Meniu
Jūsų Krepšelis

Momentiniai vandens šildytuvai

Komplektacija: momentinis vandens šildytuvas (galia - 5kW), vandens padavimo kranelis, dušo žarna, dušo galva, dušo galvos laikiklis. Svarbu! Šie modeliai yra su atviru išėjimu (nominalinis slėgis 0 Pa). Draužiama uždaryti šilto vandens išėjimą su stabdymo čiaupu arba ki..
104.00€
Be PVM:85.95€
Komplektacija: Momentinis vandens šildytuvas (galia - 5kW, darbinis slėgis - 0,6 Mpa). Tvirtinimo laikiklis. Šis modelis yra skirtas veikti po slėgimu (uždaras tipas). Įrenginys veikia nuolat po slėgiu. Vandens srovės paleidimo, reguliavimo ir stabdymo čiaupas montuojamas po įrengin..
119.00€
Be PVM:98.35€
Modelis virtuvei (sukomplektuotas su maišytuvu). Maišytuvas (yra komplekte) įleidimo sriegis yra 1/2. Jis sujungtas tiesiogiai su vandentiekio sistema, ir įrenginys montuojamas prie jo. Nuoroda į prekės naudojimo ir saugumo instrukciją:..
97.20€
Be PVM:80.33€
Komplektacija: momentinis vandens šildytuvas (galia - 7kW), vandens padavimo kranelis, dušo žarna, dušo galva, dušo galvos laikiklis. Svarbu! Šie modeliai yra su atviru išėjimu (nominalinis slėgis 0 Pa). Draužiama uždaryti šilto vandens išėjimą su stabdym..
104.00€
Be PVM:85.95€
Komplektacija: Momentinis vandens šildytuvas ( galia - 7kW, darbinis slėgis - 0,6 Mpa). Tvirtinimo laikiklis. Šis modelis yra skirtas veikti po slėgimu (uždaras tipas). Vandens srovės paleidimo, reguliavimo ir stabdymo čiaupas montuojamas po įrenginio. Nuoroda į prekės naudoj..
119.00€
Be PVM:98.35€
Rodoma nuo 1 iki 5 iš 5 (1 puslapių)