montuotė aprūpinta tokiu ..
829.00€
Be PVM:685.12€
Gamintojas: Baader Planetarium
Okuliaras Baader Planetarium Hyperion 13 mm Universalus, plačiakampis okuliaras už nenukonkuruojamą kainą. Baader Hyperion serija puikiai tinka vizualiniams stebėjimas bei fotografijai. Dėl puikios mechaninės bei optinės kokybės pamėgti daugelio astronomų. Okuliaro matymo laukas platus siekia 68..
155.00€
Be PVM:128.10€
Gamintojas: Baader Planetarium
Okuliaras Baader Planetarium Hyperion 17 mm Universalus, plačiakampis okuliaras už nenukonkuruojamą kainą. Baader Hyperion serija puikiai tinka vizualiniams stebėjimas bei fotografijai. Dėl puikios mechaninės bei optinės kokybės pamėgti daugelio astronomų. Okuliaro matymo laukas platus siekia 68..
155.00€
Be PVM:128.10€
Gamintojas: Baader Planetarium
Okuliaras Baader Planetarium Hyperion 8 mm Universalus, plačiakampis okuliaras už nenukonkuruojamą kainą. Baader Hyperion serija puikiai tinka vizualiniams stebėjimas bei fotografijai. Dėl puikios mechaninės bei optinės kokybės pamėgti daugelio astronomų. Okuliaro matymo laukas platus siekia 68 ..
155.00€
Be PVM:128.10€
Gamintojas: SkyWatcher
Okuliaras SkyWatcher 2.5 mm UWA planetinis 1.25'' Skywatcher UWA 2.5 mm planetinis 1,25'' okuliaras yra idealus pasirinkimas palanetų ir Mėnulio detalių stebėjimui. Šio okuliaro pagrindas - modifikuota Plossl optinė sistema su penkiais optiniais elementais. Tai plataus lauko okuliaras su 58 laip..
59.00€
Be PVM:48.76€
Gamintojas: SkyWatcher
Okuliaras SkyWatcher 3.2 mm UWA planetinis 1.25'' Skywatcher UWA 3.2 mm planetinis 1,25'' okuliaras yra idealus pasirinkimas palanetų ir Mėnulio detalių stebėjimui. Šio okuliaro pagrindas - modifikuota Plossl optinė sistema su penkiais optiniais elementais. Tai plataus lauko okuliaras su 58 laip..
59.00€
Be PVM:48.76€
Gamintojas: SkyWatcher
Okuliaras SkyWatcher 4 mm UWA planetinis 1.25'' Skywatcher UWA 4 mm planetinis 1,25'' okuliaras yra idealus pasirinkimas palanetų ir Mėnulio detalių stebėjimui. Šio okuliaro pagrindas - modifikuota Plossl optinė sistema su penkiais optiniais elementais. Tai plataus lauko okuliaras su 58 laipsnių..
59.00€
Be PVM:48.76€
Gamintojas: SkyWatcher
Okuliaras SkyWatcher 5 mm UWA planetinis 1.25'' Skywatcher UWA 5 mm planetinis 1,25'' okuliaras yra idealus pasirinkimas palanetų ir Mėnulio detalių stebėjimui. Šio okuliaro pagrindas - modifikuota Plossl optinė sistema su penkiais optiniais elementais. Tai plataus lauko okuliaras su 58 laipsnių..
59.00€
Be PVM:48.76€
Gamintojas: SkyWatcher
Okuliaras SkyWatcher 6 mm UWA planetinis 1.25'' Skywatcher UWA 6 mm planetinis 1,25'' okuliaras yra idealus pasirinkimas palanetų ir Mėnulio detalių stebėjimui. Šio okuliaro pagrindas - modifikuota Plossl optinė sistema su penkiais optiniais elementais. Tai plataus lauko okuliaras su 58 laipsnių..
59.00€
Be PVM:48.76€
Gamintojas: SkyWatcher
Okuliaras SkyWatcher 7 mm UWA planetinis 1.25'' Skywatcher UWA 7 mm planetinis 1,25'' okuliaras yra idealus pasirinkimas palanetų ir Mėnulio detalių stebėjimui. Šio okuliaro pagrindas - modifikuota Plossl optinė sistema su penkiais optiniais elementais. Tai plataus lauko okuliaras su 58 laipsnių..
59.00€
Be PVM:48.76€