Meniu
Jūsų Krepšelis

Diržiniai treniruokliai

Diržiniai treniruokliai
Gamintojas: Tomaz Sport
Diržinis Treniruoklis  skirtas viso kūno raumenims stiprinti. Skirtas darbui su savo kūno svoriu. Puikus treniruoklis juosmeniui, kojoms, rankoms, giliesiems raumenims stiprinti, koordinacijai gerinti. Paprastas naudojimas - perveriamas per skersinį, medžio šaką, gali būti tvirtinamas prie durų, kil..
59.95€
Be PVM:49.55€
Diržinis treniruoklis TYR-1 skirtas viso kūno raumenims stiprinti. Skirtas darbui su savo kūno svoriu. Puikus treniruoklis juosmeniui, kojoms, rankoms, giliesiems raumenims stiprinti, koordinacijai gerinti. SAVYBĖS: Paprastas naudojimas - perneriamas per skersinį, medžio šaką, gali būti ..
45.95€
Be PVM:37.98€
Gamintojas: inSPORTline
Dviratis treniruoklis ergonometras inSPORTline inCondi R600i Šis treniruoklis turi 32 pasipriešinimo lygius ir 12 iš anksto nustatytų treniravimosi programų. BeltDrive sistema užtikrina tylų ir sklandų veikimą. Integruoti širdies ritmo jutikliai rankenoswe. Integruotas kompiuteris su LCD ..
1,154.00€
Be PVM:953.72€
Gamintojas: Schreuderssport
Kokybiškas nailonas Charakteristikos • itin universalus daugiafunkcinis treniruoklis • galimas platus pratimų spektras • kompaktiškas ir nešiojamas • tvirti ir patvarūs diržai ir tvirtinimo elementai su neslidžiomis rankenomis • tinka vartotojui, kurio kūno svoris yra iki 150 kg Spalva juoda / mėlyn..
69.25€
Be PVM:57.23€
Gamintojas: Sveltus
Funkcinis raumenų treniruoklis SUSPENDER Šis treniruoklis padeda efektyviai stiprinti visas raumenų grupes. Lengva pritvirtinti prie durų, skersinio, medžio ir t.t. Savybės: Ilgis- 117 cm, svoris- 950 g. MAX vartotojo svoris - 200 kg...
69.25€
Be PVM:57.23€
Gamintojas: TOORX
Funkcinis raumenų treniruoklis Toorx FST Treniruoklis, padėsiantis treniruoti ir stiprinti viso kūno raumenis – atlikite iki 500 pratimų! Pratimai atliekami naudojant reguliuojamo ilgio nailoninius diržus Daugybė treniruoklio tvirtinimo galimybių: Skersiniai, medžio šakos, vertikalūs poliai – stulpa..
49.35€
Be PVM:40.79€
Gamintojas: TOORX
Aukščiausios kokybės funkcinis raumenuų treniruoklis, plačiai naudojamas sporto klubuose bei grupiniuose užsiėmimuose ar tiesiog lauke. Treniruoklis yra lengvas ir užimantis mažai vietos Svoris - 1 kg Guminės rifliuotos rankenėlės geresniam sukibimui Nailoniniai diržai su žymėjimu. Greita, patogu ir..
71.95€
Be PVM:59.46€
Gamintojas: inSPORTline
Treniruoklis veikiantis savo paties svorio principu. Sistema susideda iš juostelių, kurios gali būti lengvai pritvirtinamos prie durų, medžio ar kito paviršiaus. Juostų galai yra sušvelninti rankoms ir kojoms. Paprasta, bet labai veiksminga sistema greitai tapo labai populiari tarp visų vartotojų dė..
86.00€
Be PVM:71.07€
Gamintojas: inSPORTline
Mediniai gimnastikos žiedai su diržais inSPORTline CF927 Aukštos kokybės gimnastikos žiedai, tinkantys vidaus ir lauko naudojimui, lengvai reguliuojami, stiprus plieninis diržas, užima mažai vietos. Techninė charakteristika: Lengvai reguliuojami dirželiai Aukštos kokybės medžia..
55.80€
Be PVM:46.12€
Gamintojas: inSPORTline
Pakabinama prisitraukimų rankena inSPORTline Twin (iki 120kg) Kabantis pratimų aksesuaras, gali būti naudojamas prisitraukimams namie ar lauke, stiprina riešus, rankas ir laikymo delne funkciją. SAVYBĖS: Padeda sustiprinti laikymo delne funkciją, riešus, rankas ir pečius Gali b..
30.20€
Be PVM:24.96€
Gamintojas: inSPORTline
Pakabinami prisitraukimų kamuoliukai inSPORTline Single Kabantis pratimų aksesuaras, gali būti naudojamas prisitraukimams namie ar lauke, stiprina riešus, rankas ir laikymo delne funkciją. SAVYBĖS: Padeda sustiprinti laikymo delne funkciją, riešus, rankas ir pečius Gali būti na..
30.20€
Be PVM:24.96€
Gamintojas: inSPORTline
Universalus kūno treniruoklis InSPORTline MultiTrainer veikiantis savo paties svorio principu. Sistema susideda iš juostelių, kurios gali būti lengvai pritvirtinamos prie durų, medžio ar kito paviršiaus. Juostų galai yra sušvelninti rankoms ir kojoms. Paprasta, bet labai veiksminga sistema greit..
86.00€
Be PVM:71.07€
Rodoma nuo 1 iki 12 iš 12 (1 puslapių)